Kalendář závodů 2016

2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
9.1.2016Zimní výjezd č.3 - změna místa!SHK8.1.2016výsledky seznam přihlášených
17.1.2016Vinice kros - PardubiceLPU14.1.2016výsledky seznam přihlášených
5.2.201626.3. Velikonoce ve skalách 2016 - E2DKP5.2.2016výsledky seznam přihlášených
6.2.2016Zimní výjezd č.4 (přihlášky do 5.2. do 12:00)SHK5.2.2016výsledky seznam přihlášených
13.2.2016Noční trénink11.2.2016výsledky seznam přihlášených
14.2.2016ZHL - zkrácená trať - Pod StráníSHK10.2.2016výsledky seznam přihlášených
28.2.2016Brutus kros - RoudničkaPHK25.2.2016výsledky seznam přihlášených
6.3.2016Kuňka krosLPU3.3.2016výsledky seznam přihlášených
12.3.2016Jarní skályTUV4.3.2016výsledky seznam přihlášených
12.3.2016Zimní výjezd č.5 (přihlášky do 11.3. do 18:00)SHK11.3.2016výsledky seznam přihlášených
18.3.2016NOB - Jarní pohár - BiřičkaPHK12.3.2016výsledky seznam přihlášených
19.3.2016ČP Štafet - MichnovkaPHK11.3.2016výsledky seznam přihlášených
20.3.20161.VČP - Jarní pohár - MichnovkaPHK12.3.2016výsledky seznam přihlášených
21.3.2016Tejpovačky 2016SHK21.3.2016výsledky seznam přihlášených
25.3.2016Velikonoční soustředění 2016SHK4.3.2016výsledky seznam přihlášených
2.4.20162.VČP - Bílsko u KopidlnaSTH26.3.2016výsledky seznam přihlášených
2.4.2016Noční tréninkSHK1.4.2016výsledky seznam přihlášených
9.4.20163.VČP - vrch Tábor u Lomnice nad PopelkouSJC2.4.2016výsledky seznam přihlášených
9.4.20164.VČP - OM sprint - ŽelezniceSJC2.4.2016výsledky seznam přihlášených
16.4.20165.VČP - ŽampachKUO9.4.2016výsledky seznam přihlášených
16.4.2016MČR v nočním - DoksyDOK29.3.2016výsledky seznam přihlášených
16.4.2016Žebříček A - přihláška do soutěže16.4.2016výsledky seznam přihlášených
16.4.2016Žebříček B - přihláška do soutěže16.4.2016výsledky seznam přihlášených
17.4.2016ČP štafet - Jabloneček (Ralsko)TUR1.4.2016výsledky seznam přihlášených
23.4.20166.VČP - OM krátká - Slatina nad ZdobnicíSRK16.4.2016výsledky seznam přihlášených
23.4.2016ŽB - Morava - klasika - Brno - OřešínTBM8.4.2016výsledky seznam přihlášených
24.4.2016ČP Štafet - Brno - OřešínTBM8.4.2016výsledky seznam přihlášených
27.4.2016Pořádání ŽA,ŽB-balení map17hod20.4.2016výsledky seznam přihlášených
30.4.2016Pořádání ŽA,ŽBSHK/LTU6.3.2016výsledky seznam přihlášených
30.4.2016ŽA,B klasika - Trutnov (pouze mládež přihlášená do žebříčku)SHK12.4.2016výsledky seznam přihlášených
1.5.2016ŽA,B krátká - Trutnov (pouze mládež přihlášená do žebříčku)SHK12.4.2016výsledky seznam přihlášených
7.5.20167.VČP - JanovičkyBRU30.4.2016výsledky seznam přihlášených
7.5.2016MČR sprint - Uherský BrodLCE16.4.2016výsledky seznam přihlášených
8.5.2016MČR sprintových štafet - Uherský BrodLCE16.4.2016výsledky seznam přihlášených
14.5.2016ŽB - Čechy - klasika - HalounyVSP25.4.2016výsledky seznam přihlášených
15.5.2016ŽB - Čechy - krátká - HalounyVSP25.4.2016výsledky seznam přihlášených
21.5.20168.VČP - OM klasika - CtětínLPU14.5.2016výsledky seznam přihlášených
28.5.20169.VČP - Odolov u M.SvatoňovicSNA21.5.2016výsledky seznam přihlášených
28.5.2016ŽA, ŽBM - krátká - Černá VodaASU7.5.2016výsledky seznam přihlášených
29.5.2016ŽA, ŽBM - klasika - Černá VodaAOP7.5.2016výsledky seznam přihlášených
4.6.2016ČP ŠtafetVBM20.5.2016výsledky seznam přihlášených
4.6.2016ŽA sprint - IvančiceBBM20.5.2016výsledky seznam přihlášených
5.6.2016ČP Štafet - IvančiceBBM20.5.2016výsledky seznam přihlášených
11.6.201610.VČP - HolovousyHOR4.6.2016výsledky seznam přihlášených
18.6.2016ŽBČ - klasika - Chvojkovský mlýnKRL31.5.2016výsledky seznam přihlášených
18.6.2016Dva mapové tréninky ChvalečJedla14.6.2016výsledky seznam přihlášených
19.6.2016ŽBČ - krátká - Chvojkovský mlýnKRL31.5.2016výsledky seznam přihlášených
25.6.2016MČR krátká trať - semifinále - Hojná VodaPGP4.6.2016výsledky seznam přihlášených
26.6.2016MČR krátká trať - finále - Hojná VodaPGP4.6.2016výsledky seznam přihlášených
28.6.2016Veřejný závod - sprint (České akademické hry)LPU18.6.2016výsledky seznam přihlášených
29.6.2016Veřejný závod - klasika (České akademické hry)LPU18.6.2016výsledky seznam přihlášených
1.7.20163D - Veteran CupVAM29.5.2016výsledky seznam přihlášených
7.7.20164D - Vysočina Cup (Botas)CHT29.5.2016výsledky seznam přihlášených
4.8.2016Horská víkendovka DeštnéVASK/Hop2.8.2016výsledky seznam přihlášených
10.8.20165D - Česká KanadaPGP29.5.2016výsledky seznam přihlášených
10.8.2016Mapový trénink HKSHK17:15 šatna9.8.2016výsledky seznam přihlášených
12.8.2016Bobo KAP - BělečBMH8.8.2016výsledky seznam přihlášených
17.8.2016Mapový trénink Teplice n. M.SHK15:30 Alessandrie15.8.2016výsledky seznam přihlášených
19.8.20163D - Pěkné prázdninyTUR20.6.2016výsledky seznam přihlášených
24.8.2016Mapový trénink Chlum 1866SHKodpoledne22.8.2016výsledky seznam přihlášených
26.8.2016Cena východních ČechPHK13.7.2016výsledky seznam přihlášených
26.8.2016West CupNEJ4.7.2016výsledky seznam přihlášených
31.8.2016Mapový trénink KaňkSHK16:00 z nábřeží 29.8.2016výsledky seznam přihlášených
2.9.2016kemp SD - Zářijovka JizerkySD SHK25.8.2016výsledky seznam přihlášených
3.9.201611.VČP - louka na PodžalímVRL27.8.2016výsledky seznam přihlášených
3.9.2016Ještědský OŽ - FojtkaCHA25.8.2016výsledky seznam přihlášených
3.9.2016Ještědský OŽ - sprint - FojtkaCHA25.8.2016výsledky seznam přihlášených
4.9.2016Jakuszyce Cup 2016, KTPOL21.8.2016výsledky seznam přihlášených
10.9.2016ŽA, ŽBČ - klasika - HraběticeTJN20.8.2016výsledky seznam přihlášených
11.9.2016ŽA, ŽBČ - krátká - HraběticeTJN20.8.2016výsledky seznam přihlášených
17.9.2016ČP, OM štafet - ZBMZBM2.9.2016výsledky seznam přihlášených
17.9.2016ŽA sprint - BrnoZBM2.9.2016výsledky seznam přihlášených
18.9.2016ČP štafet - ZBMZBM2.9.2016výsledky seznam přihlášených
24.9.201612.VČP - Horní JavoříNPA17.9.2016výsledky seznam přihlášených
1.10.2016MČR klasika - semifinále - Pustá RybnáLPU13.9.2016výsledky seznam přihlášených
2.10.2016MČR klasika - finále - Pustá RybnáLPU13.9.2016výsledky seznam přihlášených
8.10.201613.VČP - Horní BrannáJIL1.10.2016výsledky seznam přihlášených
8.10.2016MČR štafet - Dolní PryskBOR16.9.2016výsledky seznam přihlášených
9.10.2016MČR klubů - Dolní PryskBOR16.9.2016výsledky seznam přihlášených
15.10.201614.VČP - krátká trať - KozodryVAM8.10.2016výsledky seznam přihlášených
16.10.201615.VČP - krátká trať - DvořiskoCHC8.10.2016výsledky seznam přihlášených
20.10.2016JCM 201616.10.2016výsledky seznam přihlášených
22.10.201616.VČP - Babí u TrutnovaLTU15.10.2016výsledky seznam přihlášených
31.10.2016Kalendář SHKSHK31.10.2016výsledky seznam přihlášených
5.11.201617.VČP - POŘÁDÁNÍ - Kaňk - Kutná HoraSHK4.11.2016výsledky seznam přihlášených
12.11.2016Zakončení sezony SedmihorkySHK30.10.2016výsledky seznam přihlášených
17.11.2016Úklid klubovny od 10:00SHK16.11.2016výsledky seznam přihlášených
27.11.2016ZHL - Klokan krosSHK25.11.2016výsledky seznam přihlášených
3.12.2016ZHL - O´GALA SPRINTKUO26.11.2016výsledky seznam přihlášených
4.12.2016ZHL - Malá cena Velké Verandy (kros)CHC30.11.2016výsledky seznam přihlášených
10.12.2016Zimní výjezd č.1 (přihlášky do 8.12. do 20:00)Jedla8.12.2016výsledky seznam přihlášených
17.12.2016Zimní výjezd č.2 (přihlášky do 15.12. do 20:00) Jedla15.12.2016výsledky seznam přihlášených
18.12.2016ZHL - Vánoční sprintPHK10.12.2016výsledky seznam přihlášených
25.12.2016Běh po den starých stopách zlatého praseteSHK8:03 vlak24.12.2016výsledky seznam přihlášených
27.12.2016Vítkovice 201610.12.2016výsledky seznam přihlášených