Seznam vydaných map od roku 1984

  Název Měřítko Rok První závod Datum Místo
75. Háječek 1:4000 2015 Liga škol 23.9.2015 HK - ZŠ SNP
74. Svíb 1:10000 2015 Mapový výjezd SCM 10.6. 2015 Čistěves
73. Bor 1:10000 2015 Včp, OblŽ P+Stč 28.3. 2015 Oseček
72. Labské louky 1:10000 2014 Liga škol 15.10. 2014 HK - Teniscentrum DTJ
71. Město Smiřice 1:4000 2014 MČR sp. štafet 14.9. 2014 Smiřice
70. Hořický chlum 1:10000 2014 ČP štafet 13.9. 2014 Šárovcova Lhota - Libín
69. Nový Hradec Králové 1:10000 2013 Liga škol 15.5. 2013 HK - Kluky
68. Nový Hradec Králové 1:10000 2013 Vč. pohár 6.4. 2013 HK - Kluky
67. Býšť - ZŠ Eduarda Nápravníka 1:2000 2012
66. Býšť - Pahorek 1:10000 2012
65. Nový Hradec Králové 1:10000 2012 Liga škol 10.10.2012 HK - Kluky
64. Chvalečský les 1:10000 2012 ŽB-č 6.5.2012 Chvaleč
63. Chvalečský les 1:15000 2012 ŽB-č 5.5.2012 Chvaleč
62. Smiřice 1:4000 2012
61. Jaroměř 1:4000 2011 ŽA 10.9.2011 Jaroměř
60. Novopleský les 1:10000 2011 ČP štafet 10.9.2011 Smržov
59. Nová šatna SHK 1:500 2011 Buřtyjáda 21.6.2011 HK - Kluky
58. Nový Hradec Králové 1:10000 2011 Liga škol 11.5.2011 HK - Lesní hřbitov
57. Nový Hradec Králové 1:10000 2011 VčP 26.3.2011 HK - Lesní hřbitov
56. ZŠ Štefánikova Hradec Králové 1:3000 2010 Liga škol 19.10.2011
55. Orlická niva 1:10000 2010 Liga škol 13.10.2010 HK - Slezské Předměstí
54. Orlická kotlina 1:5000 2009 Liga škol 21.10.2009 HK - Slavia
53. Nový Hradec Králové 1:10000 2009 VČ pohár 10.10.2009 HK - Biřička
52. Harcov 1:10000 2009 ŽB-č 9.5.2009 Brzice
51. Běluňka 1:15000 2009 ŽB-č 9.5.2009 Brzice
50. Gigasport Hradec Králové 1:5000 2008 Liga škol 15.10.2008 HK - Gigasport
49. Nový Hradec Králové 1:10000 2008 Přebor škol CF 4.6.2008 ZŠ Nový Hradec Králové
48. Liškárna 1:10000 2007 ČP štafet 9.9.2007 Dubový Dvůr
47. Kamenec 1:15000 2007 ČP, ŽA, ŽB-č 8.9.2007 Dubový Dvůr
46. Dubový Dvůr 1:10000 2007
45. Gigasport 1:1600 2006 Dětský den 24.6.2006 HK - Gigasport
44. Slavia 1:5000 2006 Liga škol 20.9.2006 HK - Interspar
43. Dehetník 1:10000 2006 Vč pohár 31.3.2007 HK - Svinary
42. Ouliště 1:10000 2006 Přebor škol CF 7.6.2006 HK - Piletice
41. Háječek 1:5000 2005 Liga škol 12.10.2005 ZŠ SNP HK
40. Žába 1:10000 2005 M ČR klubů 25.9.2005 Chvaleč
39. Celestýn 1:10000 2005 M ČR štafet 24.9.2005 Chvaleč
38. Chvaleč 1:10000 2005      
37. Dubinka 1:15000 2004 Vč pohár 2.4.2005 Hradec Králové
36. Josefov 1:5000 2004
35. Josefov 1:5000 2004 M ČR sprint 12.6.2004 Josefov
34. Miletínské Lázně 1:10000 2003 ČP štafet 24.5.2003 Zdobín
33. Čeperka 1:5000 2003 ŽA 24.5.2003 Zdobín
32. Zdobín 1:10000 2003      
31. Jarmilka-východ 1:5000 2003 ZHL 15.2.2003 Hradec Králové
30. Harcov 1:10000 2002 M ČR klubů 22.9.2002 Brzice
29. Běluňka 1:15000 2002 M ČR štafet 21.9.2002 Brzice
28. Brzice 1:10000 2002      
27. Jarmilka 1:5000 2001 ZHL 9.12.2001 Hradec Králové
26. Vřešťovský chlum 1:15000 2001 ŽB 3.6.2001 Rohoznice u Hořic
25. Třebeš 1:10000 2001 ZHL 28.1.2001 Hradec Králové
24. Dehetník 1:15000 2000 VčPř štafet 25.6.2000 Divec
23. Ferdinandov 1:15000 2000 ČP štafet 10.6.2000 Choustníkovo Hradiště
22. Kocbeře 1:15000 1999 ČP štafet 20.6.1999 Kocbeře
21. Skála 1:15000 1998 ČP štafet 20.6.1998 Boháňka
20. Bělečský mlýn 1:15000 1997 M ČR DT 1.5.1997 Běleč nad Orlicí
19. Koliba 1:15000 1996 ČP štafet 9.6.1996 Býšť
18. Dubinka 1:15000 1995 Vč pohár 20.5.1995 Hradec Králové
17. Nový Hradec Králové 1:10000 1994      
16. Jaroměř 1:10000 1994      
15. Háječek 1:10000 1993      
14. Kindlovka 1:15000 1993 M ČR DT 1.5.1993 Vysoké Chvojno
13. Hradec Králové 1:10000 1992      
12. Pod zámečkem 1:10000 1992      
11. Biřička-východ 1:15000 1992 CŽ B 5.9.1992 Hradec Králové
10. Hořický chlum 1:15000 1990 CŽ B 3.6.1990 Holovousy
9. Sady 1:5000 1989      
8. Slavia 1:15000 1989      
7. Rovina 1:15000 1989 M ČSSR DT 23.9.1989 Svratouch
6. Bělečský Mlýn 1:15000 1989 KZ štafet 3.6.1989 Bělečko
5. Koliba 1:15000 1988      
4. Homole 1:15000 1986 CŽ E,A,B 7.6.1987 Bělečko
3. Bezejmenná 1:15000 1986 KZ štafet 31.5.1986 Suchá u Nechanic
2. Mapový klíč 1:5000 1985      
1. Přímka 1:15000 1984 29.9.1985 Stěžírky

Vysvětlivky: KŽ - krajský žebříček, KZ - kvalifikační závod, CŽ - celostátní žebříček, DT - dlouhá trať, ČP - český pohár, VčPř - Východočeský přebor, ŽA - žebříček A, ŽB - žebříček B, ZHL - zimní hradubická liga, CF - celostátní finále