Skupina dorostu a staršího žactva

Trénink loděnice 10.10.2017

Trénink v úterý 10.10. se bude konat na loděnici „Slezská plovárna“ u Intersparu, za Lidlem na Slezském předměstí. Program: krátké proběhnutí s mapou, soutěž píchač (přinést si svůj čip), opékání vuřtů (přinést vlastní). Mapka zde.

Bob | 27.9.2017 | 0

MČR na klasice Raspenava

Péťa Holečková si včera doběhla pro krásné celkové 4.místo, ale vlastně skončila třetí na Mistrovství republiky na klasické trati a dostala bronzovou medaili!!! Druhá totiž skončila Maďarka. Pochválit ještě musíme Štěpu, která skončila 14. v D16A, Marťu a Denču, 10. a 17. místo v D16B, Davida 4. v H16C a Ráďu za 13. místo v H18B.

Bob | 25.9.2017 | 1

Pépéčka alias Pěkné prázdniny v Českém ráji 2017 jsou za námi

Konaly se v krásných pískovcových terénech u hradu Trosky, kde byl i provizorní kemp, kde jsme měli postavené své stany. V sobotu odpoledne jsme s většinou navštívili hrad Trosky a po výletě jsme měli objednanou pizzu až do kempu. Poté jsme sledovali boj Míry v doprovodném píchačovi PP https://www.facebook.com/PeknePrazdniny/videos/1523729954354287/?hc_ref=ARSgx1U4VFctDB19TM7EwKzwhMJN2-e7y87Nrlpw7gjqb_SjP8wcJApY4pj1LZlwPNI&pnref=story , když nakonec skončil na krásném 4 místě. Celkově po všech třech etapách byli nejlepší Marťa Thýnová na 6.místě v D14 a David na 7.fleku v H14. http://tur.cz/pekneprazdniny/uploads/2017/results/celk.html
O tomto víkendu závodila také Péťa H. na 4-denních závodech v Černé Hoře, kde obsadila celkově 4.místo http://dochallenge.me/wp-cont…/…/2016/08/overall_results.pdf . Závody běžela v rámci přípravného kempu dorostenecké a juniorské repre.

Bob | 29.8.2017 | 0

Wawel cup v Polsku na začátku prázdnin se povedl! ;-)

5. super etap v atraktivním terénu, kde jsme si výborně potrénovali a zazávodili v konkurenci orienťáků z několika zemí. V celkovém pořadí se nejlépe umístil David Fábera, který si doběhl pro krásné celkové 3.místo. Když dvě etapy dokonce vyhrál! Gratulace. Z holek nejlépe zaběhla Štěpa, když skončila celkově 4. Závody pěkně uspořádal náš spřátelený klub WKS Wawel z Krakova. Celkové wyniky najdete zde: http://orientharper.pl/?page=file&action=show&file=1192 Fotky na mém rajčeti.

Bob | 10.7.2017 | 0

V Brně probíhá Olympiáda dětí a mládeže

a dnes se běžel sprint. Nejlépe z SHK zaběhl Šimon Kolář a obsadil krásné 5.místo! Královehradeckému kraji, tak získal 10 bodů. ODDM se ještě účastní Dohy a Péťa H. Výsledky: http://zbm.eob.cz/zavody/lodm2017/0626_sprint/VYSLEDKY.HTM Zítra se běží smíšené sprintové štafety a ve středu krátká trať.

Bob | 26.6.2017 | 1

V sobotu se běžel poslední jarní VČP

v pěkném a nově zmapovaném lese u Lázní Bělohrad. A dařilo se nám! V H14C doběhl David Fábera na 3. a Lubin Tichý dokonce na 2. místě! Ráďa si doběhl pro 3. místo v H18C. A děvčata? Marťa skončila 8. v D14C a v D16C nenašla přemožitelku Péťa Raková!

Bob | 26.6.2017 | 2

ŽB v Litošicích pro nás byl úspěšný

ale také pro většinu hubnoucí (na vině byla voda v cíli) V sobotu na kláse, kdy to byl běžák, se nejvíce dařilo Ráďovi, který skončil 2. v H18B. Z děvčat nejlépe zaběhla Péťa Raková, kdy v D16B byla 10. V neděli se nám ale na krátké, která byla více na mapu, dařilo více! Marťa Thýnová doběhla na krásném 3.místě v D14B. V D16B do 10. místa skončila Denča 6. a Štěpa 8. V H14B zaběhl skvěle David Fábera na 6.místě! A v H18B vyhrál Ráďa Tichý! Běželo se už minulý víkend, ale už napsaný článek zveřejňuji až dnes.

ŽB po stopách Karolíny Světlé

Na svátky ledových mužů jsme odjeli najít stopy Karolíny Světlé kousek za Ještěd. ›› celý článek

Míra | 15.5.2017 | 1

Výchoďák Mistrovice a Mistrovství oblasti ve sprintu v Ústí

Krátká trať v Mistrovicích se běžela ve velmi špatném počasí. Přesto se Štěpě podařilo zvítězit. Denča s Péťou Rakovou skončily na 6. a 7. místě. ›› celý článek

Míra | 28.4.2017 | 1

Velikonočko na Agátě

Na letošní soustředění jsme se vydali téměř na místo činu do okolí Jablonce na místa, kde už jsme 2x byli. Po letoštím zmapování prostoru u rozhledny Slovanka pro Áčkové závody to ale byla další cenná zkušenost. Na tomto místě jsme měli od Jedly připravené půlokruhy, které nám v kamenitém svahu dělali potíže. ›› celý článek