Závody pořádané naším klubem


Aktuální závody


Východočeský pohár - 17. kolo - Kaňk

5.11.2016 (Kutná Hora - Kaňk)



Starší závody

DatumZávodMístoMapa
14.2.2016Zimní hradubická liga - OB, kratší klasikaHradec Králové - ZŠ M. Horákové
28.3.20151. závod Východočeského poháru
2. závod žebříčku Pražské a StČ oblasti
Oseček
8.2.20156. kolo ZHL – kratší klasická traťSlezská plovárna na Orlici
14.9.2014Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafetSmiřiceMěsto Smiřice
13.9.2014Český pohár štafet, Česká liga klubůŠárovcova Lhota - LibínHořický chlum
29.3.2014Východočeský pohár 1.koloKoliba - HoděšoviceKoliba
23.2.20146. kolo ZHL - One-man relayDřítečGolf, Zástava
6.4.2013Východočeský pohár 1.koloBiřičkaNový Hradec Králové
13.1.2013ZHL kratší klasická traťZŠ Milady Horákové, HKNový Hradec Králové
13.10.2012Východočeský pohár - 13.koloPetříkovice u TrutnovaChvalečský les
6.5.2012Žebříček B-Čechy – krátká traťChvalečChvalečský les
5.5.2012Žebříček B-Čechy – klasická traťChvalečChvalečský les
24.3.2012Východočeský pohár - 1.koloSmržovNovopleský les
12.2.20126. kolo ZHL - zkrácená trať ZRUŠENOHradec Králové, Orlická niva
10.9.2011Český pohár štafetSmržovNovopleský les
10.9.2011Žebříček A - sprintJaroměřJaroměř
26.3.2011Východočeský pohár - 1.koloHradec Králové, parkoviště u Lesního hřbitovaNový Hradec Králové
26.2.20117. kolo ZHL - sprint SlaviaSlaviaOrlická kotlina
17.4.2010Východočeský pohár 4.koloBrziceBěluňka, Harcov
14.2.2010ZHL - krátká trať - zrušeno pro sníhHradec Králové, areál SlaviaSlavia
10.10.2009Východočeský pohár - 12.koloHradec Králové, BiřičkaNový Hradec Králové
10.5.2009Žebříček B Čechy - krátká traťBrziceBěluňka, Harcov
9.5.2009Žebříček B Čechy - klasická traťBrziceBěluňka
8.2.2009Zimní hradubická liga - krátká traťHradec Králové, BiřičkaNový Hradec Králové
4.6.2008Přebor škol - Celostátní fináleHradec Králové, Nový Hradec KrálovéNový Hradec Králové
11.5.2008Oblastní Mistrovství štafetHorní Staré BukyLiškárna
10.5.2008Oblastní Mistrovství na klasické tratiHorní Staré BukyKamenec
10.2.2008ZHL - zkrácená traťHradec Králové, areál SlaviaSlavia
9.9.2007Český pohár štafetDubový DvůrLiškárna
8.9.2007Český pohár, Žebříček A, Žěbříček B Čechy - klasická traťDubový DvůrKamenec, Liškárna
31.3.2007Východočeský pohár - 1. koloDehetník­Dehetník, Ouliště
11.2.2007Zimní hradubická liga - 6. koloHradec Králové, areál SlaviaSlavia
7.6.2006Přebor škol - Celostátní fináleHradec Králové, PileticeOuliště
23.4.2006Východočeský pohár - 3.koloPetříkoviceŽába
22.4.2006Východočeský pohár - 2.koloPetříkoviceCelestýn
25.10.2005Mistrovství ČR klubůChvalečŽába
24.10.2005Mistrovství ČR štafetChvalečCelestýn
2.4.2005Východočeský pohár - 1.koloHradec Králové, BiřičkaDubinka
12.6.2004Mistrovství ČR ve sprintuJosefovJosefov
25.4.2004Východočeský pohár - 5.koloZdobínČeperka
24.4.2004Východočeský pohár - 4. koloZdobínMiletínské Lázně
24.5.2003Český pohár štafetZdobínMiletínské Lázně
24.5.2003Český pohár, Žebříček AZdobínČeperka
29.3.2003Východočeský pohár - 2. koloBěluňBěluňka, Harcov
22.9.2002Mistrovství ČR klubůBrziceHarcov
21.9.2002Mistrovství ČR štafetBrziceBěluňka
6.4.2002Východočeský pohár - 2. koloBoháňkaVřešťovský chlum
3.6.2001Žebříček B - klasická traťRohoznice u HořicVřešťovský chlum
31.3.2001Východočeský pohár - 2. koloKocbeřeKocbeře, Ferdinandov
25.6.2000Oblastní Mistrovství štafetDivecDehetník
24.6.2000Oblastní Mistrovství na klasické tratiKocbeřeKocbeře
10.6.2000Český pohár štafetChoustníkovo HradištěFerdinandov
25.3.2000Východočeský pohár - 1. koloBěleč nad OrlicíBělečský Mlýn
20.6.1999Český pohár štafetKocbeřeKocbeře
27.3.1999Východočeský pohár - 1. koloBoháňkaSkála
20.6.1998Český pohár štafetBoháňkaSkála
29.3.1998Východočeský pohár - 1. koloBěleč nad OrlicíBělečský Mlýn
1.5.1997Mistrovství ČR na dlouhé tratiBěleč nad OrlicíBělečský Mlýn
5.4.1997Východočeský pohárHradec Králové, KolibaKoliba
9.6.1996Český pohár štafetHradec Králové, KolibaKoliba
20.4.1996Východočeský pohárHradec Králové, BiřičkaDubinka
20.5.1995Východočeský pohárHradec Králové, BiřičkaDubinka
22.10.1994Východočeský pohárHradec Králové, BiřičkaBiřička - východ
27.3.1994Východočeský pohárBělečkoKindlovka
1.5.1993Mistrovství ČR na dlouhé trati, Východočeský pohárVysoké ChvojnoKindlovka
5.9.1992Celostátní žebříček BHradec Králové, BiřičkaBiřička - východ
18.5.1991Východočeský pohárBěleč nad OrlicíBělečský Mlýn
29.9.1990Krajský žebříčekBělečkoBělečský Mlýn
3.6.1990Celostátní žebříček BHolovousyHočický chlum
14.4.1990Přebor ČSR na dlouhé tratiSvratouchRovina
14.10.1989Krajský žebříčekSvratouchRovina
23.9.1989Mistrovství ČSSR na dlouhé tratiSvratouchRovina
3.6.1989Kvalifikační závod štafetBělečkoBělečský Mlýn
10.4.1988Krajský žebříčekAlbrechticeHomole
10.10.1987Krajský přebor v nočním OBStěžírkyPřímka
7.6.1987Celostátní žebříček E, A, BBělečkoHomole
4.10.1986Krajský žebříčekLodínBezejmenná
31.5.1986Kvalifikační závod štafetSuchá u NechanicBezejmenná
29.9.1985Krajský žebříčekStěžírkyPřímka