Skupina začátečníků


Program na listopad a prosinec

Děkujeme dětem i rodičům za účast na oblastním závodě na Biřičce. Pokud jsem dobře počítala, sešlo se 29 dětí. Kdo ještě neviděl výsledky, jsou zde. Závodem se zároveň uzavřel letošní Východočeský pohár. Z naší skupiny se na podzim nejpilněji účastnili Matěj Čečka, David Jakubský a Anička a Šárka Lapáčkovy. Další ročník začíná už za 4 měsíce 25. března 2018. Ani teď ale není potřeba ukládat buzolu k zimnímu spánku, protože se konají přípravné závody Zimní hradubické ligy: ›› celý článek

Martina Hepnerová | 18.11.2017 | 0

Noční trénink 31. 10. na Biřičce

V úterý bude poslední letošní trénink na Biřičce. Sejdeme se jako obvykle v 16:45. S sebou si vezměte baterku nebo čelovku. Čeká nás noční trénink po okolí zakončený u ohně (můžete si donést něco na opékání).

Martina Hepnerová | 28.10.2017 | 0

Výsledky podzimního simulátoru

Letos podruhé děti běžely simulátor, tedy 1 kilometr dlouhý okruh vedený nejen po cestách, ale i terénem. V Klokaních novinkách #7 najdete výsledky včetně porovnání s jarními časy. Na "bedně" se umístili ve starších chlapcích (ročník 2006-2008) Jáchym Silber, Filip Šatínský a Vojta Čečka. Mezi staršími holkami byly nejrychlejší Helena Chmelařová, Anička Lapáčková a Anička Hudáková. V mladších chlapcích (ročník 2009-2011) běželi nejrychleji David Jakubský, Jakub Sochor a Eda Matys. Mezi mladšími holkami byly nejrychlejší Tereza Brinkmanová, Kristýna Sochorová a Šárka Lapáčková. Důležitější než dosažený čas nebo pořadí je zlepšit se alespoň o kousek od minula, a to se zatím povedlo všem. Další měření bude na jaře 2018.

Martina Hepnerová | 28.10.2017 | 0

Oblastní závod 4. 11. na Biřičce

Zveme všechny žáky k účasti na oblastním závodě, který pořádá na náš oddíl v sobotu 4. 11. Centrum je přímo u šatny na Biřičce, kde se scházíme k tréninkům. Využijte příležitosti vyzkoušet si závod v domácím prostředí, kde bude i dost času vše si ukázat a vysvětlit. Přihlašujte se nejlépe předem přes "Klokaní informační systém" zde na stránkách nebo se obraťte na své trenéry.

Martina Hepnerová | 28.10.2017 | 0

Starší články


    archiv článků