Skupina mladšího žactva

Informace k podzimní sezóně a nabídka dresů

Informace o trénincích, závodech a soustředěních na podzim jsou přehledně sepsány v Klokaních novinkách #6. Registrační čísla a hesla pro nováčky pro vstup do Klokanního informačního systému (KISu) budou rozeslány emailem. Zároveň vybíráme na trénincích členské příspěvky na aktuální pololetí: 700 Kč začátečníci do 10 let, 1400 Kč ostatní (ročník 2006 a starší; nebo mladší, kteří jezdí pravidelně na závody). ›› celý článek

Martina Hepnerová | 11.9.2017 | 0

S novým školním rokem začínáme opět pravidelně trenovat

Sraz začátečníků a mladšího žactva je každé úterý v klubovně na Novém Hradci. Trenink v lese s mapou a busolou 16.45-18.30 hodin. Těšíme se na vás.

Iva Mádlová | 4.9.2017 | 0

závěr prázdnin na třídenních závodech

Na konci prázdnin vyrazila skupina 20 žáků na Cenu východních Čech, kde 3 dny bojovali nejen s nástrahami lesa při hledání kontrol ale i s deštivým počasím. Naštěstí ubytování v chatičkovém kempu nám poskytlo slušné zázemí a tak jsme se jak usušili, tak vykoupali ve vyhřívaném bazénu. Domů jsme přivezli jedno zlato v kategorii D10C od Anežky Netukové.

V září začínají tréninky 5. 9. od 16:45

První trénink žáků bude v úterý 5. 9. od 16:45 u šatny na Novém HK (adresa Nad Rybníky 2053/4). Zveme stávající členy i nové zájemce. Jelikož je vás už hodně, rozdělíme se nově na tři skupiny podle věku a zkušeností. Nejmladší bude mít na starost Martina Hepnerová, prostřední Iva Mádlová a nejstarší Honza Netuka. Rozdělení do skupin možná už někteří znají, ostatní se ho dozví na prvním tréninku. Noví zájemci se mohou hlásit hlavní trenérce Ivě Mádlové (tel. 606 546 205, e-mail madlova@dpmhk.cz).

Martina Hepnerová | 28.8.2017 | 0

Poslední trénink před prázdninami 27. 6.

Zítra nás čeká krátký bodovaný paměťový skorelauf (volné pořadí kontrol) aneb "prevence Alzheimera". Start u šatny bude v 17:15 (1. vlna - skupina Martiny), 17:20 (2. vlna - skupina Ivy), 17:25 (ostatní zájemci). Konec bude pro všechny stejný v 17:40. ›› celý článek

Martina Hepnerová | 26.6.2017 | 2

Mistrovství VČ oblasti v Trutnově

Kája Čečková zvítězila v sobotu 27.5. v kategorii D12D. Další pěkná umístění přidali 2. Martina, 4. Alžběta.
V kategorii D10C doběhla Anežka na 4.místě a hoši v kategorii H10N se umístili následovně: 5. Štěpán, 8. Jakub.

Bob | 29.5.2017 | 1

Anežka 2. na oblastním mistrovství na krátké trati

Pořadatelé z Dobrušky připravili již tradičně pěkný a neobvyklý závod. Oblastní mistrovství na KT se běželo 8. května v Krkonoších na Černé hoře. Mladší si vyšlápli na start na Hoffmannovy boudy, starší se svezli lanovkou až na vrchol. Dolů se běhalo náročným horským lesem, ale i po sjezdovce.

Martina Hepnerová | 15.5.2017 | 1

3x stupně vítězů na Včp 22. 4.

Počasí, že by psa nevyhnal, ale orienťáci se nenechali odradit a vyběhli dopoledne do lesa u Mistrovic a odpoledne do města v Ústí nad Orlicí. V prvním závodě se v H10N umístil na 2. příčce Matěj Čečka. Odpoledne na sprintu si doběhla pro vítězství v D10C Anežka Netuková, 2. místo v H10N obsadil Štěpán Rémiš.

Martina Hepnerová | 29.4.2017 | 1

Výsledky jarního simulátoru

Simulátor je terénní okruh v délce 1 km. Děti ho budou běhat pravidelně na jaře a na podzim, stejně jako celé generace jejich předchůdců:-) V Klokanních novinkách #5 najdete výsledky z tréninku, který proběhl 18. 4. 2017. Na trati 2 km byli nejrychlejší Martina Košková, Jirka Balcar a Kája Čečková. Na trati 1 km zvítězili mezi staršími Jolanka Trunečková, Matěj Čečka a Vojta Beneda a mezi mladšími Míša Leško, Anička Lapáčková a Terezka Brinkmanová. Příležitost zlepšit si čas bude opět na podzim.