Kalendář závodů 2022

2022  |  2021  |  2020  |  2019  |  2018  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
23.2.2022REGISTRACE OB 2022SHK23.2.2022výsledky seznam přihlášených
12.3.2022Jarní skályTUV5.3.2022výsledky seznam přihlášených
18.3.2022Noční Jarní pohár - BělečPHK13.3.2022výsledky seznam přihlášených
19.3.2022Oblastní žebříček (Jarní pohár)PHK13.3.2022výsledky seznam přihlášených
20.3.2022Jarní pohár - štafetyPHK11.3.2022výsledky seznam přihlášených
26.3.2022Czech O Tour 2022 - celý seriálČSOS31.1.2022výsledky seznam přihlášených
26.3.2022Czech O-Tour 2022 (1. závod) - Terezín - E1ČSOS31.1.2022výsledky seznam přihlášených
26.3.2022Czech O-Tour 2022 (2. závod) - Terezín - E2ČSOS31.1.2022výsledky seznam přihlášených
26.3.2022VČP - Semín - klasikaLPU20.3.2022výsledky seznam přihlášených
31.3.2022Společná dopravaSHK31.3.2022výsledky seznam přihlášených
2.4.2022Žebříček A 2022ČSOS1.4.2022výsledky seznam přihlášených
2.4.2022VČP - Lomnice nad Popelkou - krátkáSJC27.3.2022výsledky seznam přihlášených
2.4.2022VČP - Jilemnice - sprintJIL27.3.2022výsledky seznam přihlášených
9.4.2022MČR a Veteraniáda NOB - StruhařovVSP26.3.2022výsledky seznam přihlášených
9.4.2022VČP - Česká Třebová - klasikaCET3.4.2022výsledky seznam přihlášených
10.4.2022ČP, ZA krátká - StruhařovVSP26.3.2022výsledky seznam přihlášených
15.4.2022Velikonoční soustředěníSHK8:0031.3.2022výsledky seznam přihlášených
23.4.2022ČP, ŽA sprint - Nové Město n. MoravěOSN16.4.2022výsledky seznam přihlášených
23.4.2022ČP štafet - Nové Město n. MoravěLPU9.4.2022výsledky seznam přihlášených
24.4.2022ČP štafet - Nové Město n. MoravěLPU9.4.2022výsledky seznam přihlášených
30.4.2022Mistrovství oblasti na krátké trati - ČičováVAM23.4.2022výsledky seznam přihlášených
14.5.2022VČP - Dvůr Králové nad Labem - klasikaOAV8.5.2022výsledky seznam přihlášených
14.5.2022MČR sprint - PrahaDKP1.5.2022výsledky seznam přihlášených
14.5.2022Veřejný závod při MČR ve sprintuDKP7.5.2022výsledky seznam přihlášených
15.5.2022Žebříček B-Čechy 2022ČSOS14.5.2022výsledky seznam přihlášených
15.5.2022MČR sprintových štafet - PrahaDKP1.5.2022výsledky seznam přihlášených
15.5.2022Veřejný závod při MČR sprintových štafetDKP7.5.2022výsledky seznam přihlášených
21.5.2022ŽB-Č klasika - ChyňavaDKL7.5.2022výsledky seznam přihlášených
21.5.2022ŽA krátká - NejdekLPM7.5.2022výsledky seznam přihlášených
22.5.2022ŽB-Č krátká - ChyňavaDKL7.5.2022výsledky seznam přihlášených
22.5.2022ŽA klasika - NejdekLPM7.5.2022výsledky seznam přihlášených
28.5.2022Mistrovství oblasti na klasické trati - HajniceMOF22.5.2022výsledky seznam přihlášených
4.6.2022Veřejný závod při MČR KT - sobotaTJN21.5.2022výsledky seznam přihlášených
4.6.2022MČR krátká - Nová Ves nad Nisou (so:Q, ne:F)TJN21.5.2022výsledky seznam přihlášených
5.6.2022Veřejný závod při MČR KT - neděleTJN21.5.2022výsledky seznam přihlášených
11.6.2022VČP - Rtyně v Podkrkonoší - krátkáSNA5.6.2022výsledky seznam přihlášených
18.6.2022ŽB-Č klasika - Sedlo u ČíměřeSJH4.6.2022výsledky seznam přihlášených
19.6.2022ŽB-Č krátká - ČíměřSJH4.6.2022výsledky seznam přihlášených
24.6.2022Veteraniáda ČR ve sprintu - LitovelSTE12.6.2022výsledky seznam přihlášených
25.6.2022VČP - Borovnička - krátkáNPA19.6.2022výsledky seznam přihlášených
25.6.2022Veteraniáda ČR klasika - Horní MěstoSTE12.6.2022výsledky seznam přihlášených
26.6.2022Veteraniáda ČR krátká - Horní MěstoSTE12.6.2022výsledky seznam přihlášených
 
16.7.2022Czech O-Tour 2022 (3. závod) - Jizerky - E1ČSOS31.1.2022rozpis závodu seznam přihlášených
16.7.2022Czech O-Tour 2022 (4. závod) - Jizerky - E2ČSOS31.1.2022rozpis závodu seznam přihlášených
17.7.2022Czech O-Tour 2022 (5. závod) - Jizerky - E3ČSOS31.1.2022rozpis závodu seznam přihlášených
19.8.2022Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - BranžežTUR26.4.2022rozpis závodu seznam přihlášených
29.10.2022Czech O-Tour 2022 (6. závod) - Kokořínsko - E1ČSOS31.1.2022rozpis závodu seznam přihlášených
30.10.2022Czech O-Tour 2022 (7. závod) - Kokořínsko - E2ČSOS31.1.2022rozpis závodu seznam přihlášených