Kalendář závodů 2021

2021  |  2020  |  2019  |  2018  |  2017  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
23.1.2021ZHL sprint Pardubice "individuální měřený trénink"LPU17.1.2021výsledky seznam přihlášených
24.1.2021ZRUŠENO: ZHL sprint HKSHK17.1.2021výsledky seznam přihlášených
21.2.2021ZHL - sprint v HKSHK14.2.2021výsledky seznam přihlášených
28.2.2021Malá cena Velké VerandyCHC23.2.2021výsledky seznam přihlášených
28.2.2021REGISTRACE OB 2021 - prodlouženo23.2.2021výsledky seznam přihlášených
7.3.2021ZRUŠENO: ZHL KT - StrašovLPU23.2.2021výsledky seznam přihlášených
2.5.2021INOV-8 CUP - žebříček A 2021ČSOS1.5.2021výsledky seznam přihlášených
2.5.2021Dvůr Orienteering AdventureOAV26.4.2021výsledky seznam přihlášených
8.5.2021ČP+ŽA sprintSJI1.5.2021výsledky seznam přihlášených
9.5.2021ČP+ŽA krátká traťSJI1.5.2021výsledky seznam přihlášených
15.5.2021Měřený trénink žactva a dorostu HajniceMTU8.5.2021výsledky seznam přihlášených
16.5.2021Měřený trénink žactva a dorostu OchozSRK8.5.2021výsledky seznam přihlášených
16.5.2021Měřený trénink ostatní Ochoz - NESMÍ ŽACTVO A DOROSTSRK8.5.2021výsledky seznam přihlášených
22.5.2021MČR sprint - ŠternberkSTE8.5.2021výsledky seznam přihlášených
23.5.2021Žebříček B-Čechy východ 2021ČSOS22.5.2021výsledky seznam přihlášených
23.5.2021MČR sprintových štafet - LitovelSTE7.5.2021výsledky seznam přihlášených
29.5.2021ŽB-Čv + 1. VčP klasika - Vysoká u HolicLPU22.5.2021výsledky seznam přihlášených
30.5.2021ŽB-Čv + 2. VčP krátká - Vysoká u HolicLPU22.5.2021výsledky seznam přihlášených
5.6.20213. VčP - Češovské valySJC29.5.2021výsledky seznam přihlášených
12.6.2021MČR krátká - VojtíškovSSU29.5.2021výsledky seznam přihlášených
13.6.2021ŽA, ČP zkrácená trať - VojtíškovSSU29.5.2021výsledky seznam přihlášených
13.6.20214. VčP - Šedivec - klasikaZAM6.6.2021výsledky seznam přihlášených
19.6.2021ŽB-Čv krátká - Písecké horyOPI+DKP6.6.2021výsledky seznam přihlášených
20.6.2021ŽB-Čv klasika - Písecké horyOPI+DKP6.6.2021výsledky seznam přihlášených
25.6.2021Veteraniáda ČR ve sprintu - RýmařovKON+OOL13.6.2021výsledky seznam přihlášených
26.6.2021Veteraniáda ČR na klasické trati - Žďárský potokKON+OOL13.6.2021výsledky seznam přihlášených
26.6.20215. VČP – Stříbrný rybník - OM klasikaPHK20.6.2021výsledky seznam přihlášených
27.6.2021Veteraniáda ČR na krátké trati - Žďárský potokKON+OOL13.6.2021výsledky seznam přihlášených
3.7.2021WOC Tour - ZRUŠENOČSOS14.9.2020výsledky seznam přihlášených
16.7.2021GRAND PRIX SILESIAAOP30.5.2021výsledky seznam přihlášených
16.7.2021ZRUŠENO: H.S.H. Vysočina cup - BudislavCHT30.6.2021výsledky seznam přihlášených
21.7.2021Bohemia OrienteeringBOR12.2.2021výsledky seznam přihlášených
30.7.2021Letní VelikonoceDKP15.7.2021výsledky seznam přihlášených
6.8.2021Orienteering AdventureOAV19.4.2021výsledky seznam přihlášených
13.8.2021Rumcajsovy míle - Svatá KateřinaSJC30.6.2021výsledky seznam přihlášených
20.8.2021Pěkné prázdniny - KacanovyTUR21.6.2021výsledky seznam přihlášených
27.8.2021Cena východních Čech - Pustá RybnáLPU16.7.2021výsledky seznam přihlášených
4.9.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříčekSTHvýsledky seznam přihlášených
4.9.2021Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček AJPV30.8.2021výsledky seznam přihlášených
5.9.2021Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříčekSTHvýsledky seznam přihlášených
5.9.2021Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček AJPV30.8.2021výsledky seznam přihlášených
11.9.2021Oblastní žebříčekHOR5.9.2021výsledky seznam přihlášených
18.9.2021Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace)KAM9.9.2021výsledky seznam přihlášených
19.9.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (finále)KAMvýsledky seznam přihlášených
25.9.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříčekSHK19.9.2021výsledky seznam přihlášených
25.9.2021Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovstvíSJC10.9.2021výsledky seznam přihlášených
26.9.2021Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)SJC17.9.2021výsledky seznam přihlášených
28.9.2021Oblastní žebříčekSRK22.9.2021výsledky seznam přihlášených
2.10.2021Oblastní žebříčekLTU26.9.2021výsledky seznam přihlášených
9.10.2021MČR štafet - Kobylá nad VidnavkouAOP28.9.2021výsledky seznam přihlášených
9.10.2021Veteraniáda štafet - Kobylá nad VidnavkouAOP25.9.2021výsledky seznam přihlášených
10.10.2021MČR Klubů - Kobylá nad VidnavkouAOP26.9.2021výsledky seznam přihlášených
10.10.2021Veteraniáda ČR klubů - Kobylá nad VidnavkouAOP26.9.2021výsledky seznam přihlášených
16.10.2021Oblastní žebříčekNPA10.10.2021výsledky seznam přihlášených
16.10.2021MČR noční - PlzeňVPM3.10.2021výsledky seznam přihlášených
16.10.2021Veteraniáda NOB - PlzeňVPM3.10.2021výsledky seznam přihlášených
17.10.2021ŽA krátká - PlzeňVPM3.10.2021výsledky seznam přihlášených
 
23.10.2021Oblastní žebříček - krátká trať - SrubyCHC17.10.2021rozpis závodu seznam přihlášených
31.10.2021Oblastní žebříček - VejsplachyVRL24.10.2021rozpis závodu seznam přihlášených
1.11.2021Klubový kalendář 2021SHK31.10.2021rozpis závodu seznam přihlášených
6.11.2021Oblastní žebříček - krátká trať - Záboří - pořádáme!SHK31.10.2021rozpis závodu seznam přihlášených