Kalendář závodů 2021

2021  |  2020  |  2019  |  2018  |  2017  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
23.1.2021ZHL sprint Pardubice "individuální měřený trénink"LPU17.1.2021výsledky seznam přihlášených
24.1.2021ZRUŠENO: ZHL sprint HKSHK17.1.2021výsledky seznam přihlášených
21.2.2021ZHL - sprint v HKSHK14.2.2021výsledky seznam přihlášených
28.2.2021Malá cena Velké VerandyCHC23.2.2021výsledky seznam přihlášených
28.2.2021REGISTRACE OB 2021 - prodlouženo23.2.2021výsledky seznam přihlášených
7.3.2021ZRUŠENO: ZHL KT - StrašovLPU23.2.2021výsledky seznam přihlášených
2.5.2021INOV-8 CUP - žebříček A 2021ČSOS1.5.2021výsledky seznam přihlášených
2.5.2021Dvůr Orienteering AdventureOAV26.4.2021výsledky seznam přihlášených
8.5.2021ČP+ŽA sprintSJI1.5.2021výsledky seznam přihlášených
9.5.2021ČP+ŽA krátká traťSJI1.5.2021výsledky seznam přihlášených
15.5.2021Měřený trénink žactva a dorostu HajniceMTU8.5.2021výsledky seznam přihlášených
16.5.2021Měřený trénink žactva a dorostu OchozSRK8.5.2021výsledky seznam přihlášených
16.5.2021Měřený trénink ostatní Ochoz - NESMÍ ŽACTVO A DOROSTSRK8.5.2021výsledky seznam přihlášených
22.5.2021MČR sprint - ŠternberkSTE8.5.2021výsledky seznam přihlášených
23.5.2021Žebříček B-Čechy východ 2021ČSOS22.5.2021výsledky seznam přihlášených
23.5.2021MČR sprintových štafet - LitovelSTE7.5.2021výsledky seznam přihlášených
29.5.2021ŽB-Čv + 1. VčP klasika - Vysoká u HolicLPU22.5.2021výsledky seznam přihlášených
30.5.2021ŽB-Čv + 2. VčP krátká - Vysoká u HolicLPU22.5.2021výsledky seznam přihlášených
5.6.20213. VčP - Češovské valySJC29.5.2021výsledky seznam přihlášených
12.6.2021MČR krátká - VojtíškovSSU29.5.2021výsledky seznam přihlášených
13.6.2021ŽA, ČP zkrácená trať - VojtíškovSSU29.5.2021výsledky seznam přihlášených
13.6.20214. VčP - Šedivec - klasikaZAM6.6.2021výsledky seznam přihlášených
19.6.2021ŽB-Čv krátká - Písecké horyOPI+DKP6.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
20.6.2021ŽB-Čv klasika - Písecké horyOPI+DKP6.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
25.6.2021Veteraniáda ČR ve sprintu - RýmařovKON+OOL13.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
26.6.2021Veteraniáda ČR na klasické trati - Žďárský potokKON+OOL13.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
26.6.20215. VČP – Stříbrný rybník - OM klasikaPHK20.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
27.6.2021Veteraniáda ČR na krátké trati - Žďárský potokKON+OOL13.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
3.7.2021WOC Tour - ZRUŠENOČSOS14.9.2020rozpis závodu seznam přihlášených
16.7.2021GRAND PRIX SILESIAAOP30.5.2021rozpis závodu seznam přihlášených
16.7.2021H.S.H. Vysočina cup - BudislavCHT30.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
21.7.2021Bohemia OrienteeringBOR12.2.2021rozpis závodu seznam přihlášených
30.7.2021Letní VelikonoceDKP15.7.2021rozpis závodu seznam přihlášených
6.8.2021Orienteering AdventureOAV19.4.2021rozpis závodu seznam přihlášených
13.8.2021Rumcajsovy míle - Svatá KateřinaSJC30.6.2021rozpis závodu seznam přihlášených
27.8.2021Cena východních Čech - Pustá RybnáLPU16.7.2021rozpis závodu seznam přihlášených