Skupina dospělých

Fotbalová sezona 2018 - 2019

9.11.(2): Na druhé kolo jsme již externisty nepotřebovali, sešlo se nás ideálně - 10. Nejvíc bodů vydoloval Mára, do vedení mezi střelci i v bodování se dostal Tom. Kliknutím na tabulku uvidíte kompletní přehled. Tak zase za týden, přihlašte se včas:
P ř i h l á š k y
›› celý článek

Jakub Weiner | 10.11.2018 | 0

Podzimní souhrn

Skončila nám sezona. Se souhrnem navážeme tam, kde jsme minule skončili.
:: finálová umístění na MČR klasika - Lenka Mechlová 6., Kája 17., Andrea Větříčková (D20) 14., Honza Gebrt (H20) 15.
:: životní výsledek Lenky Mechlové na valdštejnském middlu Světovém poháru - 20. místo
:: kraják v Herlíkovicích: 3. Marťa, 4. Nikča, 1. Eda, 3. Jedla, 8. Lyžník.
:: MČR sprintových štafet ve Zlíně: áčko 9. (Lenka - Lyžník - Honza - Kája) při skvělém Lenčině rozběhu (3.), béčko 17. (Andrea - Vojta - Eda - Adéla).
:: Český pohár štafet ve Zlíně: V prvním závodě ženy 5. (Lenka - Zuzka - Kája), Lenka první na úseku. Ve druhém závodě ženy 10. (Kája - Marťa - Zuzka), muži 10. (Honza - Heppy - Eda).
:: Kraják v Horní Brusnici: 1. Kája, 2. Zuzka, 3. Andrea, 1. Eda, 3. Lyžník, 5. Heppy, 8. Vojta
:: Předmistrovské soustředění na Pecce
:: MČR štafet v Krajníčku: ženy 11. (Kája - Zuzka - Lenka)
:: MČR klubů v Krajníčku: áčko 13. (Honza - Kája - Heppy - Zuzka - Eda - Lenka - Lyžník), béčko 27., céčko 44.
:: Kraják u Chocně: 1. Marťa, 7. Péťa H.
:: Kraják u Hořic: 5. Heppy, 9. Ráďa
:: MČR Hrob: HH 3. Dan Pek (+ L.Semerád), 12. Vojta + Honza, HD 2. Lenka Mechlová (+ Z. Vošta), 9. Kája (+ L. Kettner)
:: Aktuální ranking: Vedou Lenka (5.) a Lyžník (58.)

Jakub Weiner | 8.11.2018 | 0

Na Krajníčko !!!

Soupisky jsou ještě samozřejmě tajné, ale tu céčkového družstva pustit můžeme. Běží Bob a Tom, Kiki, Maki, Maky, Paki a Míra ;-)

Jakub Weiner | 11.10.2018 | 0

XXIII. JCM, 18.-21.10.2018

Posunutý termín na 18.-21.10., ale stejný myslivecký bál ;-).

Michal Jedlička | 25.9.2018 | 0

Letní souhrn

:: Cena Střední Moravy - 14. Ráďa (H21A)
:: Veteran cup - 4. Marťa (D21A), 6. Heppy, 7. Lyžník (oba H21A)
:: Nikča na JMS v Maďarsku - klasika 133., sprint 73., middle Q 15., middle F disk, štafety 25.
:: Vojta na JWOC tour v Maďarsku
:: Bob a Piškot na vícedenních v Irsku
:: Jedla a Jana do toho práskli na akci Všichni budeme Jedličkovi ;-)
:: Rumcajsovy míle - 7. Kája (DE)
:: skupina juniorů a dospělých na Oringu
:: Eda a Lyžník na OO cupu ve Francii
:: Bobo cup (3.ročník) - 1. Jedla, 2. Karel, 3. Starouš, 4. Marťa, 5. Vrabec
:: Pěkné prázdniny - 6. Kája (DE), 21. Vojta, 26. Heppy (oba HE), 7. Jedla (H21A)
:: Cena Východních Čech - 10. Eliška (D21A), 7. Míca (H21A)
:: Lenka na Světovém poháru v Norsku - klasika 43., prolog 46., stíhačka 48., štafety 23.
:: áčka Bor middle - 9. Kája, 14. Zuzka (obě DE), 5. Andrejka (D20A), 13. Kábrt (H20A), 6. Vojta (H21A)
:: áčka Bor klasika - 9. Kája (DE), 2. Zuzka (D21A), 12. Kábrt (H20A), 8. Heppy, 11. Vojta (oba H21A), 1. Kuba (H35B)
:: Aktuální ranking - vedou Lenka a Lyžník, hodně si poskočili Anča a Jedla.

Jakub Weiner | 13.9.2018 | 0

Červnový souhrn

:: 2.6. Na krajáku (sprint) v Novém Hrádku Lyžník vyhrál, Marťa byla 3.
:: 2.6. Oblastní mistrovství štafet v Novém Hrádku vyhrály ženy (Marťa, MaČe, Zuzka), muži (Lyžník, Ráďa, Hop) byli třetí
:: 2.6. Jedlovo loučení se svobodou
:: 9.-10.6. Český pohár v Hrabové: eliťáci Kája 7. na middlu, na klasice Lenka 8. a Lyžník 13.
:: 9.-10.6. Žebříček B u Jindřichova Hradce: na klasice 5. Zuzka, 7. Eliška, na middlu 4. Zuzka, 9. Eliška
:: 16.-17.6. Víkendovka s pestrým programem: kraják Kramolná (1. Kája, 2. Lenka, 3. Hop), downhill middle v Radvanicích, sprintové okruhy v Broumově, výběh ve Stolových horách.
:: 24.6. Mistrovství ČR Chlébské: Lenka bronzová, Zuzka 18., Kája 22.
:: Lenka je nominovaná na Světový pohár do Norska (29.8.-2.9.)
:: V aktuálním rankingu je Lenka šestá, Kája 14. a Zuzka 24. Nejlepším mužem je už Lyžník, druhým je Vask a třetí Eda.

Jakub Weiner | 6.7.2018 | 0

Červnová víkendovka

O uplynulém víkendu proběhla už druhá letošní víkendovka skupiny dospělých. Tentokrát ji hostily terény v okolí Broumovského výběžku a program jsme si naordinovali skutečně pestrý - middle v hustnících rovinaté Kramolné, downhill middle s kamínky v Radvanicích, krátké sprintové okruhy v Broumově a nakonec výběh v polském národním parku Gory Stolowe. I po společenské stránce byl víkend hodně výživný, takže věřím, že jsme nejenom natrénovali k nadcházejícími mistrovskému víkendu na kratké trati, ale i trochu utužili skupinu do další části sezóny. ›› celý článek

Michal Jirásek | 21.6.2018 | 3

Štafety - sprint - štafety - sprint - štafety

Krátký pohled na dva uplynulé víkendy.
:: Na štafetách u Plzně ženy (Lenka - Zuzka - Kája) dvakrát směřovaly k bednovému umístění, nakonec 4. a 5. místo. Páté místo také v Českém poháru štafet.
:: Na sprintu v Plzni byla Lenka v elitě třetí, Lyžník v áčkách taktéž!
:: Na sprintu v Novém Hrádku (kraják) byla Marťa třetí, Lyžník vyhrál! Ráďa Tichý devátý...
:: Na Oblastním mistrovství štafet v Novém Hrádku ženy (Marťa H., Marťa Č., Zuzka) vyhrály, muži (Lyžník, Ráďa, Heppy) byli třetí.

Jakub Weiner | 3.6.2018 | 0

Lyžník si skočil do stovky

V novém rankinku se událo několik i významnějších změn. Lenka je čtvrtá, Kája už je v první patnáctce, hodně poskočily Andrea Větříčková a Kristýna Mervartová. V mužích zaznamenal pěkný skok už na 77. místo Lyžník. Kompletní oddílový ranking zde

Morcec hadry, to sou událostě! ;-)

To hlavní se objevuje na hlavní stránce, my si tady, vedle Lenčiny účasti na Mistrovství Evropy, který jsme zdokumentovali ve zvláštním článku, speciálně připomeneme, že:

- Kája Teplá vyhrála na začátku května v Hostomicích celostátní závod na krátké trati!
- Na béčkách v Radvanicích se medailově dařilo Zuzce Jedličkové a Edovi Šmehlíkovi.
- Oblastní mistrovství na klasice vyhrála Martina Hepnerová. David Hepner byl druhý.
- Na sprintovém mistrovství ČR v Táboře Kája Teplá obsadila v plné domácí konkurenci 8. místo
- Na následném middlu Českého poháru byla Lenka Mechlová šestá, Kája Teplá osmá.