Skupina dospělých

Fotbal 2019/2020

6.12. (5): Zápas číslo pět - rychlý, technický, plný šancí. Poprvé se hvězda nejmenuje Jedlička ;-) ale Vrabec a jeho 7 čárek. Na bodech máme plichtu jen o skóre (Kuba - Mára), střelec Kuba, nahrávky Mára. Zatím skvělá docházka, hlaste se na příště!
Přihlášky
Statistika
›› celý článek

Jakub Weiner | 10.12.2019 | 0

Vrchol klubové sezóny za námi!

Sobota
D21: 9. SHK A (Kája-Zuzka-Léňa), 23. SHK B (Míša-Andrea-Nikča)
H21: 23. SHK A (Míca-Vask-Eda), 42. SHK B (Honza-Dan-Ráďa)
Neděle:
11. SHK A (Míca-Léňa-Eda-Míša-Vojta-Kája-Vask)
23. SHK B (Honza-Áďa-Ráďa-Andrea-Dan-Nikča-Bob)
42. SHK C (KubaH-Eliška-Tom-BáraJ-Paki-Dita-Wiky)
Díky všem za předvedené výkony!
MČR klubů - A-tým

Vojtěch Netuka | 7.10.2019 | 0

Zářijová víkendovka skupiny dospělých

S vidinou blížícího se klubového vrcholu sezóny proběhlo v sobotu 28. září minisoustředění SD. Účastnilo se celkem šest běžců (Dan, Eda, Honza, Ráďa, Míca, Vojta) a tři běžkyně (Áďa, Andrea, Nikča). Na programu byla dopolední Liga Vysočiny u Žďáru nad Sázavou a odpolední semtamy v Toulovcových Maštalích.
Víkendovka SD
Při dopoledním závodě s centrem v Autokempu Pilák pobavila úsměvná stavba tratí. S nástrahami v podobě ostrých úhlů či kontrol 10m od cesty si nejlépe poradili Eda s Nikčou, kteří vyhráli hlavní kategorie a zúčastnili se tedy vyhlášení vítězů. Na pomyslné stupně vítězů (vyhlášeni byli pouze vítězové) Nikču doprovodily druhá Áďa a třetí Andrea. Třetí skončil také Míca (11. Vojta, 13. Ráďa, 17. Dan, 19. Honza).
Po vyhlášení jsme jeli do centra Žďáru, kde už v místním hostinci obědvala posádka Tranzitu. Posilnili jsme se těstovinami a domácí mátovou limonádou a vyjeli směr Toulovcovky. Cestou jsme se snažili naladit přenos ze SP, což se nám po dojezdu podařilo, a my vybíhali na trénink až po vítězném doběhu Vojty Krále.
Jižní část Toulovcových Maštalí nepřekvapila svou krásou, překvapila však svou náročnou podložkou. Borůvčí na kopcích se střídalo s rákosím v údolích, a tak nám těch pět semtamů (čtyři pro holky) dalo pořádně zabrat. Taktak jsme to stihli před setměním a vyrazili domů do HK. Cestou jsme si objednali na klubovnu pizzu a den tak zakončila pizza párty na Biřičce.

Vojtěch Netuka | 30.9.2019 | 0

Podzimní sezónu jsme zahájili v Chocni, Lukovečku i Kamenici

Ano, tam všude jsme jeli bojovat o co nejlepší výsledky a v neposlední řadě taky o nějaké ty body do Rankingu, příp. Žebříčku A.
Hlavní závody tohoto víkendu hostil Lukoveček kousek od Zlína. Dámskou elitu běžela Kajča a oba dva dny doběhla na 14. místě. V juniorkách závodila Nikča a bylo z toho 2xTOP 10 (10. na klasice, 7. na krátké).
Nejpočetnější výprava mířila směr Choceň - běželo se v Dívčích dolech, v podstatě "domácím" lese. Dařilo se hlavně ženám, pánové se oba dva dny museli sklonit před nabušenými veterány. V sobotní klasice doběhla Zuzka druhá (5. Míša, 6. Áďa), chlapi se seřadili v druhé desítce (10. Míca, 11. Vojta, 13. Honza, 15. Hop, 17. Ráďa, 21. Jedla). Na nedělní krátké si Zuzka zopakovala 2. místo, když jí na stupně vítězů doprovodila 3. Áďa, pouhé tři sekundy před 4. Marťou. Z našich mužů byl opět nejlepší (tentokrát pátý) Míca, Jedla potvrdil své kvality sedmým místem (12. Hop, 13. Honza, 22. Ráďa).
Vojta si v neděli udělal výlet do Kamenice a na rychlém middlu obsadil dělené páté místo.

Vojtěch Netuka | 10.9.2019 | 0

Červnový závěr jarní sezóny

Jarní sezóna v červnu vrcholila závody Českého poháru u Doks, ale zejména mistrovstvím na krátké trati na Čížkových kamenech u Trutnova. Část skupiny na něj ladila na minivíkendovce u Radvanic (děkujeme TSM za účast na trénincích) a zejména dámy nám opět udělaly radost. V první desítce se umístily hned tři - 4. Lenka, 6. Zuzka a 9. Kája. Parádní výkony! V pánech jsme alespoň ulovili dvě účasti v "B" finále (Hop a Vojta), což se rozhodně počítá. ›› celý článek

Michal Jirásek | 22.7.2019 | 0

Trojkombinace v Jeseníkách

Mokré a kopcovaté - přesně těmito dvěma slovy by se daly charakterizovat proběhlé štafety v rekreačním areálu Třemešek na jižním okraji Hrubého Jeseníku. Účast byla relativně hojná, stavěli jsme tři pánské a dvě dámské štafety, zamrzela neúčast opor Lyžníka, Lenky a Nikoly.
Trojkombinace Šumperk
Ještě předtím v sobotu dopoledne jsme si ale střihli pěkný sprint v Šumperku a zaznamenali několik pěkných umístění (10. Andrea D20A, 11. Ráďa H20A, 16. Kája W21E, 11. Vojta H21A). Pak už byl ale čas na přesun do Třemešku: V sobotu se opět nejvíce dařilo ženám - áčko ve složení Kája-Marťa-Zuzka doběhlo osmé, béčko (Andrea-Míša-Áďa) sedmnácté. Pánům nevyšla sázka s Chmelisem na prvním úseku, a navíc Vojta v lese neorazil všechny terčíky, a tak se nakonec nejlépe umístilo 18. béčko (Honza-Ráďa-Míca), céčko (Starda-Dan-Bob) o fous nad body 39., a áčko tedy bohužel DISK.
Na neděli zůstaly dámské soupisky stejné, pánové udělali škatulata (mj. přijel Eda), a tak z toho byl souboj mládí a zkušeností. Více se dařilo zkušeným (Hop-Míca-Eda), kteří si doběhli pro 24. místo, mládí (Honza-Ráďa-Dan) doběhlo dvaatřicáté. V céčku bohužel Starda strávil v lese dost času hledáním čipu, tudiž byla štafeta odsouzena k pobytu na chvostu startovního pole (46. Starda-Vojta-Čmelda). Naopak ženské áčko ještě vylepšilo včerejší výsledek a vybojovalo skvělé 5. místo, béčko tentokrát devatenácté.

Vojtěch Netuka | 14.5.2019 | 2

Jarní pohár na Stříbrném rybníku

Na domácí půdě v hradeckých lesích začala letošní štafetová sezóna. Na startovní čáře jsme se objevili v hojném počtu, jelikož jsme postavili tři ženské a čtyři pánské štafety. A jak jsme si vedli? První letošní úspěch si připsalo ženské áčko, které si díky čerstvé posile Nikče, stálici Zuzce a finišmance Káje doběhlo pro skvělé 2. místo a to i bez naší reprezentantky Léni, která si ve stejný den dojela pro krásnou 10. příčku na MS v LOBu na krátké trati. Dvanáctou příčku obsadilo béčko (Andrea-ÁďaČ-Marťa), céčko doběhlo šestadvacáté (ÁďaK-Apča-Eliška). V mužích zaběhli skvěle na prvním úseku Lyžník s Honzou, na tom druhém si den blbec vybral Hop a byl předběhnut za ním běžícím Edou. Poslední úsek obstarali Vojta s Mícou a doběhli štafetám A2 (Honza-Eda-Vojta) a A1 (Lyžník-Hop-Míca) pro šestnácté, resp. dvacáté místo. Béčko (Ráďa-Starouš-Kuba) bylo devětatřicáté, céčko (Piškot-Paki-Oto) pětačtyřicáté. Další štafetová akce nás čeká o druhém květnovém víkendu, kdy vyrazíme do jesenických kopců v okolí Šumperka.

Vojtěch Netuka | 26.3.2019 | 0

Březnová víkendovka skupiny dospělých

O uplynulém víkendu jsme zahájili letošní závodní sezónu na turnováckých Jarních skalách. Velmi pěkně zaběhla děvčata v D21A (4. Kája, 5. Nikča, 12. Adélka a 17. Andrejka). U kluků se ukázala vyrovnanost, když se jich většina seřadila po skoro 90 minutách závodu do rozmezí minuty a půl v druhé desítce pořadí (15. Vojta, 16. Ráďa, 18. Míca, 20. Dan); další opory preferovaly naběhat v terénu větší časový objem. Do terénů okolo hradu Kost se budeme za zhruba měsíc vracet na velikonoční soustředění, takže bude dost prostoru na případný reparát. ›› celý článek

Michal Jirásek | 18.3.2019 | 0

Fotbalová sezona 2018 - 2019

Přihlášky: ZDE
Tabulka: ZDE ›› celý článek

Jakub Weiner | 25.1.2019 | 0

Ohlédnutí psané ze soustředění

Ta holka neměla v minulé sezoně snad jediný víkend volný. Možná i proto je tak zatraceně dobrá. Ohlédnutí za loňským rokem psala ze soustředění lyžařské repre. V roce 2018 byla na lyžařském ME v Bulharsku, na SP v Americe, sotva slezl sníh už se soustředila na ME ve Švýcarsku, v létě absolvovala SP v Norsku a korunu své nejlepší sezoně nasadila rekordním počtem bodů z middlu SP na Valdštejně. Doma se stala noční mistryní, na middlu byla třetí, zaznamenala i skvělý úsek na sprintových štafetách. Ve sprintu v Plzni byla třetí a i díky ní se ženská štafeta letos podívala na stupně. Článek naší nejlepší závodnice - Lenky Mechlové - čtěte ZDE.