09.06.2008
Spousty fotek ze závodu naleznete na http://shk1.rajce.idnes.cz

04.06.2008
Ztráty a nálezy
Po odjezdu závodníků se v centru závodu našly tyto věci:
- buzola SPORT 4 OL
- trenky se znakem Washington Wizards
- sportovní boty Nike
Zájemci se mohou přihlásit na adrese prihlasky@shk-ob.cz.

Naopak závodník Jakoubek z Jihlavy postrádá sportovní boty Mizuno!! Pokud je někdo omylem odvezl, kontaktujte ho, prosím, na čísle 604 474 920.


04.06.2008
Je po závodě. V sekci výsledky naleznete výsledky jednotlivých kategorií včetně výsledků s mezičasy i výsledky soutěže škol v obou vypsaných kategoriích.
Zveřejnili jsme rovněž soubor z programu Orienteering Organiser s daty ze závodu včetně mapy.

02.06.2008
Omlouváme se, ale z důvodu chybné přihlášky Gymnázia Zlín jsme museli upravit startovní listinu kategorií HIII a HIV. Žádný ze závodníků (kromě Gymnázia Zlín) nestartuje podle nové upravené startovní listiny v nižším startovním čase než původně. Nemělo by se tedy stát, že byste na start dorazili pozdě. Přesto prosíme všechny závodníky v uvedených kategoriích a vedoucí výprav, aby si zkontrolovali nové startovní časy.


02.06.2008
Na středeční závod je již téměř vše připraveno a pořadatelé se těší na vaši účast. Pod příslušnými odkazy naleznete startovní listiny po kategoriích i pro jednotlivé školy a pokyny k závodu. Abyste bez problémů dorazili na shromaždiště, je k nahlédnutí a stažení situační plánek centra závodu a nejbližšího okolí.
Pro výpravy, které přijedou na hradecké hlavní nádraží: V přednádražním prostoru probíhají rozsáhlé stavební práce, které vyvolaly změny v odjezdových místech linek MHD. Trolejbusy č. 1 a 2 na Nový Hradec Králové odjíždějí z nástupiště D, linka č. 1 zastavuje též na nástupišti E. Viz plánek okolí hlavního nádraží.

22.05.2008
Přípravy závodu pokračují: Byly vytištěny pohledy s tematikou závodu, které obdrží všichni účastníci. Stavitelka tratí Iva Mádlová (bývalá reprezentantka, současná trenérka žactva ve Slavii Hradec Králové, stavitelka tratí celostátního finále v r. 2006) dokončila svoji práci. Můžete se proto podívat na parametry připravených tratí ZDE

12.05.2008
V rámci závodu Celostátního finále Přeboru škol je vypsána kategorie OPEN pro zájemce z řad doprovodu žáků, hostů a sportovní veřejnosti. Podrobnosti najdete v rozpisu.

11.05.2008
Mapa pro závod je dokončena. Bude vytištena v rámci projektu Výukové mapy 2008. Její náhled můžete vidět ZDE.

11.05.2008
Je hotov rozpis závodu. Je také ke stažení v sekci download ve formátu doc nebo pdf.

28.01.2008
Dnes oficiálně spuštěny stránky závodu, k dispozici jsou předběžné informace o závodě.