Ukázky tratí

Zde se můžete podívat jak vypadala hlavní mužská a ženská trať: " H21E ", " D21E "


Protokoly

Do "Výsledků" jsme přidali protokoly k sobotní klasice a nedělním štafetám.


Fotogalerie

V sekci "Fotogalerie" najdete více něž 800 fotografií z obou závodů


Výsledky štafet

Do "Výsledků" z nedělních štafet jsme přidali výsledky Oblastního mistrovsvtí a veteraniády štafet Ještědské oblasti a Přeboru Prahy štafet.


Výsledky ze štafet

V sekci "Výsledky" jsme zveřejnili nedělní výsledky z Českého poháru štafet.


Výsledky z klasiky

V sekci "Výsledky" jsme zveřejnili konečné výsledky ze sobotní klasiky.


Ukázky mapy

V rubrice "Prostor závodu" jsme zveřejnili další výřezy map, abyste věděli do čeho jdete.


Došlé platby na sobotní závod

Dne 4.9. byly zkontrolovány platby startovného za sobotní závod na klasické trati. Klubů, které mají zaplaceno ve správné výsi, je menšina. Jsou to (a poděkování si zaslouží): API, BSO, DCE, DKL, DKP, HAR, CHA, JHB, KPY, LDC, LIT, LLI, LPU, MLA, NEJ, NPA, OKP, PEN, PZR, SCP, SJI, SLP, SMB, SNA, SRK, STB, TEM, TEP, TJH, TRC, TRI, VBM, VIZ, VLI.

U ostatních klubů nebyla platba vůbec identifikována nebo byla zjištěna v nesprávné (nižší) výši. Na prezentaci bude požadována platba (resp. doplatek) v hotovosti, pokud věrohodně neprokáží včasné zaplacení převodem na správný úcet.


Pokyny

V sekci "Pokyny" jsou k dispozici pokyny pro oba závody ve formátu PDF a DOC


Parametry tratí

V sekci "Tratě" jsou zveřejněny parametry tratí pro oba dny. U závodu na klasické trati dejte pozor na správný start. U štafet najdete zároveň tabulku se startovkou jednotlivých kategorií.


Zveřejněny startovní listiny

V sekci "Startovka" jsou zveřejněny startovní listiny, jak pro závod jednotlivců, tak pro závod štafet. V tuto chvíli přijímáme dohlášky pouze v omezeném počtu a za dvojnásobný vklad. Do kategorií HD21 máte možnost se dohlásit pouze do podkategorie C, ostatní podkategorie jsou již uzavřeny.


Nedělní závody opět rozšířeny

Současně se závodem Českého poháru štafet proběhne dne 9. 9. 2007 Přebor Prahy štafet 2007. To znamená, že budou z nedělního závodu vydány i redukované výsledky sestavené jen ze štafet klubů zařazených v pražské oblasti. Nejlepší štafeta, která se nekvalifikuje na  M ČR na základě průběžného pořadí Českého poháru štafet, získá na M ČR právo startu. Budou vypsány všechny kategorie dle SŘ soutěží pražské oblasti ČSOB, Směrné časy budou odpovídat časům dle SŘ ČSOB. Startovné: H14, D14 - 180,-Kč/štafetu, H18, H21, D18, H21 - 390,-Kč/štafetu.


Výřezy z mapy doplněny o vzorovou mapu Dubový Dvůr

V rubrice "Prostor závodu" je ke stažení ukázka z nové mapy s nákresem centra závodu


Doplněny informace k ubytování

V sekci "Ubytování" jsou uvedeny podrobnější informace a kontakty k ubytování a stravování v Trutnově. dále je v sekci "ubytování" k dispozici seznam ubytovaných.


Stavitel tratí na MS 2007

Michal Jedlička se připravuje na svůj finálový závod na middlu na světovém šampionátu. Všichni klokani mu drží palce. Přesto však dokázal v rámci příprav na MS ještě postavit špičkové tratě pro závod jednotlivců i štafet v okolí Dubového Dvora. Klobouk dolů.


Mapy jsou hotové a jdou do tisku

Před dvěma týdny byly dokončeny mapovací práce a byla provedena revize. Honzové Langr a Netuka dokončili grafickou úpravu map a předali do tiskárny dvě závodní a jednu vzorovou mapu. Mapy budou vytištěny klasickým ofsetovým tiskem a budou s dotištěnými tratěmi zabaleny do igelitového obalu - závodníci se tedy nemusí obávat nějakých nevyzkoušených novinek.


Seznam přihlášených

V sekci "přihlášení" je nyní k dispozici seznam přihlášených účastníků k datu 20.8.2007


Nový kabát stránek

Tak tu máme měsíc srpen a další místní partnery závodů, ale taky nový kabát stránek....


Současně se závodem Českého poháru štafet proběhne dne 9. 9. 2007 Oblastní mistrovství a Veteraniáda štafet Ještědské oblasti 2007

To znamená, že budou z nedělního závodu vydány i redukované výsledky sestavené jen ze štafet klubů zařazených v Ještědské oblasti. Nejlepší štafeta, která se nekvalifikuje na M ČR na základě průběžného pořadí Českého poháru štafet, získá na M ČR právo startu. Ještědská soutěžní komise schvaluje vzhledem k situaci následující změny prováděcích pokynů JO 2007: Budou vypsány všechny kategorie dle SŘ JO mimo kategorie D165 - směrné časy budou odpovídat časům dle SŘ ČSOB. Startovné: H14, D14 - 180,-Kč/štafetu, H18, H21, D18, H21 - 390,-Kč/štafetu a H105, H140, H165, D105, D140 - 330,-/štafetu.


Výřezy z mapy a umístění mapy

V rubrice "Prostor závodu" jsou zobrazeny ukázky z nové mapy a umístění mapy na Mapovém serveru ČSOB


Zveřejněn rozpis závodů

Rozpis obou závodů byl schválen soutěžní komisí sekce OB ČSOB dne 7. 5. 2007 a do pátku 18. 5. 2007 bude ke stažení ve formátu Word a ve formátu Pdf.


V rubrice Prostor závodu máme první fotografie

Vjezd do obce U rybníkuDubový Dvůr

 

 

 celý článek

30. 04. 2007


Spuštěny stránky závodů

Zuzka v akci

Vítáme Vás na stránkách našich závodů. Dne 29. dubna 2007 byly spuštěny stránky závodů. Postupně budou doplňovány jednotlivé rubriky.

 

 


Místní partneři závodů

Zde je možné umístit Vaše logo firmy, případně Vaši reklamu

Polytex      Krakonoš      X-iont    Nedvidek Olfin Car    Epro    TK OBALY Divecký    Holan Domis    Grund    Sportovky    Makro Rudník    Železářství   

Oficiální partneři závodů

Gigasport

HI-TEC

T-Mapy

Newline

Norwell

Žaket

TOI TOI

Orientační běh

Racom

Odkazy