Výsledky kategorií štafet                                                                                                                                 9.9.2007 23:41:25
                                                                            Přebor Prahy štafet - 9.9.2007
===ČSOB-SHK=======================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1- 3.2km   95- 105m 9-9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  221 DKP OOB Kotlářka Praha A       87.27 Dlouhá Hana            27.32/3   Nováková Tereza        30.20/3       57.52/2  Svobodná Tereza        29.35/6       87.27/2  
  2  224 PGP SK Praga                   89.05 Kožinová Zuzana        32.14/7   Křemenová Natálie      32.52/5       65.06/5  Kožinová Anna          23.59/3       89.05/3  
  3  234 VSP USK Praha                  99.18 Bořánková Karolína     27.57/4   Veselá Rebeka          41.19/11      69.16/9  Bohatá Jana            30.02/7       99.18/8  
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.6- 4.6km  150- 155m 17-17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  165 DKP OOB Kotlářka Praha        119.05 Přecechtělová Tere     42.52/18  Seifertová Magda       38.56/2       81.48/9  Bochenková Ivana       37.17/6      119.05/7  
  2  178 TAP KOB TRETRA Praha          127.10 Jiříková Dana          39.36/8   Tihonová Hana          46.30/15      86.06/14 Řehořová Magdaléna     41.04/12     127.10/12 
  3  174 PGP SK Praga B                130.06 Ježková Dominika       40.24/11  Čermáková Kristýna     41.02/8       81.26/8  Jelínková Šárka        48.40/17     130.06/14 
  4  173 PGP SK Praga A                142.57 Landovská Anna         43.06/20  Nováková Kateřina      46.30/15      89.36/18 Šámalová Ludmila       53.21/22     142.57/18 
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.6- 5.8km  175- 190m 18-18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   76 DKP OOB Kotlářka Praha A      132.58 Doležalová Monika      44.16/6   Karochová Simona       44.57/5       89.13/2  Kovářová Kristýna      43.45/3      132.58/2  
  2   77 DKP OOB Kotlářka Praha B      138.27 Svobodná Šárka         43.39/3   Waldová Lucie          48.24/9       92.03/4  Dlouhá Marie           46.24/10     138.27/4  
  3   97 SCP OK Sparta Praha           141.49 Hrstková Vladěna       47.23/9   Lomáková Iveta         48.12/8       95.35/8  Hrazdírová Iva         46.14/9      141.49/7  
  4   90 PGP SK Praga A                146.58 Ryšavá Magdalena       48.11/13  Tichovská Martina      51.22/15      99.33/13 Spurná Martina         47.25/12     146.58/8  
  5   91 PGP SK Praga B                149.32 Ryšavá Vendula         48.14/14  Tichovská Hana         51.24/16      99.38/14 Mezníková Lenka        49.54/19     149.32/13 
  6   92 PGP SK Praga C                151.35 Tichovská Hana         50.14/20  Kožinová Jana          52.26/19     102.40/21 Masopustová Eliška     48.55/16     151.35/16 
  7  110 VSP USK Praha A               152.43 Škorpilová Jana        54.43/29  Matějová Kateřina      53.17/21     108.00/25 Baldrianová Barbor     44.43/4      152.43/18 
  8   78 DKP OOB Kotlářka Praha C      167.40 Plochová Dominika      51.16/24  Havlíčková Vendula     62.58/32     114.14/29 Bochenková Martina     53.26/23     167.40/28 
  9  111 VSP USK Praha B               182.50 Horáková  Marie        56.17/32  Píchalová Růžena       66.56/33     123.13/33 Klíchová Jana          59.37/29     182.50/33 
      80 EKP VŠTJ Ekonom Praha         DISK   Zurynková Jana         48.45/16                              /             /                               /             /   
 
Konečné výsledky kategorie: D140        3.3- 3.7km   95- 110m 11-14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  296 VSP USK Praha                 106.22 Lacigová Ivana         37.26/1   Michálková Jiřina      35.56/2       73.22/1  Horová Magda           33.00/1      106.22/1  
  2  295 SCP OK Sparta Praha           109.56 Kavková Dana           37.39/2   Jahnová Helena         37.19/4       74.58/3  Vrabcová Jindra        34.58/2      109.56/2  
  3  291 DKP OOB Kotlářka Praha        117.09 Mrázková Ivana         37.54/3   Svobodná Eva           38.39/5       76.33/4  Klašková Kateřina      40.36/4      117.09/4  
  4  293 PGP SK Praga                  144.16 Haňkovská Jana         48.23/6   Dvořáková Ladislav     46.58/6       95.21/6  Šrůtová Marcela        48.55/6      144.16/6  
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.7- 3.8km  110- 120m 10-10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  198 DKP OOB Kotlářka Praha A       99.13 Illner Vojtěch         36.40/12  Šňupárek Václav        34.57/12      71.37/12 Klaška Pavel           27.36/7       99.13/8  
  2  199 DKP OOB Kotlářka Praha B       99.20 Novák Ondřej           33.08/9   Řada Jakub             38.11/14      71.19/10 Novák Jan              28.01/9       99.20/9  
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.4- 6.5km  225- 230m 19-19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  137 PGP SK Praga                  144.45 Lejsek Tadeáš          51.37/21  Landovský Tomáš        49.57/15     101.34/18 Pavlů Ondřej           43.11/4      144.45/10 
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.9- 8.1km  295- 305m 25-26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   29 PGP SK Praga F                146.43 Matějů Luboš           50.45/9   Šedivý Jan             48.20/1       99.05/4  Procházka Jan          47.38/1      146.43/3  
  2    7 DKP OOB Kotlářka Praha A      159.27 Procházka Jan          55.49/25  Mrázek Jiří            53.15/12     109.04/19 Janata Martin          50.23/7      159.27/13 
  3   34 SCP OK Sparta Praha A         159.50 Mrázek Jan             50.43/8   Vrabec Ondřej          58.17/25     109.00/18 Kovář Miroslav         50.50/9      159.50/16 
  4    8 DKP OOB Kotlářka Praha B      168.34 Procházka Tomáš        55.20/21  Duda František         52.51/10     108.11/16 Janeček Oldřich        60.23/29     168.34/21 
  5   56 VSP USK Praha B               178.59 Škorpil Martin         69.00/53  Flašar Jan             56.06/22     125.06/44 Pospíšil Vít           53.53/16     178.59/26 
  6   28 PGP SK Praga E                179.18 Voráček Michal         56.24/26  Pokorný Ondřej         57.20/23     113.44/26 Sysel Ondřej           65.34/40     179.18/27 
  7   27 PGP SK Praga D                179.38 Janovský Tomáš         61.39/47  Tichovský Martin       61.11/33     122.50/39 Sysel Ctibor           56.48/22     179.38/29 
  8   12 FSP VŠTJ FS Praha             180.02 Princl Pavel           58.42/33  Čech Jan               62.27/38     121.09/37 Fibír Tomáš            58.53/26     180.02/30 
  9   26 PGP SK Praga C                183.11 Kondrát Martin         64.16/51  Hýbl Lukáš             59.52/29     124.08/42 Laciga Radek           59.03/28     183.11/34 
 10   35 SCP OK Sparta Praha B         183.34 Modrý Marek            59.44/41  Šístek Daniel          65.43/44     125.27/45 Fujáček Jan            58.07/25     183.34/35 
 11    9 DKP OOB Kotlářka Praha C      186.09 Žaloudek Petr          59.33/39  Hošek Václav           64.01/41     123.34/41 Vlach Martin           62.35/36     186.09/40 
 12   61 ZBP SK Zbraslav OOB           193.10 Dvořák Miroslav        61.23/46  Vaněk Petr             69.18/48     130.41/49 Pražák Jiří            62.29/34     193.10/45 
 13   43 TAP KOB TRETRA Praha          197.21 Makovský Jakub         62.47/49  Purkyt Jan             64.48/42     127.35/48 Hodek Michal           69.46/49     197.21/48 
 14   10 DKP OOB Kotlářka Praha D      203.27 Procházka Zdenek       65.34/52  Pašek František        59.58/30     125.32/46 Klaška Pavel           77.55/53     203.27/50 
 15   21 MFP VŠSK MFF UK Praha         232.42 Kučera Petr            69.15/54  Šimek Miroslav         96.54/55     166.09/57 Blahuta Marek          66.33/44     232.42/53 
      55 VSP USK Praha A               DISK   Kučera Jan             52.38/17  Olhava Rastislav      VZDAL         DISK      Bořánek Petr           60.29/30     DISK  
      25 PGP SK Praga B            MS  217.26 Nemšovský Petr    MS   69.36/57  Sysel Zdeněk      MS   94.19/57 MS  163.55/58 Vítek Petr        MS   53.31/56 MS  217.26/56 

Konečné výsledky kategorie: H105        5.4- 6.3km  190- 240m 17-21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  250 SCP OK Sparta Praha           176.53 Rakovec Michal         58.07/7   Kavka Jiří             52.11/4      110.18/7  Veljačik Pavel         66.35/8      176.53/8  
 
Konečné výsledky kategorie: H165        3.2- 4.1km  100- 125m 11-13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  302 DKP OOB Kotlářka Praha        111.35 Stehno Pavel           38.22/4   Procházka Zdenko       31.39/1       70.01/2  Dlouhý Jiří            41.34/4      111.35/2  
  2  305 SCP OK Sparta Praha A         122.24 Buriánek Jaromír       40.14/5   Rejpal Petr            42.50/4       83.04/5  Přeček Zdeněk          39.20/3      122.24/5