Výsledky kategorií štafet                                                                                                                                 9.9.2007 23:41:25
                                                                  Oblastní mistrovství a Veteraniáda štafet Ještědské oblasti 2007 - 9.9.2007
===ČSOB-SHK=======================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.6- 4.6km  150- 155m 17-17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  164 CHA OK Chrastava              126.37 Gorčicová Eliška       43.08/21  Brozová Zuzana         44.25/12      87.33/15 Valešová Jana          39.04/9      126.37/11 
  2  161 BOR OK Jiskra Nový Bor        148.07 Folbrechtová Šárka     42.04/16  Posseltová Tereza      55.23/24      97.27/22 Dundrová Lucie         50.40/20     148.07/21 
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.6- 5.8km  175- 190m 18-18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   71 BOR OK Jiskra Nový Bor A      137.22 Šákrová Michaela       51.03/23  Rufferová Iva          43.46/3       94.49/7  Topinková Monika       42.33/1      137.22/3  
  2  105 TUR OOB TJ Turnov B           147.16 Stárková Andrea        46.01/7   Knoblochová Jana       54.21/23     100.22/17 Prchalová Ivana        46.54/11     147.16/9  
  3  104 TUR OOB TJ Turnov A           148.42 Horáková Veronika      48.20/15  Sehnalová Tereza       54.31/24     102.51/22 Omová Michaela         45.51/7      148.42/11 
  4  109 VLI Slavia TU Liberec         150.22 Poloprutská Markét     57.30/34  Heczková Bohdana       41.27/1       98.57/10 Blažková Hana          51.25/20     150.22/15 
  5   73 CHA OK Chrastava A            151.51 Hlubučková Dominik     57.01/33  Kašková Barbora        48.38/11     105.39/24 Kašková Kateřina       46.12/8      151.51/17 
  6   74 CHA OK Chrastava B            175.42 Gorčicová Barbora      54.47/30  Vejstrková Zuzana      61.30/30     116.17/31 Kadavá Jana            59.25/28     175.42/31 
  7   72 BOR OK Jiskra Nový Bor B      198.07 Krafková Ita           53.06/26  Hanzlová Veronika      61.30/30     114.36/30 Šípová Jana            83.31/36     198.07/34 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.5- 4.4km  110- 135m 13-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  262 TJN Tatran Jablonec n.N.      137.13 Zuzánková Růžena       57.53/6   Posseltová Romana      37.21/1       95.14/4  Pařízková Věra         41.59/1      137.13/1  
  2  258 LDC KOB Děčín                 141.39 Patzeltová Beatric     49.10/2   Nehasilová Zuzana      47.14/5       96.24/5  Vlčková Jindra         45.15/2      141.39/2  

Konečné výsledky kategorie: H14         3.7- 3.8km  110- 120m 10-10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  196 BOR OK Jiskra Nový Bor         97.41 Lomič Šimon            41.32/14  Šákr Vít               30.47/4       72.19/14 Krejčí Jaroslav        25.22/4       97.41/7  
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.4- 6.5km  225- 230m 19-19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  123 BOR OK Jiskra Nový Bor A      144.54 Čech Ladislav          45.34/8   Kobr Tomáš             47.44/10      93.18/9  Karvánek Matouš        51.36/16     144.54/11 
  2  148 TUR OOB TJ Turnov B           145.04 Wolf Daniel            45.07/6   Brož Petr              45.59/8       91.06/7  Franců Adam            53.58/20     145.04/12 
  3  147 TUR OOB TJ Turnov A           155.31 Kučera Petr            46.14/9   Hyka Jan               48.42/11      94.56/10 Procházka Jakub        60.35/24     155.31/19 
  4  145 TJN Tatran Jablonec n.N.      158.34 Picek Jan              53.05/22  Večeřa Martin          53.53/22     106.58/22 Hostaš Petr            51.36/16     158.34/22 
  5  124 BOR OK Jiskra Nový Bor B      182.09 Kohout Jakub           53.50/23  Mareš Jan              66.41/29     120.31/28 Zelenka Vlastimil      61.38/25     182.09/27 
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.9- 8.1km  295- 305m 25-26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   46 TUR OOB TJ Turnov B           154.47 Váňa Petr              50.00/5   Baier Martin           49.55/2       99.55/6  Šurgan Štefan          54.52/18     154.47/9  
  2    2 BOR OK Jiskra Nový Bor B      160.40 Mareš Martin           54.47/19  Vobr Marek             55.56/21     110.43/22 Kolařík Tomáš          49.57/5      160.40/17 
  3   47 TUR OOB TJ Turnov C           161.03 Brož Marek             54.48/20  Kořínek Jindřich       53.57/15     108.45/17 Gomzyk Andriy          52.18/13     161.03/18 
  4   53 VLI Slavia TU Liberec A       164.08 Heczko Robert          53.09/18  Habán Ivo              53.17/14     106.26/14 Henych Petr            57.42/24     164.08/20 
  5    4 CHA OK Chrastava B            171.52 Hradec Pavel           49.53/4   Polák Jaroslav         61.25/34     111.18/24 Kadavý Petr            60.34/31     171.52/24 
  6   54 VLI Slavia TU Liberec B       181.40 Škoda Jakub            58.51/37  Pachner Pavel          59.01/27     117.52/33 Poloprutský Tomáš      63.48/37     181.40/31 
  7   45 TUR OOB TJ Turnov A           183.55 Holas Ondřej           55.23/22  Oma Jakub              55.50/19     111.13/23 Kubíček Zdeněk         72.42/50     183.55/37 
  8    1 BOR OK Jiskra Nový Bor A      204.28 Šrůta Milan            57.05/30  Vácha Tomáš            80.21/53     137.26/53 Steinz Radek           67.02/46     204.28/51 
  9    3 CHA OK Chrastava A            238.26 Vajc Jan               70.28/55  Ježek Lukáš            85.49/54     156.17/55 Vokál Vojtěch          82.09/54     238.26/54 

Konečné výsledky kategorie: H105        5.4- 6.3km  190- 240m 17-21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  247 TJN Tatran Jablonec n.N.      148.17 Táborský Ondřej        52.44/4   Horák Petr             53.49/6      106.33/5  Zuzánek Zdeněk         41.44/1      148.17/4  
  2  242 DOK OK Doksy                  152.12 Hradecký Jaroslav      46.30/2   Hradecká Petra         52.40/5       99.10/4  Kořínek Zdeněk         53.02/4      152.12/5  
  3  243 LDC KOB Děčín                 165.59 Vlček Petr             57.30/6   Stibal Ivan            54.33/8      112.03/8  Nehasil Vladislav      53.56/5      165.59/6  
 
Konečné výsledky kategorie: H165        3.2- 4.1km  100- 125m 11-13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  301 BOR OK Jiskra Nový Bor        115.13 Dikoš Pavel            32.17/1   Křtěnský Jaroslav      34.28/2       66.45/1  Beránek Miroslav       48.28/5      115.13/4