Český svaz orientačního běhu
TJ Slavia Hradec Králové - oddíl
orientačního běhu
TJ Lokomotiva Trutnov - oddíl
orientačního běhu
Protokol a
výsledky
Gigasport Český
pohár, Žebříček A, Žebříček B-Čechy – klasická trať
Kód
závodu: 070908140
Datum: Sobota 8. 9. 2007
Místo
konání: Horní Žďár, osada Dubový Dvůr
(okres Trutnov)
Řídící
orgán: Český svaz orientačního běhu
Pořadatel: TJ Slavia Hradec Králové - oddíl OB
TJ Lokomotiva Trutnov – oddíl OB
Mapa: Kamenec, M 1 : 15 000, E 5 m, stav
léto 2007
Liškárna, M 1 : 10 000, E 5 m,
stav léto 2007
Funkcionáři
závodu:
Ředitel závodu: Miroslav Slovák
Hlavní rozhodčí: Jan Netuka, R1
Stavitel tratí: Michal Jedlička, R1
Jury (nezasedala): David Aleš
Tomáš
Podmolík
Zdeněk
Zikmund
Závod
proběhl bez závad podle předem stanoveného harmonogramu, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány.
Některým
závodníkům nerazila kontrolní jednotka č. 212 a prokazovali svůj průchod
kontrolou náhradním mechanickým ražením do mapy.
V
průběhu závodu byla ošetřena řada podvrtnutí kotníku. Dále byl závodníky
zjištěn (orientačními běžci nezaviněný) požár v prostoru závodu, který se
díky upozornění podařilo brzy zlikvidovat.
Žádáme
o započtení průměru do Žebříčku A a Žebříčku B pro tyto pořadatele (ostatním
členům SHK a LTU, kteří jsou do žebříčků přihlášení a startovali v závodě,
ať se jejich výsledek do žebříčků započítává):
D14B Fundová
Eliška SHK9351A
D35B Langrová
Monika SHK7251C
D40B Teplá
Hana
SHK6561C
D40B Müllerová
Zorka SHK6751C
D45B Gazdačková
Jana SHK5851C
D45B Bláhová
Luba
SHK5852C
H14B Provázek
Jiří SHK9302B
H16B Stulík
Matěj
SHK9101B
H16B Funda
Jan
SHK9103B
H16B Smitka
Jan
SHK9204B
H16B Egrt Martin
SHK9203B
H16B Vychodil
Adam SHK9105B
H18B Šabatka
Zdeněk SHK8902B
H18B Tomalík
Ondřej SHK8904B
H35B Souček
Karel
SHK6601C
H35B Müller
Robert
SHK6901C
H40B Langr
Jan
SHK6701C
H45B Hausvater
Karel SHK5801C
H45B Divecký
Josef
SHK6102C
H65B Máslo
Miroslav SHK4001C
D16A Chmelařová
Michaela SHK9151A
D16A Teplá
Karolína SHK9251A
D16A Mervartová
Kristýna SHK9155A
D18A Mádlová
Věra
SHK8951A
D20A Doležalová
Veronika SHK8753A
D20A Teplá
Tereza
SHK8851A
H16A Chmelař
Lukáš
SHK9102A
H18A Jirásek
Michal SHK8901A
H20A Šmehlík
Eduard SHK8702E
D40B Hanušová
Jitka LTU6352C
H18B Kult
Martin
LTU9002B
H40B Hanuš
Pavel
LTU6501C
Vklady
v rozpise závodu byly stanoveny podle kategorií takto:
D21E,
D21A, D21B, D21C, H21E, H21A, H21B, H21C – vklad 130 Kč,
D16A,
D18A, D20A, H16A, H18A, H20A – vklad 130 Kč,
D16B,
D18B, D20B, D35B, D40B, D45B, D50B, D55B – vklad 120 Kč,
H16B,
H18B, H20B, H35B, H40B, H45B, H50B, H55B – vklad 120 Kč,
D14B,
D60B, D65B, H14B, H60B, H65B, H70B, H75B – vklad 60 Kč,
D10C,
D12C, H10C, H12C – vklad 60 Kč.
Na
základě výsledků činí odvod pořadatele závodu ČSOB (457 x 130 Kč + 319 x 120 Kč
+ 166 x 60 Kč) x 0,125 = 13456 Kč provedený převodem na účet ČSOB u GE Money
Bank Praha, číslo účtu 1716809504/0600, VS 617064911.
Pořadatelé
děkují Lesům ČR s.p. – lesní správě Dvůr Králové nad Labem a Obci Pilníkov za
souhlas s uskutečněním závodu na lesních pozemcích a dále všem, kteří
finančně nebo materiálně podpořili uspořádání závodu.
Miroslav Slovák Jan Netuka
ředitel závodu hlavní rozhodčí