Konečné výsledky kategorie                                                 10.9.2007 5:58:23
                                  ČP, ŽA, ŽB klasická trať

===ČSOB-SHK========================================================Orienteering Organiser===


Konečné výsledky kategorie: D10C        1.9km  100m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 C     21.31  +      0.00
  2.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C     29.20  +      7.49
  3.Kavalírová Jůlie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     33.00  +     11.29
  4.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     46.15  +     24.44
  5.Kroupová Vendula         VSK Přírodověda - or PVP           56.51  +     35.20
    Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C DISK

Konečné výsledky kategorie: D12C        2.6km  110m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       USK Praha            VSP9550 C     24.20  +      0.00
  2.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B     24.24  +      0.04
  3.Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 C     25.12  +      0.52
  4.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 C     27.27  +      3.07
  5.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     27.51  +      3.31
  6.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 C     28.37  +      4.17
  7.Veselá Rebeka            USK Praha            VSP9651 C     32.20  +      8.00
  8.Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE           34.15  +      9.55
  9.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     41.07  +     16.47

Konečné výsledky kategorie: D14B        3.4km  195m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     30.50  +      0.00
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     33.23  +      2.33
  3.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 B     33.41  +      2.51
  4.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     33.56  +      3.06
  5.Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B     33.57  +      3.07
  6.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 B     34.03  +      3.13
  7.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B     34.32  +      3.42
  8.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     34.37  +      3.47
  9.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 B     35.30  +      4.40
 10.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B     36.09  +      5.19
 11.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     37.44  +      6.54
 12.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B     38.21  +      7.31
 13.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C     39.09  +      8.19
 14.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B     39.18  +      8.28
 15.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 B     39.28  +      8.38
 16.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 B     40.11  +      9.21
 17.Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B     40.29  +      9.39
 18.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     41.10  +     10.20
 19.Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551 B     41.31  +     10.41
 20.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 B     42.22  +     11.32
 21.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 B     42.50  +     12.00
 22.Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE9350 B     43.22  +     12.32
 23.Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352 B     44.23  +     13.33
 24.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 C     45.22  +     14.32
 25.Truxová Veronika         SK Studenec          STH9354 C     46.47  +     15.57
 26.Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B     47.02  +     16.12
 27.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     47.24  +     16.34
 28.Tichá Tereza             TJ OK Tolar Jindřich TJH9451 B     48.16  +     17.26
 29.Křemenová Natálie        SK Praga             PGP9450 B     48.25  +     17.35
 30.Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B     49.29  +     18.39
 31.Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357 C     50.30  +     19.40
 32.Zachová Magdalena        OK Jihlava           SJI9454 B     53.04  +     22.14
 33.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351 C     55.20  +     24.30

Konečné výsledky kategorie: D16A        5.0km  280m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255 A     41.36  +      0.00
  2.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 A     44.55  +      3.19
  3.Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A     46.54  +      5.18
  4.Čermáková Magdalena      SK Univerzity Palack UOL9155 A     47.42  +      6.06
  5.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A     47.48  +      6.12
  6.Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A     47.57  +      6.21
  7.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     47.59  +      6.23
  8.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     48.21  +      6.45
  9.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A     48.35  +      6.59
 10.Březinová Marie          SK Severka Šumperk   SSU9191 A     48.38  +      7.02
 11.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A     49.20  +      7.44
 12.Veselá Anna              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9250 A     51.50  +     10.14
 13.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 A     51.51  +     10.15
 14.Klusáčková Zuzana        OOB Třebíč           TTR9151 A     51.54  +     10.18
 15.Šimková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 A     52.02  +     10.26
 16.Šperlíková Eva           SK při gymnáziu OOB  VRB9151 A     52.29  +     10.53
 17.Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 A     53.00  +     11.24
 18.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     53.08  +     11.32
 19.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     53.26  +     11.50
 20.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     54.43  +     13.07
 21.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     54.44  +     13.08
 22.Šulerová Pavlína         SK Žabovřesky Brno   ZBM9152 A     55.01  +     13.25
 23.Lamichová Martina        OK 99 Hradec Králové PHK9152 A     55.37  +     14.01
 24.Doškářová Tereza         OK Jilemnice         JIL9151 A     55.39  +     14.03
 25.Seifertová Magda         Oddíl OB Kotlářka    DKP9155 A     60.00  +     18.24
 26.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     61.56  +     20.20
 27.Mlčochová Alice          TJ TŽ Třinec         TRI9251 A     66.17  +     24.41

Konečné výsledky kategorie: D16B        4.5km  240m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B     44.18  +      0.00
  2.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 B     45.09  +      0.51
  2.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     45.09  +      0.51
  4.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 B     49.23  +      5.05
  5.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 B     49.32  +      5.14
  6.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 B     50.25  +      6.07
  7.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 B     52.12  +      7.54
  8.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C     52.41  +      8.23
  9.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B     52.51  +      8.33
 10.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 B     54.10  +      9.52
 11.Nováková Kateřina        SK Praga             PGP9152 B     54.34  +     10.16
 12.Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM9151 B     55.45  +     11.27
 13.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C     56.09  +     11.51
 14.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     56.27  +     12.09
 15.Válková Tereza           SK při gymnáziu OOB  VRB9150 B     57.02  +     12.44
 16.Procházková Olga         Sportcentrum Jičín   SJC9152 C     60.02  +     15.44
 17.Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250 C     64.21  +     20.03
 18.Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C     66.04  +     21.46
 19.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     69.29  +     25.11
 20.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C     83.54  +     39.36
 21.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     86.10  +     41.52

Konečné výsledky kategorie: D18A        5.9km  265m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 A     45.29  +      0.00
  2.Petrželová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU8951 A     46.48  +      1.19
  3.Müllerová Věra           SOOB Spartak Rychnov SRK9053 A     47.40  +      2.11
  4.Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 A     49.45  +      4.16
  5.Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 A     49.47  +      4.18
  6.Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 A     50.54  +      5.25
  7.Mechlová Lenka           OK Jilemnice         JIL9051 A     51.13  +      5.44
  8.Weissová Lucie           SK Jamnice           JAM8952 A     54.34  +      9.05
  9.Jirčáková Martina        SOOB Spartak Rychnov SRK8951 A     54.46  +      9.17
 10.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 A     55.23  +      9.54
 11.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A     55.50  +     10.21
 12.Hubáčková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052 A     56.03  +     10.34
 13.Freyová Andrea           OK Jilemnice         JIL8955 A     56.16  +     10.47
 14.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A     58.02  +     12.33
 15.Veličková Monika         SK při gymnáziu OOB  VRB8951 A     59.26  +     13.57
 16.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 A     60.50  +     15.21
 17.Hvorecká Eva             SK při gymnáziu OOB  VRB8953 A     61.34  +     16.05
 18.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     62.14  +     16.45
 19.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 A     63.38  +     18.09
 20.Pilcová Barbora          SK při gymnáziu OOB  VRB8977 A     63.40  +     18.11
 21.Hadačová Tereza          POBO - přátelé OB Op AOP9051 A     66.06  +     20.37
 22.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A     67.00  +     21.31
 23.Cahlová Blanka           TJ Slovan Luhačovice LCE9051 A     67.09  +     21.40
 24.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 A     69.27  +     23.58
 25.Krätschmerová Ivona      SK při gymnáziu OOB  VRB9050 A     79.24  +     33.55
    Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 A DISK

Konečné výsledky kategorie: D18B        5.1km  245m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vozdová Klára            Klub vytrvalostních  KSU8964 B     52.29  +      0.00
  2.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     53.17  +      0.48
  3.Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 A     53.24  +      0.55
  4.Staňková Štěpánka        SK Severka Šumperk   SSU8992 B     53.38  +      1.09
  5.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B     54.39  +      2.10
  6.Přecechtělová Tereza     Oddíl OB Kotlářka    DKP8951 B     57.57  +      5.28
  7.Hendrychová Zuzana       OK 99 Hradec Králové PHK8954 B     58.35  +      6.06
  8.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B     58.42  +      6.13
  9.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 B     59.01  +      6.32
 10.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     60.20  +      7.51
 11.Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B     60.31  +      8.02
 12.Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B     61.11  +      8.42
 13.Horáková Aneta           OOB TJ Turnov        TUR9051 B     61.40  +      9.11
 14.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     62.05  +      9.36
 15.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 B     62.06  +      9.37
 16.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B     63.10  +     10.41
 17.Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8951 B     63.11  +     10.42
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     63.55  +     11.26
 19.Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 B     65.29  +     13.00
 20.Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 B     66.51  +     14.22
 21.Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 B     67.35  +     15.06
 22.Panochová Alžběta        SK Kamenice          KAM8950 C     68.07  +     15.38
 23.Řehořová Magdaléna       KOB TRETRA Praha     TAP8955 B     68.12  +     15.43
 24.Kavková Radana           OK Sparta Praha      SCP8950 C     69.28  +     16.59
 25.Svobodová Vendula        SK Žabovřesky Brno   ZBM9052 C     70.44  +     18.15
 26.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B     72.47  +     20.18
 27.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     73.28  +     20.59
 28.Šírová Natálie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9052 C     75.57  +     23.28
 29.Kučerová Lucie           SKP Žďár nad Sázavou PZR9051 B     85.20  +     32.51
    Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 B DISK

Konečné výsledky kategorie: D20A        6.4km  320m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Monika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8857 R     51.40  +      0.00
  2.Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 R     52.30  +      0.50
  3.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     52.39  +      0.59
  4.Hrstková Vladěna         OK Sparta Praha      SCP8753 R     53.36  +      1.56
  5.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     55.57  +      4.17
  6.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 R     58.09  +      6.29
  7.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     58.20  +      6.40
  8.Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R     59.13  +      7.33
  9.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     59.34  +      7.54
 10.Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R     60.43  +      9.03
 11.Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762 R     60.56  +      9.16
 12.Vaculíková Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8853 E     63.40  +     12.00
 13.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     63.59  +     12.19
 14.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 R     64.09  +     12.29
 15.Svobodová Jana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8753 A     64.31  +     12.51
 16.Štěpánská Adéla          SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 A     65.06  +     13.26
 17.Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 A     66.04  +     14.24
 18.Doležalová Hana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8851 A     66.48  +     15.08
 19.Stratilová Marie         SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 A     69.36  +     17.56
 20.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 A     70.43  +     19.03
 21.Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 A     70.59  +     19.19
 22.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 A     71.55  +     20.15
 23.Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 A     72.23  +     20.43
 24.Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 A     74.54  +     23.14
 25.Borecká Kateřina         SK Žabovřesky Brno   ZBM8852 B     78.57  +     27.17
 26.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 A     82.13  +     30.33

Konečné výsledky kategorie: D20B        4.9km  230m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     51.27  +      0.00
  2.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 B     51.32  +      0.05
  3.Kakrdová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC8757 B     52.55  +      1.28
  4.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 B     56.05  +      4.38
  5.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 B     59.12  +      7.45
  6.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B     59.55  +      8.28
  7.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B     64.20  +     12.53

Konečné výsledky kategorie: D21A        7.3km  390m 13k  Ranking:0.8471 * 1.08
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zatloukalová Lenka       SK Prostějov         JPV8577 R     61.26  +      0.00  R: 9224b
  2.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     62.08  +      0.42  R: 9121b
  3.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351 R     62.16  +      0.50  R: 9101b
  4.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 R     64.43  +      3.17  R: 8739b
  5.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     64.49  +      3.23  R: 8725b
  6.Pekárková Eva            SKOB Zlín            TZL7653 E     65.31  +      4.05  R: 8621b
  7.Bednářová Dana           SK Univerzity Palack UOL7951 R     66.04  +      4.38  R: 8540b
  8.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 E     66.38  +      5.12  R: 8456b
  9.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     66.44  +      5.18  R: 8442b
 10.Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 R     67.51  +      6.25  R: 8277b
 11.Staňková Věra            SKOB Zlín            TZL8181 C     68.21  +      6.55  R: 8203b
 12.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     69.01  +      7.35  R: 8104b
 13.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     69.20  +      7.54  R: 8058b
 14.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     69.49  +      8.23  R: 7986b
 15.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     70.26  +      9.00  R: 7895b
 16.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     70.29  +      9.03  R: 7888b
 17.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     71.06  +      9.40  R: 7797b
 18.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     71.34  +     10.08  R: 7728b
 19.Fučíková Hana            VSK MZLU Brno        VBM7751 C     71.54  +     10.28  R: 7679b
 20.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     72.00  +     10.34  R: 7664b
 21.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     72.14  +     10.48  R: 7629b
 22.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C     72.41  +     11.15  R: 7563b
 23.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     72.56  +     11.30  R: 7526b
 24.Volfová Martina          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8051 C     73.07  +     11.41  R: 7499b
 25.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     73.18  +     11.52  R: 7472b
 26.Smičková Eva             KOB Konice           KON8277 R     73.26  +     12.00  R: 7452b
 27.Kutlvašrová Vladimíra    OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 R     73.55  +     12.29  R: 7381b
 28.Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C     74.27  +     13.01  R: 7302b
 29.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     75.12  +     13.46  R: 7191b
 30.Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     75.52  +     14.26  R: 7093b
 30.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     75.52  +     14.26  R: 7093b
 32.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     76.00  +     14.34  R: 7073b
 33.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     77.04  +     15.38  R: 6915b
 34.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     77.09  +     15.43  R: 6903b
 35.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     77.10  +     15.44  R: 6901b
 36.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     78.00  +     16.34  R: 6778b
 37.Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C     78.17  +     16.51  R: 6736b
 38.Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C     79.25  +     17.59  R: 6568b
 39.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     80.59  +     19.33  R: 6337b
 40.Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C     81.08  +     19.42  R: 6315b
 41.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     81.13  +     19.47  R: 6303b
 42.Potštejnská Dagmar       SOOB Spartak Rychnov SRK7952 C     81.50  +     20.24  R: 6211b
 43.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     82.46  +     21.20  R: 6074b
 44.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     83.06  +     21.40  R: 6024b
 45.Klíchová Jana            USK Praha            VSP8152 C     83.11  +     21.45  R: 6012b
 46.Vávrová Veronika         SK Prostějov         JPV8551 C     84.39  +     23.13  R: 5795b
 47.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     85.50  +     24.24  R: 5621b
 48.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     86.10  +     24.44  R: 5571b
 49.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     87.01  +     25.35  R: 5446b
 50.Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C     87.37  +     26.11  R: 5357b
 51.Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C     89.19  +     27.53  R: 5106b
 52.Kupcová Veronika         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     89.45  +     28.19  R: 5042b
 53.Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C     90.53  +     29.27  R: 4875b
    Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C DISK
    Jindřišková Martina      SK Žabovřesky Brno   ZBM8556 C DISK

Konečné výsledky kategorie: D21B        6.4km  310m 14k  Ranking:0.6472 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Masopustová Eliška       SK Praga             PGP8656 C     60.57  +      0.00  R: 7359b
  2.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     65.23  +      4.26  R: 6877b
  3.Blažková Hana            VSK Slavia TU Libere VLI7980 C     66.42  +      5.45  R: 6734b
  4.Daňková Petra            SK Prostějov         JPV8575 C     67.10  +      6.13  R: 6683b
  5.Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C     67.27  +      6.30  R: 6653b
  6.Brumková Tereza          Klub OB Kladno       DKL8150 C     70.21  +      9.24  R: 6338b
  7.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C     71.16  +     10.19  R: 6238b
  8.Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C     72.22  +     11.25  R: 6119b
  9.Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C     72.38  +     11.41  R: 6090b
 10.Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 C     75.05  +     14.08  R: 5823b
 11.Uvizlová Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8460 C     76.32  +     15.35  R: 5666b
 12.Horáková  Marie          USK Praha            VSP7551 C     76.40  +     15.43  R: 5651b
 13.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     78.40  +     17.43  R: 5434b
 14.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     81.23  +     20.26  R: 5139b
 15.Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C     85.48  +     24.51  R: 4659b
 16.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     85.51  +     24.54  R: 4654b
 17.Adámková Tereza          Klub vytrvalostních  KSU8691 C     86.48  +     25.51  R: 4551b
 18.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     87.10  +     26.13  R: 4511b
 19.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     91.19  +     30.22  R: 4060b
 20.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     91.28  +     30.31  R: 4044b
 21.Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     91.40  +     30.43  R: 4022b
 22.Píchalová Růžena         USK Praha            VSP8850 B     98.34  +     37.37  R: 3272b

Konečné výsledky kategorie: D21C        6.0km  250m 13k  Ranking:0.3224 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     66.54  +      0.00  R: 3760b
  2.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     74.04  +      7.10  R: 3416b
  3.Rajnošková Lea           Klub vytrvalostních  KSU8499 C     77.08  +     10.14  R: 3270b
  4.Stibalová Alena          KOB Děčín            LDC8652 C     78.29  +     11.35  R: 3205b
  5.Cermanová Petra          SK Studenec          STH7751 C     83.35  +     16.41  R: 2961b
  6.Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C     94.55  +     28.01  R: 2418b
  7.Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C    114.25  +     47.31  R: 1484b
  8.Kolomějevová Dita        Klub vytrvalostních  KSU8599 C    117.07  +     50.13  R: 1355b
  9.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C    118.03  +     51.09  R: 1310b
    Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C DISK
    Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C DISK

Konečné výsledky kategorie: D21E        8.4km  405m 15k  Ranking:0.9357 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     59.08  +      0.00  R:10784b
  2.Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     65.10  +      6.02  R: 9822b
  3.Stará Zdenka             KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 E     65.51  +      6.43  R: 9713b
  4.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 E     67.21  +      8.13  R: 9474b
  5.Panchártková Jana        OK 99 Hradec Králové PHK8569 E     67.41  +      8.33  R: 9420b
  6.Topinková Monika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8054 E     69.13  +     10.05  R: 9176b
  7.Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 R     70.43  +     11.35  R: 8937b
  8.Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E     70.45  +     11.37  R: 8931b
  9.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E     71.48  +     12.40  R: 8764b
 10.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     72.05  +     12.57  R: 8719b
 11.Vítková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK8055 R     74.36  +     15.28  R: 8318b
 12.Horčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 R     76.09  +     17.01  R: 8070b
 13.Matějová Kateřina        USK Praha            VSP8054 C     76.46  +     17.38  R: 7972b
 14.Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 E     77.12  +     18.04  R: 7903b
 14.Hrazdírová Iva           OK Sparta Praha      SCP8152 E     77.12  +     18.04  R: 7903b
 16.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     78.53  +     19.45  R: 7635b
 17.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     79.14  +     20.06  R: 7579b
 18.Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 R     79.31  +     20.23  R: 7534b
 19.Mezníková Lenka          SK Praga             PGP8453 C     79.52  +     20.44  R: 7478b
 20.Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     80.04  +     20.56  R: 7446b
 21.Waldová Lucie            Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 E     80.36  +     21.28  R: 7361b
 22.Ryšavá Vendula           SK Praga             PGP8153 E     80.54  +     21.46  R: 7313b
 23.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 R     85.45  +     26.37  R: 6540b
 24.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 R     87.37  +     28.29  R: 6242b
 25.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     90.10  +     31.02  R: 5836b
 26.Lomáková Iveta           OK Sparta Praha      SCP8151 R     97.57  +     38.49  R: 4595b
    Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R DISK

Konečné výsledky kategorie: D35B        5.6km  270m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C     49.59  +      0.00
  2.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     51.55  +      1.56
  3.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     52.46  +      2.47
  4.Pařízková Věra           TJ Tatran Jablonec n TJN7151 C     57.02  +      7.03
  5.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     57.04  +      7.05
  6.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     63.48  +     13.49
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     65.19  +     15.20
  8.Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C     67.40  +     17.41
  9.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     68.08  +     18.09
 10.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     68.26  +     18.27
 11.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     68.37  +     18.38
 12.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     68.56  +     18.57
 13.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     69.38  +     19.39
 14.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     71.21  +     21.22
 15.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     76.02  +     26.03
 16.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     77.26  +     27.27
 17.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     77.54  +     27.55
 18.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     90.13  +     40.14
 19.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C    106.38  +     56.39
 20.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    108.24  +     58.25

Konečné výsledky kategorie: D40B        5.0km  225m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     51.21  +      0.00
  2.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     52.57  +      1.36
  3.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     56.40  +      5.19
  4.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     62.08  +     10.47
  5.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     62.25  +     11.04
  6.Cahlová Slávka           TJ Slovan Luhačovice LCE5451 C     62.47  +     11.26
  7.Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C     63.31  +     12.10
  8.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     63.40  +     12.19
  9.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     64.26  +     13.05
 10.Tichovská Jitka          SK Praga             PGP6153 C     65.10  +     13.49
 11.Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852 C     66.48  +     15.27
 12.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     68.33  +     17.12
 13.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     70.03  +     18.42
 14.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     71.38  +     20.17
 15.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     71.48  +     20.27
 16.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     71.59  +     20.38
 17.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     72.40  +     21.19
 18.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     72.47  +     21.26
 19.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C     73.01  +     21.40
 20.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     79.04  +     27.43
 21.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     81.07  +     29.46
 22.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     82.07  +     30.46
 23.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     87.14  +     35.53
 24.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     87.20  +     35.59
 25.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     90.23  +     39.02

Konečné výsledky kategorie: D45B        4.4km  240m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     50.11  +      0.00
  2.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     52.18  +      2.07
  3.Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C     52.35  +      2.24
  4.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     53.09  +      2.58
  5.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     53.16  +      3.05
  6.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     54.16  +      4.05
  7.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     55.29  +      5.18
  8.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     55.49  +      5.38
  9.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     57.58  +      7.47
 10.Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C     58.24  +      8.13
 11.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     60.21  +     10.10
 12.Stackeová Anna           TJ Slovan Luhačovice LCE5551 C     61.14  +     11.03
 13.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     63.23  +     13.12
 14.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     68.31  +     18.20
 15.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     70.14  +     20.03
 16.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     70.27  +     20.16
 17.Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5951 C     74.38  +     24.27
 18.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C     79.39  +     29.28

Konečné výsledky kategorie: D50B        4.0km  220m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     44.26  +      0.00
  2.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     48.34  +      4.08
  3.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     49.09  +      4.43
  4.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     49.41  +      5.15
  5.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     52.26  +      8.00
  6.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     52.37  +      8.11
  7.Štrossová Jiřina         OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C     53.09  +      8.43
  8.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     53.10  +      8.44
  9.Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C     53.35  +      9.09
 10.Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C     54.10  +      9.44
 11.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     60.15  +     15.49
 12.Cabrnochová Hana         Klub OB Kladno       DKL5550 C     95.02  +     50.36

Konečné výsledky kategorie: D55B        3.7km  225m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     68.17  +      0.00
  2.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     79.48  +     11.31

Konečné výsledky kategorie: D60B        3.6km  200m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     51.12  +      0.00
  2.Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     57.04  +      5.52
  3.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     57.12  +      6.00
  4.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     60.22  +      9.10
  5.Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     62.02  +     10.50
  6.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     64.40  +     13.28

Konečné výsledky kategorie: D65B        3.3km  185m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     45.50  +      0.00
  2.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     78.30  +     32.40
  3.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     89.13  +     43.23

Konečné výsledky kategorie: H10C        2.6km  115m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Ondřej             OOB TJ Sokol Troja   TJP9700 C     24.02  +      0.00
  2.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     26.42  +      2.40
  3.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     29.01  +      4.59
  4.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     32.19  +      8.17
  5.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     32.23  +      8.21
  6.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 C     40.17  +     16.15
  7.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C     51.03  +     27.01
  8.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     62.24  +     38.22
 MS Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 CMS   54.13  +     30.11
 MS Čepela Pavel             SK Praga             PGP      MS   67.21  +     43.19

Konečné výsledky kategorie: H12C        2.9km  125m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Jonáš            TJ Slovan Luhačovice LCE9501 B     23.27  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C     24.28  +      1.01
  3.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 C     24.59  +      1.32
  4.Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 B     25.31  +      2.04
  5.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C     26.33  +      3.06
  6.Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B     26.57  +      3.30
  7.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 C     27.54  +      4.27
  8.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 C     28.53  +      5.26
  9.Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C     32.37  +      9.10
 10.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C     34.19  +     10.52
 11.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C     35.41  +     12.14
 12.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     36.34  +     13.07
 13.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     38.09  +     14.42
 14.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C     41.28  +     18.01
 15.Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C     41.39  +     18.12
 16.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C     48.50  +     25.23
 17.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     71.07  +     47.40

Konečné výsledky kategorie: H14B        5.1km  235m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B     40.08  +      0.00
  2.Rusý Tomáš               OOB TJ Sokol Dobřich DCE9300 A     43.22  +      3.14
  3.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     44.02  +      3.54
  4.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     44.05  +      3.57
  5.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 B     45.19  +      5.11
  6.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 A     46.09  +      6.01
  6.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B     46.09  +      6.01
  8.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     46.40  +      6.32
  9.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C     46.58  +      6.50
 10.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 C     47.04  +      6.56
 11.Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B     47.18  +      7.10
 12.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B     48.12  +      8.04
 13.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 C     49.07  +      8.59
 14.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 B     49.30  +      9.22
 15.Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 B     49.41  +      9.33
 16.Kettner Lukáš            TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B     49.49  +      9.41
 17.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 C     50.11  +     10.03
 18.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     50.28  +     10.20
 19.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     50.57  +     10.49
 20.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     52.10  +     12.02
 21.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B     53.45  +     13.37
 22.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 B     54.18  +     14.10
 23.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     55.19  +     15.11
 24.Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B     57.08  +     17.00
 25.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 B     58.07  +     17.59
 26.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     60.09  +     20.01
 27.Světelský Jakub          SOOB Spartak Rychnov SRK9302 C     60.25  +     20.17
 28.Modrák Štěpán            TJ Slovan Luhačovice LCE9601       61.49  +     21.41
 29.Schejbal Martin          SK Praga             PGP9403 B     62.10  +     22.02
 30.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C     62.14  +     22.06
 31.Kamenický Ondřej         OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     64.14  +     24.06
 32.Novák Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP9400 C     64.51  +     24.43
 33.Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 B     66.03  +     25.55
 34.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B     67.26  +     27.18
 35.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     70.16  +     30.08
 36.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 B     70.18  +     30.10
 37.Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B     73.58  +     33.50
 38.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 C     77.18  +     37.10
 39.Prášek Přemysl           SK Praga             PGP9302 B     83.17  +     43.09
 40.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409 C     85.54  +     45.46
 41.Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 B     89.59  +     49.51
    Kroupa Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9401 C DISK
    Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B DISK

Konečné výsledky kategorie: H16A        6.5km  335m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A     45.43  +      0.00
  2.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A     47.08  +      1.25
  3.Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 A     48.26  +      2.43
  4.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     49.06  +      3.23
  5.Hnilica Přemek           Klub vytrvalostních  KSU9141 A     49.49  +      4.06
  6.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     51.22  +      5.39
  7.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 A     51.46  +      6.03
  8.Bravený Vít              VSK MZLU Brno        VBM9102 A     53.00  +      7.17
  9.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A     53.17  +      7.34
 10.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A     53.24  +      7.41
 11.Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 A     54.11  +      8.28
 12.Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A     54.27  +      8.44
 13.Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A     55.44  +     10.01
 14.Hubáček Jan              TJ Slovan Luhačovice LCE9101 A     55.55  +     10.12
 15.Vlažný Jakub             TJ Slovan Luhačovice LCE9102 A     56.38  +     10.55
 16.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A     57.16  +     11.33
 17.Hubáček Michal           TJ Slovan Luhačovice LCE9301 A     58.24  +     12.41
 18.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     58.42  +     12.59
 19.Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A     59.13  +     13.30
 20.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE9201 A     59.38  +     13.55
 21.Strečko Marek            Klub vytrvalostních  KSU9149 A     59.44  +     14.01
 22.Sýkora Jan               POBO - přátelé OB Op AOP9201 A     60.19  +     14.36
 23.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     61.57  +     16.14
 24.Gazda Viktor             TJ TŽ Třinec         TRI9203 A     63.26  +     17.43
 25.Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 B     63.47  +     18.04
 26.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A     63.48  +     18.05
 27.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     64.45  +     19.02
 28.Ptáček Adam              OK Lokomotiva Pardub LPU9203 A     65.58  +     20.15
 29.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     66.24  +     20.41
 30.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar Jindřich TJH9201 A     67.23  +     21.40
 31.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9202 A     67.37  +     21.54
 32.Janata Jakub             OK Jilemnice         JIL9207 A     68.42  +     22.59

Konečné výsledky kategorie: H16B        6.1km  255m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B     50.02  +      0.00
  2.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B     50.16  +      0.14
  3.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 B     54.04  +      4.02
  4.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B     54.08  +      4.06
  5.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     55.36  +      5.34
  6.Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 B     56.04  +      6.02
  7.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 B     56.26  +      6.24
  8.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     57.00  +      6.58
  9.Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B     57.50  +      7.48
 10.Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B     58.51  +      8.49
 11.Škrabánek Matěj          OK Jihlava           SJI9203 C     60.34  +     10.32
 12.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     61.19  +     11.17
 13.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     61.23  +     11.21
 14.Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B     61.33  +     11.31
 15.Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110 B     62.22  +     12.20
 16.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B     65.24  +     15.22
 17.Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 B     67.46  +     17.44
 18.Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110 C     68.23  +     18.21
 19.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     68.29  +     18.27
 20.Hladík František         SK Studenec          STH9203 C     76.55  +     26.53
 21.Svoboda Tomáš            Lokomotiva Trutnov   LTU9203 C     81.15  +     31.13

Konečné výsledky kategorie: H18A        8.7km  420m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 A     56.18  +      0.00
  2.Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 A     59.31  +      3.13
  3.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A     59.32  +      3.14
  4.Pospíšek Marek           KOS TJ Tesla Brno    TBM8907 A     60.14  +      3.56
  5.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 A     60.56  +      4.38
  6.Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE9000 A     63.28  +      7.10
  7.Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A     64.13  +      7.55
  8.Műller Martin            OK 99 Hradec Králové PHK8903 A     64.15  +      7.57
  9.Malý Ondřej              TJ Sokol Vizovice    VIZ8911 A     64.55  +      8.37
 10.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 A     65.09  +      8.51
 11.Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A     65.52  +      9.34
 12.Exner Jan                OK Jilemnice         JIL9001 A     65.59  +      9.41
 13.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     66.08  +      9.50
 14.Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 A     66.09  +      9.51
 15.Kubát Jan                OK 99 Hradec Králové PHK8902 A     66.33  +     10.15
 16.Slezák Jiří              TJ Slovan Luhačovice LCE9001 A     66.54  +     10.36
 17.Vozda Vojtěch            Klub vytrvalostních  KSU9043 A     66.55  +     10.37
 18.Kučera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 A     67.07  +     10.49
 19.Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A     67.15  +     10.57
 20.Slezák Zdeněk            TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A     67.22  +     11.04
 21.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A     69.03  +     12.45
 22.Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901 A     69.28  +     13.10
 23.Olhava Rastislav         USK Praha            VSP8901 A     69.50  +     13.32
 24.Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 A     70.01  +     13.43
 25.Klouček Tomáš            OK Jilemnice         JIL9007 A     70.22  +     14.04
 26.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 A     71.41  +     15.23
 27.Stránský Vojtěch         Oddíl OB Kotlářka    DKP9005 A     72.58  +     16.40
 28.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     77.06  +     20.48
 29.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 A     79.41  +     23.23
 30.Melecký Martin           TJ Opava             OOP9000 A     81.12  +     24.54
 31.Legerski Martin          TJ TŽ Třinec         TRI9003 B     81.30  +     25.12
 32.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 A     86.02  +     29.44

Konečné výsledky kategorie: H18B        6.6km  325m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 B     52.38  +      0.00
  2.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B     55.45  +      3.07
  3.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B     56.23  +      3.45
  4.Válek Filip              SK při gymnáziu OOB  VRB8906 B     57.21  +      4.43
  5.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU9011 B     58.24  +      5.46
  6.Přikryl Jan              SK Severka Šumperk   SSU8945 B     58.52  +      6.14
  7.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B     59.09  +      6.31
  8.Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 B     60.28  +      7.50
  9.Vlček Jan                SK Praga             PGP           60.49  +      8.11
 10.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     61.23  +      8.45
 11.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     61.26  +      8.48
 12.Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 B     64.21  +     11.43
 13.Mareš Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR8905 C     64.29  +     11.51
 14.Opletal Jaroslav         SK Severka Šumperk   SSU9010 C     65.49  +     13.11
 15.Tkadlec Josef            Oddíl OB Kotlářka    DKP9007 B     66.35  +     13.57
 16.Brendl Radek             SK lyžování a OB Nov NPA9002 B     66.39  +     14.01
 17.Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 B     68.00  +     15.22
 18.Tesař Jan                SK při gymnáziu OOB  VRB9000 B     68.36  +     15.58
 19.Hájek Štěpán             SK Chotěboř          CTB8901 B     69.20  +     16.42
 20.Bůžek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK8904 B     71.21  +     18.43
 21.Suchý Matěj              Klub vytrvalostních  KSU8942 C     77.23  +     24.45
 22.Červinka Jan             SK Praga             PGP8902 C     80.41  +     28.03
 23.Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 B     82.27  +     29.49
 24.Píchal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C     84.51  +     32.13
 25.Šnajdr Jakub             SK při gymnáziu OOB  VRB9004       89.19  +     36.41
 26.Červinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C    112.55  +     60.17

Konečné výsledky kategorie: H20A        9.8km  465m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krajča Tomáš             SKOB Zlín            TZL8714 R     61.54  +      0.00
  2.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E     62.04  +      0.10
  3.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E     64.09  +      2.15
  4.Bořil Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 R     64.36  +      2.42
  5.Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 A     65.02  +      3.08
  6.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     65.53  +      3.59
  7.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 E     68.29  +      6.35
  8.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     69.16  +      7.22
  9.Bravený Adam             VSK MZLU Brno        VBM8801 A     69.39  +      7.45
 10.Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803 A     71.20  +      9.26
 11.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 A     71.40  +      9.46
 12.Mazúr Martin             SK Žabovřesky Brno   ZBM8701 R     73.23  +     11.29
 13.Strachota Petr           SK Severka Šumperk   SSU8741 A     76.12  +     14.18
 14.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 A     76.36  +     14.42
 15.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 A     77.21  +     15.27
 16.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A     78.42  +     16.48
 17.Perůtka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A     79.07  +     17.13
 18.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 R     79.56  +     18.02
 19.Kočí Martin              VSK MZLU Brno        VBM8702 A     80.03  +     18.09
 20.Mališ Jiří               OK Jilemnice         JIL8806 A     80.14  +     18.20
 21.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     80.50  +     18.56
 22.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801 A     83.49  +     21.55
 23.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 R     90.36  +     28.42
    Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 A DISK

Konečné výsledky kategorie: H20B        8.0km  430m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B     60.46  +      0.00
  2.Modrý Marek              OK Sparta Praha      SCP8807 B     63.27  +      2.41
  3.Navrátil Tomáš           SK Prostějov         JPV8817 C     64.04  +      3.18
  4.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B     67.23  +      6.37
  5.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B     69.14  +      8.28
  6.Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805 B     69.27  +      8.41
  7.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B     73.35  +     12.49
  8.Tůma Marek               OK Jilemnice         JIL8803 B     73.46  +     13.00
  9.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B     77.34  +     16.48
 10.Duda Antonín             Oddíl OB Kotlářka    DKP8701 B     78.50  +     18.04
 11.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 B     78.54  +     18.08
 12.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B     81.44  +     20.58
 13.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B     86.43  +     25.57
 14.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 B    103.16  +     42.30

Konečné výsledky kategorie: H21A       12.2km  560m 26k  Ranking:0.8301 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C     83.23  +      0.00  R: 9028b
  2.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     83.27  +      0.04  R: 9021b
  3.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     85.05  +      1.42  R: 8847b
  4.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     85.26  +      2.03  R: 8809b
  5.Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C     85.42  +      2.19  R: 8781b
  6.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     85.52  +      2.29  R: 8763b
  7.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R     85.59  +      2.36  R: 8751b
  8.Fučík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 C     86.46  +      3.23  R: 8667b
  9.Štěpánek Martin          KOS TJ Tesla Brno    TBM7327 C     86.56  +      3.33  R: 8649b
 10.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     87.21  +      3.58  R: 8605b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     87.49  +      4.26  R: 8555b
 12.Palát Petr               KOB MOIRA Brno       ABM7415 C     87.52  +      4.29  R: 8550b
 13.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     88.03  +      4.40  R: 8530b
 14.Černý Michal             OK 99 Hradec Králové PHK8005 C     88.15  +      4.52  R: 8509b
 15.Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 C     88.30  +      5.07  R: 8482b
 16.Flašar Jan               USK Praha            VSP8612 C     88.42  +      5.19  R: 8461b
 17.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     88.44  +      5.21  R: 8457b
 18.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 R     89.00  +      5.37  R: 8429b
 19.Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C     89.03  +      5.40  R: 8423b
 20.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     89.04  +      5.41  R: 8421b
 21.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     89.09  +      5.46  R: 8412b
 22.Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 R     89.37  +      6.14  R: 8363b
 22.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     89.37  +      6.14  R: 8363b
 24.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     89.50  +      6.27  R: 8340b
 25.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     90.15  +      6.52  R: 8295b
 26.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     90.35  +      7.12  R: 8259b
 27.Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C     90.55  +      7.32  R: 8224b
 28.Henek Vladan             SK Prostějov         JPV8002 R     92.02  +      8.39  R: 8105b
 29.Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C     92.41  +      9.18  R: 8035b
 29.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     92.41  +      9.18  R: 8035b
 31.Janeček Oldřich          Oddíl OB Kotlářka    DKP8211 C     92.44  +      9.21  R: 8030b
 32.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900 R     93.35  +     10.12  R: 7939b
 33.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     93.37  +     10.14  R: 7936b
 34.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     93.51  +     10.28  R: 7911b
 35.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 R     94.08  +     10.45  R: 7880b
 36.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     94.43  +     11.20  R: 7818b
 37.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     94.46  +     11.23  R: 7813b
 38.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 R     95.05  +     11.42  R: 7779b
 39.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     95.16  +     11.53  R: 7759b
 40.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     95.25  +     12.02  R: 7743b
 41.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C     96.05  +     12.42  R: 7672b
 42.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     96.23  +     13.00  R: 7640b
 43.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     96.24  +     13.01  R: 7638b
 44.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     96.50  +     13.27  R: 7592b
 45.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C     96.58  +     13.35  R: 7578b
 46.Laciga Radek             SK Praga             PGP8202 C     97.12  +     13.49  R: 7553b
 47.Hübner Jan               SK Chotěboř          CTB7902 C     97.50  +     14.27  R: 7485b
 48.Vlach Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8605 R     97.51  +     14.28  R: 7484b
 49.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     98.01  +     14.38  R: 7466b
 50.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 R     98.37  +     15.14  R: 7402b
 51.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C    100.30  +     17.07  R: 7201b
 52.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    101.14  +     17.51  R: 7122b
 53.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    101.45  +     18.22  R: 7067b
 54.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    102.09  +     18.46  R: 7025b
 55.Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C    104.07  +     20.44  R: 6815b
 56.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C    105.02  +     21.39  R: 6717b
 57.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C    105.07  +     21.44  R: 6708b
 58.Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C    105.09  +     21.46  R: 6704b
 59.Pašek František          Oddíl OB Kotlářka    DKP7600 C    106.06  +     22.43  R: 6603b
 60.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    106.20  +     22.57  R: 6578b
 61.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    109.06  +     25.43  R: 6283b
 62.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C    111.24  +     28.01  R: 6037b
    Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C DISK
    Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H21B       11.3km  475m 21k  Ranking:0.7042 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Duda František           Oddíl OB Kotlářka    DKP8107 C     84.52  +      0.00  R: 7656b
  2.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C     85.32  +      0.40  R: 7596b
  3.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C     85.54  +      1.02  R: 7564b
  4.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     86.46  +      1.54  R: 7486b
  5.Hýbl Lukáš               SK Praga             PGP7504 C     89.08  +      4.16  R: 7276b
  6.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     89.12  +      4.20  R: 7270b
  7.Dušátko Jan              OK 99 Hradec Králové PHK8501 C     90.06  +      5.14  R: 7190b
  8.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     90.22  +      5.30  R: 7166b
  9.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     91.03  +      6.11  R: 7105b
 10.Zdeněk Procházka         Oddíl OB Kotlářka    DKP7800       92.18  +      7.26  R: 6994b
 11.Haas Karel               OK Lokomotiva Pardub LPU7304 C     92.53  +      8.01  R: 6942b
 12.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     93.00  +      8.08  R: 6932b
 13.Kunart Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7205 C     93.01  +      8.09  R: 6930b
 14.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     93.03  +      8.11  R: 6927b
 15.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     94.10  +      9.18  R: 6828b
 16.Hrnčiar Dušan            SK Žabovřesky Brno   ZBM7703 C     94.44  +      9.52  R: 6777b
 17.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     95.35  +     10.43  R: 6702b
 18.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     95.41  +     10.49  R: 6693b
 19.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C     95.55  +     11.03  R: 6672b
 20.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     96.19  +     11.27  R: 6636b
 21.Černohous Jan            SK Prostějov         JPV8335 C     97.11  +     12.19  R: 6559b
 22.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     97.37  +     12.45  R: 6521b
 23.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     98.22  +     13.30  R: 6454b
 24.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     98.55  +     14.03  R: 6405b
 25.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     98.59  +     14.07  R: 6399b
 26.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     99.22  +     14.30  R: 6365b
 27.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C     99.39  +     14.47  R: 6340b
 28.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     99.41  +     14.49  R: 6337b
 29.Štěpánek Ondřej          OK Sparta Praha      SCP8304 C    101.05  +     16.13  R: 6212b
 30.Jahn Petr                TJ Sokol Vizovice    VIZ8400 C    101.48  +     16.56  R: 6148b
 31.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    102.03  +     17.11  R: 6126b
 32.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C    102.12  +     17.20  R: 6113b
 33.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C    102.42  +     17.50  R: 6068b
 34.Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C    103.17  +     18.25  R: 6016b
 35.Nemšovský Petr           SK Praga             PGP7602 C    103.43  +     18.51  R: 5978b
 36.Steinz Radek             OK Jiskra Nový Bor   BOR8403 C    103.58  +     19.06  R: 5955b
 37.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C    104.22  +     19.30  R: 5920b
 38.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    105.15  +     20.23  R: 5841b
 39.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    105.25  +     20.33  R: 5826b
 40.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7902 C    108.00  +     23.08  R: 5596b
 41.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C    110.05  +     25.13  R: 5411b
 42.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    110.07  +     25.15  R: 5408b
 43.Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C    110.33  +     25.41  R: 5369b
 44.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C    110.47  +     25.55  R: 5349b
 45.Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403 C    112.07  +     27.15  R: 5230b
 46.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C    113.16  +     28.24  R: 5127b
 47.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    117.02  +     32.10  R: 4792b
 48.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    118.52  +     34.00  R: 4629b
 49.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    119.30  +     34.38  R: 4573b
 50.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C    121.42  +     36.50  R: 4377b
 51.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    122.07  +     37.15  R: 4340b
 52.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    122.17  +     37.25  R: 4325b
 53.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C    122.39  +     37.47  R: 4292b
 54.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C    130.43  +     45.51  R: 3574b
 55.Rouš Pavel               VSK MZLU Brno        VBM8102 C    149.16  +     64.24  R: 1923b
 56.Janás Jiří               OK Jiskra Nový Bor   BOR6201 C    173.19  +     88.27  R:    0b
    Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C DISK
    Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C DISK
    Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H21C        9.8km  460m 17k  Ranking:0.5612 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R     76.33  +      0.00  R: 6438b
  2.Šrůta Milan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7703 C     81.10  +      4.37  R: 6095b
  3.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     87.09  +     10.36  R: 5651b
  4.Fátor Jan                Klub vytrvalostních  KSU7907 C     87.37  +     11.04  R: 5616b
  5.Matyšek Bronislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7823 C     98.01  +     21.28  R: 4844b
  6.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     99.08  +     22.35  R: 4761b
  7.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C    100.24  +     23.51  R: 4667b
  8.Matyšek Radoslav         TJ Sokol Plumlov     PLU8007 C    100.58  +     24.25  R: 4625b
  9.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    103.15  +     26.42  R: 4455b
 10.Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C    116.50  +     40.17  R: 3447b
 11.Aleš David               Klub vytrvalostních  KSU7517 C    117.34  +     41.01  R: 3392b
 12.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C    122.00  +     45.27  R: 3063b

Konečné výsledky kategorie: H21E       14.2km  660m 28k  Ranking:0.9318 * 1.08
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E     87.38  +      0.00  R:10400b
  2.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     91.36  +      3.58  R: 9959b
  3.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     92.46  +      5.08  R: 9830b
  4.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     95.01  +      7.23  R: 9580b
  5.Zvěřina Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8204 E     95.33  +      7.55  R: 9521b
  6.Rajnošek Zdeněk          SK Žabovřesky Brno   ZBM8506 E     95.43  +      8.05  R: 9503b
  7.Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 E     97.15  +      9.37  R: 9332b
  8.Šidla Jan                SKOB Zlín            TZL6808 E     97.27  +      9.49  R: 9310b
  9.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     97.29  +      9.51  R: 9306b
 10.Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 E     97.33  +      9.55  R: 9299b
 11.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     97.57  +     10.19  R: 9255b
 12.Barták Lukáš             SKOB Zlín            TZL8302 E     98.22  +     10.44  R: 9208b
 13.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     98.31  +     10.53  R: 9192b
 14.Pospíšil Vít             USK Praha            VSP6800 E     98.58  +     11.20  R: 9142b
 15.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     99.18  +     11.40  R: 9105b
 16.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R     99.32  +     11.54  R: 9079b
 17.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     99.57  +     12.19  R: 9033b
 18.Váňa Petr                OOB TJ Turnov        TUR8103 E    100.07  +     12.29  R: 9014b
 19.Hanslián David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R    100.24  +     12.46  R: 8983b
 20.Hubáček Josef            TJ Slovan Luhačovice LCE6127 R    101.46  +     14.08  R: 8831b
 21.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R    102.38  +     15.00  R: 8735b
 22.Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 R    102.47  +     15.09  R: 8718b
 23.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 E    103.09  +     15.31  R: 8677b
 24.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 E    103.44  +     16.06  R: 8613b
 25.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R    103.51  +     16.13  R: 8600b
 26.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R    104.10  +     16.32  R: 8565b
 27.Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R    104.43  +     17.05  R: 8504b
 28.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R    105.25  +     17.47  R: 8426b
 29.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    106.33  +     18.55  R: 8300b
 30.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R    108.24  +     20.46  R: 8095b
 31.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R    108.37  +     20.59  R: 8071b
 32.Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940 R    109.01  +     21.23  R: 8026b
 33.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 E    109.19  +     21.41  R: 7993b
 34.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 R    110.33  +     22.55  R: 7856b
 35.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 E    112.23  +     24.45  R: 7653b
 36.Udržal Tomáš             KOS TJ Tesla Brno    TBM8002 R    117.37  +     29.59  R: 7072b
 37.Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 R    122.22  +     34.44  R: 6545b
 38.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    125.32  +     37.54  R: 6193b
    Vítek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK7702 C DISK
    Pekárek Evžen            SKOB Zlín            TZL7007 R DISK

Konečné výsledky kategorie: H35B        8.7km  400m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     63.01  +      0.00
  2.Zřídkaveselý Libor       SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 R     63.44  +      0.43
  3.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     66.39  +      3.38
  4.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     73.43  +     10.42
  5.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     77.20  +     14.19
  6.Doležal Josef            OOB Vamberk          VAM6101 C     84.37  +     21.36
  7.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     92.47  +     29.46
  8.Mareček Jiří             SK Radioklub Blansko RBK5930 C     94.36  +     31.35
  9.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C    108.22  +     45.21
 10.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C    108.51  +     45.50
 11.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    128.55  +     65.54

Konečné výsledky kategorie: H40B        7.7km  395m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     60.39  +      0.00
  2.Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     61.03  +      0.24
  3.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     62.30  +      1.51
  4.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     63.08  +      2.29
  5.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     65.30  +      4.51
  6.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     67.17  +      6.38
  7.Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C     69.41  +      9.02
  8.Seifert Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP6501 C     71.06  +     10.27
  8.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     71.06  +     10.27
 10.Hájek Jiří               KOB Baník Sokolov    BSO6400 C     72.27  +     11.48
 11.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     73.34  +     12.55
 12.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C     73.55  +     13.16
 13.Chloupek Vít             Sportcentrum Jičín   SJC6510 C     74.11  +     13.32
 14.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     75.43  +     15.04
 15.Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C     77.18  +     16.39
 16.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     78.02  +     17.23
 17.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C     78.56  +     18.17
 18.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     79.47  +     19.08
 19.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     81.10  +     20.31
 20.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     84.10  +     23.31
 21.Kubíček Radek            OK 99 Hradec Králové PHK6501 C     84.30  +     23.51
 22.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     86.11  +     25.32
 23.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     87.43  +     27.04
 24.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C     90.49  +     30.10
 25.Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C     92.25  +     31.46
 26.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     93.09  +     32.30
 27.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C    106.09  +     45.30

Konečné výsledky kategorie: H45B        7.1km  335m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     63.27  +      0.00
  2.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     64.08  +      0.41
  3.Hirš Libor               VSK MZLU Brno        VBM6000 C     64.14  +      0.47
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     64.21  +      0.54
  5.Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C     65.25  +      1.58
  6.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     67.38  +      4.11
  7.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     72.15  +      8.48
  8.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     73.30  +     10.03
  9.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     73.46  +     10.19
 10.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     75.21  +     11.54
 11.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C     75.30  +     12.03
 12.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     77.21  +     13.54
 13.Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C     77.34  +     14.07
 14.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     78.39  +     15.12
 15.Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C     79.35  +     16.08
 16.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     80.00  +     16.33
 17.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     80.08  +     16.41
 18.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C     80.11  +     16.44
 19.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     81.06  +     17.39
 20.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     84.32  +     21.05
 21.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     85.05  +     21.38
 22.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     90.59  +     27.32
 23.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C     91.15  +     27.48
 24.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    104.55  +     41.28
 25.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    110.56  +     47.29
 26.Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200 C    116.48  +     53.21
 27.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    125.12  +     61.45
    Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H50B        6.6km  310m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     51.51  +      0.00
  2.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     55.07  +      3.16
  3.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     55.36  +      3.45
  4.Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     56.30  +      4.39
  5.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     58.24  +      6.33
  6.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     58.39  +      6.48
  7.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     58.58  +      7.07
  8.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     61.03  +      9.12
  9.Sýkora Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP5401 C     61.39  +      9.48
 10.Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C     62.32  +     10.41
 11.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     62.58  +     11.07
 12.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     63.21  +     11.30
 13.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C     63.37  +     11.46
 14.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     63.49  +     11.58
 15.Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     65.14  +     13.23
 16.Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C     65.28  +     13.37
 17.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C     69.02  +     17.11
 18.Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C     70.55  +     19.04
 19.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     70.56  +     19.05
 20.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     71.09  +     19.18
 21.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     71.32  +     19.41
 22.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     72.13  +     20.22
 23.Šorm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C     79.37  +     27.46
 24.Brumek Stanislav         Klub OB Kladno       DKL5201 C     80.03  +     28.12
 25.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     80.30  +     28.39
 26.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     83.18  +     31.27
 27.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C     83.20  +     31.29
 28.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     84.07  +     32.16
 29.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C     87.17  +     35.26
 30.Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C     88.37  +     36.46
 31.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     92.59  +     41.08
    Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H55B        5.8km  275m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred                            SSV52         49.29  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     51.18  +      1.49
  3.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     54.49  +      5.20
  4.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     54.59  +      5.30
  5.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     55.00  +      5.31
  6.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     59.17  +      9.48
  7.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     59.26  +      9.57
  8.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     61.24  +     11.55
  9.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     62.23  +     12.54
 10.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     63.28  +     13.59
 11.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     63.45  +     14.16
 12.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     64.59  +     15.30
 13.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     65.30  +     16.01
 14.Bartkowiak Edward        Polsko               PL1           65.53  +     16.24
 15.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     68.33  +     19.04
 16.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     69.01  +     19.32
 17.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     71.47  +     22.18
 18.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     72.17  +     22.48
 19.Starka František         SK Chrast            CHT4801 C     74.26  +     24.57
 20.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     86.31  +     37.02
 21.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     88.41  +     39.12
 22.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     92.30  +     43.01
 23.Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C     95.33  +     46.04
    Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C DISK
    Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H60B        5.3km  230m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     51.27  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     51.56  +      0.29
  3.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     52.34  +      1.07
  4.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     58.21  +      6.54
  5.Kohout Tomáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP     C     61.41  +     10.14
  6.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     64.37  +     13.10
  7.Aschermann Michael       Tempo Praha          TEP4400 C     64.38  +     13.11
  8.Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C     65.36  +     14.09
  9.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     70.03  +     18.36
 10.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     70.08  +     18.41
 11.Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     71.42  +     20.15
 12.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     72.40  +     21.13
 13.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     75.29  +     24.02
 14.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     82.50  +     31.23
 15.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     87.18  +     35.51
 16.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C    112.52  +     61.25

Konečné výsledky kategorie: H65B        4.2km  235m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     48.19  +      0.00
  2.Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C     48.38  +      0.19
  3.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     50.16  +      1.57
  4.Novotný František        USK Slavie UJEP Ústí PUL4200 C     52.38  +      4.19
  5.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     56.43  +      8.24
  6.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     56.50  +      8.31
  7.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     60.04  +     11.45
  8.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     61.07  +     12.48
  9.Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     61.09  +     12.50
 10.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     61.15  +     12.56
 11.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     63.21  +     15.02
 12.Leif Jonsson             SK Praga             PGP           68.28  +     20.09
 13.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     80.37  +     32.18

Konečné výsledky kategorie: H70B        3.9km  205m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     45.12  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     50.12  +      5.00
  3.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     56.57  +     11.45
  4.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     69.13  +     24.01
  5.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     70.33  +     25.21
  6.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     76.30  +     31.18
  7.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     82.08  +     36.56

Konečné výsledky kategorie: H75B        3.6km  215m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     53.47  +      0.00
  2.Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200 C     68.09  +     14.22
    Kreisinger Vladimír      USK Praha            VSP2900 C DISK