Startovka oddílů                                                    6.9.2007 7:06:29
                              ČP, ŽA, ŽB klasická trať

===ČSOB-SHK================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Palát Petr               ABM7415   52056    H21A    47.00           130,00Kč
  2 Hrobař Štěpán            ABM9106  416012    H16A    11.00      252  130,00Kč
  3 Muselíková Vladislava    ABM9151   49695    D16B   111.00           240,00Kč
  4 Mokrý Stanislav          ABM9202   53172    H16A   106.00      271  130,00Kč
  5 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H16A    26.00      255  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sýkora Jiří              AOP5401    8863    H50B   115.00           120,00Kč
  2 Hadač Miroslav           AOP6501   52663    H21B   153.00           130,00Kč
  3 Schuster Martin          AOP6502   52753    H21B   171.00           130,00Kč
  4 Hadačová Tereza          AOP9051    8798    D18A    97.00      318  130,00Kč
  5 Sýkora Jan               AOP9201  232192    H16A   151.00      280  130,00Kč
  6 Hadač Filip              AOP9301    8799    H16A    86.00      267  130,00Kč
  7 Schuster Marek           AOP9303  232136    H16A    21.00      254  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H40B   137.00           120,00Kč
  2 Funda Jiří               API9301  331523    H14B    68.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21A    61.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70B    47.00            60,00Kč
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70B    37.00            60,00Kč
  3 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70B    57.00            60,00Kč
  4 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B    66.00            60,00Kč
  5 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H65B    93.00            60,00Kč
  6 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60B    81.00            60,00Kč
  7 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45B    14.00           120,00Kč
  8 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45B    84.00           120,00Kč
  9 Janás Jiří               BOR6201    8478    H21B    33.00           130,00Kč
 10 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H40B   122.00           120,00Kč
 11 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21E   120.00       30  130,00Kč
 12 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H21C    43.00           130,00Kč
 13 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21C    68.00           130,00Kč
 14 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21B    27.00           130,00Kč
 15 Kolařík Tomáš            BOR7809    8513    H21E    96.00       24  130,00Kč
 16 Topinková Monika         BOR8054  515494    D21E   143.00      124  130,00Kč
 17 Balák Otakar             BOR8101    8525    H21B    39.00           130,00Kč
 18 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21A   148.00           130,00Kč
 19 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21A    67.00           130,00Kč
 20 Šípová Jana              BOR8353    8476    D21C    38.00           130,00Kč
 21 Rufferová Iva            BOR8354    9394    D21E   155.00      126  130,00Kč
 22 Steinz Radek             BOR8403    8496    H21B   132.00           130,00Kč
 23 Krafková Lucie           BOR8650    8537    D21E   179.00      130  130,00Kč
 24 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D20A   110.00      421  130,00Kč
 25 Mareš Jan                BOR8905    8460    H18B    29.00           120,00Kč
 26 Čech Ladislav            BOR9000    8470    H18A    15.00      353  130,00Kč
 27 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H18B   129.00           120,00Kč
 28 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H18A     5.00      351  130,00Kč
 29 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D18B    13.00           120,00Kč
 30 Polmová Klára            BOR9052    8480    D18B   118.00           120,00Kč
 31 Kohout Jakub             BOR9200    8455    H16B   117.00           120,00Kč
 32 Zelenka Vlastimil        BOR9204    8453    H16B   127.00           120,00Kč
 33 Krejčí Jaroslav          BOR9300    4381    H14B    92.00            60,00Kč
 34 Šákr Vít                 BOR9301    4359    H14B    28.00            60,00Kč
 35 Lomič Šimon              BOR9303    4372    H14B    56.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3830.00        0.00        0.00        0.00     3830.00        0.00    -3830.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jiří               BSO6400  301420    H40B    92.00           120,00Kč
  2 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H21E    24.00        6  130,00Kč
  3 Naporowská Marie         BSO7950  301417    D21C    68.00           130,00Kč
  4 Rambousková Kateřina     BSO8151    7874    D21A   169.00           130,00Kč
  5 Slavíková Renata         BSO8950    8691    D18B   163.00           120,00Kč
  6 Kovář Tomáš              BSO9101  301405    H16A   121.00      274  130,00Kč
  7 Švirák Ondřej            BSO9102  301422    H16A    91.00      268  130,00Kč
  8 Procházková Monika       BSO9150  301408    D16A   111.00      221  130,00Kč
  9 Uhlíková Tereza          BSO9151  232236    D16A   101.00      219  130,00Kč
 10 Beranová Barbora         BSO9152  232238    D16A    91.00      217  130,00Kč
 11 Beranová Jana            BSO9153  232239    D16A    81.00      215  130,00Kč
 12 Hájková Monika           BSO9154  232201    D16B     6.00           120,00Kč
 13 Brožová Eliška           BSO9250  232237    D16A   146.00      228  130,00Kč
 14 Hájek Lukáš              BSO9400  301427    H14B   136.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1720.00        0.00        0.00        0.00     1720.00        0.00    -1720.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21A   111.00           130,00Kč
  2 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21B    75.00           130,00Kč
  3 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21A    53.00           130,00Kč
  4 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21C    18.00           130,00Kč
  5 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21A    13.00           130,00Kč
  6 Hájek Štěpán             CTB8901    4681    H18B    44.00           120,00Kč
  7 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16B    77.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      890.00        0.00        0.00        0.00      890.00        0.00     -890.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - OOB TJ Sokol Dobřichovice                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H50B   110.00           120,00Kč
  2 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B    69.00           120,00Kč
  3 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50B    41.00           120,00Kč
  4 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21A    70.00           130,00Kč
  5 Rusý Tomáš               DCE9300  301101    H14B   128.00            60,00Kč
  6 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D14B    78.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - Klub OB Kladno                           Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H50B    15.00           120,00Kč
  2 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H50B    50.00           120,00Kč
  3 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D50B    61.00           120,00Kč
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H50B   165.00           240,00Kč
  5 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D50B    31.00           240,00Kč
  6 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21B   120.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      970.00        0.00        0.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65B    38.00            60,00Kč
  2 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H60B    85.00            60,00Kč
  3 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60B    50.00            60,00Kč
  4 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H55B   118.00           120,00Kč
  5 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50B    46.00           120,00Kč
  6 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H50B   150.00           120,00Kč
  7 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45B    49.00           120,00Kč
  8 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H40B    22.00           120,00Kč
  9 Seifert Jan              DKP6501  219293    H40B    37.00           120,00Kč
 10 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D35B   114.00           120,00Kč
 11 Pašek František          DKP7600   52300    H21A    49.00           130,00Kč
 12 Horálek Radek            DKP8013    9875    H21B    60.00           130,00Kč
 13 Duda František           DKP8107    9873    H21B   129.00           130,00Kč
 14 Waldová Lucie            DKP8154    9785    D21E    65.00      111  130,00Kč
 15 Procházka Tomáš          DKP8200  515114    H21A    99.00           130,00Kč
 16 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21E   100.00       25  130,00Kč
 17 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21A    11.00           130,00Kč
 18 Janata Martin            DKP8306    8277    H21E    64.00       16  130,00Kč
 19 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21B    70.00           130,00Kč
 20 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21E    77.00      113  130,00Kč
 21 Jůzek Martin             DKP8604   51792    H21B    99.00           130,00Kč
 22 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21A   105.00           130,00Kč
 23 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21E   113.00      119  130,00Kč
 24 Duda Antonín             DKP8701   49999    H20B   112.00           120,00Kč
 25 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D20A   100.00      419  130,00Kč
 26 Bochenková Martina       DKP8758   51292    D20A   115.00      422  130,00Kč
 27 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D20A    20.00      403  130,00Kč
 28 Karochová Simona         DKP8853   51787    D20A    90.00      417  130,00Kč
 29 Doležalová Monika        DKP8857  232409    D20A    80.00      415  130,00Kč
 30 Bochenková Ivana         DKP8950  515171    D18A    32.00      305  130,00Kč
 31 Přecechtělová Tereza     DKP8951    8564    D18B    53.00           120,00Kč
 32 Betlach Martin           DKP9000   49881    H18B   139.00           120,00Kč
 33 Stránský Vojtěch         DKP9005  301385    H18A    85.00      367  130,00Kč
 34 Tkadlec Josef            DKP9007   53561    H18B    79.00           120,00Kč
 35 Svobodná Madla           DKP9154  301368    D16A   106.00      220  130,00Kč
 36 Seifertová Magda         DKP9155  219291    D16A    26.00      204  130,00Kč
 37 Klaška Pavel             DKP9301  416113    H14B   100.00            60,00Kč
 38 Svobodná Tereza          DKP9350  301369    D14B    30.00            60,00Kč
 39 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D14B   106.00            60,00Kč
 40 Šňupárek Václav          DKP9500    9881    H14B   120.00            60,00Kč
 41 Šňupárková Anna          DKP9652  515071    D12C    74.00            60,00Kč
 42 Nováková Tereza          DKP9751  336727    D12C    54.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4720.00        0.00        0.00        0.00     4720.00        0.00    -4720.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001  336704    H55B    88.00           120,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55B    34.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21A   184.00           130,00Kč
  2 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21A     3.00           130,00Kč
  3 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21A   142.00           130,00Kč
  4 Peterová Věra            DOB8751    7248    D20B    57.00           120,00Kč
  5 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H20B   130.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00        0.00        0.00        0.00      630.00        0.00     -630.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rančák Josef             DOK5000    7751    H55B   138.00           120,00Kč
  2 Novák Tom                DOK5500    7755    H50B    65.00           120,00Kč
  3 Kořínek Zdeněk           DOK6200    7762    H45B    44.00           120,00Kč
  4 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H40B   102.00           120,00Kč
  5 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A    28.00           130,00Kč
  6 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21B   126.00           130,00Kč
  7 Hradecká Lucie           DOK9250    7764    D16B   101.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H50B   120.00           120,00Kč
  2 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50B    85.00           120,00Kč
  3 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D45B    19.00           120,00Kč
  4 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D40B    87.00           120,00Kč
  5 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21A    58.00           130,00Kč
  6 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21B   123.00           130,00Kč
  7 Zurynková Jana           EKP7053  416340    D21A    43.00           130,00Kč
  8 Bolehovský Pavel         EKP7103  301169    H21C    28.00           260,00Kč
  9 Seidl Miroslav           EKP7402   51610    H21E    56.00       14  130,00Kč
 10 Ondráček Radim           EKP7414   52852    H21A    17.00           130,00Kč
 11 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21A    13.00           130,00Kč
 12 Kupcová Veronika         EKP7850   51595    D21A    37.00           130,00Kč
 13 Sedláčková Martina       EKP7959   53816    D21A    52.00           130,00Kč
 14 Volfová Martina          EKP8051    9941    D21A    64.00           130,00Kč
 15 Pokorná Lucie            EKP8152   52185    D21B    30.00           130,00Kč
 16 Rančáková Barbora        EKP8153  301189    D21A    73.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2170.00        0.00        0.00        0.00     2170.00        0.00    -2170.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H70B    52.00            60,00Kč
  2 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70B    62.00            60,00Kč
  3 Šváb Jan                 FSP5801  207811    H45B    99.00           120,00Kč
  4 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21B    36.00           130,00Kč
  5 Tojnar Jan               FSP6701    8912    H21B   105.00           130,00Kč
  6 Žáček Martin             FSP6803  301346    H21B   168.00           130,00Kč
  7 Borovičková Lenka        FSP7350    8909    D21A    97.00           130,00Kč
  8 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    D21B    45.00           130,00Kč
  9 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21B   180.00           130,00Kč
 10 Princl Pavel             FSP7800   51611    H21A   135.00           130,00Kč
 11 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21A    79.00           130,00Kč
 12 Fibír Tomáš              FSP7901  515067    H21A   121.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1410.00        0.00        0.00        0.00     1410.00        0.00    -1410.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vokurka Jan              HAR7501  253145    H21B   165.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sochor Jan               HAV8801   52935    H20A   126.00      475  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45B   139.00           120,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450   51988    D40B    92.00           120,00Kč
  3 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    D18B    63.00           120,00Kč
  4 Kettner Lukáš            HCE9400   51288    H14B    16.00            60,00Kč
  5 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H12C    48.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H40B     2.00           240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcar Miroslav          CHA3200   53531    H75B    40.00            60,00Kč
  2 Hlubučková Dominika      CHA7750    5177    D21A    85.00           130,00Kč
  3 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21B     9.00           130,00Kč
  4 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21E    29.00      105  130,00Kč
  5 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21B    21.00           130,00Kč
  6 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21A    31.00           130,00Kč
  7 Kadavá Jana              CHA8251    4129    D21A   187.00           130,00Kč
  8 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21B   183.00           130,00Kč
  9 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21B   177.00           130,00Kč
 10 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21B   110.00           130,00Kč
 11 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21B    65.00           130,00Kč
 12 Hradec Pavel             CHA8801    4130    H20A    51.00      460  130,00Kč
 13 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D20B    77.00           120,00Kč
 14 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D20B    67.00           120,00Kč
 15 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D18B    33.00           120,00Kč
 16 Brož Petr                CHA9106    9870    H16A   101.00      270  130,00Kč
 17 Valešová Jana            CHA9152    8190    D16A    56.00      210  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2110.00        0.00        0.00        0.00     2110.00        0.00    -2110.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60B    80.00            60,00Kč
  2 Janeba Petr              CHC6001    9573    H45B    49.00           120,00Kč
  3 Švadlenová Ivana         CHC7151    9556    D35B    34.00           120,00Kč
  4 Pešek Ondřej             CHC8502    9559    H21A    77.00           130,00Kč
  5 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21B   117.00           130,00Kč
  6 Křivda Martin            CHC9501    9570    H12C    83.00            60,00Kč
  7 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H12C     3.00            60,00Kč
  8 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H10C    15.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Starka František         CHT4801   51949    H55B    73.00           120,00Kč
  2 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H50B   155.00           120,00Kč
  3 Záhorec František        CHT5502   53157    H50B   100.00           120,00Kč
  4 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H45B   124.00           120,00Kč
  5 Kopáček Miroslav         CHT6049   51899    H40B    17.00           120,00Kč
  6 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21A    49.00           130,00Kč
  7 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21B   100.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weissová Lucie           JAM8952   52941    D18A    92.00      317  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H50B   125.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Iveta            JHB8952   53615    D18B    73.00           120,00Kč
  2 Kaser Dan                JHB9103    4682    H16B    32.00           120,00Kč
  3 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D16B     1.00           240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60B    40.00            60,00Kč
  2 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55B    83.00           120,00Kč
  3 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D50B    66.00           120,00Kč
  4 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45B    19.00           120,00Kč
  5 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21A    87.00           130,00Kč
  6 Hrobařová Lenka          JIL7754    9482    D21A    94.00           130,00Kč
  7 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21E   119.00      120  130,00Kč
  8 Klapka Michal            JIL8701    8958    H20B    82.00           120,00Kč
  9 Malý Aleš                JIL8702    9099    H20A    86.00      467  130,00Kč
 10 Králová Tereza           JIL8751    9064    D20B    62.00           120,00Kč
 11 Tůma Marek               JIL8803  303917    H20B    64.00           120,00Kč
 12 Mališ Jiří               JIL8806    8555    H20A   111.00      472  260,00Kč
 13 Perůtka Jan              JIL8808   52705    H20A    16.00      453  130,00Kč
 14 Viková Vendula           JIL8951    8889    D18B    48.00           120,00Kč
 15 Freyová Andrea           JIL8955   49618    D18A   107.00      320  130,00Kč
 16 Exner Jan                JIL9001   51109    H18A    45.00      359  130,00Kč
 17 Havlíček Lukáš           JIL9003   49363    H18A    35.00      357  130,00Kč
 18 Klouček Tomáš            JIL9007    9049    H18A   120.00      374  130,00Kč
 19 Mechlová Lenka           JIL9051  515425    D18A    67.00      312  130,00Kč
 20 Doškářová Tereza         JIL9151    8494    D16A    46.00      208  130,00Kč
 21 Janata Jakub             JIL9207  303904    H16A    71.00      264  130,00Kč
 22 Havlíčková Nikola        JIL9352   49432    D14B   126.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2780.00        0.00        0.00        0.00     2780.00        0.00    -2780.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Vladan             JPV8002  515122    H21A   103.00           130,00Kč
  2 Černohous Jan            JPV8335   52855    H21B   159.00           130,00Kč
  3 Vávrová Veronika         JPV8551   53032    D21A    22.00           130,00Kč
  4 Daňková Petra            JPV8575   52861    D21B    50.00           130,00Kč
  5 Zatloukalová Lenka       JPV8577  234522    D21A   175.00           130,00Kč
  6 Sedláček Tomáš           JPV8601    8754    H21A   115.00           130,00Kč
  7 Pavlíková Barbora        JPV8750  301587    D20A    15.00      402  130,00Kč
  8 Navrátil Tomáš           JPV8817   52856    H20B    58.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D35B    79.00           120,00Kč
  2 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40B    72.00           120,00Kč
  3 Šafková Petra            KAM6650  515454    D40B   122.00           120,00Kč
  4 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D35B   104.00           120,00Kč
  5 Panochová Alžběta        KAM8950  232400    D18B   123.00           120,00Kč
  6 Semík Vojtěch            KAM9100  301628    H16B    92.00           120,00Kč
  7 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H16B   112.00           120,00Kč
  8 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H16B   122.00           120,00Kč
  9 Škvorová Barbora         KAM9150  301336    D16B   106.00           120,00Kč
 10 Macková Lucia            KAM9151  416131    D18B     8.00           240,00Kč
 11 Panochová Anna           KAM9153  232420    D16A    66.00      212  130,00Kč
 12 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D16B    76.00           120,00Kč
 13 Němeček Jan              KAM9300  301135    H14B   176.00           120,00Kč
 14 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D14B   118.00           120,00Kč
 15 Valášek Jan              KAM9400  232245    H14B    64.00            60,00Kč
 16 Semík Ondra              KAM9401  232267    H14B   104.00            60,00Kč
 17 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14B    86.00           120,00Kč
 18 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H12C    88.00           120,00Kč
 19 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D12C    44.00            60,00Kč
 20 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D12C    34.00            60,00Kč
 21 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H10C    50.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2350.00        0.00        0.00        0.00     2350.00        0.00    -2350.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otrubová Johana          KON7852   53588    D21A   151.00           130,00Kč
  2 Smičková Eva             KON8277  515485    D21A    88.00           130,00Kč
  3 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D20A    55.00      410  130,00Kč
  4 Hlavová Hana             KON8888  515450    D20A    75.00      414  130,00Kč
  5 Hlavová Jindra           KON8989    8899    D18A    47.00      308  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00        0.00        0.00        0.00      650.00        0.00     -650.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Duda František           KPY4600   53731    H60B    60.00            60,00Kč
  2 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B   109.00           120,00Kč
  3 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D40B    82.00           120,00Kč
  4 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H40B    27.00           120,00Kč
  5 Dobešová Kateřina        KPY8750  301352    D21C    73.00           130,00Kč
  6 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21C    63.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámek Jaromír           KSU5801  515101    H21A    35.00           130,00Kč
  2 Aleš David               KSU7517  515175    H21C    78.00           130,00Kč
  3 Fátor Jan                KSU7907    9132    H21C    53.00           130,00Kč
  4 Halama Jakub             KSU7940  515111    H21E   112.00       28  130,00Kč
  5 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21A   127.00           130,00Kč
  6 Kolomějevová Dita        KSU8599   52329    D21C    43.00           130,00Kč
  7 Adámková Tereza          KSU8691   52611    D21B    40.00           130,00Kč
  8 Suchý Matěj              KSU8942   49417    H18B    99.00           120,00Kč
  9 Vozdová Klára            KSU8964  515189    D18B    23.00           120,00Kč
 10 Vozda Vojtěch            KSU9043  515150    H18A    95.00      369  130,00Kč
 11 Hnilica Přemek           KSU9141  515191    H16A     6.00      251  130,00Kč
 12 Strečko Marek            KSU9149   52656    H16A    61.00      262  130,00Kč
 13 Janů Hana                KSU9393   53652    D14B     6.00            60,00Kč
 14 Vozdová Aneta            KSU9394   53659    D14B    54.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1660.00        0.00        0.00        0.00     1660.00        0.00    -1660.00
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňák Štěpán           KVS8801    7865    H20A     6.00      451  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55B    28.00           120,00Kč
  2 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H55B    43.00           120,00Kč
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H40B    62.00           120,00Kč
  4 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35B    65.00           120,00Kč
  5 Kučerová Lada            LBE7450  331238    D21B   130.00           130,00Kč
  6 Procházka Pavel          LBE9000  515113    H18A   160.00      382  130,00Kč
  7 Mezníková Lucie          LBE9150  515151    D16A   121.00      223  130,00Kč
  8 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D16B    16.00           120,00Kč
  9 Uhlíř Marek              LBE9400  301612    H14B   168.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00        0.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cahlová Slávka           LCE5451  416063    D40B    22.00           120,00Kč
  2 Stackeová Anna           LCE5551  416057    D45B    94.00           120,00Kč
  3 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D40B   117.00           120,00Kč
  4 Hubáček Josef            LCE6127   52678    H21E    28.00        7  130,00Kč
  5 Hanslián David           LCE7835   52684    H21E   124.00       31  130,00Kč
  6 Vlažná Lucie             LCE8762   52675    D20A   105.00      420  130,00Kč
  7 Cahel Marek              LCE8803   52706    H20A    61.00      462  130,00Kč
  8 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H18A    70.00      364  130,00Kč
  9 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H18A    30.00      356  130,00Kč
 10 Slezák Jiří              LCE9001  515424    H18A   165.00      383  130,00Kč
 11 Cahlová Blanka           LCE9051   52708    D18A    27.00      304  130,00Kč
 12 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D18A   147.00      328  130,00Kč
 13 Hubáček Jan              LCE9101   51301    H16A   136.00      277  130,00Kč
 14 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H16A   161.00      282  130,00Kč
 15 Valenta Jiří             LCE9201   51504    H16A   126.00      275  130,00Kč
 16 Hubáček Michal           LCE9301   53880    H16A    16.00      253  130,00Kč
 17 Vavrys Johan             LCE9302   53869    H14B    84.00            60,00Kč
 18 Hubáček Jonáš            LCE9501   51507    H12C    18.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2170.00        0.00        0.00        0.00     2170.00        0.00    -2170.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stibal Ivan              LDC5701    8337    H50B    30.00           120,00Kč
  2 Stibalová Věra           LDC6051    8344    D45B    64.00           120,00Kč
  3 Stibalová Pavla          LDC8151  347881    D21C    33.00           130,00Kč
  4 Stibalová Alena          LDC8652    8350    D21C    53.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21C    33.00           130,00Kč
  2 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21A    16.00           130,00Kč
  3 Neradová Eva             LIT8951    8115    D18B   108.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H35B    35.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21B   115.00           130,00Kč
  2 Štičková Eva             LLI6051  253133    D45B    79.00           120,00Kč
  3 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A    41.00           130,00Kč
  4 Štičková Anna            LLI9651  253131    D14B   150.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Málek Josef              LPU3901  416268    H65B    48.00            60,00Kč
  2 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H55B    78.00           120,00Kč
  3 Knap Jan                 LPU5101    9328    H50B    35.00           120,00Kč
  4 Farář Václav             LPU5201    9260    H55B    23.00           120,00Kč
  5 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H50B    95.00           120,00Kč
  6 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50B   135.00           120,00Kč
  7 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50B    71.00           120,00Kč
  8 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H45B    84.00           120,00Kč
  9 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D45B    59.00           120,00Kč
 10 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45B    39.00           120,00Kč
 11 Juračková Jana           LPU6051    9237    D40B   112.00           120,00Kč
 12 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B    12.00           120,00Kč
 13 Hermanová Dana           LPU6151    9311    D45B   114.00           120,00Kč
 14 Cinkan Zdeněk            LPU6201    9327    H45B    54.00           120,00Kč
 15 Čivrný Pavel             LPU6306  416271    H40B   147.00           120,00Kč
 16 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21A   109.00           130,00Kč
 17 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H40B   132.00           120,00Kč
 18 Procházka Radek          LPU6504  410783    H40B    12.00           120,00Kč
 19 Valach Petr              LPU6505  253352    H40B    77.00           120,00Kč
 20 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35B    99.00           120,00Kč
 21 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35B    89.00           120,00Kč
 22 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D35B    54.00           120,00Kč
 23 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D35B    29.00           120,00Kč
 24 Haas Karel               LPU7304    9294    H21B    90.00           130,00Kč
 25 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21A    27.00           130,00Kč
 26 Čivrná Karolína          LPU7353    9246    D21B    10.00           130,00Kč
 27 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21B    42.00           130,00Kč
 28 Kárník Jan               LPU7811    9288    H21B   189.00           130,00Kč
 29 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21E    84.00       21  130,00Kč
 30 Klimplová Lenka          LPU7951    9203    D21A   178.00           130,00Kč
 31 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21A    25.00           130,00Kč
 32 Fukátko Jan              LPU8105    9282    H21B    66.00           130,00Kč
 33 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21A   136.00           130,00Kč
 34 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E    60.00       15  130,00Kč
 35 Dočkalová Martina        LPU8357  515126    D21E   161.00      127  130,00Kč
 36 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21A   127.00           130,00Kč
 37 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21A   172.00           130,00Kč
 38 Juračková Jana           LPU8653    9235    D21A    76.00           130,00Kč
 39 Fiala Petr               LPU8701    9274    H20B   100.00           120,00Kč
 40 Sůvová Barbora           LPU8751    9309    D20B    72.00           120,00Kč
 41 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D20A    65.00      412  130,00Kč
 42 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D20A    30.00      405  130,00Kč
 43 Weisbauerová Dagmar      LPU8951    9250    D18B   148.00           120,00Kč
 44 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D18B   138.00           120,00Kč
 45 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D18B    98.00           120,00Kč
 46 Kiacová Zuzana           LPU8954    9345    D18B    18.00           120,00Kč
 47 Rousková Tereza          LPU8957    9885    D18B   113.00           120,00Kč
 48 Procházková Michaela     LPU8960  515036    D18A    42.00      307  130,00Kč
 49 Hovorka Lukáš            LPU9001    9866    H18A   140.00      378  130,00Kč
 50 Klapal Jan               LPU9006  515142    H18A   150.00      380  130,00Kč
 51 Valachová Martina        LPU9054  410785    D18A    72.00      313  130,00Kč
 52 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H16B    62.00           120,00Kč
 53 Procházka David          LPU9113  515162    H16A   141.00      278  130,00Kč
 54 Bořil Petr               LPU9119   52135    H16A    56.00      261  130,00Kč
 55 Tichý Ondřej             LPU9120  416274    H16B   107.00           120,00Kč
 56 Ptáček Adam              LPU9203    9298    H16A    66.00      263  130,00Kč
 57 Čermák Jan               LPU9301    9304    H14B    96.00            60,00Kč
 58 Kos Oldřich              LPU9302  410796    H14B    24.00            60,00Kč
 59 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H14B   108.00            60,00Kč
 60 Slanař Matěj             LPU9304  232610    H14B    36.00            60,00Kč
 61 Knapová Lenka            LPU9351   51105    D14B   158.00           120,00Kč
 62 Kaplan Jan               LPU9409  219206    H14B   164.00            60,00Kč
 63 Procházková Klára        LPU9451  416265    D14B    62.00            60,00Kč
 64 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12C    13.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7450.00        0.00        0.00        0.00     7450.00        0.00    -7450.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrželová Tereza        LTU8951  515140    D18A    82.00      315  130,00Kč
  2 Kult Martin              LTU9002  416290    H18B    84.00           120,00Kč
  3 Polzerová Lenka          LTU9051    9894    D18A   127.00      324  130,00Kč
  4 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H16B   102.00           120,00Kč
  5 Petržela Jan             LTU9201  515402    H16A    81.00      266  130,00Kč
  6 Svoboda Tomáš            LTU9203  416288    H16B    42.00           120,00Kč
  7 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D16B    91.00           120,00Kč
  8 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H14B    20.00            60,00Kč
  9 Svobodová Lenka          LTU9551  416289    D14B    90.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      990.00        0.00        0.00        0.00      990.00        0.00     -990.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45B   104.00           120,00Kč
  2 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A    29.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H21C    73.00           130,00Kč
  2 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21C    48.00           130,00Kč
  3 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21B    12.00           130,00Kč
  4 Rožek David              MFP7403  301644    H21B   138.00           130,00Kč
  5 Rožková Petra            MFP7551  301608    D21B    80.00           130,00Kč
  6 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21B    84.00           130,00Kč
  7 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21A    10.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      910.00        0.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liberský Mirko           MKP5100   51693    H55B    68.00           120,00Kč
  2 Ježková Regina           MKP6350   51660    D40B   132.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunc Petr                MLA6601    7879    H40B    67.00           120,00Kč
  2 Kunc Petr                MLA8801    7878    H20A    31.00      456  130,00Kč
  3 Kamaryt Tomáš            MLA8807  301412    H20B   106.00           120,00Kč
  4 Kuncová Eliška           MLA8951    7877    D18A    52.00      309  130,00Kč
  5 Bína Martin              MLA9102  416173    H16B    82.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselá Anna              NEJ9250  515019    D16A   136.00      226  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H55B    98.00           120,00Kč
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H50B    45.00           120,00Kč
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D50B    86.00           120,00Kč
  4 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H35B    85.00           120,00Kč
  5 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E    32.00        8  130,00Kč
  6 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21A   125.00           130,00Kč
  7 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21B    90.00           130,00Kč
  8 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21A   137.00           130,00Kč
  9 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21B   195.00           130,00Kč
 10 Dytrych Martin           NPA8501    9701    H21C    63.00           130,00Kč
 11 Brendl Radek             NPA9002    9708    H18B    59.00           120,00Kč
 12 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D18A   137.00      326  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1510.00        0.00        0.00        0.00     1510.00        0.00    -1510.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H45B    24.00           120,00Kč
  2 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D40B    32.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201    7893    H60B    15.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melecký Martin           OOP9000   49438    H18A    40.00      358  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45B    79.00           120,00Kč
  2 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45B   119.00           120,00Kč
  3 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D35B    69.00           120,00Kč
  4 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D18A     7.00      329  260,00Kč
  5 Kamenický Matěj          OSN9036   51990    H18A    75.00      365  130,00Kč
  6 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H14B    52.00            60,00Kč
  7 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H12C    78.00            60,00Kč
  8 Bořil Jan                OSN9700  232250    H10C    40.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      930.00        0.00        0.00        0.00      930.00        0.00     -930.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45B   129.00           120,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D40B   102.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65B    88.00            60,00Kč
  2 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B    71.00            60,00Kč
  3 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60B    56.00            60,00Kč
  4 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60B    71.00            60,00Kč
  5 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H55B    18.00           120,00Kč
  6 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B   133.00           120,00Kč
  7 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50B    70.00           120,00Kč
  8 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50B    81.00           120,00Kč
  9 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21A    59.00           130,00Kč
 10 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45B    34.00           120,00Kč
 11 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21A    81.00           130,00Kč
 12 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D40B    57.00           120,00Kč
 13 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45B   109.00           120,00Kč
 14 Landovská Ivana          PGP6251  515081    D40B    97.00           120,00Kč
 15 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H40B   112.00           120,00Kč
 16 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A   101.00           130,00Kč
 17 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35B    59.00           120,00Kč
 18 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A    19.00           130,00Kč
 19 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40B    72.00           120,00Kč
 20 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A    91.00           130,00Kč
 21 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A   103.00           130,00Kč
 22 Drbal Jan                PGP7101   52225    H21B   156.00           130,00Kč
 23 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35B    50.00           120,00Kč
 24 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21B   150.00           130,00Kč
 25 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A   119.00           130,00Kč
 26 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21E   107.00      118  130,00Kč
 27 Nemšovský Petr           PGP7602   51678    H21B   114.00           130,00Kč
 28 Ryšavá Magdalena         PGP7650    7904    D21E    83.00      114  130,00Kč
 29 Tesař Pavel              PGP7708   51709    H21A    37.00           130,00Kč
 30 Hostomská Jitka          PGP8056  515056    D21E   125.00      121  130,00Kč
 31 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21E    95.00      116  130,00Kč
 32 Laciga Radek             PGP8202   51748    H21A   131.00           130,00Kč
 33 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21E    11.00      102  130,00Kč
 34 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21A   107.00           130,00Kč
 35 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A    67.00           130,00Kč
 36 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21E   160.00       40  130,00Kč
 37 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21E   148.00       37  130,00Kč
 38 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21E    71.00      112  130,00Kč
 39 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21E   137.00      123  130,00Kč
 40 Masopustová Eliška       PGP8656   49844    D21B    60.00           130,00Kč
 41 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21E    53.00      109  130,00Kč
 42 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H20A    76.00      465  130,00Kč
 43 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D20B    47.00           120,00Kč
 44 Červinka Jan             PGP8902  303940    H18B    39.00           120,00Kč
 45 Lejsek Tadeáš            PGP8903   51675    H18A     0.00      384  260,00Kč
 46 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H18B    89.00           120,00Kč
 47 Červinka Jaroslav        PGP9001  303935    H18B   149.00           120,00Kč
 48 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18A    87.00      316  130,00Kč
 49 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H16A    96.00      269  130,00Kč
 50 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D16B    81.00           120,00Kč
 51 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D16B    46.00           120,00Kč
 52 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D16A    96.00      218  130,00Kč
 53 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D16B    56.00           120,00Kč
 54 Landovská Anna           PGP9251  502088    D16B    21.00           120,00Kč
 55 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D16B    66.00           120,00Kč
 56 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H14B     8.00            60,00Kč
 57 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D14B    70.00            60,00Kč
 58 Schejbal Martin          PGP9403  246866    H14B   116.00            60,00Kč
 59 Křemenová Natálie        PGP9450  515089    D14B    10.00            60,00Kč
 60 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H12C    33.00            60,00Kč
 61 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H12C    43.00            60,00Kč
 62 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D12C    64.00            60,00Kč
 63 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12C    29.00            60,00Kč
 64 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D10C    41.00            60,00Kč
 65 Křemen Štěpán            PGP9800  232739    H10C    35.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7390.00        0.00        0.00        0.00     7390.00        0.00    -7390.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vykysalý František       PHK3002    9455    H75B    45.00            60,00Kč
  2 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H65B    58.00            60,00Kč
  3 Novotný Petr             PHK3802    9422    H65B    68.00            60,00Kč
  4 Weber Petr               PHK3901    9460    H65B    78.00            60,00Kč
  5 Novotná Marie            PHK3951    9421    D60B    51.00            60,00Kč
  6 Rychlý Rudolf            PHK4101    9823    H65B    43.00            60,00Kč
  7 Jiran Václav             PHK4701  301692    H60B    20.00            60,00Kč
  8 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D50B    36.00           120,00Kč
  9 Souček Pavel             PHK5503    9837    H50B    10.00           120,00Kč
 10 Rybářová Lenka           PHK5551    9405    D50B    56.00           120,00Kč
 11 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D45B    44.00           120,00Kč
 12 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H50B    90.00           120,00Kč
 13 Dušátko Petr             PHK5702    9402    H50B   105.00           120,00Kč
 14 Štěpán Pavel             PHK5901    9403    H45B     9.00           120,00Kč
 15 Panchártková Jitka       PHK5951    9429    D45B    99.00           120,00Kč
 16 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D40B    62.00           120,00Kč
 17 Hlaváček Lubomír         PHK6401    9369    H40B    87.00           120,00Kč
 18 Kubíček Radek            PHK6501    9388    H40B    47.00           120,00Kč
 19 Novotný Milan            PHK6502    9424    H40B   117.00           120,00Kč
 20 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H40B    32.00           120,00Kč
 21 Kamenický Jan            PHK6601    9376    H40B    57.00           120,00Kč
 22 Novotná Petra            PHK6651    4146    D21A    19.00           130,00Kč
 23 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H35B    40.00           120,00Kč
 24 Azebová Martina          PHK6757   49890    D35B    19.00           120,00Kč
 25 Chaloupská Pavlína       PHK7051    9377    D21B    95.00           130,00Kč
 26 Mašata Roman             PHK7107  515050    H35B    75.00           120,00Kč
 27 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35B    39.00           120,00Kč
 28 Kunart Tomáš             PHK7205    9407    H21B    72.00           130,00Kč
 29 Vítek Petr               PHK7601    9797    H21A    85.00           130,00Kč
 30 Kadeřávek Petr           PHK7605    9399    H21A    91.00           130,00Kč
 31 Vítek Tomáš              PHK7702    9526    H21E   116.00       29  130,00Kč
 32 Černý Michal             PHK8005    9360    H21A    15.00           130,00Kč
 33 Melounková Lucie         PHK8054    9416    D21A   163.00           130,00Kč
 34 Vítková Lucie            PHK8055    9448    D21E   131.00      122  130,00Kč
 35 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21C    88.00           260,00Kč
 36 Zvěřina Petr             PHK8204   51443    H21E   104.00       26  130,00Kč
 37 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21C     8.00           260,00Kč
 38 Dušátko Jan              PHK8501    9363    H21B    54.00           130,00Kč
 39 Veselý Ondřej            PHK8505    9454    H21B   135.00           130,00Kč
 40 Dušátková Lenka          PHK8557    9364    D21B   105.00           130,00Kč
 41 Panchártková Jana        PHK8569    9428    D21E   167.00      128  130,00Kč
 42 Justa Pavel              PHK8701    9373    H20A    36.00      457  130,00Kč
 43 Doležalová Vendula       PHK8752    9358    D20A    40.00      407  130,00Kč
 44 Panchártek Jan           PHK8802    9464    H20A    66.00      463  130,00Kč
 45 Machútová Lucie          PHK8851    9415    D20A   130.00      425  130,00Kč
 46 Vaculíková Jana          PHK8853    9466    D20A   140.00      427  130,00Kč
 47 Azebová Nina             PHK8855    9353    D20A    50.00      409  130,00Kč
 48 Kubát Jan                PHK8902    9385    H18A    25.00      355  130,00Kč
 49 Műller Martin            PHK8903  405952    H18A    90.00      368  130,00Kč
 50 Zelenka Tomáš            PHK9001  301639    H18A   110.00      372  130,00Kč
 51 Kubát Pavel              PHK9101    9458    H16A   146.00      279  130,00Kč
 52 Kamenický Jakub          PHK9104    9831    H16B    27.00           120,00Kč
 53 Azeb Karim               PHK9110    9352    H16B    37.00           120,00Kč
 54 Lamichová Martina        PHK9152    9839    D16A    36.00      206  130,00Kč
 55 Mikulecký Jan            PHK9202    9198    H16A    46.00      259  130,00Kč
 56 Novotná Tereza           PHK9255    9423    D16A    86.00      216  130,00Kč
 57 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H14B     4.00            60,00Kč
 58 Kamenická Kateřina       PHK9353    9832    D14B    22.00            60,00Kč
 59 Kamenický Ondřej         PHK9401  301383    H14B   132.00            60,00Kč
 60 Novotná Markéta          PHK9451    9830    D14B    50.00            60,00Kč
 61 Růžička Karel            PHK9502  339560    H12C    23.00            60,00Kč
 62 Růžička Adam             PHK9704  339544    H10C    30.00            60,00Kč
 63 Novotná Klára            PHK9751  410790    D12C    49.00            60,00Kč
 64 Kavalírová Jůlie         PHK9753  207804    D10C    26.00            60,00Kč
 65 Kavalír Jáchym           PHK9901    9833    H10C    45.00            60,00Kč
 66 Chaloupská Barbora       PHK9951  224878    D10C    51.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7510.00        0.00        0.00        0.00     7510.00        0.00    -7510.00
 
 
Startovka oddílu: PL1 - Polsko                                   Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Edward        PL1      412412    H55B   143.00           240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matyšek Bronislav        PLU7823            H21C    83.00           130,00Kč
  2 Otruba Karel             PLU7917   52481    H21A    23.00           130,00Kč
  3 Matyšek Radoslav         PLU8007   52490    H21C    38.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavie UJEP Ústí n.L.                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200   51215    H65B    53.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kroupová Vendula         PVP        9912    D10C    36.00            60,00Kč
  2 Kroupa Václav            PVP6104   51635    H45B   114.00           120,00Kč
  3 Kroupová Jana            PVP7052  303931    D35B    24.00           120,00Kč
  4 Bernátková Markéta       PVP7751  416325    D21A    79.00           130,00Kč
  5 Kroupa Tomáš             PVP9401  301620    H14B    32.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60B    55.00            60,00Kč
  2 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D45B    29.00           120,00Kč
  3 Kučerová Vladimíra       PZR6460   52307    D40B    47.00           120,00Kč
  4 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H20B    76.00           120,00Kč
  5 Novohradský Petr         PZR8903   53700    H18B    94.00           120,00Kč
  6 Pavlík David             PZR9002    8707    H18B    24.00           120,00Kč
  7 Kučerová Lucie           PZR9051    4680    D18B    28.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareček Jiří             RBK5930  247323    H35B    45.00           120,00Kč
  2 Henek Michal             RBK8605  515193    H21A    25.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Daněk Vojtěch            ROZ9100  416136    H16B    67.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H70B    32.00            60,00Kč
  2 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65B    83.00            60,00Kč
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H55B   128.00           120,00Kč
  4 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21B   186.00           130,00Kč
  5 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55B    93.00           120,00Kč
  6 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45B    74.00           120,00Kč
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45B    54.00           120,00Kč
  8 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45B    24.00           120,00Kč
  9 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H45B    89.00           120,00Kč
 10 Veljačiková Markéta      SCP6451  336735    D45B    39.00           120,00Kč
 11 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B   108.00           130,00Kč
 12 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D35B   109.00           120,00Kč
 13 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B   162.00           130,00Kč
 14 Mrázek Jan               SCP8102   51791    H21E   152.00       38  130,00Kč
 15 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21E    36.00        9  130,00Kč
 16 Lomáková Iveta           SCP8151   51553    D21E     5.00      101  130,00Kč
 17 Hrazdírová Iva           SCP8152   51568    D21E    89.00      115  130,00Kč
 18 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21A    97.00           130,00Kč
 19 Štěpánek Ondřej          SCP8304   49605    H21B    45.00           130,00Kč
 20 Hrstková Vladěna         SCP8753   52356    D20A   125.00      424  130,00Kč
 21 Modrý Marek              SCP8807   53594    H20B   118.00           120,00Kč
 22 Kavková Radana           SCP8950  301144    D18B    78.00           120,00Kč
 23 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H12C    68.00            60,00Kč
 24 Veljačiková Hana         SCP9750  336735    D10C    31.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2740.00        0.00        0.00        0.00     2740.00        0.00    -2740.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlas Jan               SHK8908    9847    H18B    19.00           120,00Kč
  2 Voženílková Nicola       SHK9451  331252    D14B    94.00            60,00Kč
  3 Barešová Markéta         SHK9751   51402    D14B    66.00            60,00Kč
  4 Langrová Anna            SHK9753  331166    D14B    58.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65B    73.00            60,00Kč
  2 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H55B    33.00           120,00Kč
  3 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H55B    58.00           120,00Kč
  4 Beneš Josef              SJC5801    9907    H45B    29.00           120,00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45B    34.00           120,00Kč
  6 Chloupek Vít             SJC6510    9481    H40B     7.00           120,00Kč
  7 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D40B    77.00           120,00Kč
  8 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21A    21.00           130,00Kč
  9 Zlámalová Zdena          SJC7253    9952    D35B    64.00           120,00Kč
 10 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B   111.00           130,00Kč
 11 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B     6.00           130,00Kč
 12 Hain Jan                 SJC7502    9975    H21B    57.00           130,00Kč
 13 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B     5.00           130,00Kč
 14 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21E    88.00       22  130,00Kč
 15 Brožková Dana            SJC8156  500266    D21E   185.00      131  130,00Kč
 16 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21E    12.00        3  130,00Kč
 17 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B    63.00           130,00Kč
 18 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21E    17.00      103  130,00Kč
 19 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21E   173.00      129  130,00Kč
 20 Uvizlová Radka           SJC8460    9081    D21B    85.00           130,00Kč
 21 Henych Martin            SJC8601  515130    H21E   128.00       32  130,00Kč
 22 Uvizlová Martina         SJC8665    9082    D21A    40.00           130,00Kč
 23 Holas Štěpán             SJC8702    9987    H20A    71.00      464  130,00Kč
 24 Drobník Michal           SJC8709    9903    H20A   131.00      476  130,00Kč
 25 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D20A    35.00      406  130,00Kč
 26 Kakrdová Iva             SJC8757    9976    D20B    52.00           120,00Kč
 27 Špicar Petr              SJC8801    9972    H20A   141.00      478  130,00Kč
 28 Čížková Barbora          SJC8852    9906    D20B    42.00           120,00Kč
 29 Smolík Adam              SJC8907    9917    H18B   159.00           120,00Kč
 30 Soukupová Lucie          SJC8951    9989    D18A    12.00      301  130,00Kč
 31 Procházková Olga         SJC9152    9994    D16B    51.00           120,00Kč
 32 Chloupek Adam            SJC9301    9926    H14B   160.00            60,00Kč
 33 Kochová Nikola           SJC9358    9988    D14B   102.00            60,00Kč
 34 Zlámal David             SJC9603    4239    H12C    73.00            60,00Kč
 35 Řehák Tomáš              SJC9701    4746    H10C    20.00            60,00Kč
 36 Doležal Vít              SJC9802    4742    H10C    10.00            60,00Kč
 37 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D10C    46.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4210.00        0.00        0.00        0.00     4210.00        0.00    -4210.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65B    63.00            60,00Kč
  2 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35B    90.00           120,00Kč
  3 Benešová Iva             SJH7051     109    D35B    14.00           120,00Kč
  4 Píšová Lucie             SJH8151  331352    D21C    28.00           130,00Kč
  5 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D14B   142.00            60,00Kč
  6 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D14B    38.00            60,00Kč
  7 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14B   134.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H40B   142.00           120,00Kč
  2 Venhoda Milan            SJI7104   51770    H21A    63.00           130,00Kč
  3 Prášil Marek             SJI7313  500580    H21E   136.00       34  130,00Kč
  4 Lauerman Jan             SJI7419   51772    H21E    16.00        4  130,00Kč
  5 Chudíková Barbora        SJI7850   52298    D21E    59.00      110  130,00Kč
  6 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21A   113.00           130,00Kč
  7 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D18B   133.00           120,00Kč
  8 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18B    83.00           120,00Kč
  9 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D18B    38.00           120,00Kč
 10 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H16B   132.00           120,00Kč
 11 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H16A    31.00      256  130,00Kč
 12 Škrabánek Matěj          SJI9203  301219    H16B    52.00           120,00Kč
 13 Petráčková Klára         SJI9251  995792    D16A   131.00      225  130,00Kč
 14 Jakoubek Jakub           SJI9303  301293    H14B    40.00            60,00Kč
 15 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H14B   144.00            60,00Kč
 16 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D14B   110.00            60,00Kč
 17 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H14B    88.00            60,00Kč
 18 Zachová Magdalena        SJI9454  219260    D14B    46.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1930.00        0.00        0.00        0.00     1930.00        0.00    -1930.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60B    45.00            60,00Kč
  2 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60B    10.00            60,00Kč
  3 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45B    64.00           120,00Kč
  4 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D21C    58.00           130,00Kč
  5 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21B   125.00           130,00Kč
  6 Malec Oldřich            SLA9400    8801    H14B   140.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D60B    76.00            60,00Kč
  2 Šafka Jan                SLP7704   51614    H21B   147.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D45B    89.00           120,00Kč
  2 Svobodová Jana           SMB8753    7721    D20A   135.00      426  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokolář Zdeněk           SNA4501    9610    H60B     5.00           120,00Kč
  2 Hnyk Petr                SNA5701  416261    H50B    55.00           120,00Kč
  3 Imlauf Martin            SNA6301    9629    H40B   107.00           120,00Kč
  4 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    65.00           130,00Kč
  5 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35B    94.00           120,00Kč
  6 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21B    18.00           130,00Kč
  7 Kortus Jan               SNA8803    9638    H20B    70.00           120,00Kč
  8 Dostál Tomáš             SNA9003    9647    H18B    49.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      980.00        0.00        0.00        0.00      980.00        0.00     -980.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60B    75.00            60,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60B    65.00            60,00Kč
  3 Mikulecká Nataša         SRK4751    9485    D21B    55.00           130,00Kč
  4 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H55B   108.00           120,00Kč
  5 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H50B    25.00           120,00Kč
  6 Peremská Dana            SRK6351    9535    D40B     7.00           120,00Kč
  7 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D21A    82.00           130,00Kč
  8 Kuncová Jana             SRK7553    9499    D21E    35.00      106  130,00Kč
  9 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21A     9.00           130,00Kč
 10 Potštejnská Dagmar       SRK7952   51175    D21A   124.00           130,00Kč
 11 Jirčák Ondřej            SRK8805    9507    H20B    94.00           120,00Kč
 12 Dusílek Adam             SRK8902    9504    H18A    80.00      366  130,00Kč
 13 Bůžek Jan                SRK8904    9502    H18B   134.00           120,00Kč
 14 Pátek Lukáš              SRK8905    9498    H18A    65.00      363  130,00Kč
 15 Jirčáková Martina        SRK8951    9475    D18A    22.00      303  130,00Kč
 16 Ptáček Jiří              SRK9002    9491    H18A   145.00      379  130,00Kč
 17 Müllerová Věra           SRK9053   51359    D18A   122.00      323  130,00Kč
 18 Zajíček Radim            SRK9110  301122    H16B    47.00           120,00Kč
 19 Kosová Denisa            SRK9151    9471    D16A    76.00      214  130,00Kč
 20 Říčařová Žaneta          SRK9152    9804    D16B    26.00           120,00Kč
 21 Handl Jindřich           SRK9201    9486    H16A   116.00      273  130,00Kč
 22 Světelský Jakub          SRK9302  301104    H14B    76.00            60,00Kč
 23 Peremská Dana            SRK9351    9536    D14B    82.00            60,00Kč
 24 Reslová Hana             SRK9352    9794    D14B   154.00            60,00Kč
 25 Kulhavá Šárka            SRK9356  219279    D14B   130.00            60,00Kč
 26 Jarošová Kateřina        SRK9357  311141    D14B   146.00            60,00Kč
 27 Jiroušek Vít             SRK9402  301134    H14B    44.00            60,00Kč
 28 Mašek Ondřej             SRK9502  405992    H12C    63.00            60,00Kč
 29 Kosek Jan                SRK9507  416342    H12C    28.00            60,00Kč
 30 Ptáček Martin            SRK9509  301112    H12C    38.00            60,00Kč
 31 Kulhavá Eliška           SRK9655  301132    D14B    98.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3120.00        0.00        0.00        0.00     3120.00        0.00    -3120.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Václav              SSU8243   52555    H21E   108.00       27  130,00Kč
  2 Strachota Petr           SSU8741   52576    H20A    21.00      454  130,00Kč
  3 Poklop Martin            SSU8802   52450    H20A   116.00      473  130,00Kč
  4 Král Vojtěch             SSU8841   52551    H20A    11.00      452  130,00Kč
  5 Přikryl Jan              SSU8945  352306    H18B   104.00           120,00Kč
  6 Staňková Štěpánka        SSU8992  301146    D18B    93.00           120,00Kč
  7 Opletal Jaroslav         SSU9010  301699    H18B    54.00           120,00Kč
  8 Ostřanský Josef          SSU9011   52549    H18B   119.00           120,00Kč
  9 Březinová Marie          SSU9191   52541    D16A   151.00      229  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1130.00        0.00        0.00        0.00     1130.00        0.00    -1130.00
 
 
Startovka oddílu: SSV -                                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       SSV  52    2305    H55B    48.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50B   140.00           120,00Kč
  2 Pavlovec Petr            STB6301  219203    H40B    42.00           120,00Kč
  3 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40B    37.00           120,00Kč
  4 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21B    20.00           130,00Kč
  5 Jedličková Radka         STB8199  336701    D21A    34.00           130,00Kč
  6 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21A   109.00           130,00Kč
  7 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H14B   152.00            60,00Kč
  8 Pavlovcová Petra         STB9399   52907    D14B    34.00            60,00Kč
  9 Pavlovec Jan             STB9501   52908    H12C     8.00            60,00Kč
 10 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H10C    25.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      990.00        0.00        0.00        0.00      990.00        0.00     -990.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Václavek Tomáš           STE5809   52526    H21A   117.00           130,00Kč
  2 Hepnar Lubomír           STE6307   52506    H21B    81.00           130,00Kč
  3 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21A    57.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H50B    40.00           120,00Kč
  2 Cermanová Petra          STH7751  253377    D21C    48.00           130,00Kč
  3 Kučera Michal            STH9201   51110    H16B    22.00           120,00Kč
  4 Uvizl Marek              STH9202    9990    H16B    57.00           120,00Kč
  5 Hladík František         STH9203  405965    H16B    97.00           120,00Kč
  6 Klouček Martin           STH9301   51112    H14B   148.00            60,00Kč
  7 Kalenská Vendula         STH9352  410775    D14B    14.00            60,00Kč
  8 Truxová Veronika         STH9354    9044    D14B   166.00            60,00Kč
  9 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H14B    60.00            60,00Kč
 10 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H14B   112.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      910.00        0.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Znamenáčková Helena      TAP8153   51848    D21A   112.00           130,00Kč
  2 Makovský Jakub           TAP8511   51846    H21A    83.00           130,00Kč
  3 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21B    30.00           130,00Kč
  4 Purkyt Jan               TAP8705  232148    H20B   136.00           120,00Kč
  5 Hodek Michal             TAP8808   53644    H20B    88.00           120,00Kč
  6 Řehořová Magdaléna       TAP8955  416002    D18B   158.00           120,00Kč
  7 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D18B    58.00           120,00Kč
  8 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D18B    68.00           120,00Kč
  9 Siněňkaja Táňa           TAP9057  416007    D18A    37.00      306  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánek Martin          TBM7327   53232    H21A   139.00           130,00Kč
  2 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21A     4.00           130,00Kč
  3 Čech Radovan             TBM7835  515094    H21E    40.00       10  130,00Kč
  4 Stará Zdenka             TBM7952  515006    D21E   149.00      125  130,00Kč
  5 Udržal Tomáš             TBM8002  410199    H21E    92.00       23  130,00Kč
  6 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21E   168.00       42  130,00Kč
  7 Pospíšek Marek           TBM8907   53289    H18A   100.00      370  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      910.00        0.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21B    48.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michael       TEP4400   52159    H60B    30.00            60,00Kč
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D55B    29.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Milena          TJH5351  232411    D50B    91.00           120,00Kč
  2 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B    51.00           130,00Kč
  3 Tichá Jana               TJH6451   51925    D40B    17.00           120,00Kč
  4 Kovář Jaroslav           TJH8901  232396    H18B   144.00           120,00Kč
  5 Tichý Tomáš              TJH9201   51355    H16A    41.00      258  130,00Kč
  6 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14B    42.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55B   103.00           120,00Kč
  2 Horák Petr               TJN5602    8262    H50B   145.00           120,00Kč
  3 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H40B    82.00           120,00Kč
  4 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H35B    80.00           120,00Kč
  5 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D35B    49.00           120,00Kč
  6 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35B    70.00           120,00Kč
  7 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35B    74.00           120,00Kč
  8 Pařízková Věra           TJN7151    8254    D35B    84.00           120,00Kč
  9 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H18B   124.00           120,00Kč
 10 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D18A   117.00      322  130,00Kč
 11 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H18B    14.00           120,00Kč
 12 Picek Jan                TJN9101  416840    H16B    72.00           120,00Kč
 13 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H16B    87.00           120,00Kč
 14 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16B    36.00           120,00Kč
 15 Pustai David             TJN9301  232645    H14B   172.00           120,00Kč
 16 Posselt Martin           TJN9501  232512    H12C    58.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1870.00        0.00        0.00        0.00     1870.00        0.00    -1870.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D65B    61.00            60,00Kč
  2 Peterka František        TJP4900    8861    H45B     4.00           240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: TRC - SKOB BETA Třinec                         Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žabková Marie            TRC8753    8776    D20A    85.00      416  130,00Kč
  2 Bialožytová Tereza       TRC9050    8780    D18A    17.00      302  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D60B    66.00            60,00Kč
  2 Legerski Martin          TRI9003   53176    H18A    10.00      352  130,00Kč
  3 Kantor Ondřej            TRI9103  416125    H16A   131.00      276  130,00Kč
  4 Gazda Viktor             TRI9203    8661    H16A    76.00      265  130,00Kč
  5 Mlčochová Alice          TRI9251   49378    D16A    71.00      213  130,00Kč
  6 Jastrzembská Tereza      TRI9256   49312    D16A   116.00      222  130,00Kč
  7 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D16A   126.00      224  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50B    60.00           120,00Kč
  2 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45B    74.00           120,00Kč
  3 Klusáčková Zuzana        TTR9151     116    D16A   141.00      227  130,00Kč
  4 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H14B   156.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00        0.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
 
 
Startovka oddílu: TUN - JELAS Turnov                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TUN7801    8100    H21B   174.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55B    63.00           120,00Kč
  2 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H50B   130.00           120,00Kč
  3 Holas Vladimír           TUR5601    8219    H50B    75.00           120,00Kč
  4 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50B    76.00           120,00Kč
  5 Holasová Jaroslava       TUR5750    8207    D50B    51.00           120,00Kč
  6 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H45B    94.00           120,00Kč
  7 Baier Martin             TUR7603    8020    H21E    20.00        5  130,00Kč
  8 Šurgan Štefan            TUR7900  515024    H21A   123.00           130,00Kč
  9 Kubíček Zdeněk           TUR7902   51811    H21B   102.00           130,00Kč
 10 Váňa Petr                TUR8103   53769    H21E     4.00        1  130,00Kč
 11 Brož Marek               TUR8402    8054    H21A    45.00           130,00Kč
 12 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21A    95.00           130,00Kč
 13 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21A   129.00           130,00Kč
 14 Vlček Martin             TUR8702  515047    H20A    26.00      455  130,00Kč
 15 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D20A   120.00      423  130,00Kč
 16 Prchalová Ivana          TUR8754  416287    D20A    25.00      404  130,00Kč
 17 Sehnalová Tereza         TUR8852   51825    D20A    95.00      418  130,00Kč
 18 Kučera Petr              TUR8902   51820    H18A   105.00      371  130,00Kč
 19 Papežová Anna            TUR8951   51819    D18B    43.00           120,00Kč
 20 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H18B   154.00           120,00Kč
 21 Franců Adam              TUR9004   51822    H18B   114.00           120,00Kč
 22 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H18B    64.00           120,00Kč
 23 Horáková Aneta           TUR9051   51225    D18B   153.00           120,00Kč
 24 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H16A    51.00      260  130,00Kč
 25 Dlouhá Tereza            TUR9151  331529    D16B    61.00           120,00Kč
 26 Zakouřil Vít             TUR9301    8080    H14B    48.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3190.00        0.00        0.00        0.00     3190.00        0.00    -3190.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H60B    35.00            60,00Kč
  2 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60B    70.00            60,00Kč
  3 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D14B   162.00            60,00Kč
  4 Horák Patrik             TUV9501  411609    H14B   124.00            60,00Kč
  5 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D14B   138.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčíková Monika        TZL6262   52219    D45B   104.00           120,00Kč
  2 Šidla Jan                TZL6808   53367    H21E    44.00       11  130,00Kč
  3 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H21A    39.00           130,00Kč
  4 Pekárek Evžen            TZL7007    8411    H21E   132.00       33  130,00Kč
  5 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21A    43.00           130,00Kč
  6 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D21A   145.00           130,00Kč
  7 Pekárková Eva            TZL7653   52223    D21A   154.00           130,00Kč
  8 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21A    71.00           130,00Kč
  9 Smola Michal             TZL8131  515174    H21E   140.00       35  130,00Kč
 10 Staňková Věra            TZL8181   53339    D21A    55.00           130,00Kč
 11 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E    68.00       17  130,00Kč
 12 Barták Lukáš             TZL8302   53840    H21E    52.00       13  130,00Kč
 13 Dlabaja Štěpán           TZL8508   53373    H21A    31.00           130,00Kč
 14 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21A   115.00           130,00Kč
 15 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21E    76.00       19  130,00Kč
 16 Otrusinová Jana          TZL8658   52339    D21A   139.00           130,00Kč
 17 Krajča Tomáš             TZL8714  416042    H20A   101.00      470  130,00Kč
 18 Polášková Tereza         TZL8851   53324    D20A    45.00      408  130,00Kč
 19 Kolárik Jan              TZL9013   53836    H18A   155.00      381  130,00Kč
 20 Nečas Jiří               TZL9101   53317    H16A   156.00      281  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2590.00        0.00        0.00        0.00     2590.00        0.00    -2590.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčičková Eva           UOL7051   52472    D21E    41.00      107  130,00Kč
  2 Bednářová Dana           UOL7951   52474    D21A    61.00           130,00Kč
  3 Poklopová Lenka          UOL8951   52452    D18A    62.00      311  130,00Kč
  4 Štrajtová Štěpánka       UOL9151   52465    D16A    11.00      201  130,00Kč
  5 Indráková Adéla          UOL9153   52454    D16A   156.00      230  130,00Kč
  6 Čermáková Magdalena      UOL9155   52727    D16A    41.00      207  130,00Kč
  7 Horčičková Vendula       UOL9353   52733    D16A    21.00      203  130,00Kč
  8 Šimková Johanka          UOL9355   52729    D16A    31.00      205  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1040.00        0.00        0.00        0.00     1040.00        0.00    -1040.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějů Ivan              UVP4600    7901    H60B    25.00            60,00Kč
  2 Matějů Ladislava         UVP4750    7999    D60B    61.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H45B    59.00           120,00Kč
  2 Doležal Josef            VAM6101    9668    H35B    60.00           120,00Kč
  3 Smutný Michal            VAM6201    9672    H45B   134.00           120,00Kč
  4 Smutná Jana              VAM6251    9676    D35B    44.00           120,00Kč
  5 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H40B    97.00           120,00Kč
  6 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40B    27.00           120,00Kč
  7 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D40B   107.00           120,00Kč
  8 Kulová Jana              VAM6551  416317    D40B   127.00           120,00Kč
  9 Vandasová Markéta        VAM7250    9679    D21B    75.00           130,00Kč
 10 Hudák Stanislav          VAM8403    9663    H21B    78.00           130,00Kč
 11 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A   121.00           130,00Kč
 12 Klapal Michal            VAM8802    9670    H20B   124.00           120,00Kč
 13 Bednářová Michaela       VAM8951    9673    D18B   103.00           120,00Kč
 14 Smutný Šimon             VAM9301    9664    H14B    80.00            60,00Kč
 15 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H14B    72.00            60,00Kč
 16 Vyskočil Štěpán          VAM9701   51468    H12C    53.00            60,00Kč
 17 Vandas Daniel            VAM9801   51472    H10C    55.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1830.00        0.00        0.00        0.00     1830.00        0.00    -1830.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hirš Libor               VBM6000   53221    H45B    69.00           120,00Kč
  2 Fučík Karel              VBM7246   49674    H21A    33.00           130,00Kč
  3 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21A   130.00           130,00Kč
  4 Rouš Pavel               VBM8102   53679    H21B    15.00           130,00Kč
  5 Mazal Zdeněk             VBM8103   53285    H21A    51.00           130,00Kč
  6 Kočí Martin              VBM8702   53699    H20A    41.00      458  130,00Kč
  7 Bravený Adam             VBM8801  301547    H20A   121.00      474  130,00Kč
  8 Bravený Vít              VBM9102   53576    H16A   111.00      272  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jahn Petr                VIZ8400   52761    H21B    24.00           130,00Kč
  2 Hladík Jiří              VIZ8901    8938    H18A    60.00      362  130,00Kč
  3 Malý Ondřej              VIZ8911   51513    H18A    50.00      360  130,00Kč
  4 Bednařík Antonín         VIZ9001   51512    H18A   125.00      375  130,00Kč
  5 Maliňáková Barbora       VIZ9051   53334    D18A   112.00      321  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00        0.00        0.00        0.00      650.00        0.00     -650.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H55B    53.00           120,00Kč
  2 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E    72.00       18  130,00Kč
  3 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H40B   127.00           120,00Kč
  4 Znojemský Jiří           VLI7500   49970    H21B   120.00           130,00Kč
  5 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A    75.00           130,00Kč
  6 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A    69.00           130,00Kč
  7 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21A   133.00           130,00Kč
  8 Heczko Robert            VLI7801    8862    H21E    48.00       12  130,00Kč
  9 Blažková Hana            VLI7980   53313    D21B    35.00           130,00Kč
 10 Škoda Jakub              VLI8800    8303    H20A   136.00      477  130,00Kč
 11 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D16B    96.00           120,00Kč
 12 Poloprutská Tereza       VLI9450   49952    D14B    74.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1460.00        0.00        0.00        0.00     1460.00        0.00    -1460.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H21A    55.00           130,00Kč
  2 Válek Filip              VRB8906  232102    H18B    34.00           120,00Kč
  3 Veličková Monika         VRB8951  232123    D18A   132.00      325  130,00Kč
  4 Hvorecká Eva             VRB8953  301211    D18A    57.00      310  130,00Kč
  5 Pilcová Barbora          VRB8977    5246    D18A    77.00      314  130,00Kč
  6 Tesař Jan                VRB9000    4671    H18B   109.00           120,00Kč
  7 Pernica Jiří             VRB9002   52479    H18B    69.00           120,00Kč
  8 Krätschmerová Ivona      VRB9050  232178    D18A   142.00      327  130,00Kč
  9 Válková Tereza           VRB9150  301214    D16B    31.00           120,00Kč
 10 Šperlíková Eva           VRB9151  416150    D16A    51.00      209  130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1260.00        0.00        0.00        0.00     1260.00        0.00    -1260.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70B    42.00            60,00Kč
  2 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D55B    39.00           120,00Kč
  3 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H55B    38.00           120,00Kč
  4 Wohanka Pavel            VRL7501    9005    H21B   141.00           130,00Kč
  5 Kutlvašr Ruda            VRL7601    8982    H21B     3.00           130,00Kč
  6 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A     5.00           130,00Kč
  7 Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   51599    D21A     7.00           130,00Kč
  8 Kvasničková Lucie        VRL8254  331655    D21C    23.00           130,00Kč
  9 Krajíček Vojtěch         VRL8803    8988    H20A    46.00      459  130,00Kč
 10 Šafránek Michal          VRL8804    8970    H20A    91.00      468  130,00Kč
 11 Doležalová Hana          VRL8851    8995    D20A   145.00      428  130,00Kč
 12 Šírová Natálie           VRL9052  331359    D18B    88.00           120,00Kč
 13 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D16A    16.00      202  130,00Kč
 14 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D16B    11.00           120,00Kč
 15 Doležalová Radka         VRL9252    8960    D16B    71.00           120,00Kč
 16 Bucharová Eliška         VRL9253  331237    D16B    86.00           120,00Kč
 17 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D16B    41.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2070.00        0.00        0.00        0.00     2070.00        0.00    -2070.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kreisinger Vladimír      VSP2900   51731    H75B    50.00            60,00Kč
  2 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55B   113.00           120,00Kč
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H50B   160.00           120,00Kč
  4 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H55B   123.00           120,00Kč
  5 Píchal Jan               VSP5202   52281    H50B     5.00           120,00Kč
  6 Horová Magda             VSP5450    9782    D21A   118.00           130,00Kč
  7 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H50B    80.00           120,00Kč
  8 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    D40B    42.00           120,00Kč
  9 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D40B    52.00           120,00Kč
 10 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H40B    52.00           120,00Kč
 11 Pospíšil Vít             VSP6800  264637    H21E    80.00       20  130,00Kč
 12 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21A   141.00           130,00Kč
 13 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21A    93.00           130,00Kč
 14 Bořánková Kristýna       VSP7054  232324    D21E    47.00      108  130,00Kč
 15 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21A     7.00           130,00Kč
 16 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21A   166.00           130,00Kč
 17 Horáková  Marie          VSP7551   53546    D21B    25.00           130,00Kč
 18 Matějů Michal            VSP7700    7981    H21E     8.00        2  130,00Kč
 19 Boumová Irena            VSP7751   51739    D21A   160.00           130,00Kč
 20 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21C    13.00           130,00Kč
 21 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E    23.00      104  130,00Kč
 22 Matějová Kateřina        VSP8054  336783    D21E   101.00      117  130,00Kč
 23 Klíchová Jana            VSP8152    9480    D21A   181.00           130,00Kč
 24 Flašar Jan               VSP8612   49616    H21A    89.00           130,00Kč
 25 Píchalová Růžena         VSP8850   52278    D21B    15.00           130,00Kč
 26 Olhava Rastislav         VSP8901  307266    H18A   130.00      376  130,00Kč
 27 Píchal Miroslav          VSP9000   52269    H18B    74.00           120,00Kč
 28 Bořánková Karolína       VSP9550   53599    D12C    59.00            60,00Kč
 29 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D12C    69.00            60,00Kč
 30 Veselá Rebeka            VSP9651            D12C    39.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3530.00        0.00        0.00        0.00     3530.00        0.00    -3530.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OOB Sokol Žamberk                        Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavý Josef            ZAM5701  416300    H50B    20.00           120,00Kč
  2 Kulhavá Jarmila          ZAM6751  219278    D40B    67.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zřídkaveselý Libor       ZBM7207     101    H35B    55.00           120,00Kč
  2 Pátek Richard            ZBM7609     130    H21B    93.00           130,00Kč
  3 Hrnčiar Dušan            ZBM7703  416752    H21B   144.00           130,00Kč
  4 König Lukáš              ZBM8001     121    H21B   192.00           130,00Kč
  5 Bukovac Palo             ZBM8101  515478    H21E   156.00       39  130,00Kč
  6 Dlabaja Tomáš            ZBM8308  500850    H21E   144.00       36  130,00Kč
  7 Kabáth David             ZBM8433     105    H21A   133.00           130,00Kč
  8 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A   106.00           130,00Kč
  9 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21A    73.00           130,00Kč
 10 Rajnošek Zdeněk          ZBM8506  515128    H21E   164.00       41  130,00Kč
 11 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21E   172.00       43  130,00Kč
 12 Jindřišková Martina      ZBM8556   53111    D21A    46.00           130,00Kč
 13 Palátová Petra           ZBM8658   52330    D21A   100.00           130,00Kč
 14 Jiráčková Jana           ZBM8661   52364    D21A   157.00           130,00Kč
 15 Mazúr Martin             ZBM8701  515117    H20A    56.00      461  130,00Kč
 16 Bialožyt Michal          ZBM8707    8759    H20A    81.00      466  130,00Kč
 17 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H20A    96.00      469  130,00Kč
 18 Stratilová Marie         ZBM8751   52075    D20A    70.00      413  130,00Kč
 19 Bořil Tomáš              ZBM8833   52136    H20A   146.00      479  130,00Kč
 20 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H20A   106.00      471  130,00Kč
 21 Borecká Kateřina         ZBM8852   53308    D20A    10.00      401  130,00Kč
 22 Štěpánská Adéla          ZBM8870   52064    D20A    60.00      411  130,00Kč
 23 Hájek Daniel             ZBM8919   52085    H18A    55.00      361  130,00Kč
 24 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H18A   135.00      377  130,00Kč
 25 Zimmermann Jakub         ZBM8928   49686    H18A    20.00      354  130,00Kč
 26 Hýblová Jitka            ZBM8956   53898    D18B   143.00           120,00Kč
 27 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D18A   102.00      319  130,00Kč
 28 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H18A   115.00      373  130,00Kč
 29 Svobodová Vendula        ZBM9052  416023    D18B   128.00           120,00Kč
 30 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  232031    H16A    36.00      257  130,00Kč
 31 Šulerová Pavlína         ZBM9152  232355    D16A    61.00      211  130,00Kč
 32 Jemelíková Denisa        ZBM9351   49313    D14B    18.00            60,00Kč
 33 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D14B    26.00            60,00Kč
 34 Hrušková Barbora         ZBM9354  416102    D14B   114.00            60,00Kč
 35 Jašek Otakar             ZBM9422  230664    H14B    12.00            60,00Kč
 36 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D14B   122.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4300.00        0.00        0.00        0.00     4300.00        0.00    -4300.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          Sobota 8.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302   51927    H21C    58.00           130,00Kč
  2 Dvořák Miroslav          ZBP7601   53581    H21B    96.00           130,00Kč
  3 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21B    69.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00