Český svaz orientačního běhu TJ Slavia Hradec Králové - oddíl orientačního běhu ------------------------------------------------------------------ Protokol a výsledky Mistrovství ČR štafet, Veteraniáda ČR štafet a veřejný závod žákovských štafet Datum: Sobota 24. 9. 2005 Místo konání: Chvaleč (okres Trutnov) Řídící orgán: Český svaz orientačního běhu Pořadatel: TJ Slavia Hradec Králové - oddíl OB Mapa: Celestýn, M 1 : 10 000, E 5 m, stav léto 2005 Funkcionáři závodu: Ředitel závodu: Karel Toužil Hlavní rozhodčí: Jan Netuka, R1 Stavitel tratí: Michal Jedlička Jury (nezasedala): Zdeněk Zikmund Josef Hubáček Václav Hošek Závod proběhl podle předem stanoveného harmonogramu, protesty proti porušení pravidel nebyly podány. V průběhu závodu se vyskytly problémy se zpracováním výsledků v souvislosti s chybným vyhodnocením ražení některých čipů s výrobními čísly vyššími než 500000. Po skončení závodu byla provedena opětovná kontrola ražení všech závodníků, při které byl mimo jiné zjištěn důvod k diskvalifikaci štafety SJC v kategorii H21 (závodníka Švihovského), která byla vyhlášena na 2. místě. Opakované vyhlášení medailistů této kategorie proběhlo po nedělním závodě M ČR klubů. Za nedopatření se omlouváme. Vklady v rozpise závodu byly stanoveny ve výši 150 Kč za štafetu D,H 14, 330 Kč za štafetu D,H 18,21,105,140 a H165. Na základě výsledků činí odvod pořadatele závodu ČSOB (65 x 150 Kč + 244 x 330 Kč) x 0,125 = 11284 Kč provedený převodem na účet ČSOB u GE Money Bank Praha, číslo účtu 1716809504/0600, VS 617064911. Pořadatelé děkují firmě Racom za zajištění radiového přenosu mezičasů z lesa. Pořadatelé děkují za podporu Obecnímu úřadu ve Chvalči, Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje a všem dalším partnerům závodu. Karel Toužil Jan Netuka ředitel závodu hlavní rozhodčí