Startovka kategorie                                                        12.6.2004 6:39:17
                                        M ČR sprint

===ČSOB-SHK========================================================Orienteering Organiser===


Startovka kategorie: D16                             
--------------------------------------------------------------------------------
  1   23 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 A    4126   0.00   251
  2   34 Mechlová Lenka           OK Potůčky           PTK9050 A  301406   1.00   252
  3   22 Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 A   51104   2.00   253
  4   41 Lesniak Magdalena        Polish National Team P020203     54108   3.00   254
  5   18 Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9052 A   51359   4.00   255
  6   13 Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A   52970   5.00   256
  7   20 Marešová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A  405959   6.00   257
  8   36 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 A   51787   7.00   258
  9    6 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 A   49376   8.00   259
 10   31 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 A    7247   9.00   260
 11   38 Vaculíková Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8853 A    9466  10.00   261
 12   24 Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A    7877  11.00   262
 13    1 Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 A   53324  12.00   263
 14   26 Klečková Lucie           SKOB Baník Havířov   HAV8852 A   52934  13.00   264
 15   10 Hypiusová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK8853 A    9187  14.00   265
 16   35 Freyová Andrea           OK Potůčky           PTK8952 A   49618  15.00   266
 17   11 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 A    9186  16.00   267
 18   40 Drewniowska Lucyna       Polish National Team P020202     54193  17.00   268
 19   37 Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 A   51796  18.00   269
 20   32 Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 A    9415  19.00   270
 21    7 Hlavová Hana             KOB Konice           KON8888 A    8898  20.00   271
 22  708 Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8852 A    9355  21.00   272
 23   14 Cahlová Blanka           TJ Slovan Luhačovice LCE9051 A   52708  22.00   273
 24   33 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A   51291  23.00   274
 25    8 Weissová Lucie           Baník - FIZA Ostrava AOV8952 A   52941  24.00   275
 26   25 Ory Eszter               MOM Budapest         H018801     45425  25.00   276
 27   21 Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 A  301629  26.00   277
 28    2 Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852 A    8926  27.00   278
 29    4 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 A   52973  28.00   279
 30   19 Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 A    9345  29.00   280
 31   30 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A    4348  30.00   281
 32    3 Filipová Zuzana          SKOB Zlín            TZL8855 A   53885  31.00   282
 33   17 Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 A   52507  32.00   283
 34   15 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8850 A  232409  33.00   284
 35   16 Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 A   52452  34.00   285
 36    5 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 A   52418  35.00   286
 37   27 Sýkorová Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8851 A    9984  36.00   287
 38    9 Mádlová Věra             TJ Slavia Hradec Krá SHK8951 A    9191  37.00   288
 39   28 Vozdová Klára            Klub vytrvalostních  KSU8964 A   49314  38.00   289
 40   29 Jirčáková Martina        SOOB Spartak Rychnov SRK8951 A    9475  39.00   290
 41   39 Najman Natalia           Polish National Team P020201     54211  40.00   291
 42   12 Štěpánská Adéla          SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 A   52064  41.00   292

Startovka kategorie: D16C                            
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   60 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115 112.00
  2   48 Řehořová Magdaléna       KOB TRETRA Praha     TAP8955 C  416004 113.00
  3   42 Petrželová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU8951 B  301640 114.00
  4   45 Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C    9028 115.00
  5   53 Havelková Monika         Lokomotiva Trutnov   LTU8851 C  416283 116.00
  6   54 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 B   53615 117.00
  7   56 Müllerová Hana           OOB Vamberk          VAM8851 C   51358 118.00
  8   59 Zákravská Šárka          TJ Start Náchod      SNA8951 B  410778 119.00
  9   55 Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8951 C    9673 120.00
 10   63 Borecká Kateřina         VSK MZLU Brno        VBM8852 B   53308 121.00
 11   43 Kouklíková Lucie         KOB TRETRA Praha     TAP9161 C  416005 122.00
 12   57 Knoblochová Jana         OOB TJ Turnov        TUR8851 B   51814 123.00
 13   62 Hubáčková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052 A   52710 124.00
 14   44 Ježková Dominika         SK Meteor Kačerov Pr MKP9050 B   51658 125.00
 15   61 Doležalová Hana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8851 B    8995 126.00
 16   47 Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  416007 127.00
 17   49 Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 B    9894 128.00
 18   46 Řehořová Adéla           KOB TRETRA Praha     TAP9155 B  416006 129.00
 19   51 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B   52144 130.00
 20   58 Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 B   51116 131.00
 21   52 Divišová Simona          Lokomotiva Trutnov   LTU8952 C  416284 132.00
 22   50 Kettnerová Dana          TJ Lokomotiva Beroun LBE8950 B   51986 133.00
 23  880 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 C  416265 134.00
 24  881 Macháčková Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP8855 B   49861 135.00
 25  882 Vakant                                                          136.00

Startovka kategorie: D18                             
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Jiráčková Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8651 A   52364   0.00   351
  2   96 Sedláčková Oldřiška      Kometa Kralovice     KRL8751 A   51473   1.00   352
  3   77 Hrstková Vladěna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8753 A   52356   2.00   353
  4   97 Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 A    8776   3.00   354
  5   98 Bohunská Jana            TJ Loko Krnov        KRN8651 A   52636   4.00   355
  6   93 Bucká Martina            A-team NOVO Bruntál  ABR8651 A    7853   5.00   356
  7   99 Grzelak Agnieszka        Polish National Team P020206     54062   6.00   357
  8   76 Mališová Barbora         SK Kotlářka Praha    DKP8654 A   49898   7.00   358
  9   73 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 A    9088   8.00   359
 10   82 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 A    9235   9.00   360
 11   74 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 A   51292  10.00   361
 12   83 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 A    9244  11.00   362
 13   72 Augustinová Barbora      OK Jilemnice         JIL8654 A  416333  12.00   363
 14   86 Kopalová Markéta         VSK Slavia TU Libere VLI8750 A   49966  13.00   364
 15   68 Cigošová Petra           SKOB Zlín            TZL8656 A   53159  14.00   365
 16  104 Tas Katalin              MOM Budapest         H018701     46030  15.00   366
 17   89 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A  301632  16.00   367
 18   80 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 A   51689  17.00   368
 19  102 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 A    9971  18.00   369
 20   79 Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 A   51861  19.00   370
 21   95 Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 A    9082  20.00   371
 22  100 Semelová Eva             SKOB Zlín            TZL8662 A   53326  21.00   372
 23   64 Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 A    9182  22.00   373
 24   71 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 A   52415  23.00   374
 25   88 Novotná Barbora          TJ Slavia Hradec Krá SHK8652 A    9171  24.00   375
 26   92 Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 A   51798  25.00   376
 27   65 Nunová Jana              TJ Slavia Hradec Krá SHK8656 A    9174  26.00   377
 28   94 Palátová Petra           OK Jihlava           SJI8658 A   52330  27.00   378
 29   67 Gazdačková Michala       TJ Slavia Hradec Krá SHK8653 A    9172  28.00   379
 30  103 Machowska Weronika       Polish National Team P020205     54129  29.00   380
 31   66 Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 A    9358  30.00   381
 32   87 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 A    9308  31.00   382
 33   90 Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 A    8537  32.00   383
 34   91 Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 A   53293  33.00   384
 35  105 Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762 A   52675  34.00   385
 36   78 Smutná Pavla             SOOB Spartak Rychnov SRK8654 A    9674  35.00   386
 37  101 Wicha Iwona              Polish National Team P020204     54214  36.00   387
 38   75 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 A   49815  37.00   388
 39   84 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 A    9309  38.00   389
 40   70 Vízková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK8754 A    9183  39.00   390
 41   69 Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 A   52339  40.00   391
 42   85 Andršová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK8756 A    9591  41.00   392

Startovka kategorie: D18C                            
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  106 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C   51539 112.00
  2  107 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248 113.00
  3  109 Vališová Šárka           SKP Žďár nad Sázavou PZR8754 B   52309 114.00
  4  113 Kočí Petra               KOB Konice           KON8786 B   52723 115.00
  5  110 Švábková Lenka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8752 B    7731 116.00
  6  112 Grešlová Veronika        OK Potůčky           PTK8751 B  301409 117.00
  7  108 Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 B   53845 118.00
  8  111 Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 B    7785 119.00
  9  871 Vakant                                                          120.00
 10  872 Vakant                                                          121.00
 11  873 Vakant                                                          122.00

Startovka kategorie: D20                             
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  141 Sychrová Barbora         VSK MZLU Brno        VBM8455 A   53312   0.00   451 R: 359
  2  139 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278   1.00   452 R: 179
  3  142 Zlesáková Daniela        OK Jilemnice         JIL8451 R    9067   2.00   453 R:  94
  4  127 Zatloukalová Lenka       SK Prostějov         JPV8577 A   52860   3.00   454 R: 331
  5  119 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 A   51856   4.00   455 R: 171
  6  130 Vávrová Veronika         SK Prostějov         JPV8551 A   53032   5.00   456 R: 318
  7  140 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 A   52533   6.00   457 R: 112
  8  144 Udržalová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8555 A    9239   7.00   458 R: 637
  9  128 Daňková Petra            SK Prostějov         JPV8575 A   52861   8.00   459 R: 515
 10  124 Przyczková Michaela      TJ TŽ Třinec         TRI8461 E    7862   9.00   460 R:  10
 11  134 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E    7794  10.00   461 R:  16
 12  133 Bajtošová Hana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8452 A  307278  11.00   462 R: 471
 13  136 Jindřišková Martina      OK Jilemnice         JIL8552 A   53111  12.00   463 R: 333
 14  120 Dokoupilová Radka        VSK MZLU Brno        VBM8558 R   53211  13.00   464 R: 194
 15  121 Janská Eva               SK Kotlářka Praha    DKP8451 A   52060  14.00   465 R: 246
 16  114 Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 A   53635  15.00   466 R: 278
 17  117 Nováková Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8552 A   51806  16.00   467 R: 185
 18  145 Fukátková Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 A    9212  17.00   468 R: 409
 19  132 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755  18.00   469 R:  15
 20  135 Tvarůžková Petra         OK Jihlava           SJI8452 R   51765  19.00   470 R:  85
 21  129 Beržinská Soňa           SK Prostějov         JPV8552 A  406902  20.00   471 R: 613
 22  115 Zemanová Šárka           OK Jihlava           SJI8553 A   52336  21.00   472 R: 256
 23  126 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 A   52209  22.00   473 R: 215
 24  125 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 A   52647  23.00   474 R: 122
 25  131 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 A    8114  24.00   475 R: 135
 26  122 Panchártková Jana        OK 99 Hradec Králové PHK8569 R    9428  25.00   476 R:  57
 27  138 Krčálová Veronika        OK Lokomotiva Pardub LPU8557 R    9276  26.00   477 R: 277
 28  116 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 A    9969  27.00   478 R: 916
 29  118 Hrušková Lenka           SK Orientační sporty OSN8569 R   52142  28.00   479 R:  92
 30  123 Štěpánová Pavla          OK 99 Hradec Králové PHK8558 A    9452  29.00   480 R: 793
 31  143 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 R    9339  30.00   481 R:  98
 32  137 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 R   51180  31.00   482 R: 109

Startovka kategorie: D21                             Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  195 Hlinková Petra           SK Kotlářka Praha    DKP7752 R   51845   0.00    71 R: 341
  2  181 Bořánková Kristýna       USK Praha            VSP7054 C  232324   1.00    72 R:  41
  3  152 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 C   51819   2.00    73 R:  24
  4  154 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501   3.00    74 R:  39
  5  150 Klapalová Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6852 E    9494   4.00    75 R:  27
  6  180 Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C   52099   5.00    76 R:  61
  7  184 Rufferová Iva            TJ TŽ Třinec         TRI8350 E    9394   6.00    77 R:  14
  8  198 Kotecká Michaela         TJ Tesla Brno        TBM7856 R   52673   7.00    78 R:  72
  9  197 Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785   8.00    79 R:  20
 10  159 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  416340   9.00    80 R:  76
 11  199 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R    9900  10.00    81 R:  34
 12  146 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E    9499  11.00    82 R:   6
 13  160 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688  12.00    83 R:  45
 14  192 Hrazdírová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E   51568  13.00    84 R:  18
 15  191 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C   52002  14.00    85 R:  37
 16  182 Jirků Kamila             OK Jihlava           SJI8161 R   51138  15.00    86 R:  53
 17  201 Pilcová Petra            Ski Sport Bruntál    OBR6666 C   52654  16.00    87 R:  52
 18  175 Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152 C   52185  17.00    88 R:  42
 19  176 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676  18.00    89 R:  13
 20  178 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C   51981  19.00    90 R:  46
 21  149 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R    9557  20.00    91 R:  32
 22  168 Smičková Eva             SK Prostějov         JPV8277 R   49367  21.00    92 R:  29
 23  188 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  22.00    93 R:  56
 24  179 Běhounová Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK8251 R    9393  23.00    94 R:  64
 25  183 Maunová Romana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8350 R   51270  24.00    95 R:  74
 26  189 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176  25.00    96 R:  22
 27  194 Bednářová Dana           SK Univerzity Palack UOL7951 C   52474  26.00    97 R:  77
 28  173 Fučíková Hana            VSK MZLU Brno        VBM7751 C    8008  27.00    98 R:  58
 29  170 Topinková Monika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8054 E    8807  28.00    99 R:  12
 30  169 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416  29.00   100 R:  49
 31  186 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 R   51567  30.00   101 R:  36
 32  148 Jiřištová Zuzana         OK Jilemnice         JIL8254 R    9054  31.00   102 R: 110
 33  185 Nováková Kateřina        TJ TŽ Třinec         TRI8251 R    7770  32.00   103 R:  51
 34  172 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 R    8532  33.00   104 R:  68
 35  161 Fedorová Katarína        Pezinok              SPE7401      9817  34.00   105
 36  151 Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E    9291  35.00   106 R:   5
 37  200 Stará Zdenka             TJ Tesla Brno        TBM7952 E  515006  36.00   107 R:   4
 38  163 Kupcová Veronika         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 R   51595  37.00   108 R:  50
 39  153 Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952 R   51175  38.00   109 R:  35
 40  155 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E   52298  39.00   110 R:   8
 41  158 Vlčovská Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R  301173  40.00   111 R:  55
 42  165 Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E    9981  41.00   112 R:   1
 43  187 Jahnová Anežka           USK Praha            VSP8150 R   51642  42.00   113 R:  40
 44  193 Macúchová Zuzana         TJ Tesla Brno        TBM7956 E  515011  43.00   114 R: 211
 45  174 Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E   51781  44.00   115 R:   2
 46  147 Lukešová Věra            OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  45.00   116 R: 197
 47  156 Štěrbová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E    9300  46.00   117 R:   3
 48  162 Pekárková Eva            SKOB Zlín            TZL7653 E   52223  47.00   118 R:   7
 49  166 Hoffmannová Johana       SK Prostějov         JPV7852 R   53588  48.00   119 R:  33
 50  164 Horynová Martina         SKOB Zlín            TZL8351 R   51113  49.00   120 R:  80
 51  196 Horčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C   52472  50.00   121 R:  38
 52  177 Jedličková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 R    8112  51.00   122 R:  30
 53  190 Kolářová Magdalena       Sportcentrum Jičín   SJC7962 R    9940  52.00   123 R:  28
 54  167 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C    7904  53.00   124 R:  48
 55  157 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 R    9203  54.00   125 R:  44
 56  171 Šolínová Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 R    9448  55.00   126 R:  47
 57  828 Klechová Vendula         TJ Tesla Brno        TBM8199 E  515020  56.00   127 R: 207

Startovka kategorie: D21C                            Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  206 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  86.00       R: 162
  2  209 Haluzová Jana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8053 C   49639  87.00       R:  60
  3  230 Bulenová Michaela        TJ Start Náchod      SNA7751 C   51754  88.00       R: 183
  4  221 Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C   52029  89.00       R: 190
  5  229 Skripniková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8051 C   51853  90.00       R: 219
  6  236 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  91.00       R: 102
  7  712 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C    9377  92.00       R: 145
  8  202 Volfová Martina          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8051 C    9941  93.00       R:  86
  9  222 Bajgarová Tereza         VŠTJ Stavební fakult FSP7754 C    8891  94.00       R: 687
 10  227 Pilcová Barbora          SK Univerzity Palack UOL8977 B   52746  95.00       R: 513
 11  205 Novotná Marcela          VSK Přírodověda - or PVP6050 C   51716  96.00       R: 429
 12  207 Dobke Marika             TJ Tatran Jablonec n TJN8258 C    6092  97.00       R: 494
 13  213 Jakoubová Markéta        USK Praha            VSP7653 C   52266  98.00       R:  67
 14  219 Svobodová Kateřina       OK Jiskra Nový Bor   BOR7050 C    8492  99.00       R:  93
 15  220 Táborská Adéla           OOB TJ Turnov        TUR8552 B    8251 100.00       R: 635
 16  235 Strnadová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK7152 C    9392 101.00       R: 712
 17  223 Komínková Věra           VSK Slavia TU Libere VLI7979 C    8248 102.00       R: 208
 18  237 Jonášová Marta           SK Praga Praha       PGP7557 C   51699 103.00       R:  97
 19  228 Lomáková Iveta           KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553 104.00       R:  87
 20  224 Javůrková Gabriela       SK Praga Praha       PGP        515041 105.00
 21  215 Nejeschlebová Iva        VSK MZLU Brno        VBM7852 C   53302 106.00       R: 161
 22  208 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C   51718 107.00       R:  75
 23  217 Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295 108.00       R: 100
 24  231 Krásná Václava           SOOB Spartak Rychnov SRK8153 C    8130 109.00       R: 243
 25  218 Hiršová Marcela          VSK MZLU Brno        VBM7079 C   53222 110.00       R: 106
 26  232 Böhmová Eva              VSK Slavia TU Libere VLI8351 C    8244 111.00       R:  95
 27  212 Martanová Daniela        OK Harcov            HAR7450 C    8126 112.00       R: 616
 28  226 Paseková Vladimíra       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599 113.00       R:  69
 29  210 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177 114.00       R:  83
 30  234 Hamplová Lenka           KOB Dobruška         DOB8158 C    7233 115.00       R: 202
 31  203 Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325 116.00       R: 124
 32  883 Hölzer Katrin            OLV Weimar           D010001      1980 117.00
 33  216 Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C         118.00       R: 393
 34  233 Kvapilová Věra           OOB TJ Turnov        TUR7650 C    8204 119.00       R:  43
 35  214 Stehnová Stanislava      SK Kotlářka Praha    DKP7951 C   51779 120.00       R: 521
 36  717 Kynclová Martina         TJ Loko Liberec      LLI7353 C   51212 121.00       R: 187
 37  716 Reinerova Barbara        SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C  232015 122.00       R: 193
 38  211 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230 123.00       R: 307
 39  225 Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C   52582 124.00       R: 172
 40  204 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097 125.00       R: 121
 41  862 Vidmuchová Martina       SK Prostějov         JPV7175 C   49883 126.00       R: 154
 42  863 Štěpánová Dita           SOOB Spartak Rychnov SRK7956 C    7226 127.00       R: 119
 43  864 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258 128.00       R: 330

Startovka kategorie: D35                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  251 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  67.00
  2  239 Hadačová Gabriela        NORD Slavia Minerva  AOP6751 C    8810  68.00
  3  240 Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C  219278  69.00
  4  248 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  70.00
  5  714 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601  71.00
  6  720 Danihelová Jana          OK Potůčky           PTK6550 C  232202  72.00
  7  242 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  73.00
  8  238 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  74.00
  9  244 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  75.00
 10  247 Vakant                                                           76.00
 11  241 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  77.00
 12  246 Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C   51969  78.00
 13  707 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  79.00
 14  250 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  80.00
 15  249 Nováková Jana            OOB TJ Sokol Troja   TJP6551 C  416114  81.00
 16  243 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  82.00
 17  245 Švábková Šárka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6552 C    7724  83.00
 18  832 Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C   52767  84.00
 19  833 Vakant                                                           85.00
 20  834 Vakant                                                           86.00

Startovka kategorie: D40                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  270 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  90.00
  2  256 Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C   53569  91.00
  3  253 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  92.00
  4  269 Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052 C    7255  93.00
  5  265 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005  94.00
  6  255 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  95.00
  7  266 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  96.00
  8  264 Hrstková Dana            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6051 C   52358  97.00
  9  257 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219  98.00
 10  261 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  99.00
 11  254 Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C   52451 100.00
 12  260 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 101.00
 13  259 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 102.00
 14  262 Strachotová Eva          SK Severka Šumperk   SSU6099 C   52560 103.00
 15  267 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218 104.00
 16  263 Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C   52417 105.00
 17  268 Romanová Lenka           TJ Start Náchod      SNA5951 C    9611 106.00
 18  271 Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C   52412 107.00
 19  258 Glabazňová Jana          NORD Slavia Minerva  AOP6151 C    8714 108.00
 20  865 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 109.00
 21  866 Rajnošková Marie         Klub vytrvalostních  KSU6093 C  301392 110.00
 22  867 Vakant                                                          111.00

Startovka kategorie: D45                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  284 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757  87.00
  2  276 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  88.00
  3  286 Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C    8207  89.00
  4  277 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  90.00
  5  293 Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C    9031  91.00
  6  275 Vlažná Mirka             TJ Slovan Luhačovice LCE5852 C   52698  92.00
  7  291 Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C   53261  93.00
  8  295 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  94.00
  9  280 Černíková Zdeňka         SK Orientační sporty OSN5964 C    8012  95.00
 10  279 Kabáthová Jitka          SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C  232005  96.00
 11  297 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  97.00
 12  290 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286  98.00
 13  288 Pánková Hana             OK Potůčky           PTK5750 C  232214  99.00
 14  282 Salajková Věra           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C   52058 100.00
 15  272 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068 101.00
 16  294 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C    7759 102.00
 17  298 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211 103.00
 18  283 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732 104.00
 19  299 Janská Iva               TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5795 C  219280 105.00
 20  273 Stackeová Anna           TJ Slovan Luhačovice LCE5551 C  416057 106.00
 21  287 Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C    8303 107.00
 22  289 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900 108.00
 23  281 Dokoupilová Zuzana       VSK MZLU Brno        VBM5754 C   53306 109.00
 24  278 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615 110.00
 25  296 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 111.00
 26  292 Kolářová Hana            TJ Tatran Jablonec n TJN5850 C    8272 112.00
 27  285 Hrušková Zdeňka          SK Orientační sporty OSN5950 C  590124 113.00
 28  274 Cahlová Slávka           TJ Slovan Luhačovice LCE5451 C  416063 114.00
 29  859 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    9216 115.00
 30  860 Vakant                                                          116.00
 31  861 Vakant                                                          117.00

Startovka kategorie: D50                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  302 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C   51284  67.00
  2  305 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  68.00
  3  304 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  69.00
  4  301 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  70.00
  5  306 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  71.00
  6  300 Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C    8930  72.00
  7  303 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  73.00
  8  307 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C    8099  74.00
  9  841 Vakant                                                           75.00
 10  842 Vakant                                                           76.00
 11  843 Vakant                                                           77.00

Startovka kategorie: D55                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  309 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  67.00
  2  308 Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C    9034  68.00
  3  312 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  69.00
  4  311 Tomanová Jana            TJ Lokomotiva-Ingsta LBM4955 C   52055  70.00
  5  310 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698  71.00
  6  853 Vakant                                                           72.00
  7  854 Vakant                                                           73.00
  8  855 Vakant                                                           74.00

Startovka kategorie: H16                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  335 Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A   51990   0.00   201
  2  313 Mets Márton              MOM Budapest         H018902    416633   1.00   202
  3  318 Bořil Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 A   52136   2.00   203
  4  332 Řeháček Jakub            A-team NOVO Bruntál  ABR8902 A   51874   3.00   204
  5  345 Krajíček Vojtěch         OK Jilemnice         JIL8805 A    8988   4.00   205
  6  350 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 A   52551   5.00   206
  7  331 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 A    9464   6.00   207
  8  325 Myszkowski Karol         Polish National Team P020208     54102   7.00   208
  9  329 Müller Martin            OK 99 Hradec Králové PHK8903 A    9417   8.00   209
 10  337 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A    9972   9.00   210
 11  355 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 A    9504  10.00   211
 12  319 Maliňák Štěpán           SKOB Kobra Vsetín    KVS8801 A    7865  11.00   212
 13  327 Poklop Martin            SK Univerzity Palack UOL8802 A   52450  12.00   213
 14  334 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A   52707  13.00   214
 15  349 Plšek Matěj              SK Žabovřesky Brno   ZBM8927 A  232021  14.00   215
 16  339 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  15.00   216
 17  348 Petras Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK8804 A    9508  16.00   217
 18  342 Kučera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 A   51820  17.00   218
 19  344 Mališ Jiří               OK Jilemnice         JIL8806 A    8555  18.00   219
 20  320 Kulpa Piotr              Polish National Team P020910     54151  19.00   220
 21  336 Slezák Zdeněk            TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A   52702  20.00   221
 22  321 Jasinski Maciej          Polish National Team P020209     54152  21.00   222
 23  341 Henych Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI9002 A    9058  22.00   223
 24  353 Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805 A    9507  23.00   224
 25  323 Bednařík Antonín         TJ Sokol Vizovice    VIZ9001 A   51512  24.00   225
 26  354 Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A   49686  25.00   226
 27  352 Kodeda Štěpán            SK Severka Šumperk   SSU8808 A   52371  26.00   227
 28  347 Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 A   52085  27.00   228
 29  315 Hájek Štěpán             SK Chotěboř          CTB8901 A    4681  28.00   229
 30  346 Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 A  232007  29.00   230
 31  317 Nečas Tomáš              SKOB Zlín            TZL8801 A   53318  30.00   231
 32  351 Bareš Ondřej             TJ Slavia Hradec Krá SHK8905 A   51402  31.00   232
 33  316 Veselý Vojtěch           TJ Jiskra Nejdek     NEJ8800 A  301401  32.00   233
 34  356 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 A    9498  33.00   234
 35  357 Bravený Adam             VSK MZLU Brno        VBM8801 A  301547  34.00   235
 36  328 Rajnošek Matěj           OK Jihlava           SJI8810 A   52965  35.00   236
 37  314 Györgyi Gergely          MOM Budapest         H018901    416665  36.00   237
 38  322 Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 A  303927  37.00   238
 39  330 Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 A    8989  38.00   239
 40  324 Pospíšek Marek           TJ Tesla Brno        TBM8907 A   53289  39.00   240
 41  340 Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A   51675  40.00   241
 42  326 Nowak Michal             Polish National Team P020207     54064  41.00   242
 43  333 Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803 A   52706  42.00   243
 44  343 Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A    9056  43.00   244
 45  338 Perůtka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A   52705  44.00   245

Startovka kategorie: H16C                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  372 Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002 C  416290  92.00
  2  382 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C    9670  93.00
  3  380 Štrobl Luboš             SK Orientační sporty OSN9044 B   53616  94.00
  4  358 Kiac Martin              OK Lokomotiva Pardub LPU9109 C  301193  95.00
  5  383 Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 B   51993  96.00
  6  359 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C    9675  97.00
  7  370 Gerhard Petr             OK Jihlava           SJI8808 B  301255  98.00
  8  377 Štemberk Adam            TJ Lokomotiva Beroun LBE8904 B  411764  99.00
  9  362 Klapal Jan               OOB Vamberk          VAM9001 B    9789 100.00
 10  376 Grundman Vojtěch         KOB Choceň           CHC8801 B    9571 101.00
 11  387 Vlažný Jakub             TJ Slovan Luhačovice LCE9102 C   52709 102.00
 12  384 Javůrek Marek            SK Praga Praha       PGP9108 C  515064 103.00
 13  392 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN9137 B   52135 104.00
 14  390 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230 105.00
 15  365 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 C   53565 106.00
 16  374 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 B  301639 107.00
 17  388 Navrátil Tomáš           SK Prostějov         JPV8817 B   52856 108.00
 18  371 Kratochvíl Jan           OK Jihlava           SJI8816 B  301275 109.00
 19  379 Hruška Ondřej            SK Orientační sporty OSN8935 B   52125 110.00
 20  381 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288 111.00
 21  385 Černík Václav            SK Orientační sporty OSN9248 C    8023 112.00
 22  378 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE8902 C   52976 113.00
 23  386 Křeček Jan               KOB Železárny Prostě ZPV9111 B   52583 114.00
 24  389 Kamaryt Tomáš            OK Potůčky           PTK8805 B  301412 115.00
 25  361 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 B    4130 116.00
 26  391 Jeřábek Vojtěch          SK Prostějov         JPV8921 B   52495 117.00
 27  366 Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901 B   51511 118.00
 28  364 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 C  416282 119.00
 29  373 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 B    9831 120.00
 30  368 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 B    8305 121.00
 31  375 Souček Petr              OK 99 Hradec Králové PHK8801 C    9468 122.00
 32  367 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B    9510 123.00
 33  363 Novák Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP9400 C   53516 124.00
 34  393 Malý Ondřej              TJ Sokol Vizovice    VIZ8911 B   51513 125.00
 35  369 Dědic Filip              SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 B  301212 126.00
 36  360 Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE9000 B  410363 127.00
 37  856 Gajdoš Jan               SK Prostějov         JPV8913 B   49873 128.00
 38  857 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 B  416266 129.00
 39  858 Vakant                                                          130.00

Startovka kategorie: H18                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  403 Šíma Petr                SKP Žďár nad Sázavou PZR8702 A    8702   0.00   301
  2  425 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 A    9099   1.00   302
  3  397 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 A   52024   2.00   303
  4  398 Andrš Jiří               SOOB Spartak Rychnov SRK8601 A    9515   3.00   304
  5  406 Bialožyt Michal          SKOB BETA Třinec     TRC8700 A    8759   4.00   305
  6  401 Neumann Petr             SK Praga Praha       PGP8705 A  232124   5.00   306
  7  396 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 A   52006   6.00   307
  8  417 Janský Petr              SK Žabovřesky Brno   ZBM8603 A   52086   7.00   308
  9  423 Strachota Petr           SK Severka Šumperk   SSU8741 A   52576   8.00   309
 10  407 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 A    9373   9.00   310
 11  418 Pracný Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM8614 A  416225  10.00   311
 12  410 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 A   49634  11.00   312
 13  412 Hejzlar Štěpán           SK Kotlářka Praha    DKP8609 A   53728  12.00   313
 14  424 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 A  232019  13.00   314
 15  400 Jakob Jan                SK Univerzity Palack UOL8701 A   52508  14.00   315
 16  430 Mazurek Filip            Polish National Team P020211     54031  15.00   316
 17  436 Svoboda Martin           OK Jihlava           SJI8602 A   51767  16.00   317
 18  414 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 A    9909  17.00   318
 19  427 Budín Václav             OK Jilemnice         JIL8705 A  301426  18.00   319
 20  428 Henych Martin            VSK Slavia TU Libere VLI8601 A    9055  19.00   320
 21  433 Wróblewski Grzegorz      Polish National Team P020214     54169  20.00   321
 22  422 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 A    7791  21.00   322
 23  409 Kudláček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8713 A   53843  22.00   323
 24  421 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 A   51807  23.00   324
 25  402 Javůrek Tomáš            SK při gymnáziu OOB  VRB8701 A  301299  24.00   325
 26  399 Procházka Antonín        SK Praga Praha       PGP8707 A  301194  25.00   326
 27  709 Krejsa Jan               SK Chrast            CHT8701 A   52175  26.00   327
 28  415 Laštůvka Jan             TJ TŽ Třinec         TRI8704 A    8663  27.00   328
 29  419 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 A    9987  28.00   329
 30  411 Stupal František         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8603 A   52353  29.00   330
 31  405 Kočí Martin              VSK MZLU Brno        VBM8702 A   53699  30.00   331
 32  408 Eid Michal               SKOB Zlín            TZL8707 A   53358  31.00   332
 33  435 Sedláček Tomáš           SKOB BETA Třinec     TRC8601 A    8754  32.00   333
 34  431 Wlodarczyk Kamil         Polish National Team P020212     54022  33.00   334
 35  416 Hradil Jiří              SKOB Zlín            TZL8604 A   53361  34.00   335
 36  395 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 A    9905  35.00   336
 37  404 Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 A   49478  36.00   337
 38  413 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 A    9274  37.00   338
 39  420 Samek Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8701 A    9511  38.00   339
 40  432 Pancerowicz Tomasz       Polish National Team P020213     54219  39.00   340
 41  434 Mazúr Martin             SK Žabovřesky Brno   ZBM8701 A  307363  40.00   341
 42  429 Přibyl Bronislav         SKOB Zlín            TZL8603 A   53362  41.00   342
 43  426 Brtník Adam              SK Univerzity Palack UOL8705 A   52734  42.00   343
 44  394 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 A   52340  43.00   344

Startovka kategorie: H18C                            
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  447 Kučera Jiří              OOB TJ Turnov        TUR8701 B   51821 112.00
  2  449 Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B    8958 113.00
  3  443 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106 114.00
  4  446 Vostřel Lukáš            OOB Vamberk          VAM8702 B    9661 115.00
  5  444 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 B    9558 116.00
  6  439 Budaj Radoslav           OB Rozmarýn Litoměři DLT8601 B    7257 117.00
  7  445 Genčur Roman             Klub vytrvalostních  KSU8749 B   52612 118.00
  8  438 Hojsák Ondřej            VSK MZLU Brno        VBM8603 B  232321 119.00
  9  440 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 B   52355 120.00
 10  442 Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 B   51290 121.00
 11  448 Hájek Jakub              SK Chotěboř          CTB8701 B   51828 122.00
 12  450 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK8612 B   49616 123.00
 13  441 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563 124.00
 14  437 Černík Pavel             SK Orientační sporty OSN8732 C    8022 125.00
 15  877 Fanta Václav             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8700 C   49632 126.00
 16  878 Vakant                                                          127.00
 17  879 Vakant                                                          128.00

Startovka kategorie: H20                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  463 Šedivý Jan               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8400 R   51607   0.00   401 R:  49
  2  466 Jahn Petr                TJ Sokol Vizovice    VIZ8400 A   52761   1.00   402 R: 560
  3  454 Dlabaja Štěpán           SK při gymnáziu OOB  VRB8508 R    8940   2.00   403 R: 563
  4  470 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 R    9275   3.00   404 R:  72
  5  460 Zedníček Václav          SK při gymnáziu OOB  VRB8403 R    8816   4.00   405 R: 150
  6  469 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 A    9307   5.00   406 R: 380
  7  458 Velička Jan              SK při gymnáziu OOB  VRB8504 A  301233   6.00   407 R: 493
  8  457 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 A    9617   7.00   408 R: 247
  9  451 Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504 R   52334   8.00   409 R: 505
 10  474 Rajnošek Zdeněk          OK Jilemnice         JIL8506 A   53664   9.00   410 R: 103
 11  480 Stoklasa Bohumil         SK Prostějov         JPV8417 A   52487  10.00   411 R: 156
 12  453 Dušátko Jan              OK 99 Hradec Králové PHK8501 A    9363  11.00   412 R: 274
 13  467 Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 A   51896  12.00   413 R: 165
 14  482 Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 R    8920  13.00   414 R: 319
 15  456 Peths Matěj              SK při gymnáziu OOB  VRB8507 A   52633  14.00   415 R: 263
 16  461 Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 R   52104  15.00   416 R:  93
 17  476 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 A    8213  16.00   417 R: 128
 18  479 Marcaník Jan             SKOB Zlín            TZL8402 R    8620  17.00   418 R: 131
 19  464 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 A   51846  18.00   419 R: 537
 20  471 Matyk Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8406 A    9225  19.00   420 R: 283
 21  481 Slezák Martin            TJ Slovan Luhačovice LCE8501 A   52671  20.00   421 R: 463
 22  452 Zdražil Tomáš            A-team NOVO Bruntál  ABR8504 A   51875  21.00   422 R: 808
 23  478 Drobník Lukáš            Sportcentrum Jičín   SJC8506 A    9904  22.00   423 R: 892
 24  468 Jiráček Josef            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8503 A   52363  23.00   424 R: 536
 25  477 Palas Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8507 R    9985  24.00   425 R:  68
 26  455 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 A    8871  25.00   426 R: 134
 27  462 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E   51627  26.00   427 R:  35
 28  475 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 A    8214  27.00   428 R: 127
 29  473 Falta Ondřej             OK Jilemnice         JIL8502 A    9750  28.00   429 R: 870
 30  472 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 A    9669  29.00   430 R: 201
 31  465 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 A    9705  30.00   431 R: 243
 32  459 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 A   49689  31.00   432 R: 447
 33  886 Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 A   52758  32.00   433 R: 204

Startovka kategorie: H21                             Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  516 Kozák Osvald             TJ Tesla Brno        TBM8201 R  515009   0.00     1 R:  41
  2  488 Váňa Petr                SKOB Zlín            TZL8103 R   53769   1.00     2 R:  20
  3  490 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R    8513   2.00     3 R:  23
  4  504 Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940 R    8879   3.00     4 R:  74
  5  537 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840   4.00     5 R:  58
  6  483 Vodička Jan              Sportcentrum Jičín   SJC8201 R    9946   5.00     6 R:  13
  7  528 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682   6.00     7 R:  52
  8  484 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982   7.00     8 R:  63
  9  517 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    9693   8.00     9 R:  31
 10  518 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 E    8300   9.00    10 R:  30
 11  511 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296  10.00    11 R:  42
 12  525 Vlach Jaromír            OK 99 Hradec Králové PHK8108 E   54206  11.00    12 R:  48
 13  501 Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R    8020  12.00    14 R:  28
 14  530 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410  13.00    13 R: 467
 15  508 Nycz Petr                SK Jamnice           JAM7700 R   51189  14.00    15 R:  50
 16  522 Zvěřina Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8204 R   51443  15.00    16 R:  24
 17  535 Kozák Petr               USK Praha            VSP6501 R   51733  16.00    17 R:  62
 18  529 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 R   51783  17.00    18 R:  54
 19  502 Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 E  500580  18.00    19 R:  16
 20  523 Hanák Pavel              SK SKI-OB Šternberk  STE7101 E  501888  19.00    20 R:  11
 21  485 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R   52221  20.00    21 R:  44
 22  536 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555  21.00    22 R:  55
 23  510 Fučík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 R   49674  22.00    23 R:  21
 24  515 Zřídkaveselý Libor       SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 E     101  23.00    24 R:   5
 25  544 Hošek Václav             SK Kotlářka Praha    DKP8000 C   51786  24.00    25 R:  56
 26  521 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 R   51932  25.00    26 R:  61
 27  545 Pekárek Evžen            SKOB Zlín            TZL7007 R    8411  26.00    27 R:  19
 28  486 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 R    9980  27.00    28 R:  65
 29  513 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E    9057  28.00    29 R:  40
 30  499 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E    8080  29.00    30 R:  22
 31  507 Dlabaja Tomáš            SK Žabovřesky Brno   ZBM8308 E    8939  30.00    31 R:   6
 32  506 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 R   51590  31.00    32 R:  73
 33  492 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R    8876  32.00    33 R:  29
 34  495 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R    8931  33.00    34 R:  69
 35  500 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 E    9299  34.00    35 R:  36
 36  491 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 R    9133  35.00    36 R:  15
 37  498 Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E    9229  36.00    37 R:  18
 38  520 Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 R   51610  37.00    38 R:  33
 39  540 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 R   51750  38.00    39 R:  78
 40  503 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R   51772  39.00    40 R:  32
 41  524 Švihovský Jaromír        Dukla Liberec        DLI8005 E    4893  40.00    41 R:   4
 42  527 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277  41.00    42 R:  64
 43  532 Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 R    9797  42.00    43 R:  43
 44  497 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 C    9337  43.00    44 R:  70
 45  533 Matějů Michal            USK Praha            VSP7700 R   51744  44.00    45 R:  25
 46  543 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797  45.00    46 R:  51
 47  489 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E   52211  46.00    47 R:   1
 48  487 Ticháček Radek           Sportcentrum Jičín   SJC7801 E    9978  47.00    48 R: 132
 49  505 Henek Vladan             SK Prostějov         JPV8002 C   52039  48.00    49 R:  47
 50  538 Pospíšil Vít             USK Praha            VSP6800 E  264637  49.00    50 R: 596
 51  526 Ropek Rudolf             Dukla Liberec        DLI7002 E    7979  50.00    51 R:   7
 52  494 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 E  232128  51.00    52 R:  14
 53  519 Šedivý Ondřej            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8300 R   51606  52.00    53 R: 164
 54  534 Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 R   29744  53.00    54 R:  17
 55  514 Liščinský Zdeněk         TJ Tesla Brno        TBM8215 R   53282  54.00    55 R: 107
 56  541 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745  55.00    56 R:  10
 57  539 Macek Martin             OK 99 Hradec Králové PHK7102 R    9390  56.00    57 R:  53
 58  496 Hanslián David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 C   52684  57.00    58 R:  86
 59  512 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R    8255  58.00    59 R:  45
 60  493 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E   51791  59.00    60 R:   9
 61  542 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650  60.00    61 R:  37
 62  531 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E    9380  61.00    62 R:   2
 63  509 Bukovac Paľo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 C    4771  62.00    63 R:  46

Startovka kategorie: H21C1                           Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  784 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C    9614  67.00       R: 231
  2  739 Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C  232139  68.00       R:  95
  3  779 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  69.00       R: 215
  4  743 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529  70.00       R:  97
  5  755 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C   53285  71.00       R: 144
  6  744 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709  72.00       R: 133
  7  800 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C   49692  73.00       R: 487
  8  783 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C    7245  74.00       R: 238
  9  748 Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773  75.00       R: 121
 10  791 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246  76.00       R: 320
 11  724 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C   51770  77.00       R:  80
 12  727 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  78.00       R:  75
 13  812 Macháček Milan           KOB Choceň           CHC7701 C    9544  79.00       R: 811
 14  767 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C   51748  80.00       R: 129
 15  763 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  81.00       R: 149
 16  752 Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871  82.00       R: 125
 17  821 Bernaciak Aleksander     Polish Team          P010101    405942  83.00
 18  803 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 B    9559  84.00       R: 329
 19  736 Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 C   51611  85.00       R: 100
 20  731 Vyoral Jan               TJ Sokol Vizovice    VIZ7615 C   53335  86.00       R:  77
 21  771 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  87.00       R: 182
 22  759 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  88.00       R: 159
 23  735 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C   52852  89.00       R:  82
 24  740 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  90.00       R: 101
 25  819 Kobližek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001 C    9029  91.00       R:1104
 26  804 Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C    9543  92.00       R: 569
 27  808 Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C   51960  93.00       R: 659
 28  723 Konderla Michal          OK Jilemnice         JIL8402 C    9065  94.00
 29  756 Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C    9720  95.00       R: 153
 30  799 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 B   51287  96.00       R: 438
 31  780 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C   52603  97.00       R: 193
 32  815 Vít David                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7200 C  515003  98.00       R: 837
 33  822 Parzewski Michal         Polish Team          P010102    412203  99.00
 34  768 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C   52449 100.00       R: 172
 35  751 Pašek František          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7600 C   52300 101.00       R: 130
 36  728 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C   51204 102.00       R:  76
 37  747 Šrůta Milan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7703 C    8522 103.00       R: 135
 38  788 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331 104.00       R: 288
 39  787 Pavlíček Václav          SK Prostějov         JPV8412 B   52848 105.00       R: 281
 40  816 Dudášek Karel            KOB Dobruška         DOB7001 C    7254 106.00       R: 959
 41  820 Javůrek Jaromír          SK Praga Praha       PGP7103 C  515099 107.00       R: 975
 42  732 Skripnik Ondřej          KOB TRETRA Praha     TAP7502 C   51854 108.00       R:  85
 43  795 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C   49385 109.00       R: 405
 44  772 Sokol Jan                KOB Baník Sokolov    BSO8304 C    7873 110.00       R: 218
 45  764 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724 111.00       R: 188
 46  775 Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C    9767 112.00       R: 197
 47  776 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 113.00       R: 205
 48  721 Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501 C    7227 114.00
 49  792 Jirka Michal             SK Žabovřesky Brno   ZBM8403 B   52430 115.00       R: 296
 50  796 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C   53553 116.00       R: 429
 51  811 Machút František         OK 99 Hradec Králové PHK8502 B    9414 117.00       R: 831
 52  760 Procházka Jiří           TJ Tesla Brno        TBM7633 C   53264 118.00       R: 151
 53  827 Banakiewicz Adam         Polish Team          P010105     54005 119.00
 54  807 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    8982 120.00       R: 658
 55  847 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R   53759 121.00       R: 158
 56  848 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201 C   51802 122.00       R: 163
 57  849 Vakant                                                          123.00
 58  887 Duda František           SK Kotlářka Praha    DKP8107 C   51758 124.00       R: 192
 59  888 Vakant                                                          125.00
 60  889 Vakant                                                          126.00

Startovka kategorie: H21C2                           Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  741 Skřička Jan              TJ Tesla Brno        TBM7837 C   53236  67.00       R: 108
  2  733 Vinš Pavel               SK Praga Praha       PGP6900 C   51684  68.00       R: 105
  3  813 Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C   49631  69.00       R: 807
  4  798 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 B    9700  70.00       R: 436
  5  814 Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075  71.00       R: 605
  6  750 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  72.00       R: 111
  7  758 Horák Pavel              USK Praha            VSP7305 C   51649  73.00       R: 140
  8  794 Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C  301196  74.00       R: 375
  9  782 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  75.00       R: 228
 10  754 Jirásek Milan            USK Praha            VSP7403 C   51747  76.00       R: 120
 11  801 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346  77.00       R: 441
 12  745 Lebeda Dušan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596  78.00       R:  87
 13  810 Strnad Jiří              OK 99 Hradec Králové PHK7105 C  301301  79.00       R: 693
 14  778 Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801 C   52601  80.00       R: 200
 15  761 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  81.00       R: 170
 16  805 Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C  416203  82.00       R: 630
 17  753 Hübner Jan               SK Chotěboř          CTB7902 C   51833  83.00       R: 137
 18  786 Kozumplík Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 B   49841  84.00       R: 280
 19  826 Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403 C    9663  85.00
 20  770 Dvořáček Petr            TJ Tesla Brno        TBM7013 C   49342  86.00       R: 175
 21  726 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872  87.00       R:  71
 22  777 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855  88.00       R: 211
 23  789 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  89.00       R: 311
 24  725 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C   52288  90.00       R:  79
 25  765 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614  91.00       R: 173
 26  757 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C    9966  92.00       R: 115
 27  722 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  93.00
 28  809 Molinger Luděk           TJ Start Náchod      SNA7249 C    9624  94.00       R: 741
 29  774 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52481  95.00       R: 198
 30  737 Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7504 C  502086  96.00       R:  92
 31  824 Dwojak Wojciech          Polish Team          P010104    409263  97.00
 32  785 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811  98.00       R: 241
 33  781 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  99.00       R: 222
 34  817 Goder Josef              VSK Přírodověda - or PVP8201 C         100.00       R: 887
 35  769 Jirků Libor              VŠTJ Ekonom Praha    EKP8302 C   51139 101.00       R: 157
 36  823 Kowalski  Wojciech       Polish Team          P010103    409264 102.00
 37  802 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119 103.00       R: 509
 38  793 Aleš David               Klub vytrvalostních  KSU7517 C    8875 104.00       R: 343
 39  773 Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900 C   51537 105.00       R: 168
 40  797 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 B    8107 106.00       R: 432
 41  818 Ander Adam               SK Chotěboř          CTB8501 B   53564 107.00       R: 735
 42  738 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460 108.00       R: 109
 43  825 Kadlec Petr              OOB Třebíč           TTR75   C   52240 109.00
 44  734 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009 110.00       R:  81
 45  806 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 B   52858 111.00       R: 451
 46  742 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C   51870 112.00       R:  89
 47  730 Otruba Marek             SK Prostějov         JPV7417 C   52482 113.00       R: 113
 48  749 Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 C   52290 114.00       R: 102
 49  790 Řehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 B    9662 115.00       R: 336
 50  766 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973 116.00       R: 174
 51  762 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  515015 117.00       R: 146
 52  746 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525 118.00       R: 106
 53  729 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C   51636 119.00       R:  84
 54  850 Janda Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C    7231 120.00       R: 138
 55  851 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 A    8054 121.00       R: 207
 56  852 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C   51803 122.00       R: 177
 57  890 Vakant                                                          123.00
 58  891 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C   51790 124.00       R: 194
 59  892 Vakant                                                          125.00
 60  893 Vakant                                                          126.00

Startovka kategorie: H35                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  550 Šamánek Petr             TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6901 C   53890  67.00
  2  561 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270  68.00
  3  715 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C   51600  69.00
  4  547 Stupal František         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6201 C   52351  70.00
  5  556 Reichardt Maxim          TJ Tatran Jablonec n TJN6807 C    7447  71.00
  6  554 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  72.00
  7  563 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  73.00
  8  553 Švábek Karel             SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6501 C    7735  74.00
  9  558 Hadač Miroslav           NORD Slavia Minerva  AOP6501 C   52663  75.00
 10  884 Leibiger Jens            Post Telekom SV Dres D020002      2024  76.00
 11  560 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C    8218  77.00
 12  718 Hubáček Libor            TJ Slovan Luhačovice LCE6721 C   53879  78.00
 13  546 Brlica Pavel             TJ Tesla Brno        TBM6517 C   53259  79.00
 14  552 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C   53271  80.00
 15  559 Šimek Roman              SK Univerzity Palack UOL6503 C   52459  81.00
 16  557 Drábek Jan               SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C   51664  82.00
 17  562 Mareček Petr             SK Orientační sporty OSN6912 C   51991  83.00
 18  549 Kubíček Radek            OK 99 Hradec Králové PHK6501 C    9388  84.00
 19  564 Mlynárik Peter           SK Žabovřesky Brno   ZBM6526 C   52667  85.00
 20  551 Řezanina Lubomír         TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6601 C   53381  86.00
 21  548 Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376  87.00
 22  555 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C  232327  88.00
 23  829 Vakant                                                           89.00
 24  830 Vakant                                                           90.00
 25  831 Vakant                                                           91.00

Startovka kategorie: H40                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  592 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  75.00
  2  584 Novák Jiří               OOB Vamberk          VAM6301 C    9790  76.00
  3  597 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  77.00
  4  586 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  78.00
  5  571 Pospíšek Zbyněk          TJ Tesla Brno        TBM6007 C   53260  79.00
  6  583 Novák Petr               OOB TJ Sokol Troja   TJP6301 C   53515  80.00
  7  578 Hájek Jiří               OK Potůčky           PTK6401 C  301420  81.00
  8  594 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  82.00
  9  582 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9666  83.00
 10  593 Hirš Libor               VSK MZLU Brno        VBM6000 C   53221  84.00
 11  595 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629  85.00
 12  576 Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300 C    8287  86.00
 13  590 Hepnar Lubomír           SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506  87.00
 14  565 Peřinka Jan              NORD Slavia Minerva  AOP6301 C  410170  88.00
 15  589 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  89.00
 16  575 Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107 C   53296  90.00
 17  596 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  91.00
 18  580 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  92.00
 19  577 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C    8902  93.00
 20  572 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  94.00
 21  598 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  95.00
 22  585 Klapal František         OOB Vamberk          VAM6402 C    9684  96.00
 23  570 Kiac Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU6305 C   51127  97.00
 24  566 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C   52581  98.00
 25  579 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  99.00
 26  567 Černík Zdeněk            SK Orientační sporty OSN6025 C    8011 100.00
 27  569 Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C   52063 101.00
 28  568 Mechl Miroslav           OK Potůčky           PTK6302 C  301410 102.00
 29  591 Horký Milan              SK Praga Praha       PGP6101 C  301335 103.00
 30  581 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465 104.00
 31  588 Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C  301295 105.00
 32  587 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498 106.00
 33  573 Rajnošek Zdeněk          Klub vytrvalostních  KSU6345 C   52963 107.00
 34  574 Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C    9327 108.00
 35  874 Vydra Pavel              OK Všeň              VSE6200 C   49998 109.00
 36  875 Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C    9071 110.00
 37  876 Vakant                                                          111.00

Startovka kategorie: H45                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  620 Zdráhal Robert           SK SKI-OB Šternberk  STE5707 C   52529  67.00
  2  602 Kalibán Pavel            TJ Start Náchod      SNA5649 C    9646  68.00
  3  631 Dosoudil Miroslav        SK OK Olomouc        LOL5502 C   52421  69.00
  4  625 Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C   52776  70.00
  5  601 Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C    8477  71.00
  6  599 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  72.00
  7  629 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  73.00
  8  627 Poklop Lubomír           SK OK Olomouc        LOL5601 C   52662  74.00
  9  635 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  75.00
 10  616 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  76.00
 11  615 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816  77.00
 12  619 Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C    7881  78.00
 13  610 Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C    9773  79.00
 14  622 Kolář Karel              TJ Tatran Jablonec n TJN5701 C    8275  80.00
 15  626 Sahula Jaroslav          SKOB Kostelec nad Or KOS5801 C    9589  81.00
 16  630 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C   53258  82.00
 17  634 Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C  416300  83.00
 18  604 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  84.00
 19  628 Tupec Jiří               SKOB Kostelec nad Or KOS5802 C    9599  85.00
 20  624 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C   52534  86.00
 21  609 Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C    9487  87.00
 22  612 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9467  88.00
 23  623 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  89.00
 24  614 Král Jiří                SK Severka Šumperk   SSU5941 C   52559  90.00
 25  603 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221  91.00
 26  613 Strachota Jaroslav       SK Severka Šumperk   SSU5600 C   52556  92.00
 27  600 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  93.00
 28  611 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  94.00
 29  639 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  95.00
 30  632 Koníček Jiří             SK OK 24 Praha       OKP5900 C  301174  96.00
 31  640 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  97.00
 32  608 Sombota Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU5901 C    9772  98.00
 33  633 Hruška Jiří              SK Orientační sporty OSN5501 C  550310  99.00
 34  621 Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C    8276 100.00
 35  618 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219 101.00
 36  638 Švic Michal              SK Praga Praha       PGP5700 C  301396 102.00
 37  605 Diviš Zdeněk             KČT Aš               MAS5600 C    8693 103.00
 38  606 Fedor Jozef              Pezinok              SPE5701     46281 104.00
 39  636 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716 105.00
 40  607 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965 106.00
 41  617 Grešle Jaroslav          OK Potůčky           PTK5500 C  301415 107.00
 42  637 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014 108.00
 43  844 Dlouhý Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643 109.00
 44  845 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 110.00
 45  846 Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C   52372 111.00

Startovka kategorie: H50                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  661 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261  78.00
  2  656 Sýkora Jiří              NORD Slavia Minerva  AOP5401 C    8863  79.00
  3  665 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  80.00
  4  660 Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  81.00
  5  667 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  82.00
  6  641 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  83.00
  7  663 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  84.00
  8  671 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  85.00
  9  650 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  86.00
 10  644 Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C    9027  87.00
 11  646 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  88.00
 12  647 Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774  89.00
 13  657 Kondělka Petr            TJ Tatran Hostinné   HOS5401 C    9756  90.00
 14  649 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  91.00
 15  648 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  92.00
 16  662 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C   53842  93.00
 17  664 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078  94.00
 18  666 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251  95.00
 19  658 Šíma Ladislav            SKP Žďár nad Sázavou PZR5201 C   52310  96.00
 20  669 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  97.00
 21  659 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  98.00
 22  643 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  99.00
 23  710 Robotka Libor            TJ Spartak První Brn PBM5303 C   52027 100.00
 24  645 Pilc Oldřich             Ski Sport Bruntál    OBR5100 C   52747 101.00
 25  651 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721 102.00
 26  670 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324 103.00
 27  642 Jedlička Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C    8120 104.00
 28  668 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774 105.00
 29  655 Vais Jiří                TJ Tatran Hostinné   HOS4801 C    9760 106.00
 30  652 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 107.00
 31  654 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257 108.00
 32  885 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221 109.00
 33  653 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 110.00
 34  868 Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C   49416 111.00
 35  869 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215 112.00
 36  870 Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C    7751 113.00

Startovka kategorie: H55                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  677 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  67.00
  2  682 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  68.00
  3  679 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777  69.00
  4  685 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  70.00
  5  675 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517  71.00
  6  687 Dokoupil Vladimír        VSK MZLU Brno        VBM4806 C   53305  72.00
  7  672 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C   53848  73.00
  8  719 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  74.00
  9  678 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  75.00
 10  681 Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701 C    9009  76.00
 11  684 Chmelík Aleš             VSK MZLU Brno        VBM4732 C   53217  77.00
 12  688 Miroslav Sikora          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171  78.00
 13  676 Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C    8806  79.00
 14  686 Čenovský Jiří            SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C   51667  80.00
 15  680 Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C    9778  81.00
 16  690 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  82.00
 17  674 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  83.00
 18  689 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  84.00
 19  683 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  85.00
 20  673 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  86.00
 21  838 Vakant                                                           87.00
 22  839 Vakant                                                           88.00
 23  840 Vakant                                                           89.00

Startovka kategorie: H60                             
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  706 Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C    9039  67.00
  2  699 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  68.00
  3  701 Toman Václav             TJ Lokomotiva-Ingsta LBM4229 C   52082  69.00
  4  697 Kruml František          OOB Třebíč           TTR3601 C  416215  70.00
  5  693 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  71.00
  6  698 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52297  72.00
  7  703 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  73.00
  8  705 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  74.00
  9  704 Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C   53375  75.00
 10  692 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C    9936  76.00
 11  702 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301 C    9474  77.00
 12  691 Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C    9944  78.00
 13  694 Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS2601 C    9753  79.00
 14  700 Frey Jaromír             OK Potůčky           PTK4101 C   49619  80.00
 15  696 Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200 C   51215  81.00
 16  695 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651  82.00
 17  835 Němec Vladimír           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4202 C  502087  83.00
 18  836 Vakant                                                           84.00
 19  837 Vakant                                                           85.00