Skupina žactva


Závěrečné tréninky - Buřtyjáda a Gladiátor

Zuzana Jedličková | 30.6.2024

Jak je již zvykem, jedním ze závěrečných tréninků před prázninami bývá Buřtyjáda a s tím i "souboj rodinných týmů". Protože se ale v posledním červnovém týdnu konala LODM, které se kromě dětí účastnila také Iva (která nesmí na rozloučení chybět), soutěžili a opékali jsme neobvykle už v předposledním týdnu. Na poslední úterní trénink jsme pak zavítali do Gladiátor arény a do areálu kempu Stříbrný rybník.

 

Ale hezky postupně.

Buřtyjáda se konala v úterý 18.6.2024. Sešli jsme se v obvyklém čase na obvyklém místě. Neobvykle s námi ale na trénink vyrazilii rodiče. Kvůli množství školních akcí se nás sešlo o něco méně než předešlé roky, ale i tak to stálo za to a souboje byly nelítostné.

Soutěžilo se tentokrát ve 3 disciplínách - v týmovém skorelaufu (limit 20 min), superpíchači a týmově-štafetově 3 minuty v Light-traineru. I když to nebylo to hlavní o co šlo, bylo v každé disciplíně vyhodnoceno pořadí. Celkově zvítězil tým s nejnižším součtem pořadí. Putovní pohár si s nejtěsnějším možným rozdílem odnesli Míša, Lucka a Lukáš Jedličkovi. Na celkové výsledky se můžete podívat tady. Ale spíše věříme, že se na společném tréninku všichni bavili;-)

A tady pár fotek.

 

O týden později, tedy v úterý 25.6., jsme se sešli v obvyklém čase, ale na neobvyklém místě. U Gladiátor arény v areálu kempu Stříbrný rybník. Děti si zaběhaly na speciální podrobné mapě areálu kempu a v rámci skorelaufu s limitem 20min zkusili najít 11 kontrol. A dále si také zasportovaly na gladiátorských překážkách. Bylo to fajn, ale vedro všechny zmáhalo a síly a nadšení už ke konci trochu upadalo;-)  Pár fotek.

 

Čas akorát dát si pauzu a vyrazit na prázdniny!

Krásné léto všem! Těšíme se naviděnou v září na Biřičce (s někým i dříve;-))
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: