Skupina žactva


MČR štafet a oblastních výběrů žactva

Zuzana Jedličková | 18.10.2023

O víkendu proběhlo u obce Krouna Mistrovství ČR štafet a oblastních výběrů žactva.

V žákovských kategoriích od nás za Východočeskou oblast bojovala Lucka Macháčková (Motorka) a Tonda Mayer. Ze starší tréninkové skupiny reprezentovali SHK ještě Matěj Čečka, Kuba Sochor a David Jakubský.

 

V sobotu se MČR štafet týká kategorií dorostu a dospělých. Ale žactvo zde má také své kategorie a i když se jedná jen o veřejný závod, většina oblastí už zde běží v silné sestavě v rámci přípravy na neděli.  Motorka ukázala co umí a ses vou štafetou obsadila první místo v kategorii D12.

Tonda bežel v H12 za tým VčO3 se kterým obsadil krásné 7.místo.

Informace k závodu. Pár fotek.

 

V neděli bojovali žáci a žákyně za oblastní výběry v pořadí H14-D14-H12-D12-D12-H12-D14-H14. Motorka dostála na 4.úseku (za VčO 1) své pověsti a ze ztráty 1 minuty udělala na konci svého úseku náskok 6 minut! Bohužel tým později o náskok přišel a v těsném souboji nakonec obsadil 2. místo. Ale i to je výborné a my všem členům týmu moc gratulujeme!

 

Tondovi se tentokrát dařilo trochu méně než v sobotu, ale hlavní bylo, že to nedisknul...což se bohužel povedlo jinému členovi jeho týmu a tak je ne konci závodu tým VčO4 mezi neklasifikovanými.

Infomace k závodu. Fotky.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: