Skupina začátečníků

Letní vícedenní závody

Zuzana Jedličková | 12.9.2021

Nejen na jaře a na podzim je orientační běžec "živ" z účasti na závodech, ale také v létě se dá vybrat z velkého množství vícedenních závodů...

Za naší skupinku se někteří zúčasnili závodů Orienteering Adventure (zkráceně OA) v Teplicích nad Metují a také závodů Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji (tzv. PPčka) v Kacanovech.

A nevedli si vůbec špatně...

Na OAčku si pro skvělé třetí místo v celkovém pořadí v D12 doběhla Kája Málková. V H12 byl celkově 8. Tonda Košťál. Gabča Koštálová s Haničkou Lukešovou zvládky samotné obejít trať HDR, která byla ale tentokát bez fáborků! Takže také pěkný výsledek:-)

Na PPčkách si nejlépe vedl Kuba Macháček, který si vyběhl v H10 druhé místo a podíval se tak na vyhlášení. Ale ani ostatní se neztratili (i když se v lese někteří trochu ztratili, tak se hlavně našli a doběhli do cíle se všemi "terčíky", bohužel bylo občas znát, že nám chybí tréninky ve skalách, takže víme, kam příšt jet na soustředění...):