Kód závodu:      110910150
Datum:           10.9.2011
Druh závodu:     Sprint cup, ŽA
Pořadatel:       TJ Slavia Hradec Králové (SHK)
Použitá mapa:    Jaroměř, M 1:4 000, E 2 m, stav léto 2011, ISSOM, v obalu, autor Jan Langr
Ředitel závodu:  Karel Toužil
Hlavní rozhodčí: Jan Netuka, R1
Stavitel trati:  Martina Hepnerová, R2 a David Hepner, R2
Členové jury:    Jindřich Kořínek, Martin Janata, Pavel Košárek
Závěr závodu :
– Závod proběhl bez závad.

Závodník Petr Bašus podal protest proti umístění kontrol 79 a 38, že vzdálenost mezi nimi porušuje odst. 17.7. 
Pravidel - je menší než 4 mm. Orazil jinou, než měl, a byl diskvalifikován.
Rozhodnutí jury: Jury zjistila, že vzdálenost je 3.8 mm, což je méně než 4 mm, proto konstatovala, 
že je protest opodstatněný. Dle čl. 24.7. Pravidel jury rozhoduje o zrušení diskvalifikace.
V souladu s tím byla zrušena diskvalifikace i u závodníků H20A Uvizl Marek, H21A Skyva Petr, H21E Mayasov, 
H45C Průcha, H55C Kynčl, H55C Havlík.

Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.

Závod absolvovalo 706 závodníků.

Konečné výsledky kategorie                                                10.9.2011 22:28:30
                                   Sprint Cup, ŽA sprint
===ČSOS-SHK===================================================Orienteering Organiser 2010===


Konečné výsledky kategorie: D12C        1.8km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     11.55  +      0.00
  2.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 B     12.01  +      0.06
  3.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B     12.33  +      0.38
  4.Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B     12.43  +      0.48
  5.Illnerová Kateřina       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950 B     13.06  +      1.11
  6.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     13.25  +      1.30
  7.Kopecká Anna             Východočeská oblast  VCO0015       13.31  +      1.36
  8.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050       13.40  +      1.45
  9.Semrádová Jana           Východočeská oblast  VCO0002 C     13.57  +      2.02
 10.Kubíčková Kateřina       Východočeská oblast  VCO0004 C     14.07  +      2.12
 11.Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B     14.10  +      2.15
 12.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151       14.37  +      2.42
 13.Brožová Zuzana           Východočeská oblast  VCO0007 C     14.42  +      2.47
 14.Kalenská Dominika        Východočeská oblast  VCO0032       14.43  +      2.48
 15.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 C     14.47  +      2.52
 16.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     14.49  +      2.54
 17.Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C     14.50  +      2.55
 17.Jezdinská Natálie        Východočeská oblast  VCO0001 C     14.50  +      2.55
 19.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     15.05  +      3.10
 20.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     15.07  +      3.12
 21.Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     15.42  +      3.47
 22.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     16.12  +      4.17
 23.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 C     16.26  +      4.31
 24.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153       16.50  +      4.55
 25.Vandasová Adéla          OOB Vamberk          VAM0251 C     17.22  +      5.27
 26.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     17.44  +      5.49
 27.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     17.45  +      5.50
 28.Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     18.26  +      6.31
 29.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C     19.27  +      7.32
 30.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C     19.40  +      7.45
 31.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     21.48  +      9.53
 32.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     22.34  +     10.39

Konečné výsledky kategorie: D14C        1.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     11.33  +      0.00
  2.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 B     12.33  +      1.00
  3.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B     12.35  +      1.02
  4.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C     12.37  +      1.04
  5.Fenclová Tereza          Východočeská oblast  VCO0035       13.04  +      1.31
  6.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     13.50  +      2.17
  7.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B     13.54  +      2.21
  8.Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B     13.55  +      2.22
  8.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     13.55  +      2.22
 10.Kavalírová Julie         Východočeská oblast  VCO0014 C     13.58  +      2.25
 11.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov / MTBO TUR9753 B     14.12  +      2.39
 11.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     14.12  +      2.39
 13.Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B     14.44  +      3.11
 13.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C     14.44  +      3.11
 15.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C     15.08  +      3.35
 16.Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B     15.31  +      3.58
 17.Samková Kateřina         Východočeská oblast  VCO0013 C     15.47  +      4.14
 18.Zemánková Tereza         Východočeská oblast  VCO0017       15.52  +      4.19
 19.Sedláčková Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9852 B     16.53  +      5.20
 20.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       17.11  +      5.38
 21.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     17.12  +      5.39
 22.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     20.01  +      8.28
    Sušánková Hana           SKOB Slaný           SLA9855   DISK

Konečné výsledky kategorie: D16A        2.4km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     13.12  +      0.00
  2.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     14.02  +      0.50
  3.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 A     14.14  +      1.02
  4.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     14.34  +      1.22
  5.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     14.41  +      1.29
  6.Haniszewska Angelika     UKS „TUKAN” Iwiny    PL29550       14.46  +      1.34
  7.Cych Weronika            WKS Slask Wroclaw    PL19650       14.50  +      1.38
  8.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     15.05  +      1.53
  9.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     15.12  +      2.00
  9.Karbowiak Iga            WKS Slask Wroclaw    PL19550       15.12  +      2.00
 11.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     15.16  +      2.04
 12.Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A     15.23  +      2.11
 13.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     15.39  +      2.27
 14.Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A     16.03  +      2.51
 15.Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     16.07  +      2.55
 16.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     16.13  +      3.01
 17.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     16.33  +      3.21
 18.Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A     16.41  +      3.29
 19.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     16.47  +      3.35
 20.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     17.01  +      3.49
 21.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A     17.05  +      3.53
 22.Burdyna Dominika         UKS „TUKAN” Iwiny    PL29650       17.12  +      4.00
 23.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     17.27  +      4.15
 24.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     17.29  +      4.17
 25.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     17.37  +      4.25
 26.Hovořáková Anna          SK Žabovřesky Brno   ZBM9653 B     17.59  +      4.47
 27.Müllerová Eva            SKOB Slaný           SLA9652 B     18.02  +      4.50
 28.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 B     18.35  +      5.23
 29.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     18.50  +      5.38
 29.Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666 A     18.50  +      5.38
 31.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9554 A     19.22  +      6.10
    Kučerová Barbora         SKOB Slaný           SLA9650 B DISK

Konečné výsledky kategorie: D18A        2.5km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     14.39  +      0.00
  2.Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9353 A     15.00  +      0.21
  3.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352       15.02  +      0.23
  4.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     15.04  +      0.25
  5.Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     15.12  +      0.33
  6.Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 C     15.29  +      0.50
  6.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     15.29  +      0.50
  8.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     15.31  +      0.52
  9.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9358 A     15.33  +      0.54
 10.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     15.43  +      1.04
 11.Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499 C     15.48  +      1.09
 11.Szeliga Małgorzata       UKS „TUKAN” Iwiny    PL29450       15.48  +      1.09
 13.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     15.57  +      1.18
 14.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     16.02  +      1.23
 14.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     16.02  +      1.23
 16.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     16.07  +      1.28
 17.Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 A     16.09  +      1.30
 18.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     16.21  +      1.42
 19.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     16.23  +      1.44
 20.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     16.26  +      1.47
 21.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     16.31  +      1.52
 22.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     16.37  +      1.58
 22.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     16.37  +      1.58
 24.Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 A     16.42  +      2.03
 25.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     16.59  +      2.20
 26.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 B     17.10  +      2.31
 27.Stec Gabriela            WKS Slask Wroclaw    PL19450       17.11  +      2.32
 28.Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 B     17.17  +      2.38
 29.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     17.21  +      2.42
 30.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     17.23  +      2.44
 31.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     17.27  +      2.48
 32.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     17.42  +      3.03
 33.Mátlová Pavlína          Magnus Orienteering  ASU9392 B     17.44  +      3.05
 34.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     17.57  +      3.18
 35.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     18.08  +      3.29
 36.Körberová Andrea         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9455 B     18.37  +      3.58
 37.Svobodová Radka          POBO - přátelé OB Op AOP9452 A     18.46  +      4.07
 38.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     19.23  +      4.44
 39.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     19.38  +      4.59
 40.Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B     20.25  +      5.46
 41.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     20.33  +      5.54
 42.Zayats Inna              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9353 B     21.22  +      6.43
    Brožová Aneta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9453 A DISK
 MS Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 BMS   15.55  +      1.16

Konečné výsledky kategorie: D20A        2.5km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 R     14.41  +      0.00
  2.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     14.55  +      0.14
  3.Kołodziej Paulina        WKS Slask Wroclaw    PL19250       15.31  +      0.50
  4.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     16.05  +      1.24
  5.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     16.11  +      1.30
  6.Szubka Barbara           WKS Slask Wroclaw    PL19150       16.20  +      1.39
  7.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     16.31  +      1.50
  7.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     16.31  +      1.50
  9.Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 R     16.37  +      1.56
 10.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     16.55  +      2.14
 11.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 A     17.19  +      2.38
 12.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     17.29  +      2.48
 13.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 B     17.38  +      2.57
 14.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     17.42  +      3.01
 15.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152       17.43  +      3.02
 16.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     17.47  +      3.06
 17.Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 A     18.07  +      3.26
 18.Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     18.11  +      3.30
 19.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     18.32  +      3.51
 20.Beranová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR9159 R     18.39  +      3.58
 21.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A     19.26  +      4.45
 22.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     20.25  +      5.44
 23.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     22.16  +      7.35
 24.Lubak Kamila             WKS Slask Wroclaw    PL19151       23.27  +      8.46
 25.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B     25.24  +     10.43
    Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A DISK
    Poloprutská Markéta      Slavia Liberec orien VLI9251 A DISK

Konečné výsledky kategorie: D21A        2.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.06
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     14.16  +      0.00  R:    0b
  2.Vítková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK8055 C     14.50  +      0.34  R:    0b
  3.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     15.22  +      1.06  R:    0b
  4.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     15.31  +      1.15  R:    0b
  5.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 R     15.45  +      1.29  R:    0b
  6.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     15.57  +      1.41  R:    0b
  7.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257       15.58  +      1.42  R:    0b
  8.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     16.05  +      1.49  R:    0b
  9.Králová Lada             SK Severka Šumperk   SSU8799 C     16.10  +      1.54  R:    0b
 10.Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     16.16  +      2.00  R:    0b
 11.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       16.22  +      2.06  R:    0b
 12.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     16.40  +      2.24  R:    0b
 13.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     16.42  +      2.26  R:    0b
 14.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     16.49  +      2.33  R:    0b
 15.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     16.51  +      2.35  R:    0b
 16.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751       16.57  +      2.41  R:    0b
 17.Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     17.04  +      2.48  R:    0b
 18.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     17.10  +      2.54  R:    0b
 19.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     17.14  +      2.58  R:    0b
 20.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 C     17.16  +      3.00  R:    0b
 21.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     17.19  +      3.03  R:    0b
 22.Cahlová Blanka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9051 C     17.20  +      3.04  R:    0b
 23.Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 R     17.36  +      3.20  R:    0b
 24.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451       17.37  +      3.21  R:    0b
 24.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     17.37  +      3.21  R:    0b
 26.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     17.44  +      3.28  R:    0b
 27.Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C     17.45  +      3.29  R:    0b
 28.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     17.56  +      3.40  R:    0b
 29.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C     17.57  +      3.41  R:    0b
 30.Masopustová Eliška       SK Praga             PGP8656 C     17.59  +      3.43  R:    0b
 31.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956       18.06  +      3.50  R:    0b
 32.Jindřišková Martina      Magnus Orienteering  ASU8597 C     18.07  +      3.51  R:    0b
 33.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     18.14  +      3.58  R:    0b
 34.Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C     18.15  +      3.59  R:    0b
 34.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     18.15  +      3.59  R:    0b
 36.Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C     18.28  +      4.12  R:    0b
 37.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     18.35  +      4.19  R:    0b
 38.Dwojak Marta             WKS Slask Wroclaw    PL18250       18.40  +      4.24  R:    0b
 39.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     18.50  +      4.34  R:    0b
 40.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     19.21  +      5.05  R:    0b
 41.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350       19.25  +      5.09  R:    0b
 42.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 C     20.16  +      6.00  R:    0b
 43.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     20.41  +      6.25  R:    0b
 44.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C     20.44  +      6.28  R:    0b
 45.Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 B     21.12  +      6.56  R:    0b
 46.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       21.27  +      7.11  R:    0b
 47.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     21.39  +      7.23  R:    0b
 48.Karwatka Agata           WKS Slask Wroclaw    PL18550       22.00  +      7.44  R:    0b
 49.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     23.09  +      8.53  R:    0b
 50.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     23.11  +      8.55  R:    0b
 51.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     24.17  +     10.01  R:    0b

Konečné výsledky kategorie: D21C        2.1km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C     13.43  +      0.00  R:    0b
  2.Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 A     15.15  +      1.32  R:    0b
  3.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756       16.21  +      2.38  R:    0b
  4.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     16.41  +      2.58  R:    0b
  5.Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     17.36  +      3.53  R:    0b
  6.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     19.17  +      5.34  R:    0b

Konečné výsledky kategorie: D21E        2.5km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     14.44  +      0.00  R:    0b
  2.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     14.50  +      0.06  R:    0b
  3.Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     15.29  +      0.45  R:    0b
  4.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     15.34  +      0.50  R:    0b
  5.Wiśniewska Hanna         WKS Slask Wroclaw    PL19050       15.45  +      1.01  R:    0b
  6.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     15.53  +      1.09  R:    0b
  7.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     16.06  +      1.22  R:    0b
  8.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     16.08  +      1.24  R:    0b
  8.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR8354 E     16.08  +      1.24  R:    0b
 10.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     16.12  +      1.28  R:    0b
 10.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     16.12  +      1.28  R:    0b
 12.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     16.18  +      1.34  R:    0b
 13.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R     16.20  +      1.36  R:    0b
 14.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     16.38  +      1.54  R:    0b
 15.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     16.40  +      1.56  R:    0b
 16.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     16.44  +      2.00  R:    0b
 17.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 E     16.47  +      2.03  R:    0b
 18.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 E     16.49  +      2.05  R:    0b
 19.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     16.51  +      2.07  R:    0b
 20.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     16.56  +      2.12  R:    0b
 21.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     17.19  +      2.35  R:    0b
 22.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     17.48  +      3.04  R:    0b
 23.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     18.07  +      3.23  R:    0b
 24.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     18.09  +      3.25  R:    0b
 24.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov / MTBO TUR8650 R     18.09  +      3.25  R:    0b
 26.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     18.35  +      3.51  R:    0b
 27.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     19.25  +      4.41  R:    0b
 28.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     19.58  +      5.14  R:    0b

Konečné výsledky kategorie: D35C        1.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     13.32  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     13.41  +      0.09
  3.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     14.39  +      1.07
  4.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     14.49  +      1.17
  5.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373       14.59  +      1.27
  6.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     15.17  +      1.45
  7.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     15.40  +      2.08
  8.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     15.50  +      2.18
  9.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     16.16  +      2.44
 10.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     16.25  +      2.53
 11.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     16.57  +      3.25
 12.Radová Martina           KOB Moira Brno       ABM7451 C     16.58  +      3.26
 13.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     17.52  +      4.20
 14.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     18.09  +      4.37
 15.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     18.38  +      5.06
 16.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     19.00  +      5.28
 17.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951       19.54  +      6.22
 18.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     23.12  +      9.40
    Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752   DISK
    Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651   DISK

Konečné výsledky kategorie: D45C        2.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     12.54  +      0.00
  2.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     12.56  +      0.02
  3.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     14.10  +      1.16
  4.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150       14.24  +      1.30
  5.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     16.05  +      3.11
  6.Šaterová Monika          OK Jihlava           SJI6551 C     17.15  +      4.21
  7.Zelenková Eugenie        Oddíl OB Kotlářka    DKP5951 C     18.25  +      5.31
  8.Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     20.51  +      7.57

Konečné výsledky kategorie: D55C        1.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     14.20  +      0.00
  2.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     15.50  +      1.30
  3.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     16.43  +      2.23
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     18.07  +      3.47
  5.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     18.57  +      4.37
  6.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     18.59  +      4.39
  7.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     19.03  +      4.43
  8.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     21.13  +      6.53
  9.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     23.09  +      8.49

Konečné výsledky kategorie: H12C        2.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     10.41  +      0.00
  2.Killar Lukáš             Východočeská oblast  VCO0011 C     11.23  +      0.42
  3.Killar Dominik           Východočeská oblast  VCO0022       11.43  +      1.02
  4.Metelka Ondřej           Východočeská oblast  VCO0012 C     12.11  +      1.30
  5.Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 B     12.39  +      1.58
  6.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     13.18  +      2.37
  7.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     13.45  +      3.04
  8.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     13.55  +      3.14
  9.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900       14.05  +      3.24
 10.Kavalír Jáchym           Východočeská oblast  VCO0008 C     14.23  +      3.42
 11.Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     14.50  +      4.09
 12.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 C     14.58  +      4.17
 13.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     15.11  +      4.30
 14.Gajda Jan                USK Praha            VSP0100 B     15.49  +      5.08
 15.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C     17.22  +      6.41
 16.Jakeš Josef              OOB SK Týniště nad O TYN0101       18.57  +      8.16
 17.Ferbr Jan                Sportcentrum Jičín   SJC9902 B     20.24  +      9.43
 18.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 C     24.30  +     13.49
 19.Švarc Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP0203 C     24.37  +     13.56
 20.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     33.49  +     23.08
    Pachnik Stanisław        UKS „TUKAN” Iwiny    PL2       DISK
    Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C DISK
    Fencl Jonáš              Východočeská oblast  VCO0010 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H14C        2.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Růžička Adam             Východočeská oblast  VCO0019 C     13.39  +      0.00
  2.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 B     13.51  +      0.12
  3.Vandas Daniel            Východočeská oblast  VCO0021 C     13.56  +      0.17
  4.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B     14.35  +      0.56
  5.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 B     14.38  +      0.59
  6.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C     14.41  +      1.02
  7.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B     14.46  +      1.07
  8.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 B     15.03  +      1.24
  9.Semrád Ladislav          Východočeská oblast  VCO0018 C     15.08  +      1.29
 10.Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 B     15.10  +      1.31
 11.Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A     15.19  +      1.40
 12.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     15.21  +      1.42
 13.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     15.30  +      1.51
 14.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     15.41  +      2.02
 15.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801       16.10  +      2.31
 15.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B     16.10  +      2.31
 17.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     16.16  +      2.37
 18.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     17.30  +      3.51
 19.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     17.49  +      4.10
 19.Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B     17.49  +      4.10
 21.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B     17.50  +      4.11
 22.Wieczorek Marcin         UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           17.51  +      4.12
 23.Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     18.38  +      4.59
 24.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B     18.43  +      5.04
 25.Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 B     19.09  +      5.30
 26.Kanta Martin             Východočeská oblast  VCO0020 C     19.23  +      5.44
 27.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     19.31  +      5.52
 28.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     19.35  +      5.56
 29.Werda Paweł              UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           20.47  +      7.08
 30.Řeháček Michal           Oddíl OB Kotlářka    DKP9702 C     21.11  +      7.32
 31.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B     22.13  +      8.34
 32.Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 C     23.50  +     10.11
 33.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     27.26  +     13.47
    Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H16A        2.6km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     14.21  +      0.00
  2.Horák Patrik             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9502 B     14.35  +      0.14
  3.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     14.38  +      0.17
  4.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     14.57  +      0.36
  5.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     14.59  +      0.38
  6.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     15.01  +      0.40
  7.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     15.11  +      0.50
  8.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     15.17  +      0.56
  9.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     15.40  +      1.19
  9.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     15.40  +      1.19
 11.Podsiadły Mateusz        WKS Slask Wroclaw    PL19500       15.44  +      1.23
 12.Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 A     15.48  +      1.27
 13.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     15.50  +      1.29
 13.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     15.50  +      1.29
 15.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     15.51  +      1.30
 16.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     16.01  +      1.40
 17.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     16.06  +      1.45
 18.Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A     16.12  +      1.51
 19.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     16.15  +      1.54
 20.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     16.28  +      2.07
 21.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     16.30  +      2.09
 21.Szeliga Bartek           UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           16.30  +      2.09
 23.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     16.34  +      2.13
 24.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     17.19  +      2.58
 25.Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B     17.29  +      3.08
 26.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     17.38  +      3.17
 27.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     17.43  +      3.22
 28.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     17.44  +      3.23
 29.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     17.48  +      3.27
 30.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     18.43  +      4.22
 31.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     19.12  +      4.51
 32.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     19.13  +      4.52
 33.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     19.31  +      5.10
 34.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 A     19.34  +      5.13
 35.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     19.42  +      5.21
 36.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     20.00  +      5.39

Konečné výsledky kategorie: H18A        2.7km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     13.28  +      0.00
  2.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     13.50  +      0.22
  2.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     13.50  +      0.22
  4.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     14.15  +      0.47
  5.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     14.25  +      0.57
  6.Franko David             Magnus Orienteering  ASU9347 C     14.36  +      1.08
  7.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     14.40  +      1.12
  8.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9402 A     14.45  +      1.17
  9.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     14.58  +      1.30
 10.Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     15.01  +      1.33
 11.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A     15.03  +      1.35
 12.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C     15.09  +      1.41
 13.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     15.20  +      1.52
 14.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     15.23  +      1.55
 15.Wojnowicz Mariusz        UKS „TUKAN” Iwiny    PL29300       15.29  +      2.01
 16.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     15.30  +      2.02
 16.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     15.30  +      2.02
 16.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     15.30  +      2.02
 19.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     15.32  +      2.04
 20.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 A     15.46  +      2.18
 21.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     15.49  +      2.21
 22.Kamenický Ondřej         OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     15.51  +      2.23
 23.Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     15.54  +      2.26
 24.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     16.08  +      2.40
 24.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A     16.08  +      2.40
 26.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     16.22  +      2.54
 27.Iwaszczyszyn Joachim     WKS Slask Wroclaw    PL19501       16.25  +      2.57
 28.Ostój Piotr              WKS Slask Wroclaw    PL19400       16.27  +      2.59
 29.Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 B     16.30  +      3.02
 30.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     16.34  +      3.06
 31.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     16.37  +      3.09
 32.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     16.44  +      3.16
 32.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     16.44  +      3.16
 34.Basler Ondřej            Oddíl OB Kotlářka    DKP9400 B     16.54  +      3.26
 35.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     17.03  +      3.35
 36.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 B     17.05  +      3.37
 37.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     17.07  +      3.39
 38.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     17.27  +      3.59
 38.Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A     17.27  +      3.59
 40.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     17.57  +      4.29
 41.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B     18.20  +      4.52
 42.Jakeš Vojtěch            OOB SK Týniště nad O TYN9301       19.38  +      6.10
 43.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     20.16  +      6.48
    Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B DISK

Konečné výsledky kategorie: H20A        2.7km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     15.02  +      0.00
  2.Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     15.04  +      0.02
  3.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A     15.08  +      0.06
  4.Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R     15.14  +      0.12
  5.Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 R     15.15  +      0.13
  6.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 A     15.26  +      0.24
  7.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A     15.29  +      0.27
  7.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 A     15.29  +      0.27
  9.Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     15.32  +      0.30
 10.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     15.34  +      0.32
 11.Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R     15.35  +      0.33
 12.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 R     15.38  +      0.36
 13.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 E     15.43  +      0.41
 14.Wojnowicz Marek          UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           15.55  +      0.53
 15.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     15.59  +      0.57
 16.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A     16.08  +      1.06
 17.Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     16.09  +      1.07
 18.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R     16.12  +      1.10
 19.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     16.18  +      1.16
 20.Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 A     16.20  +      1.18
 21.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R     16.30  +      1.28
 22.Krejsa Vladimír          OOB SK Chrast        CHT9202 A     16.39  +      1.37
 23.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     16.55  +      1.53
 24.Pachnik Wojciech         UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           17.00  +      1.58
 25.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     17.15  +      2.13
 26.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     17.27  +      2.25
 27.Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110 A     17.59  +      2.57
 28.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     18.43  +      3.41
 29.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B     18.46  +      3.44
 30.Tichý Tomáš              SJH Jindřichův Hrade SJH9201 A     19.02  +      4.00
 31.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     21.03  +      6.01

Konečné výsledky kategorie: H21A        2.4km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     13.17  +      0.00  R:    0b
  2.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     13.19  +      0.02  R:    0b
  3.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     13.21  +      0.04  R:    0b
  4.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     13.25  +      0.08  R:    0b
  5.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     13.29  +      0.12  R:    0b
  6.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     13.40  +      0.23  R:    0b
  7.Vítek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK7702 C     13.44  +      0.27  R:    0b
  8.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     13.46  +      0.29  R:    0b
  9.Klícha Martin            OOB Vamberk          VAM8811 C     13.49  +      0.32  R:    0b
 10.Černý Michal             OK 99 Hradec Králové PHK8005 C     13.56  +      0.39  R:    0b
 11.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     13.59  +      0.42  R:    0b
 12.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     14.00  +      0.43  R:    0b
 13.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     14.03  +      0.46  R:    0b
 14.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     14.04  +      0.47  R:    0b
 15.Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C     14.06  +      0.49  R:    0b
 15.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     14.06  +      0.49  R:    0b
 17.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     14.10  +      0.53  R:    0b
 18.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8501 C     14.11  +      0.54  R:    0b
 19.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     14.13  +      0.56  R:    0b
 20.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304       14.17  +      1.00  R:    0b
 20.Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C     14.17  +      1.00  R:    0b
 22.Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C     14.22  +      1.05  R:    0b
 23.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     14.25  +      1.08  R:    0b
 24.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       14.26  +      1.09  R:    0b
 25.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     14.28  +      1.11  R:    0b
 26.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     14.32  +      1.15  R:    0b
 26.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     14.32  +      1.15  R:    0b
 28.Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     14.37  +      1.20  R:    0b
 28.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR8406 C     14.37  +      1.20  R:    0b
 30.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     14.38  +      1.21  R:    0b
 30.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     14.38  +      1.21  R:    0b
 30.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     14.38  +      1.21  R:    0b
 33.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     14.39  +      1.22  R:    0b
 33.Hostaš Petr              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9001 C     14.39  +      1.22  R:    0b
 35.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     14.40  +      1.23  R:    0b
 36.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     14.41  +      1.24  R:    0b
 37.Matras Tomáš             OOB SK Chrast        CHT8001 C     14.43  +      1.26  R:    0b
 38.Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 R     14.44  +      1.27  R:    0b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     14.44  +      1.27  R:    0b
 40.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     14.45  +      1.28  R:    0b
 40.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     14.45  +      1.28  R:    0b
 42.Krmaš Václav             SOOB Spartak Rychnov SRK8001       14.46  +      1.29  R:    0b
 43.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     14.49  +      1.32  R:    0b
 44.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     14.50  +      1.33  R:    0b
 45.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     14.51  +      1.34  R:    0b
 46.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     14.54  +      1.37  R:    0b
 47.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     14.55  +      1.38  R:    0b
 48.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C     14.56  +      1.39  R:    0b
 49.Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002       14.58  +      1.41  R:    0b
 50.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     15.00  +      1.43  R:    0b
 51.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     15.03  +      1.46  R:    0b
 52.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     15.06  +      1.49  R:    0b
 53.Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C     15.08  +      1.51  R:    0b
 54.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     15.20  +      2.03  R:    0b
 55.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     15.22  +      2.05  R:    0b
 56.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     15.30  +      2.13  R:    0b
 57.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov / MTBO TUR9002 C     15.35  +      2.18  R:    0b
 58.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     15.37  +      2.20  R:    0b
 59.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     15.38  +      2.21  R:    0b
 60.Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C     15.43  +      2.26  R:    0b
 61.Tesař Pavel              SK Praga             PGP7708 C     15.44  +      2.27  R:    0b
 62.Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001       15.45  +      2.28  R:    0b
 63.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     15.48  +      2.31  R:    0b
 64.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     15.50  +      2.33  R:    0b
 65.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     15.52  +      2.35  R:    0b
 66.Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     16.22  +      3.05  R:    0b
 67.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     16.47  +      3.30  R:    0b
 68.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501       18.06  +      4.49  R:    0b
    Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C DISK
    Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C DISK
    Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C DISK
    Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C DISK
    Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H21C        2.3km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 C     14.53  +      0.00  R:    0b
  2.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     15.21  +      0.28  R:    0b
  3.Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405       15.28  +      0.35  R:    0b
  4.Kočí Martin              VSK Mendelu Brno     VBM8702 C     15.40  +      0.47  R:    0b
  5.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     15.56  +      1.03  R:    0b
  6.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     16.02  +      1.09  R:    0b
  7.Koblížek Kamil           Magnus Orienteering  ASU8001 C     16.04  +      1.11  R:    0b
  8.Pavlíček Václav          SK Prostějov         JPV8412 C     16.34  +      1.41  R:    0b
  9.Kumpošt Jaroslav         Magnus Orienteering  ASU7849 C     16.41  +      1.48  R:    0b
 10.Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     16.50  +      1.57  R:    0b
 11.Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600       16.53  +      2.00  R:    0b
 12.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     17.09  +      2.16  R:    0b
 13.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     17.28  +      2.35  R:    0b
 14.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     17.34  +      2.41  R:    0b
 15.Macka Radek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8110 C     17.40  +      2.47  R:    0b
 15.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     17.40  +      2.47  R:    0b
 17.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     18.03  +      3.10  R:    0b
 18.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     18.12  +      3.19  R:    0b
 18.Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805       18.12  +      3.19  R:    0b
 20.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803       18.14  +      3.21  R:    0b
 21.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     18.32  +      3.39  R:    0b
 22.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     18.39  +      3.46  R:    0b
 23.Borunský Tomáš           POBO - přátelé OB Op AOP7402 C     18.45  +      3.52  R:    0b
 24.Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     19.09  +      4.16  R:    0b
 25.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     19.37  +      4.44  R:    0b
 26.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     19.44  +      4.51  R:    0b
 27.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     20.07  +      5.14  R:    0b
 28.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     20.32  +      5.39  R:    0b
 29.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     20.38  +      5.45  R:    0b
 30.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     22.28  +      7.35  R:    0b
 31.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     23.43  +      8.50  R:    0b
 32.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     24.56  +     10.03  R:    0b
 33.Kolář Otto               TJ Lokomotiva Beroun LBE9703 C     28.19  +     13.26  R:    0b
    Macháček Milan           KOB Choceň           CHC7701 C DISK
    Zaydlar Tomáš            A-TEAM Bruntál       ABR8601 C DISK
    Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H21E        2.9km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     14.57  +      0.00  R:    0b
  2.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     14.59  +      0.02  R:    0b
  3.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E     15.24  +      0.27  R:    0b
  4.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     15.29  +      0.32  R:    0b
  5.Fodor Petr               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8103       15.37  +      0.40  R:    0b
  6.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     15.40  +      0.43  R:    0b
  7.Dwojak Wojciech          WKS Slask Wroclaw    PL18100       15.41  +      0.44  R:    0b
  8.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E     15.42  +      0.45  R:    0b
  9.Jansa Jiří               OOB SK Chrast        CHT8402 R     15.54  +      0.57  R:    0b
 10.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C     16.00  +      1.03  R:    0b
 11.Jasiński Maciej          WKS Slask Wroclaw    PL18900       16.09  +      1.12  R:    0b
 12.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R     16.12  +      1.15  R:    0b
 13.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     16.19  +      1.22  R:    0b
 13.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     16.19  +      1.22  R:    0b
 15.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     16.22  +      1.25  R:    0b
 16.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R     16.24  +      1.27  R:    0b
 17.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 R     16.26  +      1.29  R:    0b
 18.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     16.28  +      1.31  R:    0b
 19.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C     16.29  +      1.32  R:    0b
 20.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 R     16.33  +      1.36  R:    0b
 20.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     16.33  +      1.36  R:    0b
 22.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     16.34  +      1.37  R:    0b
 23.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     16.37  +      1.40  R:    0b
 23.Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 R     16.37  +      1.40  R:    0b
 25.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     16.44  +      1.47  R:    0b
 26.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     16.47  +      1.50  R:    0b
 27.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 R     16.58  +      2.01  R:    0b
 28.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     17.00  +      2.03  R:    0b
 29.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     17.02  +      2.05  R:    0b
 30.Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 C     17.07  +      2.10  R:    0b
 31.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     17.13  +      2.16  R:    0b
 32.Mayasov Kostyantyn       WKS Slask Wroclaw    PL18300       17.14  +      2.17  R:    0b
 33.Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C     17.19  +      2.22  R:    0b
 34.Vlček Martin             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8702 C     17.21  +      2.24  R:    0b
 35.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     17.25  +      2.28  R:    0b
 36.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     17.27  +      2.30  R:    0b
 36.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R     17.27  +      2.30  R:    0b
 38.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     17.41  +      2.44  R:    0b
 39.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R     17.50  +      2.53  R:    0b
 40.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     17.54  +      2.57  R:    0b
 41.Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E     20.10  +      5.13  R:    0b
    Hradec Pavel             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8801 E DISK

Konečné výsledky kategorie: H35C        2.6km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Piotr               WKS Slask Wroclaw    PL16800       14.39  +      0.00
  2.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     14.41  +      0.02
  3.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     14.59  +      0.20
  4.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     15.32  +      0.53
  5.Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     16.18  +      1.39
  6.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801       16.45  +      2.06
  7.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     16.50  +      2.11
  8.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     17.13  +      2.34
  9.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     17.29  +      2.50
 10.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     17.36  +      2.57
 11.Pachnik Dariusz          UKS „TUKAN” Iwiny    PL2           17.37  +      2.58
 12.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     17.43  +      3.04
 12.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     17.43  +      3.04
 14.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     17.51  +      3.12
 15.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     18.23  +      3.44
 16.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501       18.40  +      4.01
 17.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     18.55  +      4.16
 18.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     20.41  +      6.02
 19.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     21.27  +      6.48
 20.Procházka Pavel          Magnus Orienteering  ASU6949 C     23.11  +      8.32
 21.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C     25.18  +     10.39
    Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C DISK
    Sobczyński Kalikst       WKS Slask Wroclaw    PL17150   DISK

Konečné výsledky kategorie: H45C        2.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     11.48  +      0.00
  2.Widziewicz Remigiusz     WKS Slask Wroclaw    PL16600       13.04  +      1.16
  3.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     13.26  +      1.38
  4.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     13.32  +      1.44
  5.Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C     14.13  +      2.25
  6.Jakeš Josef              OOB SK Týniště nad O TYN6501       14.14  +      2.26
  7.Stárek Filip             OOB TJ Turnov / MTBO TUR6602 C     14.33  +      2.45
  8.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     15.08  +      3.20
  9.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     15.17  +      3.29
 10.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     15.19  +      3.31
 11.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301       15.30  +      3.42
 12.Argaláš Jaroslav         TJ TŽ Třinec         TRI6202 C     15.37  +      3.49
 13.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     15.46  +      3.58
 14.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     16.02  +      4.14
 15.Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C     16.19  +      4.31
 16.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     16.20  +      4.32
 17.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     16.22  +      4.34
 18.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     16.24  +      4.36
 19.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     17.03  +      5.15
 20.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C     17.18  +      5.30
 21.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     17.27  +      5.39
 22.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501       17.54  +      6.06
 23.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     17.56  +      6.08
 24.Gawel Jiří               Slovenia Veteran Tea SVK           18.27  +      6.39
 25.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     18.45  +      6.57
 26.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     19.45  +      7.57
 27.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     20.37  +      8.49
 28.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     22.26  +     10.38
 29.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701       24.14  +     12.26
    Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C DISK
    Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C DISK
 MS Hulec Jan                                              MS   17.45  +      5.57
 MS Urválek Jan                                            MS   37.00  +     25.12

Konečné výsledky kategorie: H55C        2.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     13.54  +      0.00
  2.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     14.41  +      0.47
  3.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     15.21  +      1.27
  4.Guga Romuald             WKS Slask Wroclaw    PL15500       16.09  +      2.15
  5.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     16.13  +      2.19
  6.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     16.24  +      2.30
  7.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     16.33  +      2.39
  8.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     16.34  +      2.40
  9.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     16.42  +      2.48
 10.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     17.09  +      3.15
 10.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     17.09  +      3.15
 12.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C     17.14  +      3.20
 13.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     17.36  +      3.42
 14.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     18.44  +      4.50
 15.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     19.39  +      5.45
 16.Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     21.22  +      7.28
 17.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     25.38  +     11.44
    Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801   DISK
    Provazník Jiří           OOB TJ Turnov / MTBO TUR5102 C DISK

Konečné výsledky kategorie: P           2.2km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zřídkaveselý Libor       SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 C     12.59  +      0.00
  2.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200       15.36  +      2.37
  3.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     16.13  +      3.14
  4.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     16.28  +      3.29
  5.Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC4701 C     17.13  +      4.14
  6.Žaloudek Matěj           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9505 C     17.48  +      4.49
  7.Slanina Michal           Neregistrovaní       NR1           18.17  +      5.18
  8.Borecká Kateřina         SK Žabovřesky Brno   ZBM8852 C     20.21  +      7.22
  9.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100       20.43  +      7.44
 10.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     21.09  +      8.10
 11.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351       21.16  +      8.17
 12.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     21.58  +      8.59
 13.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     22.16  +      9.17
 14.Čížová Iveta             POBO - přátelé OB Op AOP9651       23.27  +     10.28
 15.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     23.31  +     10.32
 16.Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C     23.34  +     10.35
 17.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     24.09  +     11.10
 18.Šrenkelová Soňa          OK Lokomotiva Pardub LPU9553 C     24.13  +     11.14
 19.Hápová Šárka             OK 99 Hradec Králové PHK7157 C     24.59  +     12.00
 20.Šrenkelová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9554 C     25.39  +     12.40
 21.Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     27.30  +     14.31
 22.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     29.58  +     16.59
 23.Fialová Tereza           Neregistrovaní       NR1           30.53  +     17.54
 24.Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701 C     31.15  +     18.16
 25.Neyrinck Noel            USK Praha            VSP           32.08  +     19.09
 26.Krausová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC           41.53  +     28.54
 27.Zitková Andrea           OK Lokomotiva Pardub LPU0751 C     74.38  +     61.39