Běžkové Benecko 27.12.2018 - 30.12.2018

Benecko bude stejně jako vloni. Příjezd 27.12. kolem desáté a odjezd 30.12. zhruba kolem druhé hodiny. Počet přihlášených účastníků k 21.11. je zatím 7 a volná místa jsou stále k dispozici. :-) ›› celý článek

Josef Kohout | 21.11.2018 | 0

Klokan kros 2018

V neděli 25.11. odstartuje další ročník Zimní hradubické ligy. Prvním závodem bude opět Klokan kros na Dubince, na jehož start se závodníci postaví po třiadvacáté.
Všechny důležité informace (rozpis, pokyny, plánek centra, on-line přihlašování, atd.) najdete na stránkách závodu.
Nezapomeňte se včas přihlásit, usnadníte tím práci pořadatelům a odpadne vám povinnost se před závodem odprezentovat. 
Uzávěrka on-line přihlášek je v pátek 23.11.

Důrazně žádáme
všechny účastníky Klokan krosu, aby v průběhu akce nepobývali na asfaltové silnici protíhající centrum závodu. Prosíme trenéry a vedoucí výprav, aby své svěřence poučili a pohlídali. Silnice musí zůstat průjezdná.

Michal Jedlička | 17.11.2018 | 0

Program Zimní hradubické ligy 2018/2019

neděle 25.11. - Klokan kros (kros/SHK) - www
neděle 2.12. - Malá cena Velké verandy (kros/CHC) - www
sobota 22.12. - Vánoční sprint (OB/PHK)
neděle 6.1. - Městský závod (OB/LPU)
neděle 27.1. - Vinice kros (kros/LPU)
neděle 17.2. - Městský závod (OB/SHK)
neděle 3.3. - Kuňka kros (kros/LPU)
neděle 10.3. - Brutus kros (kros/PHK)
neděle 24.3. - Jarní pohár klasika (OB/PHK)

Michal Jedlička | 17.11.2018 | 0

Závodní licence pro příští rok

Pro rok 2019 je v našich řadách jedna závodnice s licencí E: Lenka Mechlová, dvě závodnice s licencí R: Zuzana Jedličková a Karolína Teplá, 7 závodníků s licencí A: Andrea Větříčková, Nikola Thýnová, Štěpánka Kroniková, Petra Holečková, Petra Raková, Martina Thýnová a Šimon Kolář a 15 nositelů licence B: Radomír Tichý, Jan Porkert, Jan Langr, Barbora Zimová, Denisa Kodytková, Lubomír Tichý, David Fábera, Simona Suchá, Tomáš Rak, Adam Kodytek, Tomáš Dohnálek, Adam Černík, Karolína Čečková, Martina Košková a Anežka Netuková.
A zanedlouho se i ukáže, kteří z našich dorostenců a juniorů budou v příštím roce členy TSM Královéhradecko. Předběžné výsledky srovnávacích testů mládeže jsou zde.

Honza Netuka | 12.11.2018 | 0

Brigáda na klubovně

Ahoj klokani,
již tradiční brigáda po OB sezoně 2018 na klubovně SHK bude dne 17.11.2018 od 9:00 do 12:00h. Co nás čeká za práce:
- úklid uvnitř klubovny po letošní sezoně (šatna a sklad)
- shrabání listí v okolí klubovny
- oprava lávky v lese
Zájemce o brigádu prosím o přihlášení v KISU. Děkuji
Karel Toužil

Bob | 6.11.2018 | 7

‌Zakončení už je za dveřmi

Doufáme, že kostýmy už máte vyrobené. Těšte se na soutěž o nejlepší kostým. Prosíme všechny, aby dopsali své týmy zde. Na listu "Seznam" si zároveň zkontrolujte, zda nespíte na zemi a pokud ano, nezapomeňte kromě spacáku i karimatku. Všichni ostatní musí mít spacák a prostěradlo nebo deku pod sebe (pokud byste neměli, připlácí se).
Náš vlak odjíždí v sobotu po 9 hod z Hlavního nádraží, na nádraží prosím buďte v 9:00. Pro všechny, kdo mají společnou dopravu, bude koupena jízdenka na vlak, více informací k dopravě, je v google tabulce. Všechny svoje věci si povezete vlakem a my vám je po příjezdu vezmeme na ubytování. Na bojovku vyrazíte už z nádraží rovnou po příjezdu. Každý tým musí mít na bojovku: izolepu, něco na psaní, buzolu, dostatečně velkou svačinu a dostatek tekutin (první jídlo bude večeře). Doporučujeme kvalitní obuv. Na neděli jsou naplánované štafety, proto si každý nezapomeňte věci na běhání a buzolu. Návrat do Hradce v neděli o půl páté. Budeme se těšit!
Pořadatelky

Bob | 5.11.2018 | 1

Reprezentační družstvo dospělých 2019

Na webových stránkách reprezentace bylo zveřejněno složení družstva pro rok 2019. Těší nás, že v dokumentu najdeme i naši Lenku Mechovou. Budeme držet palce její úspěšné přípravě a těšit se s ní na nějakou tu nominaci na evropské či světové závody!

Honza Netuka | 2.11.2018 | 1

Juniorská reprezentace 2019

Dalo se to čekat, ale zde je to černé na bílém:
Nikola Thýnová je členkou juniorského reprezentačního družstva pro příští rok a Petra Holečková, věkem zatím ještě dorostenka, je mezi sledovanými závodníky JRD. Ke jmenování gratulujeme a přejeme hodně chuti a zdraví do dalšího tréninku po podzimním odpočinku!

Honza Netuka | 25.10.2018 | 3

Převzato od Bédi

A po roce je tu opět článek se stejným názvem a podobným obsahem:
Bodování klubů podle výsledků o-talentů. Podle hospodářských směrnic svazu se finanční příspěvky na talenty poskytují podle bodů, které se získávají na M ČR a v dlouhodobých soutěžích (dorost a junioři). Jak to dopadlo v letošním roce? Nejvíce bodů (181) získali stejně jako loni talenti LPU (loni 167), následují KAM (133), PHK (117), TBM (103), ZBM (97), SHK (79), atd. Kompletní bodovou tabulku včetně historie z minulých let najdete tady.
Je z ní patrné, že jsme jeden z nemnoha klubů v republice, který se soustavně věnuje mládeži. Jistě, ne všechny roky byly stejně úspěšné, ale žádná nula ani jednociferné číslo! Letos to za náš klub táhly hlavně dorostenky úspěšné individuálně i ve štafetách. Veliký dík patří všem našim trenérům, kteří dlouhodobě věnovali či věnují svůj čas, vědomosti a zkušenosti mladým závodníkům.

Honza Netuka | 18.10.2018 | 0

Dorostenky vyhrály Český pohár štafet

Dorostenky ziskem bronzové medaile v sobotním závodě Mistrovství ČR potvrdily své celoroční výborné výsledky a celkovou soutěž Českého poháru štafet VYHRÁLY! Pro pohár si šly všechny, které se o něj v průběhu roku zasloužily - na fotce zleva: Nikola Thýnová, Martina Thýnová, Štěpánka Kroniková, Petra Holečková.

Ženy v Českém poháru štafet skončily na velmi pěkném 6. místě.
Naši muži i dorostenci sbírali letos ve štafetových závodech méně bodů než dámy, přesto jsou konečná umístění v České lize klubů slušná: dorost je na 8. a dospělí na 10. místě.

Honza Netuka | 15.10.2018 | 2

Starší články


archiv článků