Kalendář závodů 2019

2019  |  2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
1.1.2019Registrace OB - 2019ČSOS24.2.2019výsledky seznam přihlášených
5.1.2019Mapový trénink - Soví dolyJedla9:00 z nábřeží3.1.2019výsledky seznam přihlášených
6.1.2019ZHL - delší městský sprint DašickáLPU31.12.2018výsledky seznam přihlášených
26.1.2019Mapový trénink - Miletínské LázněJedla9:00 z nábřeží24.1.2019výsledky seznam přihlášených
27.1.2019ZHL - Vinice krosLPU23.1.2019výsledky seznam přihlášených
2.2.2019Noční mapový trénink (ZMT) - Michnovka17:00 z nábřeží31.1.2019výsledky seznam přihlášených
17.2.2019ZHL - městský OB - Slezská plovárnaSHK9.2.2019výsledky seznam přihlášených
23.2.2019Mapový trénink - ChvalkoviceJedla9:00 z nábřeží21.2.2019výsledky seznam přihlášených
3.3.2019ZHL - Kuňka krosLPU27.2.2019výsledky seznam přihlášených
9.3.2019Mapový trénink - KamenecJedla9:00 z nábřeží7.3.2019výsledky seznam přihlášených
10.3.2019ZHL - Brutus krosPHK7.3.2019výsledky seznam přihlášených
16.3.2019Jarní skály - PodkostTUV9.3.2019výsledky seznam přihlášených
17.3.2019Víkendovka - tréninky Kaňk a LitošiceSD SHK14.3.2019výsledky seznam přihlášených
22.3.2019NOB - Biřička (Jarní pohár)PHK16.3.2019výsledky seznam přihlášených
23.3.2019ČP štafet - Stříbrný rybník (Jarní pohár)PHK15.3.2019výsledky seznam přihlášených
24.3.20191. VČP – Stříbrný rybník (Jarní pohár)PHK16.3.2019výsledky seznam přihlášených
30.3.20192. VČP – Byzhradec - klasikaSRK23.3.2019výsledky seznam přihlášených
31.3.2019Žebříček A 2019ČSOS30.3.2019výsledky seznam přihlášených
6.4.20193. VČP – Dřevěnice - krátkáSJC30.3.2019výsledky seznam přihlášených
6.4.20194. VČP – Hořice - OM sprintHOR30.3.2019výsledky seznam přihlášených
13.4.2019MČR NOB - BoháňkaSHK26.3.2019výsledky seznam přihlášených
14.4.2019ŽA + 5. VČP krátká - BoháňkaSHK6.4.2019výsledky seznam přihlášených
19.4.2019Velikonoční soustředění - Borek u MiletínaSHK31.3.2019výsledky seznam přihlášených
27.4.20196. VČP – Andrlův chlum - OM krátkáKUO20.4.2019výsledky seznam přihlášených
30.4.2019Nový design klubového oblečení SHKHLASOVÁNÍ30.4.2019výsledky seznam přihlášených
1.5.20197. VČP – Horní Brusnice STH24.4.2019výsledky seznam přihlášených
4.5.20198. VČP – Kozodry - OM klasikaVAM27.4.2019výsledky seznam přihlášených
11.5.2019ŽA sprint - ŠumperkKSU28.4.2019výsledky seznam přihlášených
11.5.2019ČP štafet - Třemešek u OskavyKSU27.4.2019výsledky seznam přihlášených
12.5.2019ČP štafet - Třemešek u OskavyKSU27.4.2019výsledky seznam přihlášených
18.5.2019MČR sprint - ČáslavLPU4.5.2019výsledky seznam přihlášených
19.5.2019MČR sprintových štafet - PardubiceLPU3.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
20.5.2019Žebříček B Čechy východ 2019ČSOS19.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
25.5.20199. VČP - Jilemnice - sprintJIL18.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
25.5.201910. VČP - Vysoké nad Jizerou - sprintJIL18.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
1.6.2019ŽBV klasika - Větrný JeníkovSJI18.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
1.6.2019ŽA klasika - Skalka u DoksDKP12.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
2.6.2019ŽBV krátká - Větrný JeníkovSJI18.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
2.6.2019ŽA krátká - Skalka u DoksDKP12.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
8.6.201911. VČP - HK Pořádáme - sprintSHK1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
8.6.2019OM štafet - HK PořádámeSHK1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
15.6.2019ŽBV klasika - VranovVBM1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
16.6.2019ŽBV krátká - VranovVBM1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
22.6.2019MČR krátká kvalifikace - MarkoušoviceLTU1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
23.6.2019MČR krátká finále - MarkoušoviceLTU1.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
28.6.2019Cena střední MoravyKON13.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
5.7.2019Třemošná 2019LPM15.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
12.7.2019H.S.H Vysočina cupCHT9.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
19.7.2019Grand prix SilesiaAOP30.5.2019rozpis závodu seznam přihlášených
24.7.2019Bohemia OrienteeringBOR27.4.2019rozpis závodu seznam přihlášených
7.8.2019Orienteering AdventureOAV27.4.2019rozpis závodu seznam přihlášených
16.8.2019Rumcajsovy míleSJC15.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
16.8.2019Bobo Kap - BělečBob13.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
23.8.2019Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiTUR15.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019Cena východních ČechLPU13.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019West cupNEK10.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019Interkompas 45SJH27.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených