Kalendář závodů 2019

2019  |  2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
1.1.2019Registrace OB - 2019ČSOS24.2.2019výsledky seznam přihlášených
5.1.2019Mapový trénink - Soví dolyJedla9:00 z nábřeží3.1.2019výsledky seznam přihlášených
6.1.2019ZHL - delší městský sprint DašickáLPU31.12.2018výsledky seznam přihlášených
26.1.2019Mapový trénink - Miletínské LázněJedla9:00 z nábřeží24.1.2019výsledky seznam přihlášených
27.1.2019ZHL - Vinice krosLPU23.1.2019výsledky seznam přihlášených
2.2.2019Noční mapový trénink (ZMT) - Michnovka17:00 z nábřeží31.1.2019výsledky seznam přihlášených
17.2.2019ZHL - městský OB - Slezská plovárnaSHK9.2.2019výsledky seznam přihlášených
23.2.2019Mapový trénink - ChvalkoviceJedla9:00 z nábřeží21.2.2019výsledky seznam přihlášených
3.3.2019ZHL - Kuňka krosLPU27.2.2019výsledky seznam přihlášených
9.3.2019Mapový trénink - KamenecJedla9:00 z nábřeží7.3.2019výsledky seznam přihlášených
10.3.2019ZHL - Brutus krosPHK7.3.2019výsledky seznam přihlášených
16.3.2019Jarní skály - PodkostTUV9.3.2019výsledky seznam přihlášených
17.3.2019Víkendovka - tréninky Kaňk a LitošiceSD SHK14.3.2019výsledky seznam přihlášených
22.3.2019NOB - Biřička (Jarní pohár)PHK16.3.2019výsledky seznam přihlášených
23.3.2019ČP štafet - Stříbrný rybník (Jarní pohár)PHK15.3.2019výsledky seznam přihlášených
24.3.20191. VČP – Stříbrný rybník (Jarní pohár)PHK16.3.2019výsledky seznam přihlášených
30.3.20192. VČP – Byzhradec - klasikaSRK23.3.2019výsledky seznam přihlášených
31.3.2019Žebříček A 2019ČSOS30.3.2019výsledky seznam přihlášených
6.4.20193. VČP – Dřevěnice - krátkáSJC30.3.2019výsledky seznam přihlášených
6.4.20194. VČP – Hořice - OM sprintHOR30.3.2019výsledky seznam přihlášených
13.4.2019MČR NOB - BoháňkaSHK26.3.2019výsledky seznam přihlášených
14.4.2019ŽA + 5. VČP krátká - BoháňkaSHK6.4.2019výsledky seznam přihlášených
19.4.2019Velikonoční soustředění - Borek u MiletínaSHK31.3.2019výsledky seznam přihlášených
27.4.20196. VČP – Andrlův chlum - OM krátkáKUO20.4.2019výsledky seznam přihlášených
30.4.2019Nový design klubového oblečení SHKHLASOVÁNÍ30.4.2019výsledky seznam přihlášených
1.5.20197. VČP – Horní Brusnice STH24.4.2019výsledky seznam přihlášených
4.5.20198. VČP – Kozodry - OM klasikaVAM27.4.2019výsledky seznam přihlášených
11.5.2019ŽA sprint - ŠumperkKSU28.4.2019výsledky seznam přihlášených
11.5.2019ČP štafet - Třemešek u OskavyKSU27.4.2019výsledky seznam přihlášených
12.5.2019ČP štafet - Třemešek u OskavyKSU27.4.2019výsledky seznam přihlášených
18.5.2019MČR sprint - ČáslavLPU4.5.2019výsledky seznam přihlášených
19.5.2019MČR sprintových štafet - PardubiceLPU3.5.2019výsledky seznam přihlášených
20.5.2019Žebříček B Čechy východ 2019ČSOS19.5.2019výsledky seznam přihlášených
25.5.20199. VČP - Jilemnice - sprintJIL18.5.2019výsledky seznam přihlášených
25.5.201910. VČP - Vysoké nad Jizerou - sprintJIL18.5.2019výsledky seznam přihlášených
1.6.2019ŽBV klasika - Větrný JeníkovSJI18.5.2019výsledky seznam přihlášených
1.6.2019ŽA klasika - Skalka u DoksDKP12.5.2019výsledky seznam přihlášených
2.6.2019ŽBV krátká - Větrný JeníkovSJI18.5.2019výsledky seznam přihlášených
2.6.2019ŽA krátká - Skalka u DoksDKP12.5.2019výsledky seznam přihlášených
8.6.201911. VČP - HK Pořádáme - sprintSHK1.6.2019výsledky seznam přihlášených
8.6.2019OM štafet - HK PořádámeSHK1.6.2019výsledky seznam přihlášených
15.6.2019ŽBV klasika - VranovVBM1.6.2019výsledky seznam přihlášených
16.6.2019ŽBV krátká - VranovVBM1.6.2019výsledky seznam přihlášených
22.6.2019MČR krátká kvalifikace - MarkoušoviceLTU1.6.2019výsledky seznam přihlášených
23.6.2019MČR krátká finále - MarkoušoviceLTU1.6.2019výsledky seznam přihlášených
28.6.2019Cena střední MoravyKON13.6.2019výsledky seznam přihlášených
5.7.2019Třemošná 2019LPM15.6.2019výsledky seznam přihlášených
12.7.2019H.S.H Vysočina cupCHT9.6.2019výsledky seznam přihlášených
19.7.2019Grand prix SilesiaAOP30.5.2019výsledky seznam přihlášených
24.7.2019Bohemia OrienteeringBOR27.4.2019rozpis závodu seznam přihlášených
3.8.2019LokoTour Bedřichov - klasika LLI23.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených
4.8.2019LokoTour Bedřichov - krátkáLLI23.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených
7.8.2019Orienteering AdventureOAV27.4.2019rozpis závodu seznam přihlášených
16.8.2019Rumcajsovy míleSJC5.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
16.8.2019Bobo Kap - BělečBob13.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
23.8.2019Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiTUR3.6.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019Cena východních ČechLPU13.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019West cupNEK10.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
30.8.2019Interkompas 45SJH27.7.2019rozpis závodu seznam přihlášených
7.9.2019ŽA klasika - LukovečekTZL24.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
7.9.2019ŽBV klasika - ChoceňCHC31.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
7.9.2019ŽBZ klasika - KrhaniceKAM30.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
8.9.2019ŽA krátká - LukovečekTZL24.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
8.9.2019ŽBV krátká - ChoceňCHC31.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
8.9.2019ŽBZ krátká - KrhaniceKAM30.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
14.9.201912. VČP - Möhwaldova bouda - krátkáVRL7.9.2019rozpis závodu seznam přihlášených
14.9.2019ŽA sprint - Český DubVLI31.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
14.9.2019ČP štafet - Kořenov - Horní PolubnýTUR30.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
15.9.2019ČP štafet - Český DubVLI30.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
21.9.2019MČR klasika - Janov nad Nisou (kvalifikace)TJN31.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
22.9.2019MČR klasika - Janov nad Nisou (finále)TJN31.8.2019rozpis závodu seznam přihlášených
28.9.201913. VČP - Červená Voda-ŠanovZAM21.9.2019rozpis závodu seznam přihlášených
5.10.2019MČR štafet - Tis u BlatnaPGP10.9.2019rozpis závodu seznam přihlášených
6.10.2019MČR klubů - Tis u BlatnaPGP10.9.2019rozpis závodu seznam přihlášených