29.10.2023 VČP - Biřička - přihláška pořadatelů SHK
  

SHK9951            8656704    Větříčková Andrea         C 
SHK9801            8656729    Gebrt Jan                 C roznos kontrol
SHK9755            8663209    Červená Adéla             C Ředitelka
SHK9701            8656727    Netuka Vojtěch            C spíkr (pokud bude potřeba?)/roznos kontrol
SHK9001            8136028    Šabatka Jan               C roznos kontrol
SHK8350            7208202    Jedličková Jana           C 
SHK8251            8076029    Čížová Andrea             C školka :-)
SHK7907            8670457    Fátor Jan                 C od 29.10. do 29.10.
SHK7851            8656671    Suchá Eva                 C vedoucí prezentace
SHK7704            8047123    Slovák Miroslav           C 
SHK7651            2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7601            8655416    Hepner David              C roznos kontrol
SHK7352            420436     Slavíková Jana            C start, občerstvení, příprava map
SHK7302            8197304    Netuka Martin             C prezentace (předběžná dohoda s E. Suchou)
SHK7001            9126       Netuka Jan                C mimo 29.10.
SHK6651            2017663    Thýnová Ivana             C roznos kontrol
SHK6601            553452     Souček Karel              C 
SHK5703            9115       Šabatka Petr              C start nebo hlídání kontrol
SHK5652            9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK1451            2001987    Pouchlá Sára              C 
SHK1358            2218991    Kosinová Kateřina         C Alena Kosinová - občerstvení
SHK1356            2029128    Hanslíková Anna           C 
SHK1107            2152874    Hanslík Jaroslav          C 
SHK1102            8042133    Fiala Matyáš              B 
SHK0910            8071970    Kyrylyshyn Ihor           B 
SHK0857            2144078    Hlavsová Tereza           B 
SHK0850            8501048    Jedličková Veronika       B 
SHK0811            8076023    Macháček Tomáš            B 
SHK0804            2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0759            8500471    Šumpíková Barbora         B 
SHK0507            8014546    Podolský Petr             A preferuji roznos a sběr kontrol
SHK0250            8660572    Holečková Petra           R Se Štěpou na startu, máme to domluvené
SHK0151            2049549    Zimová Barbora            C 
SHK0150            8033223    Kroniková Štěpánka        C start
SHK0100            8663181    Porkert Jan               C IT
SHK0051            8656672    Thýnová Nikola            C Hlavní rozhodčí
SHK0000            7300181    Tichý Radomír             C Stavitel