2.11.2019 19. VČP - Přelovice LPU
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           B 
SHK0953 D10C       8461735    Sochorová Kristýna        B 
SHK1155 D10N       2141921    Macháčková Lucie          B 
SHK1151 D10N       2111814    Čečková Barbora           C 
SHK1150 D10N       1398689    Hepnerová Tereza          X 
SHK1051 D10N       2124764    Málková Karolína          B 
SHK0956 D10N                  Vondrušková Jitka         X 
SHK0857 D12C       51405      Hlavsová Tereza           B 
SHK0856 D12C       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0760 D12C       8119417    Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       8014439    Šumpíková Barbora         B 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0851 D12D       1428939    Čížková Alena             C 
SHK0850 D12D       8022635    Jedličková Veronika       B 
SHK0758 D12D       8109378    Solařová Linda            B prosíme zapůjčit čip
SHK0652 D14C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0454 D16C       8033235    Maršounová Jana           C 
SHK8251 D35C       8076029    Čížová Andrea             C 
SHK7851 D35C       8656671    Suchá Eva                 C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7350 D45C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6351 D55C       9121       Mádlová Iva               C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK1007 H10C       2144111    Štefanik Marek            C 
SHK1006 H10C       2419868    Částek Filip              C Start podobně jako Adam Částek, prosím
SHK1005 H10C       8022334    Lukeš Josef               B 
SHK1004 H10C       2148060    Košťál Antonín            C 
SHK1002 H10C       2148053    Leško Michal              B Kategorie P : otec Michal Leško čip 2148106
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David            B 
SHK0903 H10C       8022640    Sochor Jakub              B 
SHK1202 H10N       2141929    Macháček Jakub            C 
SHK1201 H10N       2039222    Částek Adam               C 
SHK1101 H10N                  Šlambora Vít              X prosíme start blízko Kryštof Šlambora
SHK1000 H10N       2102542    Toužil Lukáš              B 
SHK0811 H12C       2141903    Macháček Tomáš            A 
SHK0807 H12C       2113060    Bezvoda Jakub             C 
SHK0806 H12C       8063097    Šlambora Kryštof          C 
SHK0804 H12C       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0802 H12C       8410778    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H12C       8410769    Rémiš Šimon               B 
SHK0700 H12C       8042125    Kurka Antonín             B 
SHK0810 H12D       2181296    Tejkl Ondřej              C 
SHK0507 H14C       8014546    Podolský Petr             B 
SHK0505 H14C       2134322    Novák Marek               C prosím o start poblíž Michala Nováka
SHK0501 H14C       8113527    Kurka Jaroslav            B 
SHK0406 H16C       8014452    Jakubský Adam             B 
SHK0403 H16C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0402 H16C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 B 
SHK9001 H21C       8136028    Šabatka Jan               C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C 
SHK7309 H21C       8024748    Jedlička Michal           C 
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             C 
SHK9000 H21D       2058468    Filip Filip               C 
SHK7911 H21D       8663208    Weiner Jakub              C 
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                 X Výjimečně prosím o start co nejdříve...
SHK7603 H35C       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7604 H35D       7210098    Panáček Aleš              C 
SHK7501 H35D       9130       Charvát František         C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7303 H45D       2116489    Maršoun Petr              C 
SHK7301 H45D       2080836    Košek Martin              C prosím o start s cca Martina Košková SHK-0652 Díky
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6902 H45D       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5702 H55C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5851 HDR        9117       Gazdačková Jana           C 
SHK1600 HDR        4145       Jedlička Michal           C 
SHK1353 HDR        2143378    Košťálová Gabriela        C 
SHK1352 HDR                   Bezvodová Elen             
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1105 HDR        1428930    Čížek Antonín             C 
SHK5652 P          9112       Šabatková Zdeňka          C