26.10.2019 18. VČP - Autokemp Nesytá PHK
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           B 
SHK0953 D10C       8461735    Sochorová Kristýna        B 
SHK1155 D10N       2141921    Macháčková Lucie          B 
SHK1151 D10N       2111814    Čečková Barbora           C 
SHK1150 D10N       1398689    Hepnerová Tereza          X 
SHK1050 D10N       1008173    Jedličková Lucie          B 
SHK0960 D10N       8014570    Bohdanecká Antonie        C 
SHK0956 D10N                  Vondrušková Jitka         X 
SHK0857 D12C       51405      Hlavsová Tereza           B 
SHK0856 D12C       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0760 D12C       8119417    Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       8014439    Šumpíková Barbora         B 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0854 D12D       2120662    Lapáčková Anna            C 
SHK0850 D12D       8022635    Jedličková Veronika       B 
SHK0652 D14C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0650 D14C       8414128    Čečková Karolína          A prosím start na začátku s SHK0901,SHK7756,SHK7753
SHK0454 D16C       8033235    Maršounová Jana           C 
SHK0252 D18C       8670496    Kodytková Denisa          B 
SHK9351 D21C       8662297    Justová Eliška            C 
SHK8152 D21C       8656708    Hepnerová Martina         X 
SHK8251 D35C       8076029    Čížová Andrea             C 
SHK7851 D35C       8656671    Suchá Eva                 C 
SHK7753 D35C       8660534    Čečková Martina           C prosím start na začátku s SHK0901,SHK0650,SHK7600
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK6352 D45C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5451 D55C       9108       Hepnerová Dagmar          C 
SHK5951 D55D       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK1006 H10C       2419868    Částek Filip              C Start podobně jako Adam Částek, prosím
SHK1005 H10C       8022334    Lukeš Josef               B 
SHK1004 H10C       2148060    Košťál Antonín            C 
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David            B 
SHK0903 H10C       8022640    Sochor Jakub              B 
SHK1202 H10N       2141929    Macháček Jakub            C 
SHK1201 H10N       2039222    Částek Adam               C 
SHK1104 H10N       8003635    Bohdanecký František      C 
SHK1101 H10N                  Šlambora Vít              X ČIP 2111607
SHK0901 H12C       8005119    Čečka Matěj               A prosím start na začátku s SHK7600,SHK0650,SHK7753
SHK0811 H12C       2141903    Macháček Tomáš            A 
SHK0806 H12C       8063097    Šlambora Kryštof          C 
SHK0804 H12C       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0802 H12C       8410778    Rémiš Štěpán              B Prosím start blízko Jaromír a Šimon Rémišovi
SHK0801 H12C       8410769    Rémiš Šimon               B Prosím start blízko Jaromír a Štěpán Rémišovi
SHK0703 H12C       2122253    Beneda Vojtěch            B 
SHK0700 H12C       8042125    Kurka Antonín             B 
SHK0810 H12D       2181296    Tejkl Ondřej              C 
SHK0803 H12D       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0406 H16C       8014452    Jakubský Adam             B 
SHK0402 H16C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 B 
SHK9001 H21C       8136028    Šabatka Jan               C 
SHK8702 H21C       8660921    Šmehlík Eduard            C 
SHK7911 H21C       8663208    Weiner Jakub              C 
SHK7605 H21C       8000235    Svoboda Ondřej            C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C 
SHK7309 H21C       8024748    Jedlička Michal           C 
SHK0405 H21C       8005126    Kolář Šimon               A 
SHK0303 H21C       8670458    Tichý Lubomír             X 
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             C 
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                 X 
SHK8200 H35C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7603 H35C       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H35C       8109416    Čečka Jiří                C prosím start na začátku s SHK0901,SHK0650,SHK7753
SHK8100 H35D       1398686    Jedlička Lukáš            X 
SHK7604 H35D       7210098    Panáček Aleš              C 
SHK7501 H35D       9130       Charvát František         C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6402 H45C       8154971    Chmelař Pavel             C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7303 H45D       2116489    Maršoun Petr              C 
SHK7301 H45D       2080836    Košek Martin              C prosím o start s cca Martina Košková D14C - Díky
SHK7300 H45D       8005126    Kolář Viktor              C 
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C Prosím start blízko Šimon a Štěpán Rémišovi
SHK6902 H45D       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5702 H55C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5851 HDR        9117       Gazdačková Jana           C 
SHK1600 HDR        4145       Jedlička Michal           C 
SHK1350 HDR        1398686    Jedličková Michaela       C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK5652 P          9112       Šabatková Zdeňka          C