19.10.2019 17. VČP - Radvanice SNA
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           B 
SHK0953 D10C       8461735    Sochorová Kristýna        B 
SHK1155 D10N       2141921    Macháčková Lucie          B 
SHK1055 D10N       2111663    Dytrychová Lucie          X 
SHK1050 D10N       1008173    Jedličková Lucie          B 
SHK0857 D12C       51405      Hlavsová Tereza           B 
SHK0856 D12C       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0760 D12C       8119417    Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       8014439    Šumpíková Barbora         B 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0854 D12D       2120662    Lapáčková Anna            C 
SHK0850 D12D       8022635    Jedličková Veronika       B 
SHK0652 D14C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0650 D14C       8414128    Čečková Karolína          A 
SHK0454 D16C       8033235    Maršounová Jana           C Prosím o start blízko Petr Maršoun SHK7303
SHK8251 D35C       8076029    Čížová Andrea             C 
SHK7753 D35C       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7350 D45C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7051 D45C       515465     Myslivcová Lenka          C 
SHK6352 D45C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK1007 H10C       2144111    Štefanik Marek            C Prosím start blízko Štefanik Jan.
SHK1006 H10C       2419868    Částek Filip              C Start podobně jako Adam Částek,prosím
SHK1005 H10C       8022334    Lukeš Josef               B 
SHK1004 H10C       2148060    Košťál Antonín            C 
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David            B 
SHK0903 H10C       8022640    Sochor Jakub              B 
SHK1202 H10N       2141929    Macháček Jakub            C 
SHK1101 H10N                  Šlambora Vít              X prosíme start blízko Kryštof Šlambora
SHK1000 H10N       2102542    Toužil Lukáš              B 
SHK0901 H12C       8005119    Čečka Matěj               A 
SHK0811 H12C       2141903    Macháček Tomáš            A 
SHK0806 H12C       8063097    Šlambora Kryštof          C 
SHK0802 H12C       8410778    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H12C       8410769    Rémiš Šimon               B 
SHK0705 H12C       2144114    Štefanik Jan              C 
SHK0703 H12C       2122253    Beneda Vojtěch            B 
SHK0700 H12C       8042125    Kurka Antonín             B 
SHK0804 H12D       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0803 H12D       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0507 H14C       8014546    Podolský Petr             B 
SHK0505 H14C       2134322    Novák Marek               C prosím o start poblíž Michala Nováka, dřívější čas
SHK0501 H14C       8113527    Kurka Jaroslav            B 
SHK0406 H16C       8014452    Jakubský Adam             B 
SHK0404 H16C       8013922    Černík Adam               B 
SHK0403 H16C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 B 
SHK9001 H21C       8136028    Šabatka Jan               C 
SHK8702 H21C       8660921    Šmehlík Eduard            C 
SHK7907 H21C       8670457    Fátor Jan                 C 
SHK7605 H21C       8000235    Svoboda Ondřej            C 
SHK0303 H21C       8670458    Tichý Lubomír             X 
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             C 
SHK8904 H21D       1404034    Tomalík Ondřej            C 
SHK8200 H35C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7603 H35C       8013423    Jakubský Radek            C prosím o brzký start
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H35C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7704 H35D       8047123    Slovák Miroslav           C 
SHK7604 H35D       7210098    Panáček Aleš              C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7002 H45C       9127       Myslivec Tomáš            C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6402 H45C       8154971    Chmelař Pavel             C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7303 H45D       2116489    Maršoun Petr              C Pls start co nejdříve, blízko Maršounová SHK0454
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK1600 HDR        4145       Jedlička Michal           C 
SHK1350 HDR        1398686    Jedličková Michaela       C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1104 HDR        8003635    Bohdanecký František      C 
SHK1102 HDR        8042133    Fiala Matyáš              B 
SHK0960 HDR        8014570    Bohdanecká Antonie        C 
SHK5652 P          9112       Šabatková Zdeňka          C