12.10.2019 16. VČP - Pecka NPA
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           B 
SHK0953 D10C       8461735    Sochorová Kristýna        B 
SHK1152 D10N                  Brinkmanová Nela          X 
SHK1151 D10N       2111814    Čečková Barbora           C 
SHK1150 D10N       1398689    Hepnerová Tereza          X 
SHK1053 D10N       331703     Bergerová Michaela        X 
SHK0857 D12C       51405      Hlavsová Tereza           B 
SHK0856 D12C       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0760 D12C       8119417    Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       8014439    Šumpíková Barbora         B 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0854 D12D       2120662    Lapáčková Anna            C 
SHK0851 D12D       1428939    Čížková Alena             C 
SHK0758 D12D       8109378    Solařová Linda            B 
SHK0652 D14C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0650 D14C       8414128    Čečková Karolína          A 
SHK0454 D16C       8033235    Maršounová Jana           C 
SHK9351 D21C       8662297    Justová Eliška            C 
SHK8152 D21C       8656708    Hepnerová Martina         X 
SHK8552 D21D       9161       Stulíková Barbora         C 
SHK8251 D35C       8076029    Čížová Andrea             C 
SHK8051 D35C       9165       Toužilová Martina         C 
SHK7753 D35C       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7350 D45C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7051 D45C       515465     Myslivcová Lenka          C 
SHK6352 D45C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C prosím o start na začátku
SHK7052 D45D       219217     Netuková Hana             C 
SHK6752 D45D       410739     Fundová Hana              C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK5853 D45D       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK6351 D55C       9121       Mádlová Iva               C 
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5951 D55D       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK1005 H10C       8022334    Lukeš Josef               B 
SHK1004 H10C       2148060    Košťál Antonín            C 
SHK1002 H10C       2148053    Leško Michal              B Otec Michal Leško 1980 kategorie P
SHK0903 H10C       8022640    Sochor Jakub              B 
SHK1201 H10N       2039222    Částek Adam               C Prosím o podobný čas startu jako Filip Částek
SHK1103 H10N       2148180    Šatínský Jan              C + Ladislava Schröterová kat. P
SHK1101 H10N                  Šlambora Vít              X prosíme start blízko Kryštof Šlambora
SHK1100 H10N       2001974    Račák Jakub               C 
SHK1006 H10N       2419868    Částek Filip              C Start podobně jako Adam Částek,prosím
SHK1000 H10N       2102542    Toužil Lukáš              B 
SHK0901 H12C       8005119    Čečka Matěj               A 
SHK0807 H12C       2113060    Bezvoda Jakub             C 
SHK0806 H12C       8063097    Šlambora Kryštof          C 
SHK0802 H12C       8410778    Rémiš Štěpán              B Prosím start blízko Jaromír a Šimon Rémišovi
SHK0801 H12C       8410769    Rémiš Šimon               B Prosím start blízko Jaromír a Štěpán Rémišovi
SHK0703 H12C       2122253    Beneda Vojtěch            B Prosím, o start v 10 hod (mezi prvními) Děkuju
SHK0810 H12D       2181296    Tejkl Ondřej              C 
SHK0804 H12D       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0803 H12D       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0800 H12D       2148145    Šatínský Filip            C 
SHK0505 H14C       2134322    Novák Marek               C prosím o startovní čas u Michala Nováka
SHK0405 H16C       8005126    Kolář Šimon               A 
SHK0403 H16C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 B prosím o start na začátku
SHK7911 H21C       8663208    Weiner Jakub              C 
SHK7907 H21C       8670457    Fátor Jan                 C Brzký start, prosím.
SHK7801 H21C       7202780    Paclík Roman              C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C 
SHK0303 H21C       8670458    Tichý Lubomír             X 
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             C 
SHK9000 H21D       2058468    Filip Filip               C 
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                 X 
SHK7605 H35C       8000235    Svoboda Ondřej            C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H35C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7604 H35D       7210098    Panáček Aleš              C 
SHK7501 H35D       9130       Charvát František         C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7002 H45C       9127       Myslivec Tomáš            C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6402 H45C       8154971    Chmelař Pavel             C 
SHK7303 H45D       2116489    Maršoun Petr              C 
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C Prosím start blízko Šimon a Štěpán Rémišovi
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6902 H45D       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C startovní čas blízko Svobodová Eva SHK D45D - díky
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK1352 HDR                   Bezvodová Elen             
SHK1105 HDR        1428930    Čížek Antonín             C 
SHK5652 P          9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK7300 T          8005126    Kolář Viktor              C