8.9.2019 ŽBV + 13. VčP krátká - Choceň CHC
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           C 
SHK0953 D10C       2134362    Sochorová Kristýna        C 
SHK1150 D10N       1398689    Hepnerová Tereza           
SHK1050 D10N       1008173    Jedličková Lucie          C 
SHK0857 D12C       51405      Hlavsová Tereza           C 
SHK0856 D12C       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0760 D12C       52799      Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       8014439    Šumpíková Barbora         C 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           B 
SHK0854 D12D       2120662    Lapáčková Anna            C 
SHK0851 D12D       1428939    Čížková Alena             C 
SHK0850 D12D       4145       Jedličková Veronika       C 
SHK0656 D14B       2134322    Štěrbová Agáta            X 
SHK0653 D14B       51488      Morávková Alžběta         X 
SHK0652 D14B       2091529    Košková Martina           A 
SHK0650 D14B       8414128    Čečková Karolína          B 
SHK0352 D16B       2082908    Morávková Barbora         C 
SHK0252 D18B       8670496    Kodytková Denisa          B 
SHK0151 D18B       2049549    Zimová Barbora            B 
SHK9755 D21B       8663209    Červená Adéla             C 
SHK9151 D21B       8044394    Chmelařová Michaela       C 
SHK8152 D21B       8656708    Hepnerová Martina         X 
SHK8150 D21B       8656667    Jedličková Zuzana         E 
SHK9050 D21D       2053561    Jirásková Barbora         C 
SHK8251 D35B       2102550    Čížová Andrea             C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7851 D40B       8656671    Suchá Eva                 C 
SHK7753 D40B       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7251 D45D       9802       Langrová Monika           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK5853 D45D       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK6352 D50B       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK5852 D55B       9118       Bláhová Luba              C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK5351 D55C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David            C 
SHK0903 H10C       2134345    Sochor Jakub              C 
SHK1103 H10N       2148180    Šatínský Jan              C prosím o start blízko Filip Šatínský
SHK1007 H10N       2144111    Štefanik Marek            C 
SHK1000 H10N       2102542    Toužil Lukáš              C 
SHK0901 H12C       8005119    Čečka Matěj               B 
SHK0802 H12C       2122266    Rémiš Štěpán              B Prosím, start blízko Jaromír a Šimon Rémišovi
SHK0801 H12C       2122288    Rémiš Šimon               B Prosím, start blízko Jaromír a Štěpán Rémišovi
SHK0703 H12C       2122253    Beneda Vojtěch            C 
SHK0700 H12C       2144092    Kurka Antonín             B 
SHK0804 H12D       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0803 H12D       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0800 H12D       2148145    Šatínský Filip            C prosím o start blízko Jan Šatínský
SHK0705 H12D       2144114    Štefanik Jan              C 
SHK0501 H14B       2082901    Kurka Jaroslav            B 
SHK0406 H16B       8014452    Jakubský Adam             C 
SHK0403 H16B       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0402 H16B       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H16B       7207030    Rak Tomáš                 C 
SHK0305 H16B       8656641    Fábera David              A 
SHK0303 H16B       8670458    Tichý Lubomír             A 
SHK0100 H18B       8663181    Porkert Jan               B 
SHK9801 H21B       8656729    Gebrt Jan                 C 
SHK8901 H21B       8656557    Jirásek Michal            C 
SHK8200 H21B       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7601 H21B       8655416    Hepner David              C 
SHK7309 H21B       7208023    Jedlička Michal           C prosím o start na začátku
SHK0000 H21B       7300181    Tichý Radomír             R 
SHK8215 H35B       9145       Bláha Jan                 X 
SHK7911 H35B       8663208    Weiner Jakub              C 
SHK7603 H35D       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK7501 H35D       9130       Charvát František         C 
SHK7704 H40B       9101117    Slovák Miroslav           C 
SHK7602 H40B       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H40B       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7503 H40B       7204995    Prokeš Tomáš              C 
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C Prosím, start blízko Šimon a Štěpán Rémišovi
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C Start blízko Šárka Lapáčková, prosím.
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C 
SHK6701 H50B       9531       Langr Jan                 C 
SHK6402 H50B       9151       Chmelař Pavel             C 
SHK5801 H60B       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK5702 H60B       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5202 H65D       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK1600 HDR        7208202    Jedlička Michal           C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1151 HDR        2111814    Čečková Barbora           C 
SHK1105 HDR        1428930    Čížek Antonín             C