4.5.2019 8. VČP – Kozodry - OM klasika VAM
  

SHK0956 D10C                  Vondrušková Jitka         C 
SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           C Prosím start blízko Jiří Lapáček H45D
SHK0953 D10C       2134362    Sochorová Kristýna        C 
SHK1150 D10N       9142       Hepnerová Tereza          C 
SHK0760 D12C       52799      Chlupáčová Anežka         B 
SHK0759 D12C       2144069    Šumpíková Barbora         C 
SHK0857 D12D       51405      Hlavsová Tereza           C 
SHK0856 D12D       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0854 D12D       2120662    Lapáčková Anna            C 
SHK0656 D14C       2134322    Štěrbová Agáta            X 
SHK0652 D14C       2091529    Košková Martina           A 
SHK0454 D16C       8033235    Maršounová Jana           C 
SHK0252 D18C       8670496    Kodytková Denisa          B 
SHK0251 D18C       2049526    Raková Petra              B 
SHK8152 D21C       8656708    Hepnerová Martina         X prosím start na začátku (hlídání dětí)
SHK8251 D35C       2102550    Čížová Andrea             C 
SHK7751 D35D       682611     Holmanová Iva             C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7753 D40C       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7350 D45C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7051 D45C       515465     Myslivcová Lenka          C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6752 D45D       410739     Fundová Hana              C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK5951 D45D       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5853 D45D       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK6651 D50C       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK6151 D55C       7203454    Bartoňová Iva             C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           C 
SHK5852 D60C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5851 D60C       9117       Gazdačková Jana           C 
SHK5652 D60C       9112       Šabatková Zdena           C 
SHK5351 D65C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK0905 H10C       2121002    Jakubský David            C 
SHK0903 H10C       2134345    Sochor Jakub              C 
SHK0901 H10C       2113079    Čečka Matěj               B 
SHK0802 H12C       2122266    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H12C       2122288    Rémiš Šimon               B 
SHK0700 H12C       2144092    Kurka Antonín             B 
SHK0806 H12D       2129228    Šlambora Kryštof          C 
SHK0804 H12D       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0803 H12D       1420845    Baláž Viktor              C 
SHK0501 H14C       2082901    Kurka Jaroslav            B 
SHK0601 H14D       2088152    Kočí Miroslav             X 
SHK0406 H16C       2121005    Jakubský Adam             C 
SHK0402 H16C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 C 
SHK0303 H16C       8670458    Tichý Lubomír             A 
SHK0101 H18C       51179      Langr Jan                 X 
SHK0100 H18C       8663181    Porkert Jan               B 
SHK9403 H21C       8655415    Remeš Petr                C 
SHK9001 H21C       9193       Šabatka Jan               C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C prosím rozdílný start s M.Hepnerovou SHK8152
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             R 
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                 X 
SHK8200 H35C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7704 H35D       9101117    Slovák Miroslav           C 
SHK7603 H35D       2122247    Jakubský Radek            C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7600 H40C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK6701 H45C       9531       Langr Jan                 C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7301 H45D       2080836    Košek Martin              C prosím o start s cca Martina Košková D14C - Díky
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK6902 H45D       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C Prosím start blízko Šárka Lapáčková D10C
SHK6403 H45D       410744     Funda Michal              C 
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6200 H45D       2085650    Širůček Jaromír           C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C startovní čas blízko Svobodová Eva SHK D45D- díky
SHK5702 H55C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5501 H55D       9192       Filip Aleš                C 
SHK5202 H65D       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK7352 HDR        420436     Slavíková Jana            C 
SHK1500 HDR        9133       Hepner Martin             C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1101 HDR                   Šlambora Vít              C