6.4.2019 3. VČP – Dřevěnice - krátká SJC
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           B Start blízko Jiří Lapáček, prosím
SHK0953 D10C       8461735    Sochorová Kristýna        B 
SHK1054 D10N                  Pražáková Dominika        X 
SHK1050 D10N       1008173    Jedličková Lucie          B 
SHK0760 D12C       8119417    Chlupáčová Anežka         B 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0857 D12D       51405      Hlavsová Tereza           B 
SHK0856 D12D       2144078    Dobiášová Johana          C 
SHK0851 D12D       1428939    Čížková Alena             C 
SHK0850 D12D       8022635    Jedličková Veronika       B 
SHK0652 D14C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0350 D16C       8670778    Thýnová Martina           R 
SHK0252 D18C       8670496    Kodytková Denisa          B 
SHK0251 D18C       2049526    Raková Petra              A 
SHK0250 D18C       8660572    Holečková Petra           R 
SHK0150 D18C       8033223    Kroniková Štěpánka        C 
SHK9753 D21C       331166     Langrová Anna             C 
SHK9351 D21C       8662297    Justová Eliška            C 
SHK8150 D21C       8656667    Jedličková Zuzana         R pokud možno, prosím o dřívější start (max 60)
SHK8251 D35C       8076029    Čížová Andrea             C 
SHK8051 D35C       9165       Toužilová Martina         C 
SHK7350 D35C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7751 D35D       682611     Holmanová Iva             C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7352 D35D       420436     Slavíková Jana            C prosím o pozdější start (min.60)
SHK6352 D45C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6752 D45D       410739     Fundová Hana              C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK5951 D45D       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5853 D45D       301696     Svobodová Eva             C 
SHK6351 D55C       9121       Mádlová Iva               C 
SHK6152 D55C       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5652 D55C       9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK5351 D55C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David            B 
SHK0903 H10C       8022640    Sochor Jakub              B 
SHK1005 H10N       8022334    Lukeš Josef               B 
SHK0802 H12C       8410778    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H12C       8410769    Rémiš Šimon               B 
SHK0703 H12C       2122253    Beneda Vojtěch            B 
SHK0700 H12C       8042125    Kurka Antonín             B 
SHK0806 H12D       8063097    Šlambora Kryštof          C 
SHK0803 H12D       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0601 H14C       2088152    Kočí Miroslav             X 
SHK0501 H14C       8113527    Kurka Jaroslav            B 
SHK0406 H16C       8014452    Jakubský Adam             B 
SHK0403 H16C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0402 H16C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H16C       7207030    Rak Tomáš                 B 
SHK0305 H16C       8656641    Fábera David              B 
SHK0303 H16C       8670458    Tichý Lubomír             X 
SHK0101 H18C       51179      Langr Jan                 X 
SHK0100 H18C       8663181    Porkert Jan               C 
SHK9803 H21C       8654906    Pek Daniel                C 
SHK9403 H21C       8655415    Remeš Petr                C 
SHK9001 H21C       8136028    Šabatka Jan               C prosím o brzký start
SHK9000 H21C       2058468    Filip Filip               C 
SHK8200 H21C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK0000 H21C       7300181    Tichý Radomír             C 
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                 X 
SHK7704 H35D       8047123    Slovák Miroslav           C 
SHK7604 H35D       7210098    Panáček Aleš              C 
SHK7603 H35D       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6902 H45C       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6701 H45C       9531       Langr Jan                 C 
SHK6402 H45C       8154971    Chmelař Pavel             C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6403 H45D       410744     Funda Michal              C 
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C 
SHK5702 H55C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK6001 H55D       49629      Vízek Luděk               C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5202 H65D       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK7752 HDR                   Čížková Dana              C 
SHK7309 HDR        8024748    Jedlička Michal           C 
SHK1350 HDR        1398686    Jedličková Michaela       C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1101 HDR                   Šlambora Vít              X 
SHK1056 HDR                   Šáchová Ema               X 
SHK8350 P          7208202    Jedličková Jana           C