27.10.2018 17.VČP - Prochody (Újezd u Chocně) - krátká CHC
  

SHK0954 D10C       2126271    Lapáčková Šárka           C 
SHK1050 D10N       8013848    Jedličková Lucie          B 
SHK0857 D10N       2144078    Hlavsová Tereza           B čip č. 2111664
SHK0856 D10N       2144078    Dobiášová Johana           čip č. 2111665
SHK0751 D12C       2090854    Machková Berenika          
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0652 D12C       8113524    Košková Martina           B 
SHK0650 D12C       8414128    Čečková Karolína          B 
SHK0454 D14C       8033235    Maršounová Jana           C Prosím o start co nejdříve (ideál = 10:00). Děkuji
SHK0252 D16C       8670496    Kodytková Denisa          C 
SHK0251 D16C       2049526    Raková Petra              C 
SHK9351 D21C       8662297    Justová Eliška            C 
SHK8152 D21C       8656708    Hepnerová Martina          prosím rozdílný start s D. Hepnerem SHK7601
SHK0250 D21C       8660572    Holečková Petra           R 
SHK7851 D35C       8656671    Suchá Eva                 C 
SHK7350 D35C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7651 D35D       2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7052 D45C       219217     Netuková Hana             C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C 
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6752 D45D       410739     Fundová Hana              C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6152 D45D       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK6151 D55C       7203454    Bartoňová Iva             C 
SHK5951 D55C       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5853 D55C       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5851 D55C       9117       Gazdačková Jana           C 
SHK5652 D55C       9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK5351 D55C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK5651 D55D       9111       Filipová Dagmar            
SHK0905 H10C       8014481    Jakubský David             
SHK0804 H10C       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0803 H10C       2039815    Baláž Viktor               
SHK1000 H10N       2102542    Toužil Lukáš              C 
SHK0703 H12C       8183072    Beneda Vojtěch            B 
SHK0407 H14C       2122264    Verner Lukáš               
SHK0406 H14C       8014452    Jakubský Adam             C 
SHK0405 H14C       8005126    Kolář Šimon                
SHK0404 H14C       8013922    Černík Adam               C 
SHK0403 H14C       8656645    Dohnálek Tomáš            R 
SHK0402 H14C       8670470    Kodytek Adam              C 
SHK0400 H14C       7207030    Rak Tomáš                 C 
SHK0101 H18C       51179      Langr Jan                  
SHK0100 H18C       8663181    Porkert Jan               C 
SHK9403 H21C       8655415    Remeš Petr                C 
SHK9001 H21C       8136028    Šabatka Jan               C 
SHK9000 H21C       2058468    Filip Filip               C 
SHK8200 H21C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C 
SHK8100 H21D       1398686    Jedlička Lukáš             
SHK8215 H35C       9145       Bláha Jan                  
SHK7704 H35C       8047123    Slovák Miroslav           C 
SHK7605 H35C       8000235    Svoboda Ondřej            C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H35C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7800 H35D       2069098    Suchý Petr                 
SHK7603 H35D       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6902 H45C       2017669    Kohout Josef              C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel            
SHK7301 H45D       2080836    Košek Martin              C Prosím o start cca s Martinou Koškovou (D12C)
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6600 H45D       2120620    Lapáček Jiří              C 
SHK6403 H45D       410744     Funda Michal              C 
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C startovní čas blízko Svobodová Eva SHK D55C- díky
SHK5900 H55C       2049556    Holeček Petr              C 
SHK5702 H55C       8409889    Gazdačko Milan            C 
SHK5501 H55C       9192       Filip Aleš                C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5202 H65C       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK7352 HDR        420436     Slavíková Jana            C 
SHK1350 HDR        8107722    Jedličková Michaela       C 
SHK1250 HDR        8500009    Jakubská Lucie            B 
SHK1151 HDR        2111814    Čečková Barbora            
SHK1150 HDR        1398689    Hepnerová Tereza           
SHK8350 P          7208202    Jedličková Jana           C 
SHK0850 P          8501048    Jedličková Veronika       B