12.5.2018 9.VČP - Byzhradec - OM klasika SRK
  

SHK0953 D10N       2134362    Sochorová Kristýna        C 
SHK0750 D12C       8660536    Netuková Anežka           A 
SHK0653 D12C       51488      Morávková Alžběta         C 
SHK0652 D12C       8113524    Košková Martina           A 
SHK0650 D12C       8414128    Čečková Karolína          B 
SHK0352 D16C       2082908    Morávková Barbora         C 
SHK0350 D16C       8670778    Thýnová Martina           A 
SHK0251 D16C       2049526    Raková Petra              A 
SHK0150 D18C       8033223    Kroniková Štěpánka        B 
SHK0051 D18C       8656672    Thýnová Nikola            R 
SHK8152 D21C       8656708    Hepnerová Martina         X prosím rozdílný start s D. Hepnerem (SHK7601)
SHK9650 D21D       8663191    Myslivcová Markéta        X 
SHK8251 D35C       2102550    Čížová Andrea             C 
SHK7753 D35C       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7751 D35D       682611     Holmanová Iva             C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7251 D45D       9802       Langrová Monika           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C prosím o start na začátku
SHK7052 D45D       219217     Netuková Hana             C 
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6152 D45D       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK6352 D50C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK6151 D55C       7203454    Bartoňová Iva             C 
SHK5853 D55C       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5851 D55C       9117       Gazdačková Jana           C 
SHK5652 D55C       9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK5451 D55C       9108       Hepnerová Dagmar          C 
SHK5351 D55C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK5651 D60C       9111       Filipová Dagmar           X 
SHK0901 H10C       8005119    Čečka Matěj               B 
SHK0803 H10C       2039815    Baláž Viktor              C 
SHK0802 H10C       2122266    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H10C       2122288    Rémiš Šimon               B 
SHK0905 H10N       8014481    Jakubský David            B 
SHK0903 H10N       2134345    Sochor Jakub              C 
SHK0804 H10N       2113080    Čečka Vojtěch             C 
SHK0700 H12C       2144092    Kurka Antonín             B 
SHK0501 H14C       2082901    Kurka Jaroslav            B 
SHK0406 H14C       8014452    Jakubský Adam             B 
SHK0405 H14C       8662691    Kolář Šimon               A 
SHK0404 H14C       8013922    Černík Adam               B 
SHK0403 H14C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0402 H14C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0400 H14C       7207030    Rak Tomáš                 B 
SHK0303 H16C       8670458    Tichý Lubomír             A 
SHK0101 H18C       51179      Langr Jan                 X 
SHK0000 H18C       7300181    Tichý Radomír             R 
SHK9403 H21C       8655415    Remeš Petr                C 
SHK8904 H21C       1404034    Tomalík Ondřej            C 
SHK8200 H21C       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7601 H21C       8655416    Hepner David              C 
SHK9000 H21D       2058468    Filip Filip               C 
SHK7602 H35C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7603 H35D       8013423    Jakubský Radek            C 
SHK6601 H35D       553452     Souček Karel              C 
SHK7600 H40C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7300 H45C       7200597    Kolář Viktor              C 
SHK7001 H45C       9126       Netuka Jan                C 
SHK6902 H45C       2017669    Kohout Josef              C 
SHK5801 H45C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7301 H45D       2080836    Košek Martin              C prosím o start cca s Martina Košková (D12C) Děkuji
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C prosím někam dopředu. děkuji
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C startovní čas blízko Svobodová Eva SHK D55C- díky
SHK6701 H50C       9531       Langr Jan                 C 
SHK6402 H50C       9151       Chmelař Pavel             C 
SHK5900 H55C       2049556    Holeček Petr              C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C 
SHK5702 H60C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5501 H60C       9192       Filip Aleš                C 
SHK5202 H65C       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK1250 HDR        2120991    Jakubská Lucie            C 
SHK1151 HDR        2111814    Čečková Barbora           C 
SHK1150 HDR        1398689    Hepnerová Tereza          X 
SHK6351 P          9121       Mádlová Iva               C 
SHK0252 T          8670496    Kodytková Denisa          B