4.11.2017 17. VČP – POŘÁDÁNÍ Biřička SHK
  

SHK9952            8656694    Malinová Apolena          C 
SHK9951            8656704    Větříčková Andrea         C 
SHK9803            8654906    Pek Daniel                C 
SHK9801            8656729    Gebrt Jan                 C 
SHK9755            8663209    Červená Adéla             C 
SHK9701            8656727    Netuka Vojtěch            C Roznos
SHK9403            8655415    Remeš Petr                C 
SHK9050            2053561    Jirásková Barbora         X 
SHK8904            1404034    Tomalík Ondřej            C 
SHK8901            8656557    Jirásek Michal            C 
SHK8804            8656695    Vojta Marek               X 
SHK8256            9148       Holfeuerová Lenka         C první pomoc
SHK8200            8662339    Souček Tomáš              C 
SHK8152            8656708    Hepnerová Martina         X diplomy, ceny, vyhlášení (jinak hlídám děti + svěřence, co poběží)
SHK7851            8656671    Suchá Eva                 C prezentace
SHK7751            682611     Holmanová Iva             C 
SHK7704            8047123    Slovák Miroslav           C Balení map- hrob
SHK7651            2120644    Lapáčková Soňa            C 
SHK7602            9134       Toužil Karel              C 
SHK7601            8655416    Hepner David              C 
SHK7600            8109416    Čečka Jiří                C 
SHK7503            7204995    Prokeš Tomáš              C mohu pouze do pátku večer (balení map, roznos a hlídání kontrol apod.)
SHK7501            9130       Charvát František         C 
SHK7350            8662671    Kroniková Jana            C balení map, třeba start
SHK7309            8024748    Jedlička Michal           C 
SHK7302            8197304    Netuka Martin             C 
SHK7252            51131      Dohnálková Jana           C balení map
SHK7200            2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK7052            219217     Netuková Hana             C 
SHK7051            515465     Myslivcová Lenka          C balení map, 4.11.běžím (jdu) HROB
SHK7001            9126       Netuka Jan                C 
SHK6950            410360     Holečková Zdeňka          C balení map
SHK6902            2017669    Kohout Josef              C 
SHK6752            410739     Fundová Hana              C balení map
SHK6651            2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6601            553452     Souček Karel              C 
SHK6552            410771     Bernartová Ivana          C 
SHK6354            331561     Egrtová Jitka             C balení map
SHK6351            9121       Mádlová Iva               C 
SHK6152            219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK6151            7203454    Bartoňová Iva             C balení map
SHK6001            49629      Vízek Luděk               C 
SHK5801            8670804    Hausvater Karel           C 
SHK5703            9115       Šabatka Petr              C asi start (hodiny)
SHK5702            410797     Gazdačko Milan            C balení map
SHK5652            9112       Šabatková Zdeňka          C 
SHK5651            9111       Filipová Dagmar           X 
SHK0653            51488      Morávková Alžběta         C 
SHK0403            8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0352            2082908    Morávková Barbora         C 
SHK0305            8656641    Fábera David              B 
SHK0251            2049526    Raková Petra              A 
SHK0100            8663181    Porkert Jan               C 
SHK0051            8656672    Thýnová Nikola            R 
SHK0000            7300181    Tichý Radomír             C