27.5.2017 9.VČP OM klasika - Trutnov LTU
  

SHK0750 D10C       8660536    Netuková Anežka           B 
SHK0854 D10N       2120662    Lapáčková Anna            C +HDR Lapáčková Šárka + P Lapáčková Soňa
SHK0653 D12D       51488      Morávková Alžběta         X 
SHK0652 D12D       2091529    Košková Martina           A 
SHK0650 D12D       8414128    Čečková Karolína          B 
SHK0453 D14C       9837       Kociánová Hana            X 
SHK0450 D14C       2025341    Kroniková Sylvie          X 
SHK0352 D14C       2082908    Morávková Barbora         C 
SHK0351 D14C       2049543    Suchá Simona              C 
SHK0350 D14C       8670778    Thýnová Martina           A 
SHK0358 D14D       2104585    Brožíková Barbora         C 
SHK0252 D16C       8670496    Kodytková Denisa          B 
SHK0251 D16C       2049526    Raková Petra              B 
SHK0250 D16C       8660572    Holečková Petra           A 
SHK0150 D16C       8033223    Kroniková Štěpánka        B 
SHK0050 D18C       331229     Charvátová Kateřina       C 
SHK9151 D21C       8044394    Chmelařová Michaela       C 
SHK7753 D35C       8660534    Čečková Martina           C 
SHK7051 D35C       515465     Myslivcová Lenka          C 
SHK7751 D35D       682611     Holmanová Iva             C 
SHK7750 D35D       2070825    Kodytková Karolína        C 
SHK7350 D40C       8662671    Kroniková Jana            C 
SHK6352 D45C       9122       Chmelařová Marie          C 
SHK7252 D45D       51131      Dohnálková Jana           C 
SHK7250 D45D       2060232    Raková Miroslava          C prosím o start na začátku
SHK6950 D45D       410360     Holečková Zdeňka          C 
SHK6753 D45D       9157       Divecká Růžena            C 
SHK6752 D45D       410739     Fundová Hana              C na začátku startovní listiny
SHK6651 D45D       2017663    Thýnová Ivana             C 
SHK6450 D45D       7211287    Macháčková Jana           C 
SHK6354 D45D       331561     Egrtová Jitka             C 
SHK6152 D45D       219201     Hausvaterová Marcela      C 
SHK6151 D50C       7203454    Bartoňová Iva             C 
SHK5951 D55C       9897       Vychodilová Jiřina        C 
SHK5853 D55C       301696     Svobodová Eva             C startovní čas blízko Svoboda Miloslav SHK H45D-dík
SHK5852 D55C       9118       Bláhová Luba              C 
SHK5652 D55C       9112       Šabatková Zdena           C prosím start na začátku
SHK5651 D60C       9111       Filipová Dagmar           C 
SHK5351 D60C       9107       Fejlková Alice            C 
SHK0700 H10C       2144092    Kurka Antonín             B 
SHK0902 H10N                  Matys Eduard              X 
SHK0901 H10N       2113079    Čečka Matěj               B 
SHK0807 H10N       2113060    Bezvoda Jakub             C + HDR (Elen Bezvodová)
SHK0802 H10N       2122266    Rémiš Štěpán              B 
SHK0801 H10N       2122288    Rémiš Šimon               B 
SHK0602 H10N                  Matys Richard             X 
SHK0501 H12C       2082901    Kurka Jaroslav            B 
SHK0604 H12D                  Černý Jáchym              X 
SHK0506 H12D       2112730    Porkert Jiří              X 
SHK0405 H14C       8662691    Kolář Šimon               A 
SHK0404 H14C       8013922    Černík Adam               B 
SHK0403 H14C       8656645    Dohnálek Tomáš            A 
SHK0402 H14C       8670470    Kodytek Adam              B 
SHK0305 H14C       8656641    Fábera David              A 
SHK0303 H14C       8670458    Tichý Lubomír             A 
SHK0100 H16C       8663181    Porkert Jan               B + Porkert Jan H45D čip 1413336
SHK0000 H18C       7300181    Tichý Radomír             R 
SHK9001 H21C       9193       Šabatka Jan               C prosím start na začátku
SHK8200 H21D       8662339    Souček Tomáš              C 
SHK7605 H35C       8000235    Svoboda Ondřej            C 
SHK7002 H35C       9127       Myslivec Tomáš            C 
SHK5801 H35C       8670804    Hausvater Karel           C 
SHK7704 H40C       9101117    Slovák Miroslav           C 
SHK7602 H40C       9134       Toužil Karel              C 
SHK7600 H40C       8109416    Čečka Jiří                C 
SHK6902 H45C       2017669    Kohout Josef              C 
SHK6601 H45C       553452     Souček Karel              C 
SHK6402 H45C       9151       Chmelař Pavel             C 
SHK7200 H45D       2103291    Rémiš Jaromír             C 
SHK7100 H45D       1400450    Dohnálek Pavel            C 
SHK6403 H45D       410744     Funda Michal              C na začátku startovní listiny
SHK6301 H45D       51182      Vychodil Tomáš            C 
SHK6200 H45D       2085650    Širůček Jaromír           C 
SHK6104 H45D       7203333    Novotný Pavel             C 
SHK6102 H45D       9120       Divecký Josef             C 
SHK5901 H45D       9158       Svoboda Miloslav          C startovní čas blízko Svobodová Eva SHK D55C- díky
SHK6001 H55C       49629      Vízek Luděk               C +Karolína Nekvapilová kategorie T, čip jako minule
SHK5702 H55C       410797     Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H55D       9115       Šabatka Petr              C prosím start na začátku
SHK5501 H60C       9192       Filip Aleš                C 
SHK5202 H65C       9104       Fejlek Vojtěch            C 
SHK0851 HDR        1428939    Čížková Alena             C 
SHK9950 P          9840       Neškrabalová Daniela      X 
SHK5900 P          2049556    Holeček Petr              C