SHK0450 D10C 2025341 Kroniková Sylvie
SHK0351 D12C 2049543 Suchá Simona C prosím podobný start s D.Filipovou D55C
SHK0350 D12C 8670778 Thýnová Martina C
SHK0252 D12C 8670496 Kodytková Denisa C + H35D Aleš Kodytek, čip 2070828 start na začátek
SHK0251 D12C 2049526 Raková Petra C
SHK0250 D12C 8660572 Holečková Petra R
SHK0151 D14C 2049549 Zimová Barbora C
SHK0150 D14C 8033223 Kroniková Štěpánka C
SHK9351 D21C 8662297 Justová Eliška C
SHK9151 D21C 8044394 Chmelařová Michaela C
SHK8658 D21C 9101107 Novotná Barbora C
SHK7753 D21C 8660534 Čečková Martina C prosím o start na začátku (střídání u dětí)
SHK7350 D35C 8662671 Kroniková Jana C
SHK7051 D35C 515465 Myslivcová Lenka C
SHK7252 D35D 51131 Dohnálková Jana C
SHK7251 D35D 9802 Langrová Monika C
SHK7250 D35D 2060232 Raková Miroslava C prosím o start na začátku startovního pole
SHK6651 D45C 2017663 Thýnová Ivana C
SHK6354 D45C 331561 Egrtová Jitka C
SHK6351 D45C 9121 Mádlová Iva C
SHK6152 D45C 219201 Hausvaterová Marcela C
SHK6151 D45C 7203454 Bartoňová Iva C
SHK6752 D45D 410739 Fundová Hana C
SHK6552 D45D 410771 Bernartová Ivana C
SHK6450 D45D 7211287 Macháčková Jana C
SHK5451 D45D 9108 Hepnerová Dagmar C
SHK5951 D55C 9897 Vychodilová Jiřina C
SHK5852 D55C 9118 Bláhová Luba C
SHK5651 D55C 9111 Filipová Dagmar prosím podobný start.čas s A.Filipem H45D
SHK5351 D55C 9107 Fejlková Alice C
SHK0403 H10C 8656645 Dohnálek Tomáš R
SHK0402 H10C 8670470 Kodytek Adam C + P - Karolina Kodytková, čip 2070825
SHK0400 H10C 7207030 Rak Tomáš C
SHK0303 H12C 8670458 Tichý Lubomír
SHK0301 H12D 51500 Makovský Vojtěch
SHK0101 H14C 51179 Langr Jan
SHK0000 H14C 7300181 Tichý Radomír C
SHK0100 H14D 8663181 Porkert Jan C
SHK9001 H21C 8136028 Šabatka Jan C
SHK8904 H21C 1404034 Tomalík Ondřej C
SHK8804 H21C 8656695 Vojta Marek
SHK7600 H21D 8109416 Čečka Jiří C prosím o start na konci startovky
SHK7704 H35C 8047123 Slovák Miroslav C
SHK7602 H35C 9134 Toužil Karel C
SHK7002 H35C 9127 Myslivec Tomáš C
SHK6902 H35C 2017669 Kohout Josef C
SHK7800 H35D 2069098 Suchý Petr prosím podobný start s D.Filipovou D55C
SHK6701 H45C 9531 Langr Jan C
SHK6402 H45C 8154971 Chmelař Pavel C
SHK5801 H45C 8670804 Hausvater Karel
SHK5702 H45C 410797 Gazdačko Milan C
SHK6403 H45D 410744 Funda Michal C
SHK6301 H45D 51182 Vychodil Tomáš C
SHK6104 H45D 7203333 Novotný Pavel C
SHK6102 H45D 9120 Divecký Josef C
SHK5901 H45D 9158 Svoboda Miloslav C
SHK5501 H45D 9192 Filip Aleš C Prosím podobný start čas s D,Filipovou D55C
SHK5703 H55D 9115 Šabatka Petr C
SHK5202 H55D 9104 Fejlek Vojtěch C
SHK4001 H65C 9103 Máslo Miroslav
SHK0650 HDR 8414128 Čečková Karolína B prosím příhlásit ještě bráchu: Matěj Čečka, HDR