O minulém víkendu proběhly u Jihlavy letošní první áčkové závody!

V sobotním sprintu nejlépe zaběhla Péťa H. na 9. místě v D20 se ztrátou 1:53 na Pekařku a Dohy v H18 na 14 místě s malou ztrátou 1:34 na Kubu Chaloupského! V neděli na krátké trati nejlépe běžela Péťa a Šimi.
V úterý jsme si pro zpestření zajeli/zaběhli koloběh, kde jsme kopírovali trasu hradeckého koloběhu. Včera jsme potom měli dva mapáče. Dopoledne nás prověřil delší sprintový trénink ve dvojicích v Jaroměři, kde byla použita Mírova rozdělovací metoda. Nejrychlejší byl Ráďa a nejvíce vyrovnaná byla dvojice Péťa H. s Nikčou Z., které měly shodný čas. Výsledky zde a Wikiho fotky od šneka zde. Po obědě jsme si zaběhli technický middle ve Dvoře na nové Lešťově mapě. Nejrychlejší byl Ráďa a Péťa H. v B. Výsledky tu. O příštím víkendu nás čeká dvojice sprintových mistrovství ve Šternberku a Litovli. Finální část přípravy bude úterní běžecký trénink na Bíře a středeční mapáč v HK.