Nové klubové oblečení Bagheera / ORUN

V logické návaznosti na změnu vizuální identity našeho klubu, kterou schválila mimořádná členská schůze, budeme objednávat nové oblečení. Půjde to postupně, po několika vlnách, proto tomu prosím věnujte náležitou pozornost.

Nové klubové oblečení

Úplně nejdřív to budou věci od Bagheery (dresy, tříčtvrťáky a overalové bundy), pak od ORUNu (dětské dresy, převleková trička, podkolenky, doplňky) a znovu od Švédů (overalové kalhoty, sprintové věci, elasťáky apod.). Zní to trochu komplikovaně, ale věřím, že se s tím všichni popasujeme.

Veškeré další detaily a odkazy na objednávací tabulky (s detailnějším popisem i cenami) najdete v KISu, se svojí objednávkou však příliš neotálejte, protože první deadline je už v neděli 25. 10. 2020, druhý pak v polovině listopadu, a to kvůli tomu, abychom to celé stihli ještě letos.

Vzhledem k tomu, že jde o nové oblečení a taky s ohledem na současnou nestandardní situaci vás možná napadnou nějaké otázky, na které v žádném z těch detailních materiálů nebudete moct najít odpověď. V takovém případě se neváhejte ozvat, ať to můžeme vyřešit co nejdřív a nevznikají zbytečné dohady.

Těším se, že o nové oblečení bude zájem a do další sezóny tak vletíme pěkně zčerstva. A taky jak ostatním klubům ukážeme, že to za to několikaleté úsilí stálo. Bude to paráda!


Lyžník | 16.10.2020

zpětzpět