Objednávka klubového oblečení

Zase jste přes jarní sezónu nabrali svaly a nevejdete se do dresu či dederonů? Nevadí! Objednávka klubových věcí je opět tu! Deadline zatím stanovujeme na 31. 7. (ale pokud se nenastřádá větší množství kusů, tak se prodlouží do 31. 8.). Kde najdete tabulku? Stejně jako vždy – přihlaste se do KISu, v záložce OBLEČENÍ se nachází Aktuální otevřená klubová objednávka. Jsou zde 2 zeleně svítící listy, kde můžete objednávat oblečení od značky TRUE STORY (lesní dres, ¾ kalhoty, overalová bunda, overalové kalhoty, sprintové tílko, sprintové kraťasy) a O-RUN (podkolenky, kšiltovky – stále je ale potřeba mít uvedené množství kusů).
Zkušební sady nemáme, ale všechny typy oblečení se již objednávaly a je tedy možnost vyzkoušet si je u svých kamarádů či jiných běžců ze Slávie.
V případě jakýchkoli nejasností a otázek mě neváhejte kontaktovat na stepakronikova@seznam.cz.

Štěpa | 7.7.2024 | 0

Dvojitý bronz pro Hopa

V závěru června uspořádal oddíl OK Jiskra Nový Bor Veteraniádu ČR v okolí České Lípy. Začínalo se sprintem v centru České Lípy, kde byla kousek od medaile Jana Kroniková (4. místo). V sobotu na klasické trati si doběhl u Okřešic pro 3. místo David Hepner a stejný výsledek zopakoval v neděli na krátké trati! ›› celý článek

Štěpa | 3.7.2024 | 0

Chystáme Výročenku ke 40. výročí klubu

Milí kamarádi,
společně chystáme Výročenku ke 40. výročí klubu. Cílem je tištěná cca 100 stránková kniha obsahující naší 40ti letou historii - statistiky, přehledy, články, fotky, atd.

Autorů a přispěvovatelů už je cca 15, ale máme před sebou velké sousto a potřebujeme ještě pomoct.
Pořád ještě chybí pohled na JWOC, TSM, LHŠ, LOB, MTBO - může případně stačit i dohledání dosud publikovaných článků, které "pouze" oprášíme.
Na závěr určitě přijdou vhod hlášky, věty, statě, zkušenosti, pohledy kteréhokoliv člena klubu nebo pamětníka ve formě slova, věty, odstavce nebo i delšího textu.
Budeme rádi za pomoc, tipy a nápady.
Díky... Vše se schází u Bobana, tak se mu ozvěte, prosím. ;)

Jiří Čečka | 26.6.2024 | 0

Dvakrát zlatá Lucka na ODM!

Na ODM se uskutečnily 3 závody v OB - sprint, krátká trať a sprintové štafety. Od nás z oddílu reprezentovali Královéhradecký kraj Lucka Macháčková a Michal Leško. Lucka skončila v pondělí na 4. místě a v úterý o 2 minuty vyhrála! Michal běžel také hezky a obsadil 16. a 15. místo! I Matěj Čečka se účastnil ODM! Nereprezentoval KHK v OB ale v atletice. Běžel 1 500 m, kde ve svém rozběhu skončil 8. Ve čtvrtek se konaly sprintové štafety, ve kterých si Královehradecká štafeta s Luckou doběhla pro zlato! Michalova štafeta skončila na krásném 5. místě! Gratulujeme k fantastickým výsledkům!

Štěpa | 25.6.2024 | 3

Mapový výjezd středa 19.6.

Poslední jarní výjezd se uskuteční u Dvora Králové nad Labem a bude přípravou závody ŽB u Jáchymova. Doprava busem. Více informací, přihlášky, výsledky a livelox najdete zde.

Michal Jedlička | 16.6.2024 | 0

Vícedenní závody 2024

Stejně jako v minulých letech se (s výjimkou PP) hlásite na vícedenní závody přímo přes ORIS. A stejně jako v minulých letech budou všechny tyto závody s účastí SHK hrazeny společnou klubovou platbou.

Vojtěch Netuka | 13.6.2024 | 0

4. místo pro Dohyho na MČR!

Tento víkend se uskutečnilo Mistrovství ČR na krátké trati, které uspořádal oddíl USK Praha v Pastuchovicích. Ze sobotní kvalifikace se nás do A finále dostalo 7 a do B finále 10. Naprosto skvělý výsledek si vyběhl v H20A Tom Dohnálek, který skončil o 2 vteřiny na 4. místě! Klukům v H16A se také dařilo. Pro 7. příčku si doběhl Matěj Čečka a pro 12. místo Tom Macháček. V D21A skončila Péťa Holečková 15., Zuzka 22. a Kajča Kettner 28. A posledním závodníkem A finále byla Anežka Netuková, která se umístila v D18A na 16. místě. ›› celý článek

Štěpa | 11.6.2024 | 1

Mapový "výjezd" ve středu 12.6.

Původně plánovaný výjezd autobusem do podhůří byl "odpískán" pro předpokládanou neúčast velké části výkonnostních závoďáků (finále Ligy škol v Brně - BiGy, avizované školní výlety atp.). Na jižní Biřičce však Radek Novotný připraví pro zájemce hodnotnou náhradu. Doprava na kole (příp. pěšky), info zde, přihlášky na sousedním listu.

Honza Netuka | 10.6.2024 | 0

OK Slavia na Hradeckých sportovních hrách

V sobotu 1. června jsme se zúčastnili Decathlon hradeckých sportovních her. Pro veřejnost jsme připravili krátkou trať se šesti kontrolami kolem Labe. Do našeho stánku zavítali především rodiče s dětmi, kterým jsme náš sport představili a vyslali je najít pár kontrol. Několik dětí tento sport nadchl tak moc, že se dokonce informovaly o nejbližším tréninku. Velkou atrakcí pro děti a také jejich rodiče byly také světýlka na postřeh, se kterými trénuje naše žactvo. My si tento den užili, a doufáme, že se s Vámi uvidíme i na dalším ročníku této akce!