VČP v Záboří nad Labem nebude

Tedy aspoň ne letos. Situace v posledních týdnech nebyla a není taková, aby se dala uspořádat jakákoliv hromadná akce, takže když se to před pár dny oficiálně zrušilo, nešlo o žádné velké překvapení. Závod jako takový se nicméně přesouvá na příští rok, a to konkrétně na sobotu 6. 11. 2021, tak doufejme, že tou dobou už bude poněkud klidněji.

Lyžník | 24.10.2020 | 0

Mirek Máslo slaví 80

Náš dlouholetý člen, oblíbený trenér a milý kamarád Mirek Máslo slaví významné životní jubileum. 
Mirek se narodil 19.10.1940, do našeho klubu vstoupil pouhý rok po jeho založení a jeho členství tedy trvá již dlouhých 35 let. Od počátku svého působení se věnoval především trénování mládeže, několik jeho bývalých svěřenců to dotáhlo až do reprezentačních výběrů. Mirkova stopa byla po mnoho let patrná také ve fungování klubu a při pořádání závodů. Mirek je ale také sám úspěšným závodníkem, který má z Veteraniády ČR velkou sbírku medailí. Jako člověk je Mirek vzorem nejen pro své bývalé svěřence.  
Přejeme Mirkovi k jeho 80. narozeninám především pevné zdraví a životní pohodu.
›› celý článek

Michal Jedlička | 21.10.2020 | 6

Nové klubové oblečení Bagheera / ORUN

V logické návaznosti na změnu vizuální identity našeho klubu, kterou schválila mimořádná členská schůze, budeme objednávat nové oblečení. Půjde to postupně, po několika vlnách, proto tomu prosím věnujte náležitou pozornost.

Nové klubové oblečení

Úplně nejdřív to budou věci od Bagheery (dresy, tříčtvrťáky a overalové bundy), pak od ORUNu (dětské dresy, převleková trička, podkolenky, doplňky) a znovu od Švédů (overalové kalhoty, sprintové věci, elasťáky apod.). Zní to trochu komplikovaně, ale věřím, že se s tím všichni popasujeme.

Veškeré další detaily a odkazy na objednávací tabulky (s detailnějším popisem i cenami) najdete v KISu, se svojí objednávkou však příliš neotálejte, protože první deadline je už v neděli 25. 10. 2020, druhý pak v polovině listopadu, a to kvůli tomu, abychom to celé stihli ještě letos.

Vzhledem k tomu, že jde o nové oblečení a taky s ohledem na současnou nestandardní situaci vás možná napadnou nějaké otázky, na které v žádném z těch detailních materiálů nebudete moct najít odpověď. V takovém případě se neváhejte ozvat, ať to můžeme vyřešit co nejdřív a nevznikají zbytečné dohady.

Těším se, že o nové oblečení bude zájem a do další sezóny tak vletíme pěkně zčerstva. A taky jak ostatním klubům ukážeme, že to za to několikaleté úsilí stálo. Bude to paráda!

Lyžník | 16.10.2020 | 7

Nominace na zrušený Euromeeting

Euromeeting se na přelomu října a listopadu z důvodu nových včerejších opatření neuskuteční ani v omezeném rozsahu na Jablonecku. Nemělo by ovšem zapadnout, že kdyby byl, běžely by ho Lenka Mechlová a Kája Teplá, nominované za své hodnotné podzimní výkony.

Honza Netuka | 13.10.2020 | 0

Středeční a sobotní mapové tréninky v říjnu

Mapový trénink SHK 10.10. JE ZRUŠEN.
Společný hradecký mapový trénink plánovaný na středu 14.10. JE ZRUŠEN.
Mapový trénink SHK plánovaný na 17.10. bude roznesen jen na fáborky a bude ho možno absolvovat (při dodržení sdružování 6 lidí) až do konce října. Obecné informace zde, konkrétní na sousedním listu.

Honza Netuka | 4.10.2020 | 0

Bronz z MČR na krátké trati

vyběhla dnes ve skalnatých terénech u České Kamenice Lenka Mechlová! Na velkou bednu (6.místo) v ženách se dostala také Karolína Teplá. Do 10.místa se v D18 umístila Péťa Holečková 7., v D20 byla Nikola Thýnová 9. , v H16 byl Šimon Kolář 8. a v H20 byl 10. Ráďa Tichý.

Bob | 3.10.2020 | 4

Mimořádná členská schůze 2.10.2020 od 18:00h se koná (TJ Slavia, V.Nejedlého 1216, Hradec Králové)

Podle aktuální situace je uspořádání mimořádné členské schůze stále možné ( pravidla pro vnitřní akce: roušky, dezinfekce, místo k sezení.... ).
Členské schůze se smí zúčastnit všichni členové klubu, tedy i ti, kteří nemají hlasovací právo. Členy bez hlasovacího práva prosím, aby zvážili svoji neúčast a umožnili tak dodržení aktuálně platných limitů (kapacita zasedací místnosti je cca 80 míst). Konečné rozhodnutí je však na každém z vás.
Josef Kohout ›› celý článek

(jsfk) | 30.9.2020 | 19

Štafeta žen BRONZOVÁ


Na Opavsku u Jakubčovic se v porostově rozmanitém terénu běželo štafetové Mistrovství ČR. Tým našich žen ve složení Karolína Teplá, Nikola Thýnová a Lenka Mechlová se při vyhášení vítězů postavil na třetí stupínek. BLAHOPŘEJEME!
Štafeta dorostenek doběhla na pěkném 5. místě. Naše štafety mužů a dorostenců skončily na začátku třetí desítky.

Honza Netuka | 26.9.2020 | 3

Mapový výjezd - středa 30.9.

Pátý podzimní mapový výjezd bude přípravou na mistrovství ČR na krátké trati. Bus odjíždí v 15:30 (!) od Flošny, přihlášky do úterý 29.9. do 20:00. Bližší informace a přihlášky zde.
>> výsledky s mezičasy

Michal Jedlička | 25.9.2020 | 0

Budou o víkendu závody v OB?

Budou, ale vezměte si židličku, karimatku, deku apod., abyste měli jednoznačné místo k sezení a dodržujte obecně známá opatření proti šíření covid19. Úplně ideální je přijet, odzávodit, odjet. ›› celý článek

Honza Netuka | 24.9.2020 | 0

Starší články


archiv článků