Švédsko - den druhý: Warm-up

Vojtěch Netuka | 27.4.2014

V neděli ráno (cca o půl deváté) jsme se probudili do krásného slunečného dne, ocenili venkovních 23°C a těšili se, až poprvé okusíme krásy skandinávského lesa.

Po snídani proběhla Jedlova přednáška o nástrahách místních terénů a už se jelo do nevelkého lesíka uprostřed městské zástavby, co by kamenem dohodil od domova mého švédského kamaráda. Takovýto les za domem bych tedy bral všemi deseti. Žádný příměstský parčík, ale pořádný zabušený les plný vrstevnicových kudrlinek a prudkých kamenných srázů. Pro první seznámení naprosto ideální.

Trénink jsme rozdělili do dvou částí. Nejprve jsme se vydali na společnou obhlídku a poté každý sám postupně běhal na 2-3 kontroly a vrátil se zpátky na určené místo. Trénink na začátek přínosný, pro většinu z nás to bylo něco úplně nového.

Odpoledne jsme vyrazili na okruhy do lesa v blízkosti klubovny. Náplní tréninku bylo stále sžití se s místními terény a vnímání detailních vrstevnicových tvarů, což se nám (někomu víc, někomu míň) celkem dařilo.

Večer jsme věnovali posilování a psaní prvních dvou článků našeho každodenního zpravodaje. Stay tuned!

 

dopolední trénink

 

odpolední trénink - okruhy (4x 1,2 km)

 

 

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Míca: Paráda :) Těším se na pokračování...

28.4.2014
Předseda: Vorle, k výsledkům: Díky za zaučení Kuby! Dnes jsme dopoledne na SI běželi, výsledky zpracoval, ale kdybychom je zveřejnili, soupeři by se mohli roztřást strachy...

28.4.2014
Vorel: čekám na výsledky z tréninků:-)

28.4.2014
Iva N.: Už se těším na další článek.:-)

28.4.2014
Zdeněk Trejbal: Ty mapy...! Radost pohledět :-)

28.4.2014