Český pohár štafet na Biřičce

Jakub Weiner | 8.3.2014

Kamarádky a kamarádi! Přihlašujte se na štafety v rámci Jarního poháru. Příležitost si v domácím terénu nahrabat body do poháru, na jehož základě se kvalifikuje na MČR. Připomínám, že letos je situace taková, že o postupu více štafet rozhodne pouze jarní část sezóny; na podzim pořádáme a běží vždy pouze jedna štafeta. Tak ať potom nebrečíme, že jsme v Plzni pouze za diváky! Mimochodem, zástupkyně D21 zatím oproti H21 v dvojnásobné přesile!

Aktuálně (12.3.): Přihlášeno 10 žen a 10 mužů. Ostružiny, třeste se! Jinak, patrně z důvodu chvályhodné zodpovědnosti právě vzhledem ke štafetám proběhne velký slávistický souboj na sobotní "dlouhé" trati v kategorii H21C. Jediné dvě bílé/černé ovce si dají opravdovou dlouhou v áčkách.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Heppy: pravda, Boban a Filip by se mohli ještě přihlásit. A Lyžník taky :)

12.3.2014
Marťa: vidím v přihlášce nějak málo zZávodníků a Rychlých kluků:)

12.3.2014
Heppy: pánové, je nás 10, najdou se ještě 2 ?

12.3.2014
Fanous: 8 borcu doplneno o me, nikde jsem nevidel nominacky, tak asi doplnim hvezdne bezce Ondru a Vorla s navratem z lesa po setmeni :o)

10.3.2014
Míca: Ahoj - všichni asi víte, že běžet nemůžu, ale nemusí vás to mrzet, že jsem se vyřadil - je skoro jisté, že bych neběžel, protože na tom nejsem fyzicky vůbec dobře a až se vrátím ze Slovinska, tak pravděpodobně budu běhat po doktorech místo po lese :( Za poslední tři týdny skoro žádná progrese...

9.3.2014
Heppy: no dobře, přehodil jsem se tedy do céček

9.3.2014
vask: A kdybych to přehnal - popřemýšlejte prosím všichni jakou trať si fouknete v sobotu a jakej dopad to bude mít na váš nedělní výkon. Díky.

8.3.2014