Tělocvična s Alicí

Bob | 2.11.2013

už je od začátku října v běhu! Jako již tradičně od 17:30 do 19:00 na Heyrovského. Náplní je běžecká abeceda, protahování, posilování a na závěr hry (florbal, basket..)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Kuba: Když už se o tom bavíme, tak by možná stačilo, kdyby se v pátek nekonaly dvě tělocvičny (a částečně se překrývaly). Já vím, jde jakžtakž stíhat oboje, ale na páteční tělocvičnový pásmo u mě zatím nedošlo. Ale jak řikáám, tak určitěě, teď už pozdě bycha honit.

4.11.2013
vask: Teď už 4. Nicméně to chce citlivě vyhodnotit případný začátek takové hrací tělárny.

4.11.2013
Míca: Za sebe si myslím, že půl hodiny cvičení nemá význam, to moc nestihneme. Páteční tělocvičnu bych nechal buď jako 60' cvičení + hry nebo klidně i bez her.

Z toho pohledu mi přišel celkem dobrý nápad dát i jednu herní tělocvičnu ideálně v neděli. Myslím si, že páteční fotbalová tělocvična s tím nemá moc co dělat, protože reálně se to kryje.

Řekl bych, kdyby byl na programu 45' florbal a 45 basket', tak by to bylo taky zajímavé - i pro ty, kteří chodí v pátek na fotbal ;) A osobně jsem čekal, že se k tomu přihlásí víc lidí, než tři, co mi zatím napsali...

4.11.2013
Míra: Já psal jen to, co bych chtěl já :-), já vím, že to taky potřebuju a prospívá mi to - samozřejmě se podřídím většině, ale na hry se těším víc :-)

4.11.2013
Bob: Teď po dvakrát nás bylo opravdu málo, že bychom třeba hráli 2 na 2 i s Alicí. Marťo souhlasím s tebou.. :)

4.11.2013
Alice: Původní myšlenka na tělocvičnu od listopadu nevyšla. Musela jsem přistoupit na říjnový termín. Bylo jasné, že vzhledem k naplánovaným akcím bude účast nízká. Vzhledem k věkovému složení přítomných a k počtu zúčastněných se hry nekonaly. Netušila jsem , že to pro některé bude takovým zklamáním.

4.11.2013
Předseda: S politováním musím oznámit, že v pátek 8.11. se tělocvik s Alicí RUŠÍ. (Volali ze školy, že tam mají nějakou mimořádnou akci.) A jak už jsem se já a se celá skupina dorostu těšila, že konečně začneme!
Ještě k diskuzi: Já si myslím, že to bylo dohodnuto už před sezonou: hodina na rozběhání, protahování a posilování a půl hodiny míčové hry. Tak teď mi není jasné, o čem je řeč a co by mělo být jinak?

4.11.2013
Alice: Z mého pohledu trenéra je potřeba zvýšit rozsah pohybu, potom svalovou sílu a potom je čas na hry. Pokud má tělocvična splnit požadavek na zvýšení vaší výkonnosti, hry to opravdu nenaplní. Nechci být přehnaně kritická, nebudu ani jmenovat ty, kteří v dospělém věku zápasí s tím, aby udělali jeden pořádný klik a o síle zad a břicha se raději nebudu ani zmiňovat. Je to jenom na vás, jestli si chcete jenom zahrát hry, nebo si uvědomit, že není dobré jenom jednostranně zatěžovat tělo během. Se svalovou dysbalancí se opravdu nedá nic jiného dělat, než ji dlouhodobě, pravidelně napravovat.

4.11.2013
Marťa: Jsem taky pro nějakou lepší organizaci páteční tělocvičny, aby si všichni zájemci přišli na své. Co třeba 10min běžečká abeceda, 30min protahování, 20min posilování a 30min hry? Hry rozdělit na 2 půlky závěsem (florbal a basket). Jestli chcete, můžu pro tuhle změnu u Alice lobovat:-) Jinak Míro, cvičit 30min nemá cenu a Zdeňkův nápad by asi taky neprošel, protože hráči by asi dost rušili cvičící.

4.11.2013
Míra: Chtěl bych herní tělocvičnu 60 min a posilování s protažením na 30 minut

4.11.2013
Šába: Na fotbal ještě není takovej přetlak jako loni býval, takže mi to je zatím jedno (to se může už ale příště změnit).
Jak jsem už navrhoval, ta tělocvična by se mohla rozpůlit tím závěsem co tam je a ti, kdo by chtěli protahovat, ať si protahujou (i tak to pro těch pár lidí je místa až až), ale druhá půlka by mohla být využita jinak - basket, fotbal, florbal, ping-ping, ...
Už jsem navštívil obě dvě páteční tělocvičny a (velice subjektivně) hodnotím - protahování 0,5 z 10, fotbálek 8,5 z 10;-)

3.11.2013
Míca: Koukejte se raději vyjádřit, jestli by jste nechtěli nějakou přímo herní tělárnu :P

3.11.2013
Vojta: Co znamená "příště prý budou"?
Nechceš jako naznačit, že...

3.11.2013
Vorel: Aby nám to s "těma hrama" zase Alice neutla...

3.11.2013
Bob: Příště prý budou, mno a hlavně chci nalákat více lidí :)

3.11.2013
Šába: S těma hrama pěkně kecáte, co?

2.11.2013
Léňa: Asi tentokrát výjimečně dorazím :-)

2.11.2013