Tři vítězství na závodech českého Žebříčku B

Honza Netuka | 12.5.2013

O víkendu 11. - 12. 5. připravili pořadatelé z Kladna a ze Slaného v Janově (u Rakovníka) první dva závody českého Žebříčku B. Závodníky čekaly v přírodním parku Džbán v sobotu klasická trať v lese plném rýh a strží a poté nedělní krátká v pestrém zvlněném terénu. Naši závodníci si odvezli tři vítězství: Kuba Hájek (H16B) a Karel Hausvater (H55B) v sobotu a Nikola Thýnová (D14B) v neděli. Další naše výsledky na velké bedně: sobota: 5. Honza Netuka (H40B), neděle: 4. Martina Thýnová (D10C), 4. Honza Netuka (H40B), 2. Karel Hausvater (H55B), 6.Mirek Máslo (H70B). Stránka závodů
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Předseda: To není kopírování, ale udržení jednotného stylu, aby se můj článek nebyl lepší:-) Taky fotku si ŽB nezaslouží:-)) A všimni si, že jsem psal jen velkou bednu, protože jinak by ten tvůj článek už ani nebyl vidět :-))) Jen to odsunutí na druhou pozici neumím ovlivnit, ale kdyby to někdo uměl, tak ať to klidně přehodí.

13.5.2013
Marťa: Tak to už je moc tohleto. Půlku článku mi okopírujou, fotka žádná, a ještě mi odsunou příspěvek na druhý místo. Jdu si založit blog jako Lenka:-)

13.5.2013