Mistři !

Honza Netuka | 7.10.2012

O kom je řeč? O družstvu B Východočeské oblasti, které překvapivě, ale zaslouženě vyhrálo v Moravském krasu deštivý závod Mistrovství České republiky oblastních žákovských výběrů. Mezi osmi členy zlatého družstva byli i dva slávisti: Nikola Thýnová a Honza GebrtB L A H O P Ř E J E M E !!!

Na Mistrovství České republiky klubů doběhlo naše družstvo dospělých ve složení David Hepner, Martina Hepnerová, Jakub Weiner, Veronika Doležalová, Eduard Šmehlík, Zuzana Jedličková a Michal Jirásek na 7. místě. Vzhledem k letošní nemocnosti a zraněním je tento výsledek nad očekávání. Takže blahopřejeme též! (foto Kade)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Filipovi: Všem závodníkům bojovníkům gratulujeme a všem vyjmenovaným v příspěvcích navíc ještě jednou.

10.10.2012
Zuzka: Moc gratulujeme!!! První místo na MČR je velká věc! Tak jen vydržet:-)
Než bude samostatný článek, tak bych jen chtěla informovat,že 2.družstvo DH21 doběhlo na 29.místě a 3.družstvo bohužel bylo disk. Ale hrdinně zde bojoval na dlouhém úseku Lukáš D.,kterému déšť dost znepříjemnil čtení mapy a tak bojoval v lese přes 2,5 hodiny a bojoval by dál,kdyby nebyl stažen na dviáckém úseku...protože,bohužel,celý team by se stejně nevešel do limitu,který byl 480´.

8.10.2012
Alice: Blahopřeji všem, kteří se účastnili závodů.Neodpustím si malý komentář k vaší neúčasti na pátečním tréninku.Jsem přesvědčená, že by výsledky byly u všech lepší, kdyby se nezalekli a nedali na Márovo a Honzovo zcestné doporučení, aby na trénink raději nechodili.

8.10.2012
Honza L.: Připojuji se ke gratulaci. A za zmínku jistě stojí i hezké 6. místo ve štafetě našich veteránek v kategorii D135 ve složení Hanka Teplá, Lenka Myslivcová a Iva Mádlová.

7.10.2012
Míra: Velká gratulace našim nadějím. Doufám, že budou vzorem pro celou skupinu žáků a tento úspěch třeba i rozšíří.

7.10.2012