Zakončení sezóny 2012

konec 31/1/2020 | 29.6.2012

Zdravím oddílové kolegy :) Chtěl bych vás pozvat na zakončení sezóny 2012, které se bude konat 10-11. listopadu. Pravděpodobné místo konání je Srbsko a okolí hradu Kost.

Kost

A co by vás čekalo??

Sposutu novinek, jelikož naše zakončení nebylo poslední dobou moc atraktivní pro většinu z nás, rozhodli jsme se, že by se to mělo změnit.

 

Tedy plán zní...(zatím zhruba)... ráno v sobotu přijet, převléci se do potřebných oblečků :) a poté vyrazit na bojovku, na které budete +- půl dne. Dále by vás čekal lehký odpočinek, či hry vlastního výběru (fotbal, karty, spánek, pokec, flaška, procházka...cokoli chcete...) a večer večerní program (po večeři :D).

 

Další den by se dopoledne připravil buď závod jednotlivců, nebo k naší oddílové oblibě oddílové štafety :)

 

Předběžné přihlášky prosím v KISU pod záložkou oddílové akce... (je to brzy, ale rádi bychom věděli +- předběžný počet)

 

Doufám, že si jak žáci, tak junioří, dospělí, ale i veteráni naleznou čas a ozkoušejí novou podobu zakončení sezóny :)

 

Těšíme se na vás: Chmelda, Fuňas III. řečený šílený, Elišák a Kajča :)
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Míca: Hele, Chmeldo, ty mě pořád nechápeš... Já říkal, co jsem slyšel :P Ale už konec diskuzí na toto téma! Uznávám, že je to vaše aktivita, tak vám do ní nebudu kecat :)

2.7.2012
Chmelda: Utnu to se slovy..Jestli chcete na tři dny, tak máte možnost to udělat příští rok.. :D :D

2.7.2012
Alice: Dobý nápad.....skvělá lokalita.....náznak přitažlivých aktivit.....vivat změna. Tomu se dá jen těžko odolat.

2.7.2012
Míca: Jen jsem tlumočil, co jsem slyšel ;) A taky by to nemuselo být od pátečního rána, ale až od odpoledne/večera...

1.7.2012
Chmelda: To Havli: Aby se to dalo udělat na tři dny, tak by pátek musel být svátek či co. Takhle si myslím, že by měli problémy ti, kteří pracují. Ale myslím si, že dva dny budou až až.

30.6.2012
Havli: To Chmelda a další pořadatele: Už jsem si pár let říkal, že by nebylo špatný kdyby se toho někdo ujal a zase trochu pozdvihl podzimní rozloučení. Za sebe bych docela souhlasil s Michalem - proč ne dvě noci (pátek-neděle). Předchozí účast na výchoďáku mi taky nepřijde žádoucí pro kvalitu akce, protože pak jde vážně jen o přespání. Držím palce, ať se vám bojovka a celá akce povede kvalitně odvést. Dobře, že to někdo chce zkusit. :) Já jsem letos za louží, tak pokud se ujme na přes rok.

30.6.2012
Hanka: Myslím,že jako testovací pokus - "zda se to ujme" - vzhledem k tomu,že je to hodinku cesty autem od HK, je dvoudenní akce dostačující.Doufám, že se zapojí i veteráni, kteří na jaře z pochopitelných důvodů dávají přednost VT své skupiny před Velikonočním oddílovým soustředěním, a tudíž podzimní soustředění zahrnou do svých tréninkových plánů, aby jednou za rok byli účastni celoodddílové akce.Pořadatelům držím palce:-)

29.6.2012
Chmelda: Dva jsou až až, ale tím že se jezdilo na Včp, tak to bylo blbé

29.6.2012
Míca: Super - jen, co jsem od předchozích neúčastníků slyšel za výtku, proč se dřív nejezdilo, bylo, že to je tak krátké (jen jedno přespání) :P Možná by stálo za zvážení přidat příjezd v pátek, ale to je jen návrh, mě vyhovuje i dvoudenní ;)

29.6.2012
Oto: Já jsem pro každou špatnost:-D

29.6.2012
Jedla: Pochvala pořadatelům, že se odhodlali připravit něco nového. Doufám, že se nenecháme zahanbit a vytvoříme slušnou účast - žáci, dorostenci, junioři, dospělí i veteráni.

29.6.2012