Oddílové dotace na výkonnostní sport

Martina Hepnerová | 19.2.2012

Závodníci a závodnice HD15 - 21, prostudujte si v KISu oddílový manuál a nezapomeňte se přihlásit o dotaci na výkonnostní sport. Letos je tomu tak, že jste to vy, kdo musí udělat první krok a svým aktivním přístupem ukázat, že dotaci smysluplně využijete.

Komu je dotace určena:

- Závodníci, kteří systematicky dlouhodobě trénují a věnují se OB na výkonnostní úrovni a kteří splňují následující podmínky:

- Věk 15 – 28 let (v sezóně, pro kterou je dotace udělena)

- Nemá pravidelný příjem (jedná se o studenta SŠ, VŠ apod.)

Své žádosti formulujte dle instrukcí v manuálu a pošlete e-mailem na adresu fejlkova@seznam.cz do 15. 3. 2012 (původní termín do konce února je prodloužen z důvodu nadcházejících jarních prázdnin). Na stejný mail můžete směřovat i veškeré dotazy. Vaše žádosti poté projedná výbor oddílu.

P.S.: Pokud pochybujete, zda je dotace určena právě pro vás, tak zde je malá nápověda: jste-li majitelem licence E, R, A (ale ani s licencí B není nic ztraceno), je vás často vidět na společných trénincích nebo trénujete individuálně a pravidelně se účastníte závodů, tak jste pravděpodobně vhodným kandidátem a neměli byste si nechat uniknout příležitost, jak získat potřebné finance pro kvalitní přípravu.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: