Výsledky soutěže - Kdo je běžec z loga JMS?

Jakub Weiner | 18.2.2012

A máme tu výsledky naší soutěže. Všech 11 obrázků si můžete prohlédnout tady. Zůčastnilo se 21 tipujících, správně z nich odpovědělo 14. Drtivá většina hlasovala po zveřejnění obrázku č.3; bohužel pro ně bylo o prvních třech místech již dávno rozhodnuto ... Druhou až čtvrtou pozici si totiž mezi sebe rozdělili ti, kteří stříleli už z "dvojky", přičemž vítěz dokonce.... No čtěte dál!

 

Bednu si o nicotnou hodinku nechal ujít profesionální soutěžící - pan Martin Netuka. Bronz tak cestuje do zahraničí k panu Michalu Jiráskovi. A tím zde pánové končí, protože je na hlavu porazily dvě půvabné dámy (mají nás v oku...). Stříbro ukořistila paní Zuzana Jedličková, která na to šla od lesa a správnou odpověď dedukovala dle barvy čipu, rozepnutého dresu, ponožek Trimtex, chybějících hodinek, vlasů a stylu běhu (ani jsem nevěděl, že tohle všechno lze z dvojky zjistit...). Co je to ale proti fenomenální vítězce; dámě, které neunikne nic, co se šustne, a která se spolehla na dokonalou intuici a kaskadérským stylem to dala hned z jedničky. Komu čest, tomu čest. A vítězem (vítězkou) se tak stává tram ta dá... paní Iva Novotná! Gratuluji! Do dalších kol si tak odnáší 10 zZávodnických bodů (Zuzka 7, Míca 5, Tuki 3).

 

Dalšími správnými tipujícími byli: Kája Teplá (2b), Marťa (1b), Heppy, Eda, Míša Chmelařová, Vask, Petr Š., MaTo, Adéla a Vorel.

Mezi špatnými tipy byli: 2xEda, 2xPavel Ch., Boban, Mára a Kuba

 

A kdo že to vlastně byl? No přece:

 
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář:

Piškot: Já jsem teda ještě nepočítal s tím, že tam Kuba dá (Jedla promine :) ) mediálně nejprovařenějšího oddílovýho závodníka. Čekal jsem nějakej těžší kalibr :)

19.2.2012
Iva N.: Nepotřebovala jsem Photoshop, stačilo zkušené oko. :-) Musím se tu smát, ono to prostě vyšlo. Děkuji Kubovi za pěknou soutěž.

19.2.2012
Piškot: Souhlas s Marťou, taky jsem dvojku prohnal photoshopem a obrázek byl na světě, ale dost mě mátly ty ulízlý vlasy :)
Každopádně jsem to samozřejmě chtěl dát z jedničky a tak jsem prolezl všechny galerie ze závodů za posledních pár let a bohužel nic. Nejvíc matoucí byla absence startovního čísla, což dost redukovalo většinu závodů.

19.2.2012
Marťa: oOpravdu povedená soutěž:) Škoda, že jsem poněkud zaspala start... Gratuluji všem, kteří to uhodli podle Kubových obrázků. Z těch bych nepoznala nic, ale po pár klicích v Photoshopu měl člověk původní foto hned, akorát trochu vadily černé čáry siluety bězce.

18.2.2012